5366
Tomb Raider
  • grebber
    #4405
    Majd jön hozzá újabb VGA driver ami javítja esetleg!
  • Prince23
    #4404
    Tesszelációval, minden fullon és nekem még mindig bugos grafikailag. elkezd becsikozódni, vibrálni a képernyő, de ha hamar elfordítom a kamerát a gameplay során, akkor helyre áll, majd idő után megint elkezdi csinálni. Nem értem miért csinálja ezt tesselation-al :S
  • grebber
    #4403
    Gondolom a steam miatt tudják ilyen pontosan meghatározni!
  • Különc
    #4402
    Ezt az eladott példányszámból számolták ki sacc/kb vagy a multiplayer alapján vagy hogy?
  • Gary
    #4401
    Háát, elég sűrűn hullanak el a közelében. Még azok is, akik megmenteni igyekeznek.
    Simán a számlájára írható egy repülő és és egy helikopter is némi legénységgel :Ð

    Egyébként ma érdekes dolog állt elő. Megmutattam havernak a játékot és hagytam, had kezdje újra. Mikor kiért az első táborhoz vezető útra, akkor egy vízesés (inkább masszív vízfüggöny) zárta el az utat, ahol nem kellett volna lennie, mondom csak menjen előre... ment és meg volt az út. Visszanézve nem látszott a vízfüggöny.
    Valamint a tábortűz is meg volt gyújtva. Mókás volt, hogy a már égő tűzhöz próbálja az egy szál gyufáját! :Ð
  • Hoz_Hun
    #4400
    Ja hogy úgy érted a puzzlek hiányoznak belőle. Nos igen. Szerintem a köv részben lesz belőlle csőstül.
    Ennek a Tomb Raidernek, lehetett volna azaz alcíme, hogy Lara Croft. Mert ez inkább arról szólt, hogy lett belőle könyörtelen tömeggyílkos és erkölcstelen sírfosztogató.
  • Temeraire
    #4399
    Szerintem egyik sem volt ilyen. Nem az a baj, hogy nem oda megyek ahová akarok hanem, hogy a szádba rágják merre kell menni.
  • Axl Rose
    #4398
    Én is végigjátszottam a gamet, de arra azért nem gondoltam, hogy 64% után
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    játszom vele 20 percet és vége...
  • Hoz_Hun
    #4397
    Haha, igen, jól összefoglaltad. De hát ezért szeretjük. A szimpla szerény lányok manapság már nem divat. :)
  • adler741
    #4396
    DDDDD
  • Lacee86
    #4395
    Kb.
  • macleody
    #4394
    Szóval ez a nő egy sírfosztogató, hullagyalázó, állatkínzó, aberrált gyilkos :)
  • TBTPumpa
    #4393
    "A Square Enix ma közzétett pár statisztikát, hogy a játékosok miket "műveltek" eddig a játékkal.

    Lássuk:
    5.294.879 szarvas kivégezve
    1.417.750 rák megölve
    13.742.891 alkalommal menekült meg Lara a halál markából
    11.067.764 alkalommal tért ki Lara az ellenségei elől
    147.675.058 ellenséget ölt meg az íj (ebből 20.601.083 tüzes nyíl)
    356.988.302 begyűjtött nyíl ellenségek holttesteiből
    3.570.956 sír kifosztva."
  • Hoz_Hun
    #4392
    Na de hát az összes Tomb Raider ilyen volt. Hozzájuk képest ebben még igen csak szabad mozgástere van Larának.
  • PhantomAss
    #4391
    Végigtoltam, hát vegyesek az érzéseim. Jó játék, ott a helye a jobbak között, de a hűha érzés elmaradt. Kicsit FC3 utánérzésem van, és az előzetesek alapján azt hittem sokkal realisztikusabb játék lesz.
    Van még hova fejlődni, de azért tetszett.
  • DarkSector
    #4390
    Höja, kis médium vagy.
  • Belkar
    #4389
    Na most játszottam végig a játékot és azt kell hogy mondjam nagyon jó lett.

