15
  • The Norberto
    #15
    Kár hogy már rég kiengedték nem?:D Szóval anyira nem keresett.......
  • farxis
    #14
    jolteszik! rohat terrorista!!! ki kéne nyirni veszéjeztet mindenkit!!!
  • zolis
    #13
    Ez az Asssagne vagy hogy hívják lassan keresettebb ember lesz mint bin Laden. Szerintem ő bízta meg.
  • Papichulo
    #12
    Es ahhoz is platinum kartyat adnak? :)

    Szerencsere most talaltam olyan szamlacsomagot, amivel nullara tudom ezt redukalni, csak eddig nem erdekelt. A $14-et viszont mar en is pofatlannak tartom.
    Amugy, a Chase-nel nulla es a Citibanknal is csak valami havi $2-3 a szamlavezetesi dijam. A BofA eleg pofatlan, de sok szolgaltatast nyujt.
  • DontKillMe
    #11
    Nekem itthon az éves díjam nincs annyi. :))).
  • Papichulo
    #10
    Raadasul a havidijat is megemeltek ezek a piszkok. Pont most neztem, hogy mar $14-et vontak le ebben a honapban. At kell allnom egy masik csomagra...
  • nirriti
    #9
    Ha valakinek van sok rohadt paradicsomja és nem akar usániába menni elhajigálni annak jelzem, hogy londonban a Chanary Wharf-nál van egy BOA üvegpalota, oda is lehet "adományozni" :D

    Így néz ki:
    http://www.flickr.com/photos/bradleyem/82522442/in/photostream/
    HSBC torony mellett az a kicsike lenne lenne, háttérben az a másik magas torony meg a Barclays főhadiszállás. :)
  • Zoliz
    #8
    Ezek szerint a Bank of America is sáros. Juhéé
  • DontKillMe
    #7
    Szarrágók. Majd jelentkezik 5 másik bank, akik majd örömmel kapnak a kilépett ügyfelekért. (És a pénzükért, mert az önzetlenséget egyik sem ismeri :)) Remélem, a wiki bebuktatja a BOA-t, az egész ami gazdasággal együtt, lesz egy igazi (nem kamu) gazdasági világválság. Ennél lejjebb a kisember már úgy sem juthat. De a nagyok igen.
  • sanyicks
    #6
    nem volt koscher a tevékenység

    (az előzőt miért is kellett törölni?)
  • morden
    #5
    "a Wikileaks olyan tevékenységekben vesz részt, amelyek összeegyeztethetetlenek a cég politikájával." Hát igen a szabadság, az átláthatóság és a többség védelme nem éppen egy bank cég politikája :D
  • morden
    #4
    Ez is egy vélemény.

    Gondolom ha tényleg a törvénytelen pénzekeket akarják elkapni, akkor szerintem a bankszámlák egy jó részét meg is szüntethetnék és csődbe is mehetne a bank :D
  • shandix
    #3
    Csúnya Bank nehogy támogatni tudjuk a törvénytelen dolgokat, nyissanak rögtön egy Bankszámlát amire pénzt lehessen utalni a terroristáknak! Sok marha adja csak a pénzét a Wikileaks-nek franc tudja hova kerül a pénz és mit kezdenek vele.

    A Wikileaks már rég nem arról szól aminek kellene ( nem mintha támogatnám az ilyet) már rég legyőzték őket , támogatnám de ez itt már néphülyítés.
  • kisedi
    #2
    Állatok! Azonnal megszüntetem a BOA számláimat. Az amerikai állam úgyis dotálja a kiesést a banknak!
  • Rotyoka
    #1
    Kíváncsi vagyok mikor hoznak arra törvényt, hogy aki fel mer menni a wikileaks oldalára az pedofil