5366
Tomb Raider
  • DarkSector
    #5006
    És a TR sima, az mi?
    TR 0.5?
  • MerlinW
    #5005
    De valóban, TR9-nek van "számozva" a 2013-as. Guglizz rá a Tomb Raider 9-re. Anniversary = TR1
  • DarkSector
    #5004
    Jah én meg a Legend-et se számoltam meg a Croniclest sem, meg az Underworld-t sem egyiket sem, csak 3 rész van elvileg.
  • Evoluti0N
    #5003
    Szerintem az Anniversary-t nem számolták külön résznek.
  • DarkSector
    #5002
    A már megjelent TR volt a 10 rész. :D

    TR 1
    TR 2
    TR 3
    TR LR
    TR C.
    TR AoD
    TR Legend
    TR Anniversary
    TR Underworld
    TR 2013

    Új TR -> 11. Tomb Raider játék.
  • Blob
    #5001
    köszi
  • MerlinW
    #5000
    Nyári Steam akcióban 0,5€-t megért:)
  • Evoluti0N
    #4999
    Megnyílt a legújabb, jelenleg készülő Tomb Raider fóruma.
    Többek között kívánságlista is szerepel rajta, hogy mit szeretnénk a következő részbe.
  • CroftManor
    #4998
    De az. De nézhetsz róla videót youtubeon, aztán eldöntöd, hogy neked megér e annyit kiadná, vagy sem. :)
  • Blob
    #4997
    Tomb Raider: Tomb of the Lost Adventurer
    ez nem egy single dlc?
  • Blob
    #4996
    Meg oldottam, köszönjük a fejlesztőknek, hogy ez egy uj billentyű vásárlásához vezethet :D:D:D
  • Blob
    #4995
    Valaki segítene? Nekem a végén van bajom amikor fojtogat a csuhás, hiába nyomom az E-t akkor is meg folyt, ha folyamatosan vagy ha szaggatottan nyomom akkor is, valakinek valami tanácsa? előre is köszönöm!
  • Blob
    #4994
    Figyeld mikor kell nyomni F et, amikor a karika piros akkor nyomd meg és szét csapja Lara az arcát :)
  • Diesel 83
    #4993
    Ok és utána?? nekem a bill kombináció kénne hogy mit nyomjak. Odáig meg vagyok hogy nyil a lábába utánna mi legyen?
  • MerlinW
    #4992
    Ütés elől kitérsz, majd nyilat a lábába.
  • Diesel 83
    #4991
    Sziasztok nagy kérdésem van ezt a rohadt melákot hogy lehet ki nyirni? Sehogy nem megy Légyszi ha valaki tudja segitsen mert már a falat verem!! Köszönöm !
  • Matte
    #4990
    Túl a 4 millió eladott példányon a Tomb Raider, jön a folytatás.
  • Evoluti0N
    #4989
    A "melyik verziót érdemes feltenni a játékból" mondatból arra merek következtetni, hogy warez verziót töltöttél el, ebben az esetben azt ajánlom, hogy a warez szekcióban kérdezősködj. Egyébként AMD Radeon kártyákon is simán fut logikus módon (az eredeti), elvégre arra fejlesztették elsősorban (TressFX).
  • sajtburger
    #4988
    Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem, melyik verziót érdemes feltenni a játékból? A survivor nekem állandóan kifagyott, lejjebb vettem a grafikát és úgy is, bár maxon is simán, szépen futott. Valaki tud segíteni esetleg mi a megoldás erre a fagyásra? Nem nvidia kártyám van, azt olvastam ott ez gond. :/
  • Shep
    #4987
    Hát remélem is, hogy úgy lesz! :)
  • Evoluti0N
    #4986
    Úgyis jön. Konzol exkluzív TR-k eddig csak handheld konzolokra voltak (főleg Gameboy-ra), na meg az Underworld DLC volt box exkluzív.
  • Shep
    #4985
    Kár, hogy PC-t nem említenek a hírben :(
  • Evoluti0N
    #4984
    Igen!!!
  • Ulthane
    #4983
    A Square Enix bejelentette a folytatást nextgen konzolokra
  • TBTPumpa
    #4982
    Darrell Gallagher a Crystal Dynamics fejese bejelentette, hogy már dolgoznak a következő generációs Tomb Raider játékon, ami az idei rész folytatása lesz!

