5366
Tomb Raider
  • radical
    #4885
    Ha érdekel valakit Tomb Raider steam kód (új, aktiválatlan) 3500ért, írjon PMet.
  • Drazse23
    #4884
    Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de mikor azt a vasdarabot kellett kihúznunk az oldalunknól (az E-t gyorsan nyomogatva), akkor nekem a MW2 ugrott be, amikor egy kést kellett kihúznunk a mellkasunkból (az F gyors nyomogatásával). Az más kérdés, hogy kés végül valaki más szemében végezte.
  • DarkSector
    #4883
    Tekintettel hogy még gondolom új vagy, ennyit segítek:

    URL esetében:
    Tomb Raider 2013 Gameplay (Nika)

    Spoiler esetében:
  • DarkSector
    #4882
    Bocsi.
    Az ilyen magánjellegű reklámokat, amikor nem valami érdekes, segítségkérő videó van, ha linkeled, se direktbe léccike. (link mögött vagy spoiler-be ha szabad ennyit kérnem)
    Egyéni gameplay, amiből számtalan van már youtube-on, nem éppen fontos hogy kitöltse a topikban az üres fehér mezőket.

    Semmi személyeskedés, mindenkinek elmondtam ezt aki így tett.

    Köszönöm.
  • Drazse23
    #4881
    Nem tudjátok, melyik a legutolsó...
    Ezt kihagytam.
  • Drazse23
    #4880
    Nem tudjátok, a legutolsó patch és hol nézem meg, hogy nekem melyik van fenn?
    Csak azért kérdem mert a QTE-eknél nem írta, ki hogy milyen gombokat nyomjak (PC), de azért így is végigvittem a játékot.
  • Evoluti0N
    #4879
    Egyértelmű. A mostani Lara néz ki a legemberibben. A régebbiek mind olyanok voltak, mint valami szexbábúk.
  • szucsy89
    #4878
    Nyilván nem a grafika minőségére gondolok -.-'

    Az összhatásra, eddig a hangsúly a minél nagyobb mellen, keskenyebb csípőn, és a telt ajkakon volt, ez a Lara lett a legemberibb az összes közül, legalábbis nekem ő tetszik legjobban.
  • DarkSector
    #4877
    Az évszámok nem véletlen voltak ott, a korukhoz képest nagyon színvonalasak voltak, az animációkkal voltak gondok, amik akkor még nem voltak feltűnőek, de pár éve már ciki volt.
  • DarkSector
    #4876
    én inkább azt mondom hogy akinek nem tetszik, csinálja meg jobban mielőtt mást leszid.
  • TBTPumpa
    #4875
    A következő ennél is szebb lesz (értelemszerűen)!
  • szucsy89
    #4874
    Még most így a videót megnézve esik le, hogy eddig milyen eszméletlenül csúnya Larák voltak... ez a mostani egyértelműen a legszebb, legjobban eltalált! :)
  • tommygear
    #4873
    valóban nem, viszont ez nem változtat a tényen, hogy ez egy igénytelen munka volt
  • jarlaxxe
    #4872
    Gondolom nem vagy nagy rpg fan mert akkor tudnák kik ök: BG, NWN forditások .
  • TBTPumpa
    #4871
  • tommygear
    #4870
    miért, te kikről beszélsz?
  • MerlinW
    #4869
    Fekete Pákónak is van sok dala, ettől még mind szar:)
  • chase
    #4868
    Nem a mennyiség számít.
  • jarlaxxe
    #4867
    Fingod sincs kikröl beszélsz ök már böven tettek le, az asztalra.
  • chase
    #4866
    *is így fogalmaznak-e

    Sorry, kimaradt.
  • chase
    #4865
    Az „érdekes” az túl enyhe kifejezés, inkább szánalmasnak mondanám. Mintha fogalmazásgátlót használtak volna.
    Tudom, bunkónak gondol ezután majd' mindenki, de az ilyen munkára én nem tudom azt mondani, hogy minden tiszteletem a készítőké. Azt az időt, amit erre fecséreltek inkább néhány klasszikus-féle könyv elolvasására kellett volna fordítani, talán képet kapnának róla, hogyan is kellene fogalmazni. (Abba bele sem merek gondolni, hogy élőbeszédben is fogalmaznak-e.)
  • tommygear
    #4864
    tényleg elég gyermeteg az egész, de úgy tudom készül egy másik csapat fordítása is, akik az előző tomb raidereket is fordították
  • Maxtreme
    #4863
    Érdekes lett ez a honosítáás.
    Minden tiszteletem a készítőké (de tényleg) viszont látszik hogy nem sok ilyet csináltak még.
    Az egész szövegkörnyezet egy általános iskolás angolórára emlékeztet. :)

