5366
Tomb Raider
  • Hoz_Hun
    #4685
    Hú de furcsa. :)
    Jó néz ki, bár engem zavarna, kikapcsolnám, mert olyan mint Arielle a kis hableány a víz alatt. Nagyon nem jó fizikával mozog. Kijön a vízből azt ugyan olyan selymes.
    Amúgy a videó előképéből azt hittem Lara bugyiban lesz. :D
  • Omlás
    #4684
    Hát azért kötve hiszem, hogy golobál eladásban nincs meg a 3,9... :D
  • MerlinW
    #4683
    Nem értem a logikát... 3,4m dobozost adtak el, 3,9 kell a sikerhez. Eddig ok, de a 3,4-ben nincs benne egyik platform digitális eladása sem, merthogy azt nem számolják... Ez bullshit. A digitális eladás talán még több is, mint a dobozos.. az nem pénz? Vagy most hogy?:)
  • preziosi
    #4682
    Tomb Raider Fail To Reach Sales Expectations
  • CroftManor
    #4681
    Így egész más tőle a feje, csak mégsem tűnik annyira természetesnek, minden egyes rezdülésére megmozdul a haja. Mintha dobálná a szél a vállán, pedig még szél sincs xd
  • kisfiu87
    #4680
  • MerlinW
    #4679
    A sírt megvettem, a többi nem érdekel:)
  • Evoluti0N
    #4678
    Ha valakit esetleg érdekel, akkor mától elérhető pár dlc a játékhoz Steamen. Nem nagyon van "normális" dolog köztük. Pár fegyver, karakter, pálya (abból 1) multiba, 3 ruházat Larának, az előrendelői sír, valamint pár dlc, amikkel előbb elérhetővé válnak különböző skillek, fegyverfejlesztések szingliben.
  • a.carkey
    #4677
    Nyugtassatok meg, hogy ez nem a Papp Réka Kinga!
  • CroftManor
    #4676
    Patch released 2013.03.25.
    "Added functionality to activate and deactivate DLC multiplayer maps during matchmaking. Maps can also be manually activated and deactivated in the new ‘Match Making’ menu in the ‘Options’ menu."
    Végre
  • Omlás
    #4675
    Sosem lehet tudni, hogy eltévedt e vagy nem :]
  • MerlinW
    #4674
    Miután Steam-es valószínű. Ha nem Steam-es a játéka, akkor meg rossz topikba ír:)
  • Omlás
    #4673
    Patchek fel vannak telepítve ?
  • bekasybalazs
    #4672
    meg volt minden. nvidia kártyám van, drivert frissítettem, nvidia patchet raktam fel, levettem minden low-ra, kivettem minden(vsync, extra-fullscreent is) és ugyan úgy nem jön be a textúra...
  • Lacee86
    #4671
    Én a régi részekkel nem sokat játszottam, de nekem pont jó volt az akció-mászkálás-kis töprengés-videós átvezetők aránya. Tényleg hangulatos játék. Nálam mindenképp a jobbak közt van, amivel valaha játszottam.
  • Omlás
    #4670
    No még múlt héten befejeztem a történeti részét a játéknak.
    Hangulat FUNfaktor ószom idei év eddigi legjobbja. Lehet a régi agyalós ügyeskedős TR-hez sok köze nincs de kegyetlen jó hangulata volt számomra és rég szórakoztam ilyen jól. A történet nekem tetszett simán egy kellemes filmnek is elmenne. Továbbra is tartom magam hozzá ha ilyen minőségű rebootokat kapnánk egy rossz szavunk nem lehetne, legalábbis én nem panaszkodnék.
    Szóval tessék szépen aranyba foglalni a Crystal Dynamics & Square Enix nevét szép munka.
  • xido
    #4669
    patch?driver?felbontás és extra beállítások állítgatása?
  • bekasybalazs
    #4668
    üdvözletem! olyan gondom lenne, hogy a 2. pályán, miután a letört kurbli-kart pótoltam, és kinyitottam az ajtót, hiányos textúra fogad...nem tudok tovább menni, egyszerűen leesek a semmibe. videót is néztem, egy egész folyosónak kéne jönnie...tudja valaki esetleg, hogy mi okozhatja ezt, és hogy hogy lehetne megoldani?

    köszönöm előre is.
  • CroftManor
    #4667
    Ott nincs egy nagy vasmacska felfüggesztve? Mert ha igen akkor azt le kell lőni és tovább tudsz jutni.
  • coolpet
    #4666
    Az elso kerdesedre igen kell valami gear, amit majd kesobb fogz megkapni egy huzocsiga, a stegen pedig egy tovabbfeljesztett ij kell, es a maszofalba kell loni a nyilat, ugy fogja hozzakotni.

