5366
Tomb Raider
  • CroftManor
    #4645
    Én az ACRben még megvettem azt a Mediterrán DLC-t, de az AC3ban már nem.
  • MerlinW
    #4644
    Jaja, tudom, már ott itt kiakadtam a dolgon. Mikor megláttam, hogy a 3-ban is így csinálták, leborultam az asztalra. Többet multi dlc-t nem veszek. Max karaktereset.
  • Gary
    #4643
    Azt azért csendben mondom, hogy már az AC:Revelations-ben is így volt a plusz multis pályákkal. Míg újdonság volt, szaladgáltak rajta, utána meg senki. AC3-ban szintén. Vannak, akik semmiből sem tanulnak! :Ð (Én is megvettem mindkettőt...)
  • CroftManor
    #4642
    De a TRben meg ez el van cseszve, mert ha fölrakom a DLCt, akkor nem talál meccset. Illetve talál, de nagyon nehezen mivel nem sokan vették meg a DLCt. Itt nincs olyan, hogy extra maps. Egybe rakja a többivel. Letöröltem, érdekes egyből tudtam játszani.
  • MerlinW
    #4641
    Ezt az Ubi is hasonlóan szabta el az Assassin' Creed-ekben. Kiadtak DLC-ként multi pályákat, amiket csak azok értek el külön menüben, akik megvették. Ráadásul annyira külön menüben, hogy van egy "extra maps", és azon belül játékmód választás, stb. Így konkrétan csak azt az 5-6 új pályát keresi a server browser, a többit nem. Ezzel ugye teljesen el vannak szeparálva a DLC tulajdonosai a többi játékostól. Ezáltal nem is játszik rajtuk senki. Nem értem én ezt a logikát...
  • CroftManor
    #4640
    Így van, jól megszívtam ezzel a multis DLCvel! Alig találtam lobbyt. Igaz pár meccset tudtam vele tolni, de csak azokkal akik szintén megvették a dlct. Hát le is töröltem gyorsan. Majd később visszarakom.
  • grebber
    #4639
    Valakik nem jönnének áldozatnak a rescue mod beach pályára?Csak annyi lenne a feladat hogy a golyószóró elé beállni azt halni :D

    Ha már a rankedes acsi soha nem lesz meg soha legalább ez legyen meg :D
  • grebber
    #4638
    Igen pc-n!
  • Hoz_Hun
    #4637
    Amióta letöröltem a multis DLCt találok.
  • Evoluti0N
    #4636
    PC-n játszol? Ott én se találok soha ranked meccseket.
  • grebber
    #4635
    Akkor nálad nagy a királyság ranked szervert a megjelenés napja óta nem találtam ahol vannak is :(
  • Hoz_Hun
    #4634
    Egyetértek. Főleg a karakterek mentek volna DLC-ként. De speckó fegyver vagy fegyver upgrade is meg persze skillek. Nem kicsi előnyt jelent a jó cucc.
  • Hoz_Hun
    #4633
    Ez a legnagyobb elszúrás az egészben, hogy a DLC-vel szeparálák az amúgy sem nagy játékos közösséget. Az oké, hogy ha olyan pályát vált, kapcsol XY vagy a szerveren, ami DLCs, akkor akinek nincs azt kirakja, de az hogy az ALAP pályára sem tudunk velük menni az túlzás!
    Korábban beugrottam pár ranked meccsre és vagy az volt, hogy egyedül voltam a lobby-ban, vagy 2-3 emberrel. Miért is? Ja mert előrendelőként megvolt a multis plusz pálya. Érdekes tegnap én is letöröltem és voilá... egyből olyan lobby-ba kerültem ahol 8-can voltak.
    Ez milyen el****ott multi már...
  • Evoluti0N
    #4632
    Ha pénzt akarnak vele keresni, akkor úgy kellett volna, mint a ME3-ban, hogy fegyvereket, más csomagokat lehessen valódi pénzért venni multiban. Azokért még esetleg fizettek is volna páran.
  • Evoluti0N
    #4631
    Hát, igen. Ezzel nagyon elrontották, hogy pénzt kérnek multis dlc-kért egy nem multira kihegyezett játékhoz. Az elsőt még talán megveszik páran, de miután rájönnek, hogy alig találnak más játékosokat, akkor utána a következőt már az a pár ember se fogja megvenni.
  • Hoz_Hun
    #4630
    Hát én konzolon vagyok és bizony nem veszek multis DLC-t. Pedig én sajna nagy DLC fogyasztó vagyok, de a TR multi az elég tré szerintem. A single része az 10/10 nálam és ahhoz gondolkodás nélkül vennék DLC-t.

