5366
Tomb Raider
  • tibor16
    #4966
    Az Endurance fdedélzetére amikor visszatérek, ott van az a sebezhetetlen pali, őt hogy kell legyőzni? A legutóbb 2x is bevetettem a csákány akciót, de hiába - látom, hoyg piros a feje, de nem hajol le annyira, a fegyver meg nem akitiválódik ennyi idő alatt.
    Ha lassú vagyok, egy jó tippet elfogadnék... játszanék és nincs kedvem ezzel tölteni órákat...
    Olyan mintha arról szólna a dolog, ki tudja elég gyorsan nyomogatni a gombokat - a francba...
  • Hoz_Hun
    #4965
    Királyság. Egy mégnagyobb. :)
  • Maxtreme
    #4964
    2560x1440


    1920x1080
  • Hoz_Hun
    #4963
    Igen, van egy ilyen nagy ArtBook. Amit a Survivorhoz adtak, az abból egy kivonat csak. Az ArtBook több száz oldalas. Szép nagyon.
    Biztos elérhető lesz előbb-utóbb "letölthető" formában is. A Mass Effectnél is így volt. Abban is volt egy frankó Tali kép. A "letölthetőben" meg remekül beszeknnelték. :)
  • Hoz_Hun
    #4962
    Ez a legteljesebb, amit eddig találtam. Erről csak a nyílhegy hiányzik és 1920x1080.
  • Hoz_Hun
    #4961
    Tényleg más a haja. Eddig fel sem tünt. Mindegy ilyen hajjal is jó ez a kép. :)
  • Hoz_Hun
    #4960
    Igen sajna. Ilyen egészalakosból (felsőtest+íj) még én sem találtam nagyobbat egyenlőre.
  • akyyy
    #4959
    ez a legnagyobb méret
  • akyyy
    #4958
  • akyyy
    #4957
    http://www.oyunfest.com/wp-content/themes/oyunfestv4/framework/scripts/timthumb.php?src=http://www.oyunfest.com/wp-content/uploads/2013/03/Tomb-Raider-2013-Manset.jpg&h=275&w=599&zc=1
  • akyyy
    #4956
    én ilyet leltem, most hirtelen de ennek rossz a felbontása meg ez se wpnek valo
  • lucifer9393
    #4955
    Más a haja, mint abban amit linkéltél ma. Én betettem háttérnek, ha van könyöke meg nyílvesszeje, ha nincs :D
  • TBTPumpa
    #4954
    Van ilyen is?
    Nekem Artbook csak kicsiben van, amit a Survival Edition-hoz adtak. Abban is benne van ez a kép, de értelemszerűen kicsi méretben.
    Illetve poszterben is megvan ez a kép (szép nagy), csak az meg tele van reklámszöveggel.
  • Hoz_Hun
    #4953
    Hát nekem megvan az ArtBook. Annak a legelején benne van a teljes kép könyökétől a nyílhegyig minden, szép nagyban (két oldal). Csak azt nem tudom normálisan beszekennelni, hogy király kis wallpaper legyen belőle.

    Amúgy grat a CD-hez. Szépen néz ki. :)

  • TBTPumpa
    #4952
    Nem értelek!
    Megveszed ezt a jó kis zenei CD-t és ennek a Bookletjében megtalálod ezt a képet (bár itt is hiányos)!







    (Saját feltöltés, saját scann, saját lemez.)
  • #4951
    Valaki esetleg be tud még segíteni a "I'm all in!" achievement megszerzésébe?
  • Hoz_Hun
    #4950
    Na EZ már majdnem az a kép amit kerestem. Még azért várok arra, mikor a könyöke és a nyíl hegye is rajta lesz a képen, de ez már minden képpen ígéretes. :)
  • TBTPumpa
    #4949
  • tibor16
    #4948
    köszönöm,
    igazad van, ezt a kérdést az off topicban kellett volna feltenni - bocsi
    :)
  • TBTPumpa
    #4947
    Wat? Patchet telepíteni?
    Hisz Steam-es a játék! Automatikusan települ.
    Amúgy az 1.01.748 patch a legutolsó. Ez május 23.-án jelent meg.
  • tibor16
    #4946
    sziasztok

    a pecseknél, elég az utólsót felrakni, vagy mindegyik kell?
    Eddig 2 találtam, a 1.0.718.4 és a 1.0.722.3 - ennyi van, vagy van többis?
  • PeeTeR
    #4945
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    muszaj volt kiprobalni ;x
    van tobbfele is deeee csak forced dx9 -el megy
    http://imagerz.com/QE5EX0tvAwMBAgpKRQVR
    http://imagerz.com/QE5EX0tvAwMBAgpKRAVR
  • fery02
    #4944
    Szia!
    Én segíthetek.
  • #4943
    I know..., a PC-n nekem csak ez a gondom, a multi nagyon kevés ideig megy ha nem FPS-ről vagy valamilyen MMO RPG-ről van szó.

