5366
Tomb Raider
  • MerlinW
    #4485
    Ha nem ranked-en játszol, akkor is megkapsz mindent. Nem leszel "highscore" listán, puff neki:) Pár hét múlva ennyien sem fognak vele játszani:)
  • Evoluti0N
    #4484
    Hát, ranked meccsekre tényleg alig lehet játékosokat találni.
  • DarkSector
    #4483
    Bozótvágóval le lehez. :)
  • grebber
    #4482
    Arra nem lehet menni azért vannak lezárva azok a részek.
  • Afe
    #4481
    Üdv. Néhány helyen találkoztam a játékban ilyen szúrós bokrokkal, amik látszólag elzárják a bejáratokat. Le lehet valahogy ezeket takarítani, vagy csak benéztem és nincs semmi mögötte?
  • Shevchenko
    #4480
    Ne kérdezd hogy működött én se tudom, össze vissza lett telepítgetve minden és mind a 2 műxik, de már megvan köszi indenkinek!
    Marad az eredeti.
  • Shevchenko
    #4479
    Köszi!
    Ez a jó!
  • Evoluti0N
    #4478
    Rohadtul instabil ez a hülye multi. A szingli egyszer se fagyott ki, a multi 2 óránként egyszer biztos beszarik.
  • DarkSector
    #4477
    Hát fura.
  • MerlinW
    #4476
    Nem kellene neki. Nekem nem talált semmit, mikor bedobtam a törést a dlc miatt.
  • DarkSector
    #4475
    Nem, az fura nekem is hogy a warez hogy találta meg az origi mentést. :)
  • MerlinW
    #4474
    Nekem nem fura:) A mentés tartalmazza a steam és userid-t. A warez meg kiüti a steamapi-t. Ezáltal mindkettő csak saját magával megy.
  • DarkSector
    #4473
    Hát igen ez nekem is fura. :D
  • MerlinW
    #4472
    Az eredeti mentései nem működnek a warezzal. (fordítva sem)
  • DarkSector
    #4471
    Az elég érdekes azért...:D
    Akkor a C-n van valahol a mentés.
  • MerlinW
    #4470
    Steam\userdata\<generált szám>\203160\remote
  • Shevchenko
    #4469
    próbálgatom, de azért köszi
  • Shevchenko
    #4468
    Eredetit leszedtem és ráraktam valami Black Box-ost és simán megy a eredeti mentéssel, de nem tudom honnan tölti be.
    Csak azért töltöttem le hátha az átláthatobb mint az eredeti,de nem, mert mentésről ott se találok semmit, úgy hogy marad az eredeti, meg a bosszankodás ha újra kell játszani :-(
  • DarkSector
    #4467
    Warez-nál:
    c:\users\neved\appdata\local\steam\skidrow\számsor\storage
    valami hasonló

