5366
Tomb Raider
  • Solid Snake
    #1270
    Kiszívná a vizbül azoxigént
  • Myselor
    #1269
    a nyáladdal kivennéd belőle a koszfoltokat aha,te kis huncut xd
  • TBTPumpa
    #1268
    Nude version pls!

    Bár nálam még mindig ő a befutó:
  • Fpocok
    #1267
    Persze ehhez előbb le kell vennie
  • grebber
    #1266
    Ó de kimosnám a szegénykém koszos ruháit
  • zzeN
    #1265
  • TBTPumpa
    #1264
    Amazonon már előrendelhető a hivatalos Soundtrack CD (ez is március 5.-én fog megjelenni)

    Tracklist is van, de szerintem erősen spoileres.
  • TBTPumpa
    #1263
    Francia trailer új jelenetekkel:
  • TBTPumpa
    #1262
    New Concept:
  • a.carkey
    #1261
    Miért nem jó a link???? Áhhh ...
    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10


  • a.carkey
    #1260









  • a.carkey
    #1259
    Azért van pár jó speckó kiadás ami egész korrekt lett:



    stb.
  • Tatyla
    #1258
    szerintem is tök gagyi...
  • DarkSector
    #1257
    Egyik rokonod a jópofa max, nem vagyok a haverod hogy így válaszolj, az mp3 nem érdekel.
    Ennyi. Nem kell kommentelni.
  • lucifer9393
    #1256
    Szerintem ez fake...
  • Maxtreme
    #1255
    hát ez a baba (az első :D) sem egy nagy durr.
  • a.carkey
    #1254
    Gondolom, mint egy fémdoboz, csak lesz rajta betű, betű, szám, szám, kötőjel, szám, szám. :D

    Érdekes survival edition:


    Baba:


    babaaa :)

  • Tatyla
    #1253
    én ugyan így vagyok a 6870-esemmel
  • zzeN
    #1252
    Olvass vissza, beszúrtak pár képet.
  • Krisztiam #1251
    fémdobozról van kép milyen lesz?
  • preziosi
    #1250
    jópofa gyerek lehetsz te, ha csak azt érted meg, ami érdekel.
  • TBTPumpa
    #1249
    Ilyen pólót osztogatnak a CD Galaxisnál:
  • DarkSector
    #1248
    Az semmit nem jelent.
  • MerlinW
    #1247
    Effektíve lassan 2 éves kártya:)
  • DarkSector
    #1246
    Baz de az effektíve új és erős kari, naná hogy elégedett vagy.
    Most ez olyan hogy a szomszéd nekem akinek bicklije van egy autóra mondja hogy hát én elégedett vagyok. :D
  • MerlinW
    #1245
    Ez a HD6850 hál'isten olyan jól sikerült, hogy szerintem még minimum 1-2 évig nem kell váltanom.
  • HeadHunter86
    #1244
    Szerintem ősszel én is újítok, most még nem látom értelmét a mostaninak cseréjét, de valószínű egy ilyen lesz a köv. karim: GIGABYTE nVidia GTX660 2Gb OC (GV-N66OC-2GD): 52.990,-
  • DarkSector
    #1243
    én azon vagyok hogy a vga éri inkább meg nekik.
  • TBTPumpa
    #1242
    Azok az előrendelői extrák akkor járnak, ha most azonnal megveszed teljes áron a játékot.
    De ők kupont regisztráltak be - ahhoz nem jár semmilyen extra, csak a játék natúrban.
    Főként, hogy március 5.-én fogják megkapni azt a kulcsot az AMD-től, amit beregisztrálhatnak Steam-re és tölthetik a játékot. Ez így már nem számít előrendelésnek sehogy sem!
  • MerlinW
    #1241
    Nem mellesleg a DLC árával együtt is a preorder árának ~feléből kijövök:)
  • HeadHunter86
    #1240
    Ja bocs. Ja igen, a kuponos az a legalapabb verzió, aztán ha akarsz még ezt azt hozzá majd jól megveszed jó pénzért. Igazából ez is megéri nekik mert sok AMD tulaj lehet csak ezért költ pár DLC-re.
  • DarkSector
    #1239
    Ne nekem mond nem én mondtam ezt, amúgymeg ezt kifejezetten a kuponos dologra írták.
  • HeadHunter86
    #1238
    Itt annyi előnye van a dobozosnak, hogy DOBOZOS :D úgy is mindenképp STEAM-re kell reggelni.
  • HeadHunter86
    #1237
    A digitálishoz is jár DLC, ne viccelődjünk már!
    Aki SE-t vesz dobozosan az bereggeli STEAM-en és ugyanazt kapja mint aki a digitálisat vette. Itt a lista mik járnak hozzá: http://store.steampowered.com/app/203160/

    Max lesz még pár kód a dobozos mellett ami pár DLC-t takar, de ezek főleg csak korábbi hozzáférés képességekhez, fegyverekhez.

    Plusz aki STEAM-en rendeli elő az még megkapja az előző TR-t is és még egy "Tomb of the Lost Adventurer" for Tomb Raider* DLC-t is.
    És ha lesz még több előrendelés akkor egy MP pályát is.
  • a.carkey
    #1236
    Egy biztos, vannak játékok, melykért NEM ÉRDEMES KIADNI dobozosért pénzt, és vannak, melyek dobozosan olcsóbbak, mint digitálisan, és ha nincs semmi extra a dobozban akkor is érdemes megvenni őket dobozosan.
  • TBTPumpa
    #1235
  • TBTPumpa
    #1234
    Én csak részben. Tetszik a doboz és érdekelnek a DLC-k. És még Tomb Raider-es pólót is kapok hozzá!
  • DarkSector
    #1233
    Mondjuk én nem a dlc-k végett veszem dobozban...
  • TBTPumpa
    #1232
    Egy szóval nem mondtam, hogy szarabb verzióval játszanál.
    Ugyanolyan lesz, mint a dobozos, csak az exkluzív DLC-k nélkül.


    Az itt lévők többsége már előrendelte a játékot dobozos formában. Mivel nekik ennyit megért (és amúgy sem egyszerű műanyagtokról van szó, hanem egy tartalmas és szép kiadásról), amihez még pólót és ajándék DLC-ket is adnak a CD Galaxis-nál egész tűrhető áron!
  • DarkSector
    #1231
    Nem olyan volt mint a régi de ehhez képest hosszabb8-10 óra, ez sem lesz ugyanaz mint a régi, de ez nem rosszértelemben, engem kifejezetten vonz ez a térképes kicsit openworld stílus.
    Meg a többi.

    A középszar-tucatszar nem a tombokra vonatkozott.