    Közben már vettem fel Steamre játékos ismerősöket, szóval ha mennek, akkor tudok hozzájuk csatlakozni.

    Esetleg még valakik tudnának nekem segíteni a "I'm all that!" nevezetű achievement megszerzésében?
    Ugyanis Ranked meccseket már tényleg nem talál a játék.
    Általában sajátkészítésű szervereken játszik még a vasmag. :D

    Összvissz egy 'Free for all' és egy 'Cry for help' meccsről lenne szó.
  • CroftManor
    #4942
    Konzolon éjjel nappal megy a multi.
  • PeeTeR
    #4941
    kez a kezdben

  • TBTPumpa
    #4940
    New fixes in 748.0:

    - Fixed problem with Mountaineer, Sure-Shot, and Demolition outfits not properly unlocking when no other DLC is installed.
    - Fixed TressFX Hair not being able to be turned on, on some machines, when using AMD Eyefinity or NVIDIA Surround.
    - Significant performance improvements in CPU limited areas, for example in Shanty Town. (This is the same fix we have previously exposed to users on forums with the MulticoreFlushMode registry key).
    - Fixed water polygons randomly disappearing on Intel graphics hardware.
    - Fix problem with English VO setting when playing in Japanese not properly being remembered after a restart.
    - Minor UI improvements.

    While we expect this patch to be an improvement for everyone, if you do have trouble with this patch and prefer to stay on the old version we made a Beta available on Steam, Build743.0, that can be used to switch back to the previous version. Please note however that you may not be able to play multiplayer with people that do not share your version.

    Players on NVIDIA hardware we recommend using the 320.0 BETA or more recent drivers, which contain several driver fixes related to Tomb Raider.
  • #4939
    Nekem PC-n van meg, de mostanság egyáltalán nem talál szervert.
    Pedig még van pár teljesítetlen multis trófeám...

    MerlinW:
    Nekem kifejezetten nincs vele bajom, tetszenek a csapdák benne, tetszik a külső nézet is.
    Eddig csak FPS-ekkel multiplayereztem, ezért tök új és más gondolkodásmódot igényel mind amellett, hogy lőni persze itt is kell nem keveset. :D
    Igaz van néha egy kis lagg.(De melyik multiban nincs??)
    Viszont a Chasm pályát nagyon utálom, ha ott valaki meglövi a harangot, egyszerűen megfagy minden a gépemben... :D
  • MerlinW
    #4938
    Mindegyiken f@s, úgyhogy nem számít:)
  • lucifer9393
    #4937
    Melyik platformon?
  • #4936
    Jól érzékelem, hogy már nem igazán megy a multi?
  • TBTPumpa
    #4935
    Teszt a PC Guru jóvoltából
  • fery02
    #4934
    Nekem az árnyékok tetszenek nagyon, hogy függ az élességük attól, hogy milyen távolságra vetülnek.
    Így pl egy fának az árnyéka a földön pár méterre tőle még éles, míg a lombjáé meg, ami egy messzi sziklaszirtre vetül már mosottas.

    Persze ez mind csak legmagasabb árnyék grafikán.
  • Evoluti0N
    #4933
    Én nem láttam különbséget. Vagyis csak annyit, hogy baromira leugrott az fps :D
  • Ironman2
    #4932
    Hú gyerekek,ez a tesszelláció,szépen belassítja a játékot,de rohadtul jól néz ki.Majdnem megfogtam Larát.DDDD Most próbáltam ki az új videókarin
  • jocika
    #4931
    Találkozott valaki olyan jelenséggel, hogy a TR nem lép ki miután befejezi a játékot? Eleinte nem, de az utóbbi időben ha kilépek, akkor a futó folyamatok között ott csücsül és hiába lövöm ki a steam-et, akkor is ott marad. A haj fejlettebb megjelenítése akár be van kapcsolva, akár nincs. ASUS GTX670TOP-om van, ennek lehet erre hatása? Más proginál ez nem jelentkezik.
  • DarkSector
    #4930
    Akkor TPA na...:)

    Crash Bandi 3-ban volt pl fegyver és lehetett lövöldözni. :D
  • Seth
    #4929
    mikor TPS-ről beszélsz akkor értelemszerűen shooter-ről beszélsz, benne van a nevében, Third Person Shooter, szóval csak emiatt nem volt világos, hogy a Crash szerinted miért tps :D
  • DarkSector
    #4928
    Third person platformer, jaja, shooter-ről senki nem beszélt. :D
  • Seth
    #4927
    A Crash egy Third-person shooter? Ejjha !!!! :D