2861
  • whiskeyman
    #1661
    ha a készüléken lévő matrica is elszineződött, akkor nagy valószínűséggel igen
  • dunga
    #1660
    Egy szó, mint száz: bukó?
  • Narxis
    #1659
    :DDDD

    Szerintem lesz még pár ilyen izgis sztorid ezzel a telóval.
  • Loál János #1658
    Hű, izgultam most egy kicsit.
    Gaméztam a telón, de közben dolgom akadt, el kellett szaladnom, a fónt meg ottfelejtettem, ahogy volt, épp csak pauset nyomtam a játékon. Az aksi persze fel is adta egy idő után (nemtom mikor, ~1 órára kellett elugranom).
    Nyomnám a bekapcsológombot: semmi. Dugom töltőre: fehér led. 8-|
    Volume up + bekapcs = Battery low, cannot program. =8-|
    Gyors guglizás -> valszeg faraghatok USB-kábelből közvetlen töltőt az aksinak -> boldogság. Ha nem sikerül, akkor vehetek új aksit, esetleg vihetem szervizbe. Micsoda móka!
    Pár percig így hagytam a kábelen lógva, közben ki is hűlt a teló, mertugyebár elég meleg lett a játék miatt. Egyszercsak elkezdett bootolni. Imádkoztam, hogy jusson tovább a Motorola logónál, szerencsére sikerült, felállt a rendszer, és elkezdte tölteni magát.


    Tanuljatok az esetemből!
  • kid23
    #1657
    Erről beszélek! :-)
  • SimaSuna #1656
    Whiskey szervízben dolgozik? és? én meg szolgáltatónál :P

    bármely szolgáltatónál is vagy.
    Összegyűjtik a telefonokat és felküldik.
    Nem tudhatják, hogy nem 2 hét lesz...
  • kid23
    #1655
    Neked kellene elolvasni Whiskeyman hozzászólásait és akkor tudnád mire gondolok! De segítek. Whiskeyman motorola szervizbe dolgozik és azt mondta hogy ha olyan probléma adódik mint nekem akkor cserélik. úgyhogy nem igazán rajtuk múlik, (hozzáteszem az én telómról van szó lehet más készüléknél más hibával más az eset) hanem a T-n hogy későn küldik be!
  • kid23
    #1654
    Oké! De akkor ne mondják a szemembe hogy max 2 hét és kész!!!
  • SimaSuna #1653
    ne ordibálj légyszives. Olvass mielőtt véleményt írsz...

    attól, hogy 2 hete bent van a telefonod nem biztos, hogy a T lenne a hibás.

    Vannak isemrőseim akiknek 1-1,5hónapot volt telefonjuk szervízben.
    Nincs határidő már, hogy elkészüljenek. Ha a telefont beadod, megpróbálják megcsinálni, ha nem akkor küldik a gyártónak. Ott vizsgálják, majd javítják. Majd küldik vissza a szolgáltató központjába, onnan majd a boltba. Szóval lehet, hogy a telefonod épp a tengerentúlon van, vagy kínában...vagy máshol. Türelemmel várjál, nem fogják eladni másnak.
  • kid23
    #1652
    2 HÉT ELTEL A TELEFONOM MÉG SEHOL!!! A T-MOBIL SZERVIZNEK EGY NAAAGY 1-ES BEÍRVA!!!
  • tibid
    #1651
    Alternatív megoldás: Belépve a Phone Portal-ra ki lehet választani a delete all funkciót, utána visszamásolni a szükséges névjegyeket. Én így csináltam.
  • Firerock
    #1650
    ezt legegyszerűbben a gmail-ből tudod,a neten, Belépsz a G-mailbe és ott kiválasztod a névjegyeket és ott tudsz törölni!
  • BigPunisher
    #1649
    sziasztok!

    kérnék egy kis segítséget. Viszonylag sok névjeggyel dolgozom...az lenne a kérdésem, hogy van-e valamilyen select all lehetőség a telefonban (defy plus), mert egyelőre még nem sikerült megtalálnom. Törölni szeretnék a memóriából több száz névjegyet, és nem egyenként:)

