2861
  • Narxis
    #1421
    :O

    Az elavult, nem?
  • SimaSuna #1420
    MotoNavot használok :)
  • Narxis
    #1419
    Nektek olyan van, hogy Google Maps-ban és Navigon-ban 1 perc alatt talál műholdat de Google Navigációban meg nem csak keresi az örökkévalóságig?
  • SimaSuna #1418
    ^.^
  • aate
    #1417
    Jó ez a teló ,egyedül a kijelző érzékenysége ami lehetne jobb, a nexushoz képest nem olyan gördülékeny... A Gps lakáson belül is fogja a műholdat :)Szerintetek ha majd 1x mégis jön frissítés az OTA lesz direktben a telefonra, vagy a szinkronizációs programon keresztül lehet letölteni ?
  • Vaxi
    #1416
    nekem is merült tegnap 1 nap alatt, de nyúztam is, mint a szar. egyébként ha békén hagyom, 2-3 napot is kibírna sztem. Kurva jó ez a teló.
  • Aquir
    #1415
    Egyébként meglepődtem milyen jó internetezésre, egy hete csak a mobilt hoztam haza, a laptopot nem.
    A netet meg youtube videókat nézegetek amik az oldalakon vannak, és a legelején azt hittem csak az Opera Mini tudja betölteni sima jpg előképként gyorsan a beszúrt videókat, de a Opera mobile is tudja ezt csak ki kell kapcsolni a flasht és ugyanúgy betölti.
    Felállítva pedig éppen most is könnyebb írni mint fektetve, mert kisebb területen kell végighúzni az ujjamat egy szóhoz :)
    Anyám éppen nem tudott megnyitni egy neki küldött újabb fajta Word dokumentumot a gépen, úgyhogy csak elküldtem magamnak és megmutattam neki a telefonról. Excel is jól szerkeszthető...
    Zip is kicsomagolható benne, egy appot úgy telepítettem nemrég.
    Szóval hibátlanul visz feladatokat. Mondjuk én is azok között vagyok akiknek valamiért egy napig bírja használattal a teló, de este mindig töltöm és amilyen problémákat máshonnan néha olvastam, inkább örülök hogy ilyen készülék van nálam :)
  • Aquir
    #1414
    nálam is volt ilyen ritkán amikor leterheltem :) Inkább csak az Opera szokott újraindulni amikor már túl sok tab van :)
  • Bullitt
    #1413
    Kezdek félni... másodjára rebootolt magától, minden előjel vagy ok nélkül. Eddig semmi baja nem volt.... vihetem szervízbe? -,-'
  • Aquir
    #1412
    bemész az account appba és ott a saját accountodba és remove account
  • Firerock
    #1411
    azt írja hogy factory resetet kell csinálni,van valami más módja? milyen programokból kéne likvidálni?
  • Firerock
    #1410
    Tudja valaki hogy hogy tudom kitörölni a régi Gmail accountomat?
  • dunga
    #1409
    Már leírtam, de felfrissítem:

    Vízállóság:
    - Itthon kipróbáltam egy diszperzites vödörben, ami tele volt vízzel, semmi baja nem volt, videóztam közben.
    - Házibulin kibírta a vodkát.
    - Balatonban merítve, fényképezéssel semmi baj.
    - Úszómedence aljáról fényképezve beázott, majdnem két napig nem kapcsolt be. Kiszárítottam. Kb a második nap után bekapcsolt, azóta semmi baja. Annyi, hogy az akksin a piros matrica elszíneződött, ok, akksi cserélhető, de elvileg az alaplapon is van ilyen matrica. Ha garira lenne szükség, és meglátják a full piros matricát, nem tudom, meddig lesz még rajta garancia.

    Sérülések:
    - Futás közben salakra leesett, oldalán kis karcok, hátlap gumi része is sérült az alsó csúszka mellett.
    - Barátnőmnek sikerült már kb 6x leejtenie, egyszer a bal felső sarkára. Elég nagy sérülés lett rajta.

