2861
  • Narxis
    #1701
    LOL, ez tök jó!
  • DJ RX7
    #1700
    legújabb 7.2-es nightly-ban beépített rom frissítő!
  • whiskeyman
    #1699
    nem
    egyelőre nincs típuscsere
  • DJ RX7
    #1698
    köszi!
  • [HUN]FaTaL
    #1697
    Belépsz a gmailbe és bal oldalon címtár.
  • Narxis
    #1696
    Olyat csináltok, hogy ha valakinek javíthatatlan a Defy-je akkor Defy+ra cserélitek? Csak mert olvastam egy külföldi sráctól, hogy beküldte a Defy-jét, CM7 volt rajta de mindegy volt mert be se tudta kapcsolni aztán egy Defy+t küldtek neki vissza. :o
  • whiskeyman
    #1695
    Beázásért garanciavonás jár!
  • Von Dutch
    #1694
    A beázásért garanciát vállalnak. Mindenképpen. Az IP67-es védelemnek meg kell felelnie.
  • Aquir
    #1693
    én gépen a gmailben a contact-ok között néztem hogy miket mosott össze rosszul többszörösen (a SIM-eseket nem jelenítette meg jól), aztán létrehoztam egy egységes külön telefonszámos névjegyeket, és szinkronizáció után már azt használom
  • DJ RX7
    #1692
    kicsit off:

    hogyan tudom megnézni, hogy a gmail-os account-ra miféle telefonszámokat szinkronizált a telefon? merre tudom ezeket kezelni?
  • whiskeyman
    #1691
    Ha nem szineződött el az indikátormatrica, akkor javítás. Nem lesz kicserélve semmiképpen, csak akkor ha javíthatatlan.
  • jgyuri21
    #1690
    a mosógépen volt. vizet még nem látott. nem tudom hogy mehetett be pára de az aksin lévő matrica nem szineződött el.
  • Firerock
    #1689
    bevitted a vízbe? vagy csak a fürdőszobában volt?
  • jgyuri21
    #1688
    Sziasztok. Jan 4-én vettem meg a defy+ omat. Minden szép és jó de vasárnap este mentem fürdeni és bevittem magammal zenéz hallgatni. 10 perc után a vaku elkezdett villogni magától és újra indult a telefon. A Kijelzőn belülről párás lett. Szárítottam hajszárítóval a pára eltűnt de a vaku és a beszédhangszóró meghalt. Még az első pár napban is recsegett de gondoltam majd elmúlik. Fülpiszkálóval kipucoltam akkor jó volt kb 2napig. Tegnap vittem szervízbe és felküldték pestre. Mire számíthatok? kicserélik a telefont? vagy ha csak hangszórót akkor ugrott a szigetelése?
    mondjatok valamit mert nagyon idegesít. Köszönöm
  • SimaSuna #1687
    RSD lite-al új SFB-t flashelsz..
  • chilisos
    #1686
    Köszi!
  • DJ RX7
    #1685
    srácok probálom visszahozni megint a halálból a defy-m kéen a recovery-ből egy restore, de md5 mismatch.

    mit tehetek ez ellen? :S
  • dunga
    #1684
    Köszi, kezdem is.
  • SimaSuna #1683
    Szabof1.
  • dunga
    #1682
    Így a vizsgák után van időm telepítgetni. Melyik leírás alapján csináljam a cm7 telepítést?
  • aate
    #1681
    Ez is jó !
  • aate
    #1680
    Most kerestem de nem találom de láttam. De a neten sok olyan van amin nincs JCB logó, de hasonló. Limk
    itt a videón a felpattintós :
  • chilisos
    #1679
    Hol? Linket pls
  • aate
    #1678
    Lehet külön venni.
  • chilisos
    #1677
    Ilyen JCB tokot nem lehet külön venni?
    Bár mondjuk akkor senki nem venné meg ezt a JCB Editiont...
  • Narxis
    #1676
    CM7 mindent megold.
  • dunga
    #1675
    Egyre többet laggol, egyre hosszabb időre. Általában az újraindítás után megvan 1-2 napot, de aztán újra elkezdi. Gyári 2.2 van fenn. FR, fw reinstall, avagy CM7 megoldaná a problémát?
  • Papa01 #1674
    Defy+ JCB Edition
  • Narxis
    #1673
    lol
  • Rogerke
    #1672
    szerintem nincs miért hisztizned nekem 3és fél honapot volt szervizbe a teló...
  • SimaSuna #1671
    már nincs határidő.

    Vodafone 547-nél pl van aki már 6 hete vár a telefonjára...mert Csájnából jön hozzá cucc...
  • Narxis
    #1670
    Biztos elküldték a gyártónak. Lehet kapsz egy újat.
  • kid23
    #1669
    nem tudom de nem fogom annyiba hagyni ha visszakapom!
  • Aquir
    #1668
    nincs határidő a szervízre? Van ahol X hét után kárpótlást KELL adni a fogyasztó felé
  • kid23
    #1667
    Whiskeyman! Lassan belelépünk a 3 hétbe!!! Ez már nem vicces!!! Egy hete hívtam a T-t azt mondták még nem kapták vissza! Most akkor mi van?
  • SimaSuna #1666
    majd jön a CM9 és lesz -.-"
  • hzsolt
    #1665
    Bár több helyen is írták pletyka szintjén, a Motorola nem jelentette be, hogy tervezné.
    Sőt a napokban bejelentett "Defy+ JCB edition" is 2.3-al jön.
  • vénfarok
    #1664
    hello, nem tudjátok, hogy mikor lesz Ice cream sandwich defy plushoz? (vagy nem is lesz?)
  • dunga
    #1663
    Köszi az infot. Remélem, nem lesz semmi baja.
  • Rotter
    #1662
    Ma reggel nekem is pont ez volt.
    Nem játszottam ugyan, de nem raktam este töltőre lustaságból a telót.
    Éjjel hallom egyszercsak: pitty. Jóvan, lemerült, oszt kész.

    Reggel melóhelyen dugom a töltőre. Fehér LED.
    Nyomkodom: semmi.
    Hagytam békén.

    Fél óra múlva Motorola logo, induló zene, pin kód kérés....