344
Forza Motorsport 4
  • Muttley
    #224
    forza 4 mentések = 32 MB
    GHOST files = 2 MB
    marketplaca data = 16MB
    "account" = 14 MB
    "account" Car Setup Files = 40 kB
    "account" design catalogue = 60 kB

    a GHOST-ot kapásból törlöm mindig
    kérdésem, h
    a marketplace data miért felel?
    feltétlenül szükséges v. törölhető?
    a többi nyilván kell
  • Macccy
    #223
    Maintenance ... Lehet feltesznek még pár M5 nyerő Rival Challenge -t ? :P
  • a.carkey
    #222
    "Forza Motorsport 4 kiszolgáló jelenleg nem érhető el."

    Nálatok is?
  • Macccy
    #221
    Én most tolok Reasonably Priced Car köröket ... imádom
  • Totti5
    #220
    Ez a játék így most mindennél jobb. Vezetési élmény, sebességérzet, feeling, fizika! mind top. Nem lehet betelni vele:)

    Ez a rivals mod meg letehetetlen.
  • a.carkey
    #219
    Teszteltem csak. :)
  • Muttley
    #218
    nyerted v. vetted?
  • a.carkey
    #217
    A Mazda Furai valami ultrabrutál! Szerintem feelingben veri a Zondát, amit elég nehéz volt összehoznia. :)
  • Macccy
    #216
    Úgyjártál? :)

    Rendben, azért írkálj, hogy mennyire addiktív
  • heady
    #215
    Koszi a linket! :)
  • Muttley
    #214
    ja és a

  • Muttley
    #213
    nálam szintúgy minden assist-OFF a visszapörgetést kivéve és manual/clutch helyett (kontroller miatt) "sima" manual transmission
    35-ös szinten vagyok momentán :)
    nagyon addiktív a gamma :)
    az autók fizikája miatt, ÖSSZESSÉGÉBEN jobb mint a Shift 2
    btw, nehogy megvegye vki a Ferrari 330 P4-et 9.000.000,- ért
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    prize car lesz később :)

    ja, friend-ként nem tudsz felvenni :( , mert csak OFFline nyomom
  • a.carkey
    #212
    Az OST-hez torrent linket nem tud valaki?
  • Macccy
    #211
    Yup ... amint előttem szólott Mr. Crazyman, (LT) -t nyomsz ami a bal ravasz, az odavisz a levelesládádhoz. Ott megkeresed azt a levelet amelyikben az mondja, hogy kaptál lecsót. Lent az ablak alján lesz egy mittomén, download vagymi gomb, talán (X) ... megnyomod és lekapja a számládhoz.

    Elvileg rendszeresen random sorsolnak ki sokaknak zsét, kisebb mennyiségeket, akár naponta. Kedvcsinálónak való igazából, de jófej ez is.

    Ami viszont nálam - és gondolom sokaknál - nagyon nyálcsorgást vált ki, az a jobbnál jobb Rival Challenge -ek, azok közt is a BMW -s M5 verseny. Bázzz ... az nagyon komoly. Kíváncsi leszek a nyertesre, remélem beteszik a geek képét valamelyik oldalra mikor átveszi a sokszáz lóerős luxuskoporsóját (ááh csak irigy vagyok biztos)
  • crazyman33
    #210
    Raktál fel valamit a kirakatba?
    Vagy Aukcióra?
    Ahonnan jött a pénz oda menj be a bevételekhez.
  • 6milan6
    #209
    Értem, így már világos. Köszi.
  • Marci0115
    #208
    erre senki?:(
  • Macccy
    #207
    Hali. Na az nem úgy van. Nem a garázsodat, csupán a választható/megvásárolható járművek népes táborát duzzasztja tovább a Limited kiadással letölthető ajándék pakk. :) Ha Free Drive (?) módban keresgélsz kicsit, akkor megtalálod mindet, a festett BMW -ket (ne felejtsd el a külön 1 darabos M5 BMW -t a marketplace -ről) , a márkánként szétszórt amcsi izomautókat, a VIP szupersportkocsikat, stb.