    Enyém alapján:
    - Kis vízben, vagy rendes záporban vízálló, mély vízben már nem.
    - Ütést bírja, magasabbról leesés mellett lesz rajta pár karc, vagy nagyobb sérülés. Hátlap gumi része jobban sérül. Kijelzőn fólia van, kétszer cseréltem már, a GG-nek semmi baja.
  • [HUN]FaTaL
    #1408
    Körbelesek. :)

    3D-s baromság nem kell :D

    Igazából a Goval sincs gond, csak bekapcs után elég lassan tér magához, a 7 Launcher sokkal gyorsabb, csak az meg buta, mint a tök :D
  • SimaSuna #1407
    rengeteg launcher van...

    netfront, 3d launcherek...youtube-on és XDa-n néz szét..
    :)
  • Firerock
    #1406
    Van olyan lehetőség hogy törlés/beállítasaim elvesztése nélkül ne fusson a Go Luncher?
    Illetve ez az ADW tud olyat hogy 4 kis ikon legyen a legalsó sorban a home-ban illetve jobbra görgetni az AppDrewer-ben?
  • [HUN]FaTaL
    #1405
    Én is tudnék örülni egy launchernek ami tud annyit mint a GO és gyorsabb, de még nem találtam ilyet. :D
  • Little Monster
    #1404
    Ez vicces, letöltöttem az ADW launchert, és gyorsabb lett tőle a telefonom. :D Érdekes mert pl a Go Launchernél meg hihetetlenül belassult. Ennél is azt hittem ez lesz de nem :D
  • Vaxi
    #1403
    1 hetes használat után elmondhatom, imádom ezt a telefont. megszoktam a motoblur felületet, gyors, testre szabható, bőven bír annyit, mint a galaxy3 (az ugye elég izmos akksival rendelkezett), és kurvára nem zavar, hogy a beállítások menü angol nyelvű :)
  • Aquir
    #1402
    Az esés fizikájától függ...    esés =/= másik esés
  • [HUN]FaTaL
    #1401
    Csoporttársam meg kiejtette a kezéből a defyjét és betört a kijelző, és máshol is olvastam már ilyet.

    Szerintem abszolút változó, nem érdemes szándékosan dobálni. :)
  • Firerock
    #1400
    Hát,nekem személyes tapasztalatom van,nagy előadóban(lépcsős elrendezésű) lelöktem a padról és 3sorral lejjebb találtam meg,semmi baja nem lett:)
  • aate
    #1399
    Nekem már zsebből esett pofára telefon mikor lehajoltam, és megrepedt a kijelző.
    De gondolom legtöbben azért választják ezt a telefont mert számítanak a strapabíró képességre és nem a lenyűgöző forma meg a hardver miatt...(tini lányomat ismerve előbb utóbb a padlón fog landolni az sem kizárt próbára teszi s vízállóságát...)
  • Vaxi
    #1398
    nekem eddig egyik telefonom sem esett le komolyabb magasságból, a zsebből kipottyanást pedig még a galaxy3 is kibírta. nem kell vele dobálózni, aztán csókolom. :)


