5366
Tomb Raider
  • MerlinW
    #4003
    A patch óta ez van, péntek óta nem megy a multi...
    Itt lehet anyázni a fejlesztőket :)
  • MerlinW
    #4002
    Ma kocogtam el a DLC tomb-ig az aktuális töréssel, és ugyanúgy fut, mint az eredeti. Teljesen rendben volt minden.
  • coolpet
    #4001
    Kb fel oraja jatszom a TR-el, de mar tudo Lara gyengejet :)

    Nem szamit neki az oldalabol kiallo vasrud, a 20 meteres zuhanas kosziklara, a medvecsapda, ha szettori a bokajat, de egy rozsabokor tuskeje halalra szurja :D

  • #4000
    belépnék a multiplayerben de visszadob a főnemübe azzal az üzenettel, hogy megszakadt a kapcsolat a steammel.
    A másik kérdés: a főmenüben a menüpontok alatt mindig azt irja, hogy a tomb raider szerverei pillanatnyilag nem elérhetők látogasson el a tombraider honlapjára.
    ez most mi?
  • TBTPumpa
    #3999
    Szerintem később úgy is elérhetőek lesznek majd!

    De legalább eredeti verzióval játszol, ami legalább naprakész, nem bugos és jobban fut, mint a wrz változat!
  • MerlinW
    #3998
    Én is a törést használtam, a DLC tomb-hoz.
  • Hoz_Hun
    #3997
    Nyugtasson a tudat, hogy legálisan nem játszol a DLC-vel. :)
  • chase
    #3996
    Szóval az "így jártál!" esete forog fenn... egyelőre. :) Köszi.
  • TBTPumpa
    #3995
    Az a Tomb egy előrendelői DLC volt!
    Azért is nem tartalmazza már a játék. Abban az esetben kaptad volna meg, ha március 5 előtt előrendelted volna...
    Persze nincs kizárva, hogy később elérhető lesz majd, ahogy a ruhák is, de elvileg exkluzív cuccokról van szó.
  • chase
    #3994
    Először a warez (SkidRow release) verzióval játszottam, de aztán hamar megvettem az 576-ban az eredetit. Most végre volt időm és újrakezdtem előlről, rögtön az elején a Coastal Forest pályán van egy tomb,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahol a lezuhant repülőgép alól kell kiégetni a támasztékokat és így a gép farkáról fel lehet ugrani végül,

    ez a warez verzióban simán elérhető volt, de az eredetiben sziklák állják el a bejáratot és nem teljesíthető ez a rész.
    Hogyan lehetne ezt a tomb-ot (meg az egyéb dolgokat, amik a warez-ben megvoltak, pl.: ruhák) is hozzáférhetővé tenni legálisan? Simán fizetnék érte, ha már egyszer megvettem az alapjátékot, akkor ezek a kis pluszok is beleférnek a büdzsébe.
    Steam-en néztem, de semmi downloadable content nincs hozzá.
  • Myselor
    #3993
    szexuális xd
  • Prince23
    #3992
    Meg Dead Island + Far Cry 3 coop karijának korcsaira

    Dagi Vaasról nem is beszélve :)
  • CroftManor
    #3991
    Egyébként ez a Reyes egy kicsit Anayára hasonlít a Legendből
  • CroftManor
    #3990
    Hát most megnéztem. Hát az a Camilla nem nagy szám. Ez a csaj sokkal természetesebb.
  • MerlinW
    #3989
    Fogalmazzunk úgy, hogy természetesebb:)
  • Prince23
    #3988
    Egyetértek
  • Myselor
    #3987
    kinek mi,nem mondom hogy rossz,de camilla szexuálisabb ^^
  • CroftManor
    #3986
    Jó bőr
  • Shep
    #3985
    Lara Croft Storms UK Charts[Uros "Vader" Pavlovic]06:47 am EDT @ March 11th, 2013Crysis 3 managed to stay on top of British sales charts for a couple of weeks, but now Tomb Raider and SimCity emerges as the most wanted games in the region. Check out the latest weekly sales chart for the UK:Tomb Raider (Square Enix)SimCity (EA)Naruto Ultimate Ninja Storm 3 (Namco)The Sims 3: University Life (EA)FIFA 13 (EA)Crysis 3 (EA)Call of Duty: Black Ops 2 (Activision)Far Cry 3 (Ubisoft)Metal Gear Rising: Revengeance (Konami)The Elder Scrolls V: Skyrim (Bethesda)
  • Különc
    #3984
    Finom anyag
  • Hoz_Hun
    #3983
    Hát ő szerintem tízszer jobb nő mint Camilla.
  • MerlinW
    #3982
    Hát igen, ezt nevezném preorder extra-nak:)
  • Myselor
    #3981
    instant buy lenne szerintem xd
  • Myselor
    #3980
    hogy legyen mire OGC-zni mi?(fordítsd el a fejed és úgy nézd,kiváncsi leszek ki jön rá mit ábrázol ^^)
  • TomStorm
    #3979
  • Lacee86
    #3978
    Lehetne vmi Tomb Raider XXX Edition, ahol bónuszként 1 órát lehetne "játszani" ezzel a nénivel. :D
  • Hoz_Hun
    #3977
    Wow, thx. Ez már tényleg hasonlít. :)
  • MerlinW
    #3976
    Megan Farquhar

  • Különc
    #3975
    Fú, ha meglesz vagy ha valakinek megvan betehetné megint, kíváncsi lennék rá
  • MerlinW
    #3974
    A testét igen. Az arcát más. Volt már linkelve itt, most nem találom.
  • Hoz_Hun
    #3973
    Amúgy erről a Camilla akárkiröl is mintázták Lara modeljét, vagy ő csak a hangját adta (mert nem nagyon hasonlít rá)?
  • Hoz_Hun
    #3972
    "It's ain't Tomb Raider XXX" "film" bemutató. Legalább is úgy néz ki... minőségben. :)
  • Különc
    #3971
    Nem lehet bárki Lara akinek barna haja van és nőnemű, ennyi erővel én lehetnék a fan made Kratos
  • TomStorm
    #3970
    Ez de rossz..
  • Lacee86
    #3969
    Most miért? Azért, mert nem cicababa arca van?
  • Tatyla
    #3968
    azt hittem a TR XXX előzetese,hogy néz ki az a nő?pfejjj...
  • vg
    #3967
    Még mindig nem működik filmen Tomb Raider, hiába fanmade...

  • a.carkey
    #3966
    Az a Demi Moore.
  • Hoz_Hun
    #3965
    Tudom. :)
    Amúgy ha a sisakosokat fejbeküldöd, akkor azok nem halnak meg csak leröpül a sisakjuk. haha
  • CroftManor
    #3964
    Lol hát én ezt poénak szántam :/ Ha fejbelövöm nyílván nem tudom kivégezni, mivel meghal