    Ehhez jön hozzá, hogy tegnap Croftmanor viszont megvette a multis DLC-t és attól a pillanatól kezdve nem tudtunk többé együtt játszani. Úgy értem egy pályán se! Az alap pályákon sem engedte. Végül letörölte és akkor újra tudtuk együtt tolni. De azt írta amióta letöltötte a DLC-t nehezen talál lobby-t.
    Ha belegondolok, hogy a Mass Effecthez az összes multis DLC-t ingyen adták...
  • DarkSector
    #4629
    Hát ha nem gyakoroltad a kontrollerrel való célzást akkor gáz lehet.
    Nekem könyebb dolgom van 5 éve használom.

    Kontrollerrel csináltam meg a RE5-ben pl a Lead Aspirin-t, mivel meg lehet csinálni, mert egy acsi, ha nem lehetne nem tették volna a játékba, csak gyakorlás kérdése.
  • Gary
    #4628
    Igen. Ugyan az a helyzet. Én most vettem kontrollert és ezt a játékot azzal toltam végig. Viszont az Assassin's Creed-eknél nem áll rá a kezem. Még a single-ben csak csak, de a multiban totál béna vagyok vele. Igaz, hogy amúgy is, de ha az egér+bill. kombóhoz képest nézem, akkor végképp! :Ð
  • Hegemonix
    #4627
    Én PC-n tolom kontrollerrel és a mozgás valóban jó vele, de engem a célzás az agyvérzés közelébe visz, annyira nem tudom becélozni pl. a farkasokat, hogy folyton kinyírnak. Be lehet ezt gyakorolni? :)
  • tomsolo
    #4626
    #4585

    :D
  • Evoluti0N
    #4625
    Kár, pedig reménykedtem benne.
  • bogyoka
    #4624
    Már sikerült, túl lassan nyomtam. :D
  • bogyoka
    #4623
    Segítsen valaki!

    Mathias-al harcolnék, meg is nyomom az F-et amikor kell, és aztán mutatja a kéz ikont, és hiába nyomom az E betüt, rámnyomja a csákányt a szemét, hogy csináljam akkor?
  • grebber
    #4622
    Majd a sok ezer konzol felhasználó fizet helyetted szóval nem mennek miattad csődbe!
  • Evoluti0N
    #4621
    Ha nem kell a pénzem nekik, az az ő bajuk. Multis pályákért biztos nem fogok pénzt kiadni.
  • DarkSector
    #4620
    Van há....
    Némelyik ér is valamit a többi lofax.
  • Lacee86
    #4619
    Na jó, én ingyenes DLC-re gondolnék. Vagy ma már nincs olyan?
  • tommygear
    #4618
    miért? mert kaptunk egy kerek sztorit és nem darabolták fel mint mondjuk az ac3-mat? ez inkább örömhír
  • Hoz_Hun
    #4617
    A rövid személyes válaszom: nem veszek DLC-t hozzá.
  • janoandi
    #4616
    bocsi ez első megoldódott nem tudom mitől 50* kikapcsoltam meg be egyszer csak megjelent látja xm360
  • janoandi
    #4615
    sziasztok 2 kérdésem lenne ha lehet

    1 tu-hova kell telepíteni vagy másolni "fsd leszedi de az xm360 nem látja"

    2 67% járok egy hajon vagyok nagy embert kinyírtam most kéne a nyíllal elhúzni a darut a kötélről na most jön a poén a daru jön ami rajta van az ott marad és nem szakad be a hajó hogy tovább menjek már két verziót probáltam

    előreis köszönöm
  • Fpocok
    #4614
    Ennek örülök.
  • Lacee86
    #4613
    Hát ez szomorú. :(
  • Maxtreme
    #4612
    Nem lesz egyjátékos DLC
  • CroftManor
    #4611
    Mi egy igazi csajról beszélünk, ha nem esett volna le xD
  • Hoz_Hun
    #4610
    Ez nem garfika... EZ MŰVÉSZET!!
  • Lacee86
    #4609
    Ennyire ne legyetek már kockák, h egy grafikára álljon a farkatok... -.-
  • Hoz_Hun
    #4608
    Simán
  • MerlinW
    #4607
    Feature Highlights of the AMD Catalyst™ 13.3 Beta3 Driver for WindowsŸ

    Improves latency performance issues seen in Tomb Raider and Hitman Absolution
    Resolves slight corruption seen in Tomb Raider with TressFX enabled for CrossFire and single GPU configurations
  • Solid Snake
    #4606
    Inkább ne fürgyé le :)