2861
  • Narxis
    #1021
    Felraktam ezt a CMIUI 2.0-át, de néhány app neve kínai, magyarra állítottam még bekapcsoláskor a nyelvet pedig. Mondjuk van angol is, nekem az is jó ha valahogy angolra lehetne állítani. És hol van a launcher? Eléggé szokatlan, de szép ROM. :D
  • SimaSuna #1020
    kinek mi? :)

    CM7 fan voltam addig amig meg nem jelent a CMIUI a CM= és a Miui keveréke.
    1.0-ás óta használom (most 1.09van)
    a CM7 csak a modoltsága miatt tetszett.
    a CMIUI most már a testreszabhatóság miatt.
    sok sok téma, rentgeteg cucc.
    nem kell sok sok widgetet, alkalmazást felrakni a CMIUI alapból tudja ezeket :)
  • DJ RX7
    #1019
    nekem meg tetszik. nekem nem csicsás, minimalista, de ez csak az én meglátásom.
  • Aquir
    #1018
    Oks :)
  • [HUN]FaTaL
    #1017
    Defyből nem létezik függő (a többi androidos készülékre ez nem igaz), legalábbis Magyarországon.
  • Aquir
    #1016
    Ha ilyen, rendben, csak ilyenről is olvastam.
  • Narxis
    #1015
    Mindenhol független, legalábbis itthon. :D
  • Aquir
    #1014
    Thx
    Ha T-mobilenál veszem, lehet venni függetlenítő kódot tőlük és úgy fog működni a Djuice-os kártyám?
  • Vaxi
    #1013
    fú örülök ezeknek az írásoknak :D
    pláne, ha a t-nél piros lencséset kapnék.. =)
    a miui-t nekem is javasolták
  • Narxis
    #1012
    Végülis elég, eredeti szoftverrel is sokat csinálhatsz ha rootolod. Flash playert persze alapból viszi, tweak nélkül is.
  • Aquir
    #1011
    Kösz. Tehát ha nem gyakran játszok flashjátékkal, de böngészésre azért megjeleníti a flash-t akkor elég lehet nekem az eredetit használnom?
  • Narxis
    #1010
    Ékezet van és magyar szótár is de a szótár elég gyenge, én SwiftKey X-et használok, ott fergeteges a magyar szótár, nagyon könnyű vele írni.
  • Aquir
    #1009
    Nekem az angol tökéletesen megfelel! Írni viszont magyarul kéne. T9-beviteli szótár.. Erre képes? (mintha máshol írtak volna letölthető ékezetes-írásról.

  • Narxis
    #1008
    Az max. az ADW Launcher miatt lehetett... a fényerő néha tényleg bénázik, de sztem ritkán. Nekem a MIUI nem tetszik, túl csicsás.
  • Narxis
    #1007
    Ja, az amit Fatal írt. Tartalmazza mindazt ami a Gingerbread verzió újdonságai, megfűszerezve egy kis tweak-kel, pl. DSP Manager, sokkal jobb FM Rádió app, a magyar nyelv olyan 95%-os, 1-2 helyen találni angol szót, de nem vészes.


    Ki vannak szedve a felesleges dolgok, mint pl. a MotoBlur, 1Ghz-en fut a proci alapból.
  • DJ RX7
    #1006
    cm 7.1 szerint egy túlbonyolított szar. megmondom őszintén nekem a menüben lassú volt. ha fps-ben számolnánk ilyen 20 körül lehetett. annyi beállítás, meg testre szabhatóság van benne, hogy az már túl sok is. nekem a kijelző fényerejét össze vissza állította automatikus módban. játékok gyorsabbak, de ennyi. én nem ajánlom.
  • [HUN]FaTaL
    #1005
    Eleve defyre gyári rom csak 2.2 van, CM7 ha jól tudom 2.3.7es androidnál jár.

