2861
  • aate
    #1381
    Rosszul van kalibrálva a távolság érzékelő, és rossz helyen van a kihangosító a fül pont hozzá ér.( de most már úgyis mindegy valószínű az aksi miatt volt lassú...(majd elválik bevált-e. )
  • Narxis
    #1380
    SE-nél az szoftveres hiba, nem? Valószínűleg javítják majd.
  • aate
    #1379
    53.e Ft-ért kaptam meg szolgáltatótól, ezen az árban nem igazán találtam hasonló hardverrel jó telefont.Azért számított az aránylag a strapa birós képesség.
    Másik 2 választott a HTC wildfere s,meg a SE Liwe walkman lett volna.A Htc 600 MHZ miatt esett ki...az SE meg egy hülye hiba miatt telefonálás közben nem mindig kapcsol ki a kijelző és állandóan kihangosodott.
  • Vaxi
    #1378
    érdemes, nekem az AnySoftKeyboard van fent + a magyar kiegészítés hozzá. nekem kényelmesebb
  • Narxis
    #1377
    20%-nál már korlátozza a procit ha jól emlékszem. Nézd meg az akkuprofilokat mire van állítva. Szerintem se volt jó választás, vízállóságot ne is teszteld mert ha beázik a szerviz érvényteleníti a garanciát.
  • aate
    #1376
    Visszatérve a billentyűre nekem nem a képen látható jelenik meg hanem egy apróbb gombos bővebb ..ezt lehet váltani valahogy ?
  • aate
    #1375
    Az első napi tapasztalataim nem igazán voltak jók, Nekem Nexus S-van és azzal hasonlítottam össze.Gyári töltés kb 20 %volt lehet ettől de az elején eléggé be volt lassulva a telefon, sokat gondolkodott mire megnyitott egy programot. A kijelző sem tűnt elég érzékenynek. Teljesen feltöltve már javult a helyzet, a gyári launchert lecseréltem és most tűrhető a kezelés de valahogy többet vártam. Lehet majd magára talál... (A nexus kezelése gördülékenyebb).Az anyag használat tűrhető de kétségeim vannak a vízállósággal... a hátlap nem igazán tűnik annak. Kipróbálni nem mertem.
  • aate
    #1374
    Köszi a választ...A galériában 3 mappa van abból kettőben ugyan az a 20 kép található. (pedig csak a kamera mappába másoltam)Most nincs nálam a telefon de ha jól emlékszem az egyik : mappa icon, a másik az előnézeti kép a harmadik meg a képek mappa ) így lenne értelme csak azt nem érem miért mutatja mind 3 mappát a galériában,nem gond csak zavaró. Pc szinkronizálásnál usb kapcsolatot választottam ,nem telepített semmilyen szoftvert...automatán felrakta a drivert, (bár nem is kerestem rakott e valami mást is... ) felismerte és látszik a memória kártya gondolom a külső. - A belső használható memória az kb 1 GB ?
    - Még egy kérdés milyen értelmes keyboard-ot érdemes felrakni? A gyárin elégé kicsi gombok vannak, és az lecseréli mindenhol?
  • Aquir
    #1373
    A bizonyos usb csatlakozás esetén az sd kártyát nem lehet használni telefonról (olvasni), így a telefonon levő egyes szoftverek nem találják meg mivel nem láthatják. Nem tudom hogy ami szinkronizálni akar nálad annak milyen fajta kapcsolat (akár kizárólag vezeték nélküli, pl. a DLNA nevezetűnél) kell, de akkor minek ugrik fel.. nálam usb csatlakozásnál a gépen telepít szoftvert a telefon és a pc-n lehet beállítani ott egy szoftverben a szinkronizálást
  • Aquir
    #1372
    Nekem sima defynél a galériában 3 rész van, "camera roll", "folders" (benne "camera" és "download") és "all photos".
    Nem tudom nálad mik vannak, de a föntebbi dolgok jelentése egyértelmű (el vannak osztva különböző módon, egy fotó fajtája szerint akár több részben)
  • aate
    #1371
    Másik kérdés, mikor csatlakoztatom a pc-re akkor az értesítősávban megjelenik az usb csatlakozás, majd egy másik értesítés valami file.média szinkronizálás de ha arra kattintok akkor azt írja nem találja az sd kártyát...???Pedig benne van mivel gyárilag már bent volt, meg valószínű ide is másolgattam a gépről...
