5366
Tomb Raider
  • HeadHunter86
    #4044
    Nekem igen :)
  • Hoz_Hun
    #4043
    Haha, nem én nem láttam. :)
    De jó tudni.
  • CroftManor
    #4042
    Az egyébként feltűnt valakinek, hogy a stáblistában a vége felé ott figyel a tombraiders.HU weboldal is?
  • Hoz_Hun
    #4041
    Játékon bellül downloadable content, vagy marketplace (Xbox360, PCn nem tudom).
  • chase
    #4040
    Hogyan lehet megvásárolni a plusz gúnyákat? (Hunter, Guerilla, Aviatrix)
  • Omlás
    #4039
    Lara él :]
  • Fpocok
    #4038
    Egyetértek.
  • Lacee86
    #4037
    Normális emberi arányai, alakja van. Nem darázsderék+hatalmas csöcsök...
  • Fpocok
    #4036
    A régi modell emlékeztetett a pumpaszájű AJ-re. Nem szerettem.
    Ő sokkal lányosabb. Jobban bejön :D
  • Lacee86
    #4035
    Hát mert emberibb, és nem úgy néz ki, mint egy bábu. :)
  • Különc
    #4034
    Számomra akárhonnan nézem sokkal vonzóbb kinézete van, mint a régi modellnek
  • TBTPumpa
    #4033
    Dat Lara (picit Camilla-s arca van néhol):
  • m0na
    #4032
    Messze a legjobb játék amivel az elmúlt években játszottam. Imádom a Witcher második részét de nagyon nyögvenyelős a harcrendszer, a Diablo III egy idő után baromi fárasztó. Meló meg család mellett nem túl időt álló. A Mass Effect nem akkora durranás szerintem. Remek a történet de a komolyabb váltások között sok a pöcsölés. Ez zsigeri videójáték és pécén abszolút konzol nextgen.
  • Omlás
    #4031
    Rég kaptunk már ilyen minőségi rebootot az biztos. Remélem tartják a színvonalat a srácok :]
  • m0na
    #4030
    Azért a 30 év körüli generáció most nagyon érdekes szituációban van, ebbe bele tartozom én is: 1996-ban folyt a nyálunk a képernyőre az első résznél, hogy ez olyan mintha egy igazi nővel játszanák...aztán BUMM 2013 lett. És most megint azt mondjuk :)
  • CroftManor
    #4029
    Hát ha a 100%ra nem is, de majd végigviszem Hardon mégegyszer. Mondjuk igazán rakhattak volna bele egy new game+ funkciót is. Hamár kimaxoltam a fegyókat.
    Tegnap este megvettem a Hunter skint, kissé érdekes volt Lara sárosan a vége felé a hóban xD
  • Hoz_Hun
    #4028
    Ha csak nem gyúrsz a 100% akkor nincs. Illetve pár helyen újratermelődnek az őrök. Igazándiból a hard fokozat sem követel meg erős fegyvereket, én alig-alig éreztem változást a normálhoz képest. Kicsit pontosabban lőnek és nagyobbat sebeznek.
  • CroftManor
    #4027
    Kár :/ Magyarán ha végigvittem a játékot, utána már nincs sok értelme kimaxolni a megmaradt fegyvereket.
  • grebber
    #4026
    Nincs benne!
  • CroftManor
    #4025
    Na végigvittem én is. 72% lett így elsőre. Aztán 1 óra gyüjtögetés után most 84%on állok, bár kissé egyhangú így gyűjtögetni, időnként megjelenik a semmiből 1-2 katona és ennyi. A végére egész jól belejöttem ebbe a nyakon szúrásba xD
    Egyébként van benne new game+ funkció? Hogy megmaradjanak a fejlesztéseim?
  • Solid Snake
    #4024
  • Maxtreme
    #4023
    Na még 1 önjelölt gémpléj huszár, csak kár h kivert kutya nem kíváncsi a krva videódra..
  • IXEMGabeo
    #4022
    Részben OFF:)

    Camilla kisasszony naturális jelenetei
  • IXEMGabeo
    #4021
    gondolom az óriásra gondoltál, aki szétcsapott mindenkit:D messze még a vége
  • lucifer9393
    #4020
    Hogy értve? Annak jó a sztorija, de a Legendnél kezdődik.
  • tomsolo
    #4019
    Eüh, Underworld ezután tiszta mindfuck. :)
  • Lacee86
    #4018
    Úúúúúúh, azért vannak elég brutál 18+ képek a játékban...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Most pl. ott vagyok, h elkaptak, és egy sereg felaggatott és széttrancsírozott hulla közt lógok... Még így animációként is elég buta.
  • samsung123
    #4017
    nagyon jó oldal, a sweetFX-hez minden itt van, mit hogy és képekkel bemutatva a különböző módosítások, több verzióval stb.
  • lucifer9393
    #4016
    Tényleg. Gondolkoztam is miért olyan ismerős. Megvolt nekik a 3D-s modell, kicsit feltuningolták, nehogy elvesszen
  • ratgab
    #4015
    És akkor már mindenki végig is játszotta? Vagy ebből milyen következtetést kéne levonnunk?
  • TBTPumpa
    #4014
    A legdurvább, hogy képes volt EZÉRT ide regisztrálni (2013.03.10.)!
  • Kongy
    #4013
    jajj de ügyes. igaz egy hete kinnvan, de köszönjük szépen.
  • The Protector
    #4012
    Kapsz olyat is ha kell.
  • preziosi
    #4011
    most hétvégén végre volt időm kijátszani nekem is, 76% lett. összességében szinte pont erre számítottam, bár sztoriban erősebbet vártam, az tény, viszont lara karaktere tényleg nagyon szimpatikusra és kellemesre sikerült, ebben pedig nagy szerepe volt pratchett kisasszonynak. negatívumként még annyit tudnék megemlíteni, hogy az első fele szerintem jobbra sikerült, mint a második, valamint azt, hogy még hardon is könnyűre sikerült. a többi része viszont szerintem frenetikus. egy rendkívül dinamikus, élvezetes és szerethető játékot kaptunk, amit látszik, hogy olyan odafigyeléssel készítettek (ha nem is jön be mindenkinek ez az irány), ami ha gyakoribbnak számítana a játékvilágban, akkor nem kéne ilyen colonial marines-féle átverésektől tartanunk. szép volt, crystal.
  • MerlinW
    #4010
    Spoiler íj :)
  • Krisztiam #4009
    ez milyen íj? nekem még nincs ilyenem :)
  • Myselor
    #4008
    bye nyomorék
  • ricsa008
    #4006
    Néhány saját kép nem jó minőség hisz nincs erőmüvem de akár háttérnek is elmennek...


  • Fpocok
    #4005
    Éljenek a gamebreaking patchek.
  • TBTPumpa
    #4004