2861
  • cibi17
    #1541
    és azzal az app-al tudná magyarul kezelni?
  • Nahar
    #1540
    Szia!
    Én még rossz tesztet nem olvastam a Defyről, azért választottam ezt a készüléket .-)

    Mint cibi17 írta, a HU menü hiányát két nap után észre sem veszed (nekem fura a tabom magyar menüje).

    Filmet nézni telón? Hmmmm... ízlések és pofonok... Én is csak Youtube-ról klippeket néztem, azokkal semmi gond.

    Proci: Vannak akik 1,2GHz-en használják, szerintem érezhető különbség nincs.

    Magyarításra használhatod a MoreLocale2 app-ot, sok értelmét nem látom.
  • cibi17
    #1539
    nem azt mondtam, h negatív a teszt, mert tök jókat írtak róla, de ez volt a negatívum... köszi :)
  • Vaxi
    #1538
    szia. nem éri meg, mi mind hülyék vagyunk, hogy megvettünk egy rakás szart ennyi pénzért :DD
    komolyra fordítva a szót, nincs még magyar menü, de hidd el, hogy semmiben nem hátráltat.. a programok sem magyarok, csak a beállítások menüben veszed észre egyedül a nyelv hiányát.


    a tesztet pedig olvasd el megint, ha szerinted negatív :) fasza kis telefon ez, nekem semmi bajom nem volt vele eddig. annyit várok el tőle, amennyit lehet, elvégre nem egy 160 ezres telefont vettem.


    videót még nem néztem rajta, csak yt-t, azt vitte szépen. én csak ajánlani tudom ezt a telót
  • cibi17
    #1537
    Sziasztok!
    Nagyon megtetszett a Motorola Defy+. Megérheti azt a 70-75ezret? Viszont nem láttam még magyar menüset sehol - nem is várható? :S
    Meg olvastam róla egy tesztet, ami kicsit negatív: "Sajnos videolejátszás terén már nem ilyen rózsás a helyzet. Bár egy kisebb felbontású DivX AVI elindult, ám a 720p-s fájlokkal már nem tudott mit tenni, se MPEG4, se más formátumban." itt nem a 720p-n volt a lényeg, hanem ezen: se MPEG4, se más formátumban... -ez tényleg így van? egy filmet nem lehet rajta megnézni akkor, mert az omniámon jó. Nem gyenge az 1ghz-es procija?
    + nem lehet tudni, h vodánál kapható lesz-e a + is? (főleg magyarul) - vagy hol érdemes megvenni? esetleg nincs vmi utólagosan rátölthető cucc, ha nem is 100%-osan magyarítaná?
    köszi
  • SimaSuna #1536
    DOMIUI-t hasznalom. CPU-t SetVSel-el beallitottam.
    Kigyomlalta Domi a felesleges cuccokat, igy amikor en alszom, akkor velem egyutt a telefon is. VEGRE! :)
  • Firerock
    #1535
    van valami trükk hogy jobban fusson?
  • Firerock
    #1534
    én újraindítottam de úgyis akad mint állat,egész friss a teló,1napja raktam újra,alig van rajta program,háttérben futó pedig főleg!
    5let?
  • Vaxi
    #1533
    na most vagy a teló reset, vagy a chainfire modul hiánya okozza, de akadásmentesen fut
  • Vaxi
    #1532
    működik, de akad, néha akad mint a fos