    Én összesen azt hiszem, hogy 31 darab plusz autót számoltam.
  • 6milan6
    #206
    Üdv! Biztos én vagyok a balfa**, de akkor is megkérdezem. Megvettem a LCE verziót, feltelepítettem, a dashboardon beírkáltam a kódokat, letöltötte, piactéren írja is mindegyiknél, hogy "Megvásárolva", de hol vannak? Az autóimnál egyedül a 3-ból áthozottak vannak.
  • Macccy
    #205
    Ja figyelj már, felveszlek Friend -nek ha megengeded majd, aztán versenyezzünk, már ha nem lettél forza gyűlölő a 'Forza 4 kontrák' és a shift miatt ...
    Begyűjtök majd pár embert mostmár innen, mer tényleg nagyon kurvajó ez a sok RIVAL mód, de szeretnék élőben is néha körözni. Meg Crazymanus oldalán asszem régebben már regisztráltam, oda is benézek mingyá' ...
  • Macccy
    #204
    Azaz. Szerintem jó lett, nem kapcsolom ki sose
  • Muttley
    #203
    difficulty - steering: simulation
    nanáá :)
    1-re gondolunk?
  • Macccy
    #202
    Nem, simulation alatt a simulation -t értem, ami nem volt az FM3 -ban még, asszem a handling -nél. Lényegesen jobban hatnak a kocsira a külső behatások, ellenfelek sárvédői, a kanyarban a gumik szélessége (virsligumis BMW2002 nagyon sodrós) Nagyon billegális, de ugyanakkor életszerű, érzékenyebb a kormánymozdulatokra is. (sajnos tavaly volt alkalmam majdnem két villanyoszlopot kivinni és majdnem árokba esni egy téli ónos délutánon, ahhoz hasonlít a virsligumis billegés a gyors lejtő alján)
  • Muttley
    #201
    SIMULATION módon azt érted, h
    165% bónusz minden verseny után, mert
    minden segítség OFF?
  • Macccy
    #200
    Kinek hogy jön be ez az új SIMULATION kormánykezelési és tapadási rendszer? Nekem személy szerint nagyon tetszik! Nem bírom rávenni magam akkor se a visszabutításra, ha párszor ki is pördülök egy koccanás vagy egy kicsit elszámolt kanyar miatt ... Nagyon fasza.
    A cockpit mozgása is erőteljesebb lett, a kormány távolságot pedig (bár nem találtam, hogy állítható lenne) megjavították. Sokkal jobban ül benne a sofőr, jobb a látószög. Nem kell multiscreen -t állítani.

    Áááhh, most TOP GEAR pályázni akarnék, nem melózni ...
  • Macccy
    #199
    Igen, biztos úgy voltak vele, hogy "Valamivel el kéne cseszni a játékot, hmm mi is legyen, tegyünk bele egy logikátlan adatot!" :)
    Viccet félre, bármi lehet ott, nem tököltek a tuning alkatrészek, motor apróságokban rejlő esetleges különbségek részletezésével, pedig lehetnek a valóságban. Kizártnak tartom, hogy hasból vagy véletlen generátorral vittek volna be bármilyen motornyomatékot is.
  • júzer02
    #198
    Tuninggal kapcsolatos észrevétel:
    Adott R33 skyline gtr és r34. Alapból tök ugyanaz a motor midnkettőben (rb26dett). Mindkét kocsi fel van tuningolva maxra: r33 gtr 590kw lett az r34 meg 730. WTF?
    A forza 3-ban is pontosan ugyanezek a számok jöttek ki és már ott is rohadt zavaró volt, hogy két azonos motorral és tuninggal szerelt kocsi között, hogy lehet ekkora különbség?
    De most komolyan szerintetek ennek mi értelme van?
    Egyáltalán, hogy jöttek ki a készítőknél ezek a számok, hasukra csaptak és beírtak valamit?
  • Marci0115
    #197
    srácok, jött egy üzenet hogy 55 ezer kp van az online számlán, azt hogy tudom lehívni vagy hol találom?
  • crazyman33
    #196
    Te ezen a földön élsz? MUhahahaha
    Menni fog, ettől még irány a bolt.
  • crazyman33
    #195
    Olvastuk! Nálunk az lesz az első Bajnokságunk első futama az FM4-ben és porig alázzuk őket, haha
  • Macccy
    #194
    Mr. A.Carkey!
    Ez a fényes midnenféle állítgatás nagyon ÉRDEKELne engem is ám, szólj lécci ha tudod! Az eső nekem is szimpatikus adalék lenne, de örülök annak is hogy van felhős ég.