    Eredetinél igazából le kéne próbálni ha nem találod, telepitsd fel valahová a TR-t egy másik rendszerre, és lépj be hogy onnan folytatja-e.
    Addig ezt a rendszert ghost-old le.
    Vagy hagyd így és egy másik gépen tedd fel a játékot a saját accountoddal.
  • DarkSector
    #4466
    Akkor cloud.
    De nézz körbe azért, a c meghajtón, keress rá a tomb raider szavakra, vagy a fejlesztő nevére...hátha le van mentve adatként.
  • Shevchenko
    #4465
    de letöltöttem és ott se találom :-(
  • Shevchenko
    #4464
    Eredeti
  • DarkSector
    #4463
    Eredeti vagy virágbolt?
  • Shevchenko
    #4462
    Az a baj hogy újra rakom az op rendszert és megőrülök ha újra kell kezdeni a játékot, ezért akarom a mentés kimenteni valahova .
  • Evoluti0N
    #4461
    Uhm. Felrakja felhőbe a Steam. Egyébként meg árva halvány fingom sincs. :D
  • Shevchenko
    #4460
    Sziasztok!
    A mentést hova rakja a játék mert újra kell telepíteni a gépemet?
    Köszi
  • DarkSector
    #4459
    De nincsen KIKAPCSOLVA a lara haja azt a fx-et normalon hagytam, a többi nincs levéve, sem tesszaláció sem DoF, sem semmi.
    Igen nem 1920-ban játszom.
    De nem is állítottam ilyet, ezért nem értem miért hihetetlen.
  • Lacee86
    #4458
    Feltételezem nem olyan nagy felbontásban játszik, és a tesszelációt meg ezeket kikapcsolva miért olyan hihetetlen, h a többi látványjavító maxon van?
  • DarkSector
    #4457
    ja.
  • Fpocok
    #4456
    Depth of Field.
  • DarkSector
    #4455
    Amúgy a tesszalációt ha kikapcsolod akkor miért néz ki jobban? :)
    Meg mi az a DoF?
  • Bohusek
    #4454
    Egyet értek Encore játékostársammal. Az első Tomb Raider-től fogva irányítom Larát. Mindig történtek kisebb javítgatások, valami pluszt beletettek, a mozgáskúltúrán, a kellékeken, a feladványokon, a sztorin, a grafikán, stb. Sokan lehúztán az Underworld-öt, de nekem azzal játszva még mindig jobb Larás hangulatom volt, mint eme új résznek. Aláírom, az Angel of Darkness kiugrott a sorból, de nem kevésbbé, mint a jelenlegi. És a Far Cry 3, sőt 2 után az újdonsága, miszerint barangolgathatunk, sem újdonság. A csimpaszkodós-mászkálós feladatok és a hozzá tartozó képességek lebutultak, cserébe bejött a számomra teljesen elkedvetlenítő quicktime event részek. Nyugodtan kihagyhatták volna, nekem a TR játékok mindig inkább a fejtörést és a mászkálást, ritkán az Indiana Jones féle akciózást jelentették, ahol nem az adrenalintermelés volt a fő cél. Persze, vannak érdemei is a játéknak, ami dícséretére válik, de ahogy Encore említette, ez nem a hamisíthatatlan, echte Tomb Raider játék, az kimerül a címében, és hogy egy leányzó az irányítható karakter. És nem is remake, inkább brand-átmentés azzal kevéske mászkálással, megfűszerezve egy kis Far Cry stílusssal - meg talán még innen-onnan. Minden esetre valamit jól csinálnak, hiszen mindenki dícséri...
  • DarkSector
    #4453
    Várj de ki mondta hogy nem?
    Én csak próbaképpen kapcsoltam ki, de egész végig minden beállítás full-ra tettem kivéve lara haját.
    Nem állítottam hogy nem nyersz 20 fps-t ezzel meg azzal. :)
  • MerlinW
    #4452
    DoF-ot normalra állítod, tesselation-t kikapcsolod és kapsz 20+fps-t, továbbá a játék is jobban fog kinézni:)
  • DarkSector
    #4451
    Magyarázd el már miben hazudok.
    Szerinted mi érdekem hazudni hogy ha azt mondom hogy maxon fut de mégsem...

    Már a legelején mikor elkezdtem játszani írtam hogy a sérót kikpcsoltam, ezt a szép hajat, a többi opció maxra fel van húzva...

    Miért és miben hazudok...ezt írd már meg bazze...ne azt hogy hazudok, hanem hogy mi nincs nekem maxon szerinted?
    Ha a haj effektre mondtad az nincs de azt régebben 1x már leírtam....
  • grebber
    #4450
    Utálom ha valaki gátlástalanul hazudik!
  • Solid Snake
    #4449
    Helyesen írva zacsi. Ez nini xD
  • ron8
    #4448
    Sziasztok!
    Hogyan tudom érvényesíteni a 3d-t? Mindenem megvan hozzá, hdtv, ati vga, de amikor bekapcsolom a menüben, nem csinál semmit.
  • DarkSector
    #4447
    Most komolyan kérdezem, mi a bajod?
    Télleg szivatni akarsz? Már miért ne futna maxon?
    Bazze...

    Mindent csutkára tettem a beállításoknál...vagy az neked nem max?
    Kivéve a Lara haját, de azt látni a videóban, az engem kurvára nem izgat...
  • grebber
    #4446
    Végre nekem is beadta!Így a 3. végigjátszásra kereken 5 óra volt csak.
    Most már akkor jöhet a multi!