5366
Tomb Raider
  • Tatyla
    #3963
    most hogy 100%-os már nekem a single rész maradt 2 skill pont meg vagy 1600 salvage
  • Hoz_Hun
    #3962
    Nem is azokat kell kivégezni akiket fejbelőtél, hanem azokat az pofátlan támadókat, akik közel merészkednek Larához. Mikor üt "B"-vel kitész és utánna az "Y"-nal kivégzed. Ilyenkor azt a fegvert használja kivégzésre, ami nála van. Ha nincs meg az adott fegyverhez a skill akkor csak fejbe b*ssza a csákánnyal, ahogy korábban is.
  • janoandi
    #3959
    mindenikek köszönöm a válaszát most játszok és meglátjuk hogy mi lessz
  • CroftManor
    #3957
    Azt én nagyon jól tudom. De ha fejbe lövöm a kedves tagot nyillal, akkor igen nehezen tudom már utána kivégezni... xd
  • Tatyla
    #3956
    csiholással...
  • Tatyla
    #3955
    kivégzést azt mindig az éppen beállított fegyver határozza meg
  • janoandi
    #3954
    akkor a fákjámat mivel gyújtom meg?
  • Tatyla
    #3953
    nem,először a sima tűzgyújtás képességet kapja meg majd jóval később az öngyújtót ami a tüzes nyílhoz kell...
  • CroftManor
    #3952
    De így működik boxon is. Nem lehet, hogy nem kaptad még meg az öngyújtót?
  • janoandi
    #3951
    sajna nem
  • CroftManor
    #3950
    Nekem még nyillal nem sikerült nyakonszúrni őket, mert általában fejre célzok, aztán headshot lesz belőle xd persze nem mindig jön össze...De a pisztollyal már sikerült kivégeznem őket egy közeli fejlövéssel. Mondjuk az se gyenge mikor a csákánnyal pofán csapja őket xd
  • Különc
    #3949
    De igen, akkor amelyik gombbal előveszed az íjat boxon, azt nyomd meg még egyszer és tüzes nyilat fogsz lőni (vagyis gondolom ott is így működik)
  • janoandi
    #3948
    köszi
  • janoandi
    #3947
    köszi!!! de tudok már tüzet csinálni magamnak vagy az nem ugyanaz?
  • Hoz_Hun
    #3946
    Sokoszor csak késöbb lesz meg az eszköze Larának, hogy egyes helyszíneket, vagy ládákat elérjen. Elképzelhető, hogy ezeket a ládákat most még nem éred el.
  • Különc
    #3945
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Később, ha megkapod az öngyűjtót Shanyttownban, akkor tudsz tüzes nyilakat lőni
  • Hoz_Hun
    #3944
    A csigás íjj nagyon jól néz ki, bár nekem a fa mintás is tetszett. Amit sajnálok, hogy nem lehet választani a csendes gyilkolások között, miután megtanulja a csákányos gyilkolásos skill-t. Én például szivesen folytogattam volna még az íjjal a jelentkezőket késöbb is (pl ha az íjj van a kezében, löfegyverrel meg mehetett volna a fejbe csákány).

    Meg azt is sajnálom hogy a fegyveres kivégző mozdulatok is Tier III kategória, így viszonylag későn tanulja meg Lara. Pedig milyen jó "point blank" használni a shotgunt, de a pisztolyt is. Bár a nyíllal fejbeszúrós is jó móka.

    ....de beteg vagyok... :)
  • janoandi
    #3943
    sziasztok bocsi a zavarásért én boxon tolom tud valaki segíteni hogy lehet meggyújtani a magasan levő lámpákat és leszedni a ládákat, van egy rész ahol feltudtam ugrálni a tartókra de nem csinál semmit előre is köszönöm
  • The Protector
    #3942
    Hát ez meglepő.de mindannyian mások vagyunk,van akinek a stabil 30fps is szar.
    Én AMD x3 5200+ 2Gbram és 9800Gt-vel próbálnám.Emiatt kérdezem.
  • CroftManor
    #3941
    Nem a tüzes. Egy sokkal speckóbb, csigás íj.
  • CroftManor
    #3940
    Aham :) Fura is volt, hogy köteles nyilat kitudok lőni arra a falra, de nem volt mihez hozzákötnöm. Na majd ma este megnézem.
  • Lacee86
    #3939
    A tüzes?
  • lucifer9393
    #3938
    Miután kérdezted tegnap éjjel, megnéztem a bólyákat, és ott a part tetején, ill. ahol kezdődik a pálya, csak azokon ugrálva tudsz felkapaszkodni a falra és felmászni hozzá az egyik collectiblehez. Egyébként az aknák idegesítőek... sok és nagy a pálya.
  • CroftManor
    #3937
    Én sem rohanok vele, meg én meló mellett csinálom esténként. Még nem értem a végére, de minden zugot bejárok egy kis ammo után. Nemrég lett meg a másik íj.
  • Hoz_Hun
    #3936
    Helyes. Ki kell élvezni minden percét. :)
  • Lacee86
    #3935
    Köszi. Jó kis játék, rég nem kötött le játék ennyire. Bár nem rohanok vele, nem az a cél, h minél előbb végigvigyem. Szép lassan. :)
  • Prince23
    #3933
    Lehet.
  • Hoz_Hun
    #3932
    Azzal érsz el Challange cuccot és/vagy GPS-t. Bár az egyik ilyen használata kikerülhető, ha sikerül ügyesen ugrálnod a sziklákon és cölöpökön, amiken egyébként nem lehetne. De egyszerübb odatolni a bólyát.
  • Lacee86
    #3931
    Egyébként ha nem harapja le senki a fejem, akkor csak egy kérdés:
    A sztori befejeztével lehet még mászkálni? (Kimaradt sírokat kifosztani, gyűjtögetni stb.)
  • Seth
    #3930
    Van 1-2 hely ahova azoknak a segítségével fel lehet jutni (többnyire gyűjtögetnivalók)
  • Prince23
    #3929
    Lökdösni kell oda, ahová fel tudsz mászni a segítségével.
  • Lacee86
    #3928
    Mikor jött a behavazós rész, adtam szegényre kabátot, nehogy megfázzon egy szál topban. :D
  • CroftManor
    #3927
    Azok a piros bólyák a vízben (vagy mik) mire valók? Lehet őket lökdösni, de mi értelme?
  • Szolnokboy1
    #3926
    még nem sokat játszottam, de az már tuti, hogy nem lesz második rész. ha a sok esés/zuhanás/sérülés miatti belső vérzésbe/fertőzésbe nem is hal bele Lara, a krónikus tüdőgyulladás az fix.
  • Myselor
    #3925
    de az ne legyen,ne legyen rajta tressfxelni való
  • Solid Snake
    #3924
  • BoneDragon
    #3923
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor már a muff lesz tress fx-es
  • Prince23
    #3922
    Csak a főbb karakterekre gondoltam amúgy. akiket öldösni kell, azokra nem :)

  • Solid Snake
    #3921
    Kövi részben már kopasz lesz
  • TBTPumpa
    #3920
    Only Lara!
    Csak rá van hatással a TressFX szerencsére... Ahhoz is bika VGA kell, hogy elbírja folyamatos 60FPS-sel. Hát, ha a többi karakter is TressFX-es lenne?! Új benchmarkot avathatnánk!