    lehet egy teló restart nem ártana.. :D
  • Aquir
    #1531
    lol
  • Vaxi
    #1530
    jeeeeeeeeeee http://androidunderground.info/gyorshirek/frissult-a-grand-theft-auto-3
  • Aquir
    #1529
    mobilarena.hu topikjaiban benne vannak az első hozzászólásban. Egy programot gépre letöltesz, usb-n keresztül lehet rootolni vele a telefont. Kicsit több jogosultságot kapsz, megváltoztathatod a processzor működését, stb. néhány ilyen app igényli a root jogosultságot, ha valami ilyesmire van esetleg szükséged, arra jó.
  • Firerock
    #1528
    Csáó!
    Elmesélnétek nekem a rootolás folyamatát illetve az előnyeit,hátrányait?:)
    Köszi
  • chilisos
    #1527
    Na most már legalább a stáblista lemegy, de a játék még mindig nem indul XD
  • Aquir
    #1526
    talán mert neked is Defy van :)
  • chilisos
    #1525
    Nekem még az intro se jön be...ráhattintok az ikonra, feketeség, aztán visszalép az asztalra...
  • Firerock
    #1524
    megoldódott:)
  • Firerock
    #1523
    Miért van az hogy nemtudom megnézni a fájlokat a gépen?Rádugom,és nem történik semmi,a telefon tölt,a Total commanderben ott is van az eszköz de ha rákattintok akkor azt írja hogy nincs ilyen eszköz.
    Újraindítottam a gépet és a telefont is. a Motorola Phone portal az látja a képpeket pl.
    viszont amikor rádugom és a Windows telepíti az eszközöket akkor az MTP USB Eszköz valamiért sikertelen,már többször is próbáltam.
    Segítsetek már:/
  • Vaxi
    #1522
    nekem sem megy :(
  • DJ RX7
    #1521
    sztornó.
  • DJ RX7
    #1520
    linket a topikról mert én sem bírom elindítani!
  • Firerock
    #1519
    én sem értem miért nem fér el itt
    "defy-n próbáltam chainfire3D-vel + a 3 pluginnal mindháromnál csak az intro fut le aztán befagy. :/"
  • Rogerke
    #1518
    előbb volt szó ott róla mint itt :)
  • SimaSuna #1517
    és ide nem lehet? :)
  • Rogerke
    #1516
    Másik topikba leirtam
  • Firerock
    #1515
    Valaki próbálta már a GTA III-t?
    Nekem az stáblista után fekete képernyő,majd újraindul a telefon 2perc után.
  • Narxis
    #1514
    Írd le, hogy mi volt a baj. :D
  • skymannn
    #1513
    Próblem elhárítva, megint csak én voltam gyökér. Komolyan nekem egy ezer éves vezetékes tárcsázós telót kéne tartanom :D
  • skymannn
    #1512
    Nincs repülőmódba átállítva, most nézegettem amikor be- és kikapcsolgatom a repülőmódot kiírja egy narancs felkiáltó jellel h nem elérthető a t-mobile network. gondolom akk ez lehet a probléma, ezt leszámítva továbbra se tudom mit tudnék állítani rajta.
  • [HUN]FaTaL
    #1511
    Nem raktad véletlen repülőmódba?
  • skymannn
    #1510
    Valakinek van valami ötlete mit baszarinthattam el hogy nem tudok telefonálni, nem jelenik meg a fenti kijelzőbáron a térerősségjele helyette egy emergency call-os vöröskereszt van. Nem emlékszem rá hogy bármit is állítgattam volna. A simkártya nincs lezárva és letiltva ha ez az infó számít vmit.
  • [HUN]FaTaL
    #1509
    Azért az ezPDF meg a SwiftKey nem rossz. :) Bár tény, hogy kevés app volt sajnos. :(
  • Aquir
    #1508
    hát leginkább játékok mennek, legalább nem kell annyira válogatnom :)
  • SimaSuna #1507
    csak az a baj, hogy "számomra" felesleges appok vannak olcsósítva...

    mondjuk egy Titanium Backup, egy PowerAmp vagy egy jó hasznos alkalmazás sem volt igazán akciós...
    (ezért van az internet, mindent meg lehet ingyé szerezni..)
  • Aquir
    #1506
    feltankoltam most appokkal, jó ez a karácsonyi ingyenárusítás
  • XenHai
    #1505
    telepítésnél hogyan tudom módosítani a telepítési helyet mert nem ajánlja föl.A telefon memóriára telepített appokat hogy találom meg már mint a mappákat ahol vannak.
  • SimaSuna #1504
    1.12.9 DSJ MIUI kigyomlálva.
    8:00kor 100%ról indulva.
    40perc zene hallgatás közben FB...mobilnettel.
    most 92%...

    hát zuper :)
  • Tigristank
    #1503
    Hááát, nem túl sokat.
  • XenHai
    #1502
    Én úgy tudom ,hogy a jobb kamera van benne de ezt is monddolni kell a 720pre.