    A masodik kerdesedre vonatkozolag nemtudom hogy mi is az a kuldi...
  • Ironman2
    #4665
    viszont a küldetésnél itt el is akadtam,mert valami tablet kéne megtalálni,de ha felérek a hajó orrára,ott bizony nincs semmi se,hiába nyögi Lara hogy itt van (Pirates life:Collect the block and table)
  • Ironman2
    #4664
    lent a hajóroncsoknál az egyik titkos barlang nem nyílik,oda kéne valami gear.azt hol találom? kicsit továbbmenve jobbra a stégen nem tudok továbbmenni,mert nem tudom hova kell belőni a kötelet hogy a cölöpre rárakja,pedig arra kell menni,mert ott vannak mászófalak is.lehet ott van a gear?
  • Although
    #4663
    Hét közbe esténként szántam ár egy kis időt.(külföldi forrásból ócson meglett) :)
    Nem rossz. Nem mondanám sokkal gyengébb lenne mint az underworld a régieket nem említeném mert nagyon más világ volt.
    pozitiv:
    + élő, lélegző világ nagyon jó párbeszédekkel storyval, sok mai rp-nek nevezett rpg megirigyelhetné.
    + nekem bejöttek a dungeonok, volt egy kettő ami jópofa volt tényleg.

    - Nagyon sok az akció benne, ami még kisebb gond de elszúrták a mobok méreteit és létszámát néhány helyen el se férnek annyian amennyien támadtak. Ez a stílus bejött a új star wars filmekkel és azóta nem lehet lelőni.
    - karakter fejlesztés enyhén szólva gyermeteg vagy rakjanak bele valami rendes dolgot vagy ne erőltessék. De sok vizet nem zavar.
  • Lacee86
    #4662
    Na, végére értem, 72%-nál fejeztem be. Jó kis játék volt, az utóbbi időben nem igen kötött le játék ennyire. Sajnos -kövezzetek meg- nekem a vége annyira nem jött be. :/ De hát ez legyen az én bajom. Összességében nem bántam meg a vele eltöltött időt.
    A kimaradt sírrablásokat amúgy még tuti megcsinálom. :)
  • wesker24
    #4661
    Annak a páncélos szamurájnak 2 sebezhető pontja van amint nincs rajta már páncél a háta és a feje ha közeledbe ér csak Dodge-olj el és lődd a hátát vagy a fejét !
  • Lacee86
    #4660
    Na még próbálkozom... Azért köszi.
  • Sir Quno Jedi
    #4659
    akkor jó a shoti is a hátára, ha már nincs ott páncél
  • Lacee86
    #4658
    De nincs már géppityum, eskü nemtom hova lett... :S
  • Sir Quno Jedi
    #4657
    Amúgy a shotgun, amíg páncélja van, a legrosszabb választás, mert mióta lövünk erősen páncélozott célpontra söréttel vaze! :D Kb. semmit sem árt neki és ez korrekt is így.
  • Sir Quno Jedi
    #4656
    nelegyélmáilyenszerencsétlen. elsőre megy. használj gránátvetőt és robbanónyilat, illetve mikor már leszedtél pár páncéldarabot róla, akkor dodge-counter és beng a csupasz részeire amid van (főleg géppityut). szal. rádtámad és mikor már üt, akkor elugrasz valamelyik irányba, erre körbetáncolod és kényelmesen simized a pucér bőrét. ennyi, egy óvódás is meg tudja ölni... lassú is szerencsétlen és kiszámítható...
  • Lacee86
    #4655
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Csak tudnám, miért kellett ezzel az istenverte szörnnyel ennyire elbaszni a végét... Nem tudom kinyírni. Azt se tudom, milyen fegyverrel kéne. Csak a shotgunnal lövök rá, de még 2 másik katona is támad mellette...
  • Hoz_Hun
    #4654
    De igen. Nekem kell!! :)
    Inkább mint egy "Sántitáun dé-el-cé máp".
  • CroftManor
    #4653
    Nekem első végigjátszásra 78% lett. Lehet már nincs messze a vége :)
  • Lacee86
    #4652
    Na, már 70%-nál vagyok, de még mindig nincs vége. Ezek szerint aránylag jól gyűjtögettem eddig. :D
  • Myselor
    #4651
    hát érdekes.majd meglátjuk.kicsit erőltetett a dolog.főleg hogy előtte úgy volt hogy nem jön.na mindegy:)
  • wesker24
    #4650
    Egyetértek ! Kell ez nekünk ? :D Én szerintem nem :D
  • MerlinW
    #4649
    Az a legszomorúbb, hogy ez kapta a harmadik legtöbb szavazatot:

    - (23) Additional outfits for Lara for aesthetic value, maybe as unlockables (Penguin Suit, Classic Outfit, TRU Outfits)

    Na pontosan ezért tartunk ott, ahol.
  • wesker24
    #4648
    Mégis lesz Tomb Raider Single DLC
  • Myselor
    #4647
    mi?linket :|
  • wesker24
    #4646
    Ennyit erről mennyire tudtam hogy ez lesz ! xD

    Tudtam én hogy a Tomb Raiderhez nem adunk ki soha Single DLC-t csak kamu duma volt fél órája kint van a hír hogy nemsokára kiadnak hozzá egy Single DLC-t a Tomb Raiderhez !

    Bekaphatják ! :D Olyan isten nincs hogy pont ehhez ne lenne Single DLC ugyanmár ! xD