    Minden megvan benne ami kell egy AAA játékba kiváló sztori, izgalmas játékmenet, nagyon szép grafika és hangulat! Persze vannak benne kisebb nagyobb hibák bugok meg 1-2 plothole de összességében simán adnék rá egy 8.5 és akkor még szigorú voltam

    Mondjuk egyik korábbi résszel se játszottam szóval nem nagyon tudom mihez hasonlítani de amúgy is reboot így nem is nagyon kell mondjuk egy kicsivel több "Tomb Raiding" lehetett volna benne de majd a folytatásban
  • MerlinW
    #4388
    Nem lehet, de csinálhatsz egy trash kategóriát, belerakod majd összecsukod.
  • TBTPumpa
    #4387
    Ajándék játéknak ne nézd a milyenségét!
    Amúgy tényleg csak az elejét kell "túlélni". Később érdekesebb lesz a sztori, badass lesz Lara és jóval kevesebb QTE lesz.
  • Evoluti0N
    #4386
    Az elején kicsit sok a QTE, de aztán jelentősen lecsökken.
    A válasz kérdésedre különben: nem :)
  • Lacee86
    #4385
    Később beindul ám.
  • Fred
    #4384
    Hmm, nem lehet unregelni vhogy a játékot steamről? Megkaptam ajándékba, de a 10+ évvel ezelőtti többszöri TR1-2-3, végigjátszásokhoz képest 1 óra után uninstall lett a vége. A "nyomd a gombokat összevissza majd csak történik vmi" akciók tettek be nálam. Odaadnám akár ajándékba is a key-t, nekem ez nagyon gagyi és gyerekes... (bár a történet ahogy kezdődik az meg 18+...)
  • Evoluti0N
    #4383
    Na meg a bugok. Az előbb azért veszítettünk, mert nem spawnolt a kit.
  • Evoluti0N
    #4382
    játékosokat*
  • Evoluti0N
    #4381
    A tegnapi pecs után végre talál rendszeresen játékokat multiba. A rescue tök szórakoztató, csak az a baj, hogy mivel a játék alig több, mint 1 hetes, még sok a láma és sokan még éleszteni se tudnak.
  • grebber
    #4380
    Melyik acsikat?
  • MerlinW
    #4379
    Nincs kedve valakinek multi acsikat csinálni? Ha összejövünk négyen tolhatjuk a Rescue-t.
  • Temeraire
    #4378
    nem persze, oda mész ahová akarsz, nincs a szádba rágva egyáltalán, hogy merre kell menni
    szerintem gáz, hogy térképet sem nézel át sem gondolod és 100-ból 95-ször jó irányba mész mert annyira adott
  • yesname #4377
    Dodge Counter: "... stun enemies with an arrow to their knee ..."
    Most már tudjuk kinek köszönhető a sok térdsérült a Skyrimban. :D
  • Lacee86
    #4376
    Hát azért meggyűlt a bajom velük. :)
  • tommygear
    #4375
    ne mártírkodj már
  • tommygear
    #4374
    annyira azért nem özönlenek annál a résznél
  • Lacee86
    #4373
    A srác még nem látott sztem csőjátékot, amikor már az úton 10 lépést nem lehet visszamenni egy script után. :D
  • tomsolo
    #4372
  • DarkSector
    #4371
    Jah csőjáték...persze.
  • lucifer9393
    #4370
    Engem így is meglepett az kis hang, és az aha!!! Azért jó, hogy ilyen nosztalgikus apróságokra is gondoltak.
  • Temeraire
    #4369
    nem véletlenül :)
    de ott van a második helyen, szerintem az volt a legjobb crystal dynamics játék
    kihagytam a guardian of light-ot is, nekem tetszett feltenném a harmadik helyre de azért mégsem igazi TR
  • Krisztiam #4368
    a TR Anniversary-t kihagytad :)
  • Hoz_Hun
    #4367
    Ebben mi a spoiler?!? Ez a dokumentum lelőhelye, amit kérdezett. A térkép is mutatja. Köze nincs a történethez.
  • Maxtreme
    #4366
    Könnyű más karjával verni a csalánt

    Am persze. Én sem azt mondtam hogy rossz, csak hogy NEKEM nem tetszik. :)