    az én telóm is akkor lesz csak vizes, ha elázok. 60 rongyos telefonnal nem fogom próbálgatni :D
  • aate
    #1397
    Mi a véleményetek a ( strapabíró) besorolásról ?
    Angol fórumokon olvastam pert indítottak a megtévesztő reklám miatt. Bizonyítónként sok felhasználó betört kijelzőről mellékelt képeket.
    ----
    Az biztos ha pofára esik akkor a gorilla üveg sem törhetetlen.
    Vízállóságot nem is merem kipróbálni.Nem győz meg a hátlap összerakása.
    Karcolás állósága az jó mert kulccsal kipróbáltam.
    Itt a videó ami miatt pert indítottak. (0.10- nél ejtik le)
  • aate
    #1396
    Hát szomorú,hogy butították... :)De mi értelme a zseb figyelésnek mikor úgyis kikapcsol a a képernyő automatikusan...
    barátkoztam a Moto Blur felülettel és látok benne logikát,ha kicsit szebb lenne (meg nem fix 7 oldal)akkor egész jó lehetne.
    ---
    Az első napi csalodások után már megbarátkoztam vele,sőt összehasonlítottam egy sima defyvel a pluszt és érezhetően gyorsabb.
    15% aksi alatt lassul be amit tapasztaltam az elején. Egyedül a kijelző érzékenysége nem a legjobb (Nexus-hoz képest )De használható. Ma megy vissza a dobozába és megy a karácsonyfa alá,lányom örülni fog neki. :)
  • hzsolt
    #1395
    Ez a remek funkció csak a 2.1-es Androidban volt benne, sajnos a 2.2-es verziókból már kihagyták, és helyette ezt a béna zsebfigyelést tették bele, amit a kolléga említett.
    Külső programmal lehet helyettesíteni.
  • Narxis
    #1394
    Nem alkalmazás hanem beállítás, de nem emlékszem mi az angol neve, ugyanott van ahol azt is be lehet kapcsolni, hogy ha zsebre teszed akkor kapcsolja ki a képernyőt. Pocket Detection vagy mi.
  • Aquir
    #1393
    Ezt én is olvastam, sosem találkoztam vele :)
  • aate
    #1392
    Ha jól tudom van a telefonon olyan alkalmazás mikor csörög lefordítva elhallgat. Ezt hol lehet bekapcsolni mivel nem találom sehol...?
  • Aquir
    #1391
    És ezek az ingyenesek képesek swype-ra, trackingra? Csak mert ezzel az írással magyarul is melléütni sem nagyon lehet, max túl gyorsan húzni a kezed :)
  • SimaSuna #1390
    SmartKeyboard jön be nekem a legjobban :)
  • Aquir
    #1389
    A beállítások - sd card résznél mutatja mennyi hely van rajta.
  • Vaxi
    #1388
    szerintem kurvajó, nekem jobban bejön, mint bármelyik másik bill.
  • aate
    #1387
    Ok bénáztam,:) megvan a beviteli módot nem állítottam át.Most jó.
  • aate
    #1386
    AnySoftKeyboard felraktam ,hozzá a magyar pakot is , be is van pipálva a beállításoknál is a magyar billenytyüzet ,újra indítottam a telefont mégsem váltotta át...mit szúrtam el?A bill tesztnél sem ,pedig fent a licencnél kiírja...
  • hzsolt
    #1385
    Sajnos a Motorola szoftvere (Blur) a túlszocializáltság miatt elég lomha. Sokkal gyorsabbak a főzött romok. Viszont aksi időt tekintve az én tapasztalatom az, hogy a Blur a legjobb. Nekem kb. másfélszer tovább bírja, mint a CM7.
  • aate
    #1384
    Meg a defyröl nem sok rosszat hallottam, végül is ez lett a választás.
    Az első tapasztalatok elfogultak a nexus után... de majd ma kiderül mit is vásároltam, GPS-Wi-fi az hibátlan, hamar talált kapcsolatot és nem szakadt eddig meg.Feltöltve már nem akad gyári keyboard-ot lecserélem aztán az a gond is megoldódik. Android 2.4.5-el érkezett, de tényleg nevetséges ha már itthon forgalmazzák nincs magyar nyelv...
  • aate
    #1383
    De másnál is jelentkezett, ismerősöm vett egyet.
  • [HUN]FaTaL
    #1382
    El kéne olvasni a fórumot is nem csak a tesztet a mobilarénán.

    Csak a tesztkészüléken jelentkezett az a hiba, senki másnak, aki olyat vett még nem.

    Kapnak majd másik tesztkészüléket és újratesztelik.