    pl: Nekem el kell mennem ide, Nekem meg kell csinálnom ezt, Ő szereti elmondani ezt a történetet (ide pl az "imádja ezt a történetet.. "nem lenne kicsit magyarosabb és kevésbé "hivatalosnak" tűnő?)

    Ami még igy hirtelen eszembe jut a film átlépésénél a szökkenés, az élsimításnál az anti-élsimítás, a benchmarknál a mérce (teljesítményteszt, vagy felmérés esetleg? :) )

    Egy óriási tesztelés nem ártott volna ide, hogy lássák a fordítók hogy az adott szöveg milyen környezetben és szituációban hangzik el.

    Ettől függetlenül a fordítás nagy részben helyes.
    ..és köszönjük.
  • grebber
    #4862
    Ezzel mindenki csak szopik! Nekem is kb a 75.re adta be! 100% hogy az első 25-re nem adja be!
    De legalább volt a játékban így egy kis rész ahol nem kellett golyóval agyonhentelni őket :D
  • CroftManor
    #4861
    Ezek közül a harmadik néz ki a legjobban. De kinek kellenek DLC ruhák, amikor már 2x kijátszottam a singlet. xd Inkább új single pályákat adjanak ki dlc-ben.
  • kisfiu87
    #4860
  • Evoluti0N
    #4859
    Amennyiben megvannak a dlc-k, akkor a tábortüzeknél a gyorsutazás, fejlesztés, stb. mellett van egy ruha váltó fül is.
  • uscGhost
    #4858
    Lehet, hogy hülye kérdés, de ruhákat hogyan lehet váltani? Már harmadjára viszem végig, de még nem jöttem rá...
  • lucifer9393
    #4857
    Érdekességképp csak, itt egy kép : Ripley
  • lucifer9393
    #4856
    A második pedig nagyon hasonlít az egyik Underworldös téli ruhához,konkrétan erre.
  • lucifer9393
    #4855
    Nekem arról az első kezes-lábasról rögtön Ripley ugrott be
  • Drazse23
    #4854
    Újabb ruhák érkezhetnek Laranak?

    Az egyiknek érdekes neve van, Demolition (Engineer), mintha csak a Battlefieldből szedték volna, de külsőleg semmi köze hozzá.

  • uscGhost
    #4853
    Köszönöm
  • Evoluti0N
    #4852
    A TRU-ban is volt valami, de már nem emlékszem pontosan, hogy ott milyen volt.
  • CroftManor
    #4851
    Egyébként ilyen QTE már a TRAban is volt, ott is mikor oldalra vetődtél, belassult az idő és ha a két célkereszt összeért, akkor kellett lőni.
  • kisfiu87
    #4850
    :)
  • Evoluti0N
    #4849
    Amikor csap feléd közelharcos ellenség, akkor félre bírsz hajolni (billentyűzeten talán C), ilyenkor belassul az idő és a megfelelő pillantban meg kell nyomni nem tudom melyik billentyűt (mutatja, hogy mit és mikor) és ilyenkor Lara beleszúr a térdébe az ellennek egy nyilat. Az acsi neve pedig a Skyrim “I used to be an adventurer like you, then I took an arrow in the knee.” idézetéből kapta a nevét. Ezért is former adventurer :D
  • uscGhost
    #4848
    Ezt nem tudjátok, hogy szerezhetném meg? Videók alapján mikor ránktámadnak akkor kell nyomni valamit, de nekem nem jelenik meg semmi, hogy nyomnom kellene valamit. Ami kell hozzá képesség az ki van tanulva mégsem értem mit kell csinálni. Singleplayer-ből már csak ez a steam teljesítmény hiányzik.
  • uscGhost
    #4847
    És tényleg, nem is figyeltem. Köszönöm a segítséget! :)
  • Leky
    #4846
    Én is kézileg adtam meg a helyét és duplán írta be az elérési utat és vissza kellett törölnöm. Szerintem nálad is ez van.