    Nekem amúgy nagyon bejön a játék, fizika kurvajó, nem is vártam mást, élvezetes ahogy érezni lehet az autót. A menüben eltévedtem majdnem, annyi az újdonság, kapkodom még a fejem mindenhova. AutoVista meg egyszerűen .... bááázzz .... kurvaszép és Jeremy sokat tesz hozzá az egyéni stílusával

    Jah, amúgy olvastátok? Tegnap óta (EU) elindult egy kizárólag NÉMET játékosoknak szánt BMW - Turn10 által rendezett verseny idény: Nürburgring, BMW M5 2012 időmérők. Aki a versenyek végére a legjobb időt futja az nyer egy igazi 2012 -es évjáratú BMW M5 -öst! Befosás ...

    (és bár gondolkodtam kicsit, de biztos nem játékbeli bömös, hisz az már úgyis megvan, nem ... egy igazi, valódi sport autót)
  • Totti5
    #193
    Nem fog menni akármit is csinálsz! Irány a bolt!
  • Macccy
    #192
    Jó jó, értjük és együtt is érzek, tényleg. De mostmár ne warez- meg firmware -elj légyszi. Remélem Crazyman segít privátba ...
  • luckyboi
    #191
    Sziasztok!

    A családi beállítások miatt nem enged az aukciósházba a játék, pedig ki van kapcsolva. Mit kell még átállítani, hogy működjök ez a funkció is?

    Egyébként a játék A++++ ! Felsőkategóriás prémium termék, aminek a piacon nincs párja! ( LCE )

    Köszi
  • linkaska #190
    Jah egyébként nekem sima Xtreme firmware van rajta, mindent visz egyből, soha nem kellett még patchelnem meg ezt azt csinálni a képfájllal csak simán kiirtam és cshőő.
    De ezt meg ki sem irja :'(
  • linkaska #189
    Crazyman33
    Nem jött még meg :/
  • crazyman33
    #188
    Látom képben vagy...

    Linkaska!
    megy privát!

    Gameshop Launch parti jó volt.
  • crazyman33
    #187
    A hiányzókat itt találod? Nem olyan nagy rejtély csak azon a magyar oldalon kell keresni ahol a Forzával kapcsolatban mindent megtalálsz.

    Összes autó
  • Totti5
    #186
    Új védelem. Nem fog menni, meg kell venni.
  • linkaska #185
    Sziasztok!
    Ne haragudjatok hogy ide irok, de tényleg kellene nekem egy kis segitség :(
    Tudom tudom hogy no warez, de ha lenne pénzem csak eredetit vennék de sajna nincs.
    Tehát a problémám a következő:
    Valamiért nem tudom kiirni.Már most baszom el a 6. DVD-t :(
    Az a baj hogy túlméretes mind2 DVD 8.3GB a DVD-re meg 8.15-öt enged.
    97%-ig pipec aztán ott megáll és kiirja hogy hiba.
    Nincs valami ötletetek?
    Már annyira tolnám hogy nemigaz, de igy nem tudom.
    Leszedtem a 16.27GB-osat azzal is rossz, a 15.7GB-os is valamiért több mint 15.7 az is 16ra jön ki és ha kicsomagolom darabja ugyanúgy 8.3GB szóval ugyanott vagyok.
    Már a firmware-t is frissitettem a DVD irón de ugyanúgy rossz :(
    Köszi előre is a választ, inkább privátban úgy jobb :)
    Üdv:Dávid