    Forrás

    Részemről jöhet!
  • TBTPumpa
    #4981
    Vártam már, hogy mikor bukkan fel a Sötét Lovag benne.
  • wantonly
    #4980
    Nem rossz, de túl közeli képeket vágott össze és így kijönnek a játék grafikai hiányosságai. Tehát ez egy trailernek nem lenne jó. Viszont a befejezés tetszik. :)
  • mcgrape
    #4979
    Egy elég pöpec kis rajongói video. Itt ott spoileres lehet gondolom :)
    Tomb Raider 2013 - 'Why Do we Fall?'
    http://www.youtube.com/watch?v=hdjQ2yHLsrY
  • Bullet
    #4978
    Így van. A hangtompító meg a légvédelmi szirénák. Azokat kell szétfeszíteni.
  • #4977
    Szerintem azon a pályarészen lévő gyüjtögetnivaló feladatokra gondol.
    Én úgy emlékszem fel kell égetni a 'nagy lepedőket' a tüzes nyilakkal, és ami alattuk van bábuszerűség, azokat pedig le kell rántani a köteles nyílvesszővel.
  • Evoluti0N
    #4976
    ? Nem értem. Tudnál képet beszúrni?
  • deicide
    #4975
    Sziasztok...

    Van két feladat vagy is gyűjtögetés..mégpedig a nyomor tanya pályán..ott ahol a helikopter van..fel kell venni belőle a kötszert és itt kapom meg az öngyújtót!
    van 2 dolog amivel nem boldogulok..
    1. hangtompító.. ebből 5 db kellene de nem tudom mi az..vagy mire gondolnak..!
    2. lepihentetve ebből 4 db van...! mi lehet ez..?
  • Ryder7
    #4974
    Valószínűleg sokakat nem fog érdekelni, de elkezdtem egy végigjátszást a játékról, végigjátszás, nem guide, csak a saját szórakozásomra veszem fel leginkább, de akit érdekel:



    És itt van a második rész is:
    http://www.youtube.com/watch?v=asCww5sGGt0


    Építő jellegű kritikát bármikor szívesen fogadok.
  • Evoluti0N
    #4973
    Gondolom, hogy előbb-utóbb jönni fog a folytatás, az-az a "második" rész. Hogy mikor? Az még a jövő kérdése. Én igazából valami komolyabb sztori dlc-ben reménykedtem egy ideig, mivel arra mégse kell annyit várni, mint egy folytatásra, de azt hiszem, hogy erről lemondhatunk. Mondjuk, ha a Square Enix más újabb játékait is megnézzük, akkor azért sajnos látni lehet, hogy a DLC nem az erősségük.
  • akyyy
    #4972
    ód, de hiányzik a játék, milyne kár hogy végigvittem meg minden :D lesz vajon folytatása vagy második része?
  • wantonly
    #4971
    Valóban. Köszi! :)
  • Evoluti0N
    #4970
    Szerintem ez maradt ki nálad is: #4736 :)
  • wantonly
    #4969
    Sziasztok! Végigjátszottam a játékot, de azt írja 99%-on vagyok. Viszont az összes tábor 100%-os, kétszer is végignéztem, így nem tudom mit tehetnék még. Ötlet?
  • tibor16
    #4968
    köszi - megoldódott - sikerült megcsinálni. Az volt a hiba, hogy előtte nem lőttem , hogy lemenjen az élete, aztán meg nem vártam meg, hogy a billentyű nyomására a jel rendesen megjelenjen, hanem korábban nyomtam, amit nem fogadott a játék el.
    Köszi, hogy válaszoltál, az ébresztett rá, nem is értettem, hiába nyomogatom a gombot, nem teljes az akció... gondoltam bug...:)
    köszi
  • akyyy
    #4967
    asszem ott az a gombnyomogatós akció van, puffölöd vagy lövöd, egyszer csak a közelbe megjelenik hoy nyomj Y gombot (billentyüzeten nem tudom az melyik, én joyal nyomtam)