2861
  • Aquir
    #1501
    attól függ mennyit használtad:)
  • Tigristank
    #1500
    2d 10h since unplugged... ez elfogadható, ugye? :D
  • DJ RX7
    #1499
    defy+ alapból 720p-t tud nemde?
  • XenHai
    #1498
    Valaki rakott már defy+ ra főzött romot?
    Kéne 1 rom amiben van 720p record .Lehetőleg magyar de ha angol az sem probléma.
    Olvastam ,hogy a blur appok miatt elégé nagy lassulás várható 1 idő után igaz ez ? Ha igen akkor jó lenne 1 olyan ami ezen a téren is megfelelő módosításokat tartalmaz.
  • Vaxi
    #1497
    bázz hogy az istenbe lehet facebookot szinkronizálni? :D
    a motoblur accounttal létrehozott facebook beállításaiban nincs olyan, hogy szinkronizálás. csak úgy tudtam felvinni az új képeket a profilokhoz, hogy remove aztán újra beléptem vele.. :D
  • DJ RX7
    #1496
    én 2.2.2-vel próbáltam. ott ment.
  • morcosqtya
    #1495
    Fatal, Narxis, köszi!
  • Vaxi
    #1494
    ezt próbálta már valaki? 720p
  • [HUN]FaTaL
    #1493
    Nevezd át apkra zip helyett és simán telepítsd a telefonra.
  • Narxis
    #1492
    Ezt át kell nevezni apk-ra.
  • morcosqtya
    #1491
    Ilyen:

  • [HUN]FaTaL
    #1490
    Olyan a szerkezete mint egy apknak? Mert akkor nevezd át apkra és telepítsd.
  • morcosqtya
    #1489
    zip file-ban lévő live wallpapert hogyan bírjak működésre?
  • Narxis
    #1488
    Az király lenne!
  • Rogerke
    #1487
    Ahogy xda-t olvasgatom talán januárra már kapunk egy stable ICS (cm9) et.
    Frankó lenne : )
  • Aquir
    #1486
    A böngészőben kellett megnéznem itt telón, eszerint tényleg utolsó sec-ben csíptem el néhány jót.
  • [HUN]FaTaL
    #1485
    Mert még egy órája annyi volt, de mostmár nem, hiába írja 22ft-osnak. Most próbáltam ki a soundhounddal, mert pénteken lesz lehetőségem vásárolni.
  • Aquir
    #1484
    Nana, nem tudom mi tegnapi, de ezeken kívül vettem én még kettőt, tehát amik nem azon az oldalon vannak, 44 Ft-ért! (premium kategóriást) Ezért írtam a top paid részt.
  • [HUN]FaTaL
    #1483
    Igen az is tegnapi. Nézd meg a Soundhoundot és a swiftkeyt, egyik sem 22ft már sajnos, mert én nem tudtam, hogy nem lehet neten fizetni a kártyámmal így most várhatok. :(

    link

    Itt a napi lista, 10 napig tart az akció, naponta változnak az appok.
  • Aquir
    #1482
    Nekem egy kivételével minden kiválasztott 22Ft volt, az asphalt-ra nyomtam rá egyedül így hogy a következő oldalon 6$-t írt ki, azt reflexből nyomtam tovább mobilon de utána refund-oltam :) de a többi 4 appra 100 forintot sem költöttem.
  • [HUN]FaTaL
    #1481
    A tegnapi appoknál csak addig 22ft amíg rá nem nyomsz, a végösszegnél már a rendes ár látszik, sajnos.
  • Narxis
    #1480
    Motorola Software Updatert letöltöd. :D
  • Aquir
    #1479
    Figyelem:
    a market-en a főoldalon a "premium apps 90% off", VALAMINT a "Top paid" appok között még néhány top app 22 forintokért zsákmányolható!
  • Vaxi
    #1478
    hogyan tudom ott megnézni?
  • Narxis
    #1477
    Nézzétek meg gépen is.
  • vénfarok
    #1476
    nekem azt irja, hogy your device is up to date.. fent vagyok wifin és nem talál semmi updatet..
  • hzsolt
    #1475
    igazad van, ez a napokban jelent meg, és tényleg jobbnak mondják a fórumokban.
  • Vaxi
    #1474
    hoppá, már nézem is :D

    szerk: na nekem semmit nem talált :D ha frissíted rootolva marad?
  • Narxis
    #1473
    wááááááááá szemetek!!!! :D Sima Defy meg nem kap már semmit. :(
  • Tenzing
    #1472
    Igazság szerint van újabb. Én ma frissítettem a Defy+ -om (Settings -> About phone -> System updates). Android version 2.3.6 :)
    Wifin simán leszedte, 5 perc sem volt az egész művelet.
  • Aquir
    #1471
    Egyébként a Raging Thunder game nagyon bejött! Először lecseréltem a gyro controlt de aztán rájöttem azzal a legjobb, csak be kellett állítani, nagyon jó.

  • vénfarok
    #1470
    ja jó, azt hittem, hogy van már újabb.
    defy+-t lehet már rootolni?
  • hzsolt
    #1469
    Be marháskodj! Az a legjobb verzió jelenleg. Sokan ölni tudnának érte. :-)
  • Firerock
    #1468
    Tud valaki Defy-n működő Springle-t?
    Nem tudtam telepíteni eddig egyiket se:/
  • Aquir
    #1467
    nekem még 2.2 van, de mondjatok pár dolgot miben jobb az új, mert a beállításokkal, sebességgel és kinézettel (egyébként is az appok teszik ki leginkább ezt a részt) én itt meg vagyok elégedve.. meg néhányan mondták hogy az akkuidő talán kicsivel kevesebb is az újon..
  • [HUN]FaTaL
    #1466
    Milyen újabb verzióra akarsz upgradelni? Szerintem értelmetlen.

    ICS nincs még rá (hivatalosan nem is biztos, hogy lesz), gondolom főzött 2.3.7 van, de szerintem felesleges.
  • vénfarok
    #1465
    Hello! Ma vettem egy Defy+-t, 2.3.5ös android van rajta, hogy tudok updatelni újabb verzióra?
  • Vaxi
    #1464
    nem vágom fel az ereimet miatta, csak érdekel :D
  • Aquir
    #1463
    én egyelőre lesz**om :D
  • Vaxi
    #1462
    azzal lehet valamit kezdeni, hogy ne így tagolja a telefonszámokat, hogy
    063-012-34567, hanem 0630-123-4567 ? :D