32
  • birdo #32
  • Zoliz
    #31
    A nőket csak a szex érdekli és látható a képen, hogy egy férfira jut 4 műnő így a férfi annyira elfárad tőlük, hogy nem marad ereje több szexre, így nem képes kielégíteni a női közönséget.
  • Laza
    #30
    Vagy mégis? :D
  • Laza
    #29
    A férfiakat elképesztő mennyire nem érdekli a hüvelygomba :D
  • algost
    #28
    Nekem van még pár ötletem, de nehogy lecsapjon rá mondjuk egy cikkíró!!!!!!!

    " A pingvineket elképesztő mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    " Az ízeltlábúakat elképesztő mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    " A csecsemőket elképesztő mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    " Az alföldön élő embereket (beleértve a férfiakat is) elképesztő mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    " BigBrother Évit elképesztő mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"

    Prof William tökéletes kérdést tett fel a hülyéjének!
    Nagyon kellett valamit írni? Így az ünnepek előtt nagyon el kellett tosznod a kedvem? Már a másik Pinás cikked is okádékos volt, de hát ez...Fuj szekeres!
  • Tetsuo
    #27
    Azert a tanulas nem art. ;)
  • Prof William
    #26
    Nagyon kellett valamit írni mi?

    "A bantukat elképesztő, mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    "Az autistákat elképesztő, mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    "A csecseneket elképesztő, mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    "A Koreaiakat és a Kedves Vezetőt elképesztő, mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"

    Csak pár ötlet és a következő egy hónapra minden napra jut egy cikk.
  • Molnibalage
    #25
    Férfi vagyok, nem érdekel a Tron...
  • birdo #24
    El fogsz képedni...
    Engem sem érdekel a született feleségek ))
  • Kindred Blades
    #23
    Már remegve várom a következő cikket, melynek témája egy meghökkentő tény, mely előtt értetlenül állnak a médiaszociológusok: "A férfiakat elképesztő, mennyire nem érdekli a Született feleségek"
  • birdo #22
    Igazad van tök yó a zene is....és igenis érdekel engem is ez a film , mint nőt....
    Mivel holnap éjjel nézzük, még nem tudok végszót mondani....de nagyon várom ))
  • xido
    #21
    Srácnak egyébként totál olyan feje van,hogy akár Peter Weller fia is lehetne,ha idősebb lenne,mehetne a Robotzsaru reboot-ba:)
  • Etinger
    #20
    Túl sokat nézed a "Hogyan készült az XY jelenet?" részeket a Bónusz DVD-n :D
  • IMYke2.0.0.0
    #19
    Nekem rendkívül illúzióromboló, hogy látszik, szövetruhában vannak, rájuk applikált világítótestekkel...
    Digitális korszakban élünk wazzer, nem lett volna nehéz egy valódi full-CGI-filmbe [értsd: full számítógépes grafika minden] valódi emberi fejeket behelyezni a szereplőkre [vagy még azt se kellett volna], amikor "odaát" vannak.
    Az valóban visszaadta volna az alaphelyzetet: cyber világban létezés.
  • Nyulanna
    #18
    Engem nő létemre érdekel, főleg 3D-be. A zene is bazi jó benne a Duft Punk nagyon odatette magát. Jövőhéten nézem meg, de a zenéjét már meghallgattam és nagyon laza. Ebben a filmben nem is a történet a lényeg, hanem a látvány. De szerintem a nőket is érdekelheti a látvány...
  • Barakukk
    #17
    Rosszabb, mint a Twilight, számomra. Nem ért semmit ez a film még IMAX "3D"-ben sem.

    Egyébként, ha kötekedni akarnék a cikkel, érdemes lett volna megjegyezni, hogy elsőfilmes rendezőről van szó, mert úgy írják le a rendező nevét, mint ha valami ismert személy lenne, pedig ezelőtt még nem dirigált filmet, csupán effektes srác volt. Látszik is a filmen, nincs benne semmi a szép képeken kívül.
  • Razide
    #16
    Hát ez tényleg elképesztő! Hihetetlen! Ilyet eddig gondolni sem mertem volna! Belepetéztem a meglepetéstől a forgószékembe!
  • Murder3
    #15
    Ez a tron kb a twilight szintjén van, gagyi,szar.
  • xen
    #14
    Viktort nem szokták divatfikázni. Őt szimplán csak fikázni szokták. De azt sokat :)
  • TeDDyRuSh
    #13
    Nem ócsároljátok, mert a végén megint leveszi a cikkíró neveit az SG:)
  • vg
    #12
    "talán ecseri piacon vetted az újságírói diplomád"

    winnie és a diploma... muhahaha
  • bertino
    #11
    ujabb nap, ujabb tron reklam.
  • viasz
    #10
    Ez aztán cikk :D
    Látom mostanság a demográfiai statisztikák a menők...
    Előbb a tiniket nem érdekli a dráma és a balett, most meg a nőket a tron.
    Ez "elképesztő"
  • Tinman #9
    Pfff.
  • kalapos01
    #8
    Még írj ilyen baromságokat, kérlek. Már hogyne érdekelne egy Star Trek egy nőt.
  • endrev
    #7
    "Elképesztő, hogy a nőket mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"... :D Na jó, boldog Karácsonyt Viktornak is! :)
  • balat86
    #6
    Még szép hogy nem érdeklik őket! Mintha a Star Wars vagy a Star Trek érdekelné.
  • blessyou
    #5
    Bár én inkább úgy írtam volna a címet, hogy: "Elképesztő, mennyire nem érdekli a nőket a Tron: Örökség."

    A címben kicsit olyan nyakatekertnek tűnik, de lehet, csak szőrszálhasogatás.
  • Julius Caesar
    #4
    Megsúgom, a jó újságíró nem a diplomától lesz jó újságíró. mellesleg az újsáégok messze leszarják milyen diplomád van: tudsz jól írni? Igen -y tied a munka. Nem -> akkor feldughatod a diplomád.
  • Zoli007
    #3
    Újságírói diploma? Olyam is van? Amúgy mi a bajod? Én felfogtam elsőre is mit akar mondani. Divatfikázni menj máshova.
  • Wolfman017
    #2
    "A nőket elképesztő, mennyire nem érdekli a Tron: Örökség"
    "Cseppet sem meglepő módon a nők ellenállása"
    Most akkor döntsd már el, hogy elképesztő-e vagy nem?! Első mondatban ellent mondasz magadnak, talán ecseri piacon vetted az újságírói diplomád, vagy SG-nél nem feltétel?
  • TeDDyRuSh
    #1
    Szerintem valami macsóbb gyereket rakhattak volna főszereplőnek.