344
Forza Motorsport 4
  • shumika
    #264
    Köszönöm mindenkinek a választ. akkor jön egy 250-es gép...
  • Macccy
    #263
    Az a két "cd" az valójában kettő darab DL DVD lