2861
  • DJ RX7
    #941
    most meg a gyári rom visszarakásával küszködök. innen letöltöttem ezt "JRDNEM_U3_3.4.2_179-002" de a rsd lite meg nem akarja telepíteni. egyébként a telefonom független ha ez számít is valamit.
  • Narxis
    #940
    O-M-G :D


    PH!-n olvasd el az alapokat szvsz. :D


    Am. úgy kell, hogy legyen egy rootolt 2-2-es gyári rendszered és erre felteszed a 2ndinit appot(marketen is fent van), de szigorúan az 1.4.2-es verziót. Annak kell 2 újraindítás utána teheted rá a zip-et úgy hogy mikor bootol a teló és villan a LED kékwen akkor megnyomod a hangerő LE gombot, kiválasztod a hangerő gombokkal a Recovery-t aztán a Custom recovery-t és ott már telepítheted a zip-et. :D De van erre egy részletes leírás, PH!-n szabo1f készítette. Nem tudom a linkjét me nekem má fejből megy de jó leírás. :D
  • DJ RX7
    #939
    najó inkább kezdjük azzal, hogy melyik programmal telepítsem boot menüből a cm7 .zip kiterjesztésű romot? :D
  • Narxis
    #938
    Újraflasheled 2.2-vel aztán wipe a gyári recovery-ben ha akkor is megakadna az android logonál(nekem volt ilyen problémám).
  • DJ RX7
    #937
    elbasztam. nem volt rom telepítése előtt wipe. cm 7.1-et akartam felrakni. elindul és csak gördeszkázik és forog a töltés. 5 percen keresztül nem történik semmi. hogy hozhatom vissza az élők sorába? :)
  • SimaSuna #936
    állítólag a zöldnek is tudnia kellene :/
  • DJ RX7
    #935
    piros lencse 720p? :)
  • Narxis
    #934
    itcafe.hu-n olvastam, hogy nagyon rá akarnak itthon is állni erre az NFC-re, szóval az lehet el fog terjedni, igaz addigra úgyis lecseréli a telóját mert valami 2013-as határidőben gondolkodtak. Itthon meg sose tartanak be semmilyen határidőt...
  • hzsolt
    #933
    Attól függ, mi a fontos számodra.
    Én most Nexust vennék, de nagyon szeretem a Defy-t, és ajánlom is mindenkinek.

  • [HUN]FaTaL
    #932
    Nexus
  • SimaSuna #931
    Defy.

    Nexus mellett szólna az NFC...de Mo-n...igazából sehol nem tudod használni. Max a Szigeten :)
  • Gabyee
    #930
    Google Nexus S vagy Defy??
  • SimaSuna #929
    ehhe.

    tökmind1 hogy hol veszed kártyafüggetlenül árulják mindenhol.
    Vodánál dolgozok, eddigi telefonok is mind mind függetlenül mentek ki..

    1év gyártói és 1 év szolgáltatói gari van rá...

    2.3.7, 1.1Ghz -n fut most:)
  • Gabyee
    #928
    Üdv!
    Tudja valaki hogy szolgáltatónál véve mennyi lehet a garancia? Én valami 1 évről tudok...
    Most 62e körül tudok venni Defy-t 2 év garival kártyafüggetlenül 2.2Froyoval. Szerintetek megéri megvenni? Ez persze nem szolgáltatós!
  • Narxis
    #927
    A gyári 2.2-t le lehet tölteni netről és ugyanolyan mint ami most neked van, semmivel sem különlegesebb a tied. Olyat meg nem mondhat az eladó, hogy ne frissítsd, max. azt mondhatja, hogy csak hivatalos szoftverrel frissítsd. Nekem ilyet mondtak volna akkor ki se fizettem volna a telefont. Mondtam volna, hogy ez a telefon súlyos korlátozása, a hivatalos, gyártó által kiadott frissítések azért vannak, hogy javítsanak a telefon használhatóságán, funkcióin.
  • determinator
    #926
    Ezt most nem értem.
    Ha felrakom a cm7-et és valamiért gariztatni kellene, ekkor vissza kell állítanom a gyári verziót. A boltban külön szóltak hogy otthon ne frissítsem. Ha eltérés lenne, akkor a garanciám ugorhat.
    Ezért akarok egy pontosan ugyanilyen romot eltenni a későbbiekre.
    Sok fajta gyári 2.2-őt találtam de ilyet nem.
  • SimaSuna #925
    felesleges lementeni.
    minden megtalálható a gyári 2.2höz.
  • determinator
    #924
    Sziasztok!
    Tegnap vettem egy Defyt-t. Szeretném felrakni rá a CM7-et, viszont garancia miatt le akarom menteni az aktuális romot.
    A mostani rom adatai:
    System version: 34.906.1.mb25.T-Mobile.en.DE
    Build number: JOREM_U3_342_279-6.1
    BPflex version: UCAJRDNEMARAB1B80AA03A.0R
    APflex version: GAS_EMEA_USAJRDNFRYOTMDE_P016
    Ez egy blur-os verzió, de nem találtam meg ezt a verziót sehol sem.
    Vagy esetleg milyen atombiztos módon lehetne lementeni a készülékről a romot?
    Előre is köszönöm!
  • SimaSuna #923
    1.1re húztam fel :)
  • Narxis
    #922
    Neeeem, igazából a Motorolát se teljesen hanem azokat akik miatt nincs legalább egy hivatalos 2.3.4 a Defy-re, maga a Defy egy remek ár/érték arányú teló, ezt már sokszor leírtam. Persze azért ha megkérdeztek, hogy milyen telót vegyen valaki ebben az árban akkor nem ajánlottam, mert az okostelefon használók 95% nem bohóckodik custom ROM-mal, csak elvárják, hogy működjön. Én nem akartam, hogy később szívják a fogukat mert hivatalosan csak 2.2 van nekik illetve nem akartam, hogy a pénzüket egy ilyen cégnek adják. Szerintem most SE az amelyik a legkorrektebb, de ha valaki biztosra akar menni akkor Nexus-t vesz.
  • Narxis
    #921
    Én mindig az szoktam, Angry Birds-ön kívül nem mentek semmit. :D
  • [HUN]FaTaL
    #920
    Másik típus állítólag, de ugyanúgy ARMv6 és ha 1ghzre húzod a defyt akkor ugyanaz. Akksija nagyobb még talán. Meg az ára...
  • SimaSuna #919
    igen.

    a Defy+ = CM7 + nagyobb akksi :)
  • neevous
    #918
    A proci is ugyanaz a +-ban?
  • hzsolt
    #917
    Na én most tettem fel, csak elbasztam a mentést a korábbi verzióról, szóval egyenként tépem ki a szakállamat.
    Vadászhatom össze mik voltak feltéve. grr...
  • [HUN]FaTaL
    #916
    A Motorolát és vele együtt a defyt :D

    Mondjuk azért óriási hogy egy szoftverfrissítésért van pofájuk új modellt kiadni :D
  • Narxis
    #915
    Motorolát szidtam. :D De a CM7 csapat és Quarx gondoskodtak róla, hogy a jó hardver mellé legyen egy jó és friss szoftver is. :D
  • [HUN]FaTaL
    #914
    Nyáron úgy szidtad mint a bokrot :D
  • Narxis
    #913
    Én is mindjá telepítem. Defy 4ever!!!!
  • SimaSuna #912
    most telepítetem fel, most töltöm fel rá a "halálbiztos diagnózis"-om..

    sok sok alkalmazás aminek fel kell mennie...egyszer csinálok egy telepítőt már magamnak :)
  • Narxis
    #911
    Az oké, de az nem sokat jelent, tekintve, hogy Quarx-nál az RC is stable. Viszont a changelog-ból látom mi változott, pl. 2.3.7-es android van meg ilyenek. Inkább annak örülök, hogy ez már hivatalos CM7, nem mintha Quarx-al baj lett volna, de talán így pár apróbb bug megszűnt.
  • SimaSuna #910
    RC=végleges előtti
    Stable = végleges.


  • Narxis
    #909
    Ja, már látom is a changelogot.
  • Narxis
    #908
    Ez miben más mint a Quarx féle 1.5 RC?
  • hzsolt
    #907
    Megjelent a Cyanogen Mod 7.1-es (végleges) verziója, és a támogatott eszközök között végre ott van a szeretett is döfink is.
    Innen letölthető: [link]
  • SimaSuna #906
    hát simán. :)
    mivel telótársaságnál dolgozom, így muszáj "naprakész" lenni :)
  • Narxis
    #905
    Lol, ennyire ráérsz cserélgetni? :D
  • SimaSuna #904
    no holnap
    2.3.7 CM7 lesz felrakva 1,2Ghz-re húzva a cpu-t :)
  • redbull0304
    #903
    Köszi!
  • SimaSuna #902
    no.

    Defymre felkerült a CMIUI 1.8
    illetve felhúztam 1,1Ghz-re a procit. meglátjuk mit alkot :)