    Előre is köszi!
  • Rotter
    #1648
    Évzáró céges bulira mikor indultam, gondolkodtam, vigyem a Defyt, vagy az egyik otthon található butatelefonba rakjam a kártyámat. Végül elvittem, megúsztuk, minden rendben. És ez nem az én alkoholszintemen múlott.... :)
  • Risu Führer
    #1647
    vigyázni kell hogy mire ejtjük le a telefont.a kőlapot nem nagyon szereti.szilveszterkor a szórakozóhelyen leejtettem a wc padlójára,egy apró darab ki is törött a sarkából, egyébként semmi baja, működik rendesen :)
  • whiskeyman
    #1646
    Az indikátormatrica, ami ugye elszineződik a víz hatására. Nem csak az akkun van, hanem magán a készüléken is. Ha beázik a telefon, akkor ugrott a garancia. Lecserélni az indikátormatricát??? Szétszedéskor úgyis kiderül, hogy ázott, mert oxid réteg képződik az alkatrészeken.
  • kid23
    #1645
    Ajánlom mindenkinek ezt az oldalt!!! http://motoroladefyplus.info/ Nem rég indult de nagyon jó!!!
  • kid23
    #1644
    Én úgy tudom hogy nem csak az aksin van matrica! Valahol olvastam hogy az aksi alatt van valahol. De ebbe már nem vagyok biztos.
  • dunga
    #1643
    Már leírtam, hogy hogyan jártam nyáron a medencében fényképezéssel...
    (Beázott, hibernálódott egy napig, de azóta semmi baja.)
    Közben az akksin a matrica elszíneződött. Ok, ez nem necc, max cserélem. A kérdés az lenne, hogy az alaplapon, vagy más helyen is van-e ilyen matrica? Ha véletlen garanciás meló lenne vele, akkor buktam a garit?
    Ha igen, lehet-e előtte cserélni ilyen matricát?
    Avagy mi lenne a teendőm?
    Előre is köszi a helpet :]
  • kid23
    #1642
    Whiskeyman: Akkor minden elismerésem a szolgáltatónak! Tőled meg elnézést kérek!
  • Firerock
    #1641
    na és ezt hogy rakom vissza?bennevan a "csonk"
  • DJ RX7
    #1640
    tessék
  • whiskeyman
    #1639
    nem mi ülünk a telefonokon, sajnos a szolgáltató küldi be a készülékeket lassan...azaz, több, mint 1 hét is eltelik, mire beérkezik hozzánk, majd vissza a tulajhoz, így könnyen lesz 3 hét a max 2 napos javításból.
  • Firerock
    #1638
    Letörtem a jack dugót védő műanyagot:/
    az a miliméter átmérőjű kis sz'rt. nem is tudom hogy gondolták hogy az masszív lesz... Van valami ötlet hogy hogy lehet "visszaragasztani" vagy újat készíteni,venni a vízállóság érdekében?
  • kid23
    #1637
    Tisztelt Whiskeyman!
    A múlt héten azt írtad, hogy ha olyan probléma van mint az én telómnak(újraindul) akkor cserélitek. Kérdésem az lenne hogy miért tart ez 2 hétig??? Múlt hét hétfőn vittem be,és még se híre se hamva.
  • Vaxi
    #1636
    én ebay-ről rendeltem hozzá egy samsung tokot 1$-ért :D
  • Aquir
    #1635
    én is próbáltam nézni gumis tokokat, de talán inkább úgy vagyok most vele hogy határozottan kell megfogni :)
  • Firerock
    #1634
    nekem nagy főiskolai előadóban kb 3 db 1méter szintkülönbségű "lépcsőről" esett le,és semmi baja:)
  • Loál János #1633
    htx
  • DJ RX7
    #1632
    de amúgy használtam kb. 1 hónapig. utána már nem érdekelt. bírja a telefon, nem kamuznak.
    egyszer a falnak dobtam. miután kihalásztam az ágy mögül a vakolat rajta maratd. leszedtem az ujjammal a vakolatot róla és egy csepp karc se volt rajta. mindezt a fényes oldalán. imádom.
  • DJ RX7
    #1631
    én egy helyi bótban vettem hozzá egy egyszerű kis műbőrtokot. 1 kézzel nem lehet belőle kihúzni csak ha segítségül hívom a szájszerkezetemet is. de jó, mert mindig letakarítja a kijelzőt és nem látszanak rajta az ujjlenyomatok. irónia.
  • Loál János #1630
    CSÁZ, milyen tokotok van a készülékhez? Ezt néztem hozzá, valami egyéb ötlet? Csak ilyen szüttyőt szeretnék, semmi zár, meg övcsat nem kell rá.
  • DJ RX7
    #1629
    szar
  • DJ RX7
    #1628
    7.2-es nightly cm-el próbálkozott valaki?
  • Rotter
    #1627
    Ja, a hsz.-okat visszaolvasva én is megosztanék egy tapasztalatot.
    Egyszer kipróbáltam a Mobile Hotspot megosztást....hát az úgy lelassította a telót, mint húsz évvel ezelőtt a 286-os gépem, amelyen elindítottam egy 1 MB-os képet :)))) Teljesen akadozott, amíg mindent le nem állítottam, meg mindent a Task Managerben, meg újraindítottam a telót.
    Újraindítás után pedig küldtem egy sms-t, ami után közvetlenül a teló újraindult, de nem kért pl. pin-kódot. De az sms redben átment.

    Azóta nem tapasztaltam ilyeneket.
  • Rotter
    #1626
    Basszus, hogy ez nem jutott eszembe :)) Köszi, műkszik.
  • hzsolt
    #1625
    a csengőhang mappát nevezd vissza ringtones -nek!
  • Rotter
    #1624
    Sziasztok!

    3 hete vagyok boldog tulajdonosa :) egy Defy+-nak. Minden tök jó, mindennel meg vagyok elégedve... egy dologban viszont hozzáértők segítségét kérem.
    7végén memóriakártyát cseréltem. Egy az egyben másoltam át a teló könyvtárait egyikről kártyáról a másikra.
    Azóta nem tudom a memóriakártyán található zenéket csengőhangnak beállítani, egyszerűen nem jelennek meg a csengőhangok között a kártyán lévő fájlok! Hova tegyem? mit csináljak? Jelenleg a fájlok az SD card\mobile\music\csengőhang\xxx.mp3 helyen vannak, de már raktam át gyökérbe is, de egyszerűen nem látszanak beállításnál.
    Fájlkezelőnél látszik, zenelejátszó is lejátssza, csak a csengőhangok között nem jelennek meg. Mit rontok el?
    Köszi a segítséget.
  • [HUN]FaTaL
    #1623
    Dehogynem. Nem rootolt telefonokon nincs mód a reklámok szűrésére. Maximum úgy, hogy amíg fut az app addig letiltja a net elérést. Na de ez a programok egy jó részénél nem működő út.
  • Von Dutch
    #1622
    Ez nem csak root-olt telefonon működik?