    Gyorsabb, talán még a bug is kevesebb. Akinek van ilyen telója majd kijavít, biztos sokmindent kihagytam. :)

    Továbbá, ha jól tudom a CM7 tud magyarul, a gyári software nem.
  • DJ RX7
    #1004
    eszméletlen jó ez a miui. :))
  • Aquir
    #1003
    aham, és miben nyújt többet a többi rom?
  • DJ RX7
    #1002
    felraktam a sima miui-t legutolsó verziót. most tölt befele. :d

    szerk.: még szenved. remélem nem kapok bootloop-ot.
    szerk2.: bootloop meglesz, mert megint elfelejtettem előtte wipe-olni. ye!
  • SimaSuna #1001
    CMIUI-t hasznalom 1-1,5 hete. Nagyon gyors. Jatekra nem hasznalom a telefont. :)
    Sok sok sms, hivas, email....
    (Múlt hónapban 2400sms :) )
    Még jó h ingyen van :)
  • [HUN]FaTaL
    #1000
    Ez random, bár, ha jól olvastam mobilarenan a topicot, akkor aki T-nél vette mostanra már szinte mind piros lencsés.

    Ha van kedved romokkal szarakodni akkor egyébként ez egy kurva jó telefon ár/érték arányban. Hangszóróhiba nincs már úgy tudom.
  • DJ RX7
    #999
    nem tetszik nekem ez a cm7.1. játékokban sokkal gyorsabb lett de máshol nem érzek sebesség változást. sőt!.

    miui vagy wiui? miui tud magyarul vagy csak a wiui?
  • Aquir
    #998
    Tudom, de lehet az is hogy nem engednek többet kibontani ha esetleg választanám, csak egyet..
  • SimaSuna #997
    2 lencsével gyártották.
    zöld piros.
    a piros képes a 720p-re a zöld nem.
    kb ennyi.

    fényfelé fordítva az optikát látni milyen szinü.
  • Aquir
    #996
    Meg: mi ez a külön kék és piros lencsés (kicsit jobb) defy? Ezt lehet külön kérni? :)
  • SimaSuna #995
    Defy - kezdő szériánál volt hangszóróhiba. (1éve használom. soha nem volt semmi baja)
    fél éve nem hallottam róla.
    ROM. a gyári support a motorolánál sok időt venne igénybe.
    egy rom felrakása kb 30perc (cuccok összeszedésével) ha netán szervízb kéne vinni újabb 30perc alatt visszavarázsolható a gyári cumó.
  • Aquir
    #994
    Egyébként már tele van a tököm hogy minden telefonnál olvasok szériahibákat meg hogy a romokat hogyan kell rátenni, meg még utána gondok :D semmi telefon nincs hibák vagy ilyen nehézségek nélkül :) Naphosszat telefon topikokat olvasgatni meg nem mindig van időm.
  • SimaSuna #993
    Defy és BMW :) a 2 legjobb dolog a világon a p.na után :)
  • Aquir
    #992
    jó ez a logó :)
  • SimaSuna #991
    simán végignéztem vele az F1et stream formában :)
  • [HUN]FaTaL
    #990
    A gyári szoftverrel nem.
  • Vaxi
    #989
    még 1 kérdés. a menürendszer magyar? (mondjuk nem mintha annyira fontos lenne)
  • Aquir
    #988
    Én azon tanakodok milyen mobilt vegyek, ez is szóba került. Aki használja, flash / böngészés és egyéb dolgok akadálymentesen mennek?
    A telefonnak vannak szűk keresztmetszetei? :) Egyelőre mobilarena fórum kezdőhsz-leírását olvasgatom.
  • [HUN]FaTaL
    #987
    Miért?

    1 ghz snapdragon, adreno 205.

    Nem keveritek ti véletlen az x10 minivel? Mert én rohadtul nem arról beszélek.

    Xperia Mini teszt
  • hzsolt
    #986
    Gyengébb vas? Ezt a dörmögő dömötörben olvastad?


    A támogatás részt aláírom, a többivel viszont nem értek egyet.
  • SimaSuna #985
    ebbe azért én nem lennék biztos :)
    vízálló / cseppálló kijelentésbe már bele sem kötnék :)
  • [HUN]FaTaL
    #984
    Nem vízálló, max cseppálló.

    Nem ütésálló, sokaknak szétrepedt a kijelző, ráadásul gari egyikre sincs.

    Gyengébb vas, szar support. Egyedül a nagyobb felbontás és a kijelző szól mellette. :)

    Viszont ennyivel többe is kerül.
  • SimaSuna #983
    na ezt ne plz.
    egy Xperia minit egy Defyhez hasonlítani :D

    hát ha neked az jobb akkor egészség :)

    por, ütés, vízálló. mi kellhet még? :)
  • [HUN]FaTaL
    #982
    Lenne, ha nem kéne egyfolytában a romokkal szarakodni.

    Szvsz a best buy most az xperia mini 50 ezer magyar pénzért :D