2861
  • Narxis
    #2741
    Az ahol flasheled a főzött ROM-ot, gapps-ot, meg ezeket.
  • Firerock
    #2740
    cwm az mi?
  • Narxis
    #2739
    Kérdezd meg StefanBraun-t, ő tudta a megoldást az előző problémára is.:D Am. lehet kell batteryfix-t flashelni CWM-ből, a kameránál meg menj a beállítások-Alkalmazások kezelése részhez és a kamera appnál adatok és cache törlését válaszd.
  • Firerock
    #2738
    plusz.
    Semelyik kamera alkalmazás nem működik:(
    A gyári kettő FC a Camera Zoom FX pedig fekete:(
  • Narxis
    #2737
    Lehetetlen. Nem állítottam semmit és most épp 79%-ot ír. Melyiket tetted fel a normal-t vagy a pluszost?
  • Firerock
    #2736
    Na most az általad ajánlott Rom Narxis,viszont 10-es léptékekben méri az akksi százalékok. ezt át lehet állítani valahol?
  • Narxis
    #2735
    hehe bekerültünk a top10 topikba :D
  • Manó313
    #2734
    Utánna itt találsz romokat rá, majd custom recoverybe felflasheled és kész :)
    Gappsot is kell majd flashelned rá, az viszont a romtól függ.
    Ha 2.3.7-es rom (CM7 vagy MIUI stb.) Akkor gb-s gapps kell.
    Ha 4.0.4-es vagyis ICS, akkor ics-s gapps,és 4.1 vagyis jelly bean, akkor érthetően jb-s gapps.
    azt itt
    Recoverybe install zip, choose zip from sd card, majd kiválasztod a gappsot és mehet is :)
    Kérdésed van privátban írj :)
  • Manó313
    #2733
    2.lépéstől mehet mehet :)

    Defy+
  • Narxis
    #2732
    Szerintem maradhat, ennek csak az a lényege, hogy a korábbi custom ROM-ok nyomai teljesen és véglegesen eltűnjenek, addig kell csak amíg felflasheled az új ROM-ot.
  • Firerock
    #2731
    És maradhat ez a gyógyító rom,vagy flasheljek valami "normálisat"?
  • Narxis
    #2730
    Hálleluja! :D Igen, pontosan úgy kell.
  • Firerock
    #2729
    MEGJAVULT!:)
    StefanBraun javaslatára még így is tudtam flashelni egy gyógyító romot,ami elindult simán. Most akkor Root,2init telepítés meg minden kell? Mintha teljesen gyári telóról indulnék?
  • Narxis
    #2728
    :DD
  • SimaSuna #2727
    ha egy csaj megtudja tenni, akkor Te is. :)
  • naka86
    #2726
    csak ez a megoldás létezik rá?
    új vagyok még nem merek romcserébe ilyen szinten belevágni..:S
  • SimaSuna #2725
    egy új rom csodákra képes..
  • naka86
    #2724
    Kedves Fórumozók!

    Karácsonyra vásároltam egy defy+. 2.3.4-es gyári, rootolt, magyarosított droid van rajta!
    Problémám a következő: a wifije túl gyenge, 5m-re a rootertől már túl kicsi a jelszint. Valami megoldás erre?
    Másik gondom pedig az, h telepítve lett a setvsel program, viszont akárhányszor elindítom, csak újraindul a teló:S
    ötlet??

    Válaszotokat köszönöm!
  • Narxis
    #2723
    Nekem is ez van csak rövidebb, nem emlékszem, hogy a DEBLUR után mi volt.
  • Firerock
    #2722
    Igen,és a "D" meghajtóm gyökérkönyvtárába tettem
  • SimaSuna #2721
    rövidítetted?
  • Firerock
    #2720
    Az általad javasolt: JRDNEM_U3_2.34.1_DEBLUR_P3_SIGN_SIGNED_UCAJRDNEMARAB1B80AA02B.0R_USAJORDANRTCEE_P029_A019_HWp3_Service1FF.sbf.gz
  • Narxis
    #2719
    Nincs mit, remélem megjavul. Annyit még írhatnál, hogy pontosan melyik SBF-et flashelted? Ezt majd prohardveren is írd meg.
  • Firerock
    #2718
    Köszi,megpróbálom!
  • Narxis
    #2717
    Aha akkor ez valami más hiba lesz. Szerintem valami itt a flashelés során ment félre, de ez még nem zárja ki azt, hogy mondjuk valami hardveres hiba is lehet.

    Esetleg prohardveren a Defy mélyvíz topikban kérhetsz nálam is okosabbaknál segítséget mert én legalább 20-szor már újraflasheltem és csak egyszer volt hiba és az is flashelés közben az RSD Lite valami error-t írt akkor újra tudtam flashelni és működött. Prohardveren lehet, hogy valakinek már volt ilyen problémája mint a tied.
  • Firerock
    #2716
    és sajnos már nem garanciális
  • Firerock
    #2715
    Ha csak simán rádugom az USB-re nem történik semmi. Be kell kapcsolni a telefont hogy világítson,viszont csak annyit érek el vele hogy világít a led,a kijelző sötét.
    A memóriakártyát is kivettem flashelés előtt.
  • Narxis
    #2714
    Hm, ez érdekes, lehet tönkrement a bekapcsoló gombod? Vagy valami nem jól ment flashelésnél, de szerintem az kizárt. Ha nem működik a bekapcsoló gomb akkor nem tudsz flashelni rá semmit. :S Ha garanciás akkor add be szervizbe úgyis gyári ROM van rajta, megcsinálják.
  • Firerock
    #2713
    Nem érem el a gyári recovery-t,mert a bekapcsoló gombra nem reagál a telefon. A memóriakártya meg ki volt véve.
    Így is flashelhetem a romot hogy nem lépek be a bootloaderbe?
  • Narxis
    #2712
    *vedd ki
  • Narxis
    #2711
    Van egy gyógyító ROM: Link

    Flasheld azt, ha eléred a gyári recovery-t akkor pedig előtte ott nyomj egy wipe data-t és cache-t ha nem akkor majd utána.

    Ez pedig tele van hasznos tanácsokkal, pl. vedd memóriakártyát flash előtt: Link
  • Firerock
    #2710
    Semmi???
  • Firerock
    #2709
    Hálózati töltőre dugva semmi reakció.
    Szóval kivághatom az ablakon?
  • Firerock
    #2708
    Már megcsináltam, teljesen fel volt töltve az akksi. Ha rádugom az usb-re akkor fehér led világít. az RSD Lite pedig azt írja hogy Connected
  • Narxis
    #2707
    Aksit vedd ki és tedd be. Ha Passed akkor a flashelésben nem lehetett hiba. Nem merülhetett le az akku?
  • Firerock
    #2706
    Kiírta hogy passed. Lehúztam az USB-ről,de most nem reagál a bekapcsológombra.
    Remélem elbaszódott:(
  • Narxis
    #2705
    yeeee akkor mehet a flash
  • Firerock
    #2704
    most sikerült
  • Firerock
    #2703
    semmi:/
  • Narxis
    #2702
    Egyszerre nyomd a hangerő fel és a bekapcsoló gombot amíg be nem jön egy fekete háttér fehér betűkkel.