  • aate
    #1370
    Sziasztok ! Lányomnak vettem egy moto defy +-t, kérdésem van a dmc/camera mappába bemásoltam képeket. A galériában most 3 mappa jelenik meg.Abból kettő ugyan azokkal a képekkel a 3. -ban meg 1 kép van.Mivel én nem hoztam létre ezeket a mappákat ez miért van ?
  • Aquir
    #1369
    Volt már minden beállításon, 2g only, 3g only, automatic
  • Vaxi
    #1368
    most újraindítottam a kütyüt, jól megy..
    milyen beállításokon van a mobile network?
  • Aquir
    #1367
    Nekem van progi ami váltogatja ki-be a kapcsolatot, ha a képernyő bekapcsol rögtön bejön a mobilnet ha pedig van wifi akkor az felülírja és mire operába bementem és kerestem google-lal mindig volt kapcsolat
  • Vaxi
    #1366
    nektek milyen gyorsan csatlakozik a 3g? végre átrakták a számom a t-hez, és most próbálgatom a 3g-t.
    elsőnek tök gyorsan csatlakozott, most meg várnom kell kb 1 percet, mire a 3g ikon megjelenik felül.
    megjelenik egyből a watchdog, aztán eltűnik, aztán 1 percre rá megjelenik mindkettő.
    + a 0.facebook.com oldal tartalma nem jön be, csak a keret :D
  • Firerock
    #1365
    köszönöm:) Vak vagyok úgylátszik:D
  • [HUN]FaTaL
    #1364
    /mnt/sdcard/DCIM/100andro ?
  • Firerock
    #1363
    Meg tudja valaki mondani hogy hova menti a memóriakártyára a fotózott képeket?
  • Firerock
    #1362
    hmhm
    Tudtok olyan programot mondani ami normálisan alkalmas Facebook fotók szinkronizálására a névjegyzékembe?
  • Aquir
    #1361
    A hívásdíjam meg még ennél sem több, inkább az online üzenetek.
    ez már netes telefon, na :D Most sem hoztam haza semmit netezéshez csak a telefont, persze itt wifin.
  • Firerock
    #1360
    az akkor korrektebb mint a vodánál:)
  • Aquir
    #1359
    Kérlek szépen, djuice: 100 MB = 500Ft
    500 MB = 1500 Ft lesz
  • Firerock
    #1358
    Azt mondták a vodafone-nál hogyha túllépem a keretet akkor lelassítják! Ez mennyire csökkenti le a netezést? Nem letöltés,csak böngészés
  • Narxis
    #1357
    Fenébe! :D Vagy akkor majd a főnökeidnek, muhahaha :D
  • SimaSuna #1356
    mondjad :D én vagyok a Vodafone :D
  • Narxis
    #1355
    Mi az, hogy nem kell fizetned érte? Megmondalak a Vodafone-nak! :D
  • SimaSuna #1354
    5-6Gb szokott lenni, ha elmegy a upc-s net itthon :)
    (még jó hogy nem kell fizetnem érte :D )
  • Narxis
    #1353
    Ja, akkor jó.
  • neevous
    #1352
    Az abszolút nem sok.
  • Narxis
    #1351
    LOL, mennyit neteztek ti, hogy 500MB kell 1 hónapra? :D
  • Firerock
    #1350
    nekem is ez a 100mb-van:) Gondolkodom az 500-ason
  • Narxis
    #1349
    Jaja, vodás vagyok és annyit fizetek, bár nekem a 100MB bőven elég. Sok helyen találok nyílt wifit.
  • SimaSuna #1348
    Vodánál 100Mb 1000ft, 500Mb 2000ft/hó :)
  • Firerock
    #1347
    melyik szolgáltatónál vagy? mennyit fizetsz 100mb-ért?
  • BenceYCE
    #1346
    Engem érdekelne, előre is köszi :)
  • Aquir
    #1345
    Nem nagy...
    Akartam mondani 100 mb-tal szűkölködik a Mini. (alig képek nélkül...)

    100 helyett 500 mb, 3x annyiért. Egy ebéd árát pedig ki lehet bírni. :)
  • Narxis
    #1344
    omg az az adatcsomag már nem kicsi...
  • Aquir
    #1343
    Na újra letöltöttem az Opera Mobile-t, nagyon szépen lezavart egy stream adást miközben neteztem is úgyhogy megkedveltem, fennmarad.
    Egyébként 500 megás csomagra fogok váltani, mert a Mininek sem nagyon elég kevesebb.
  • Vaxi
    #1342
    poweramp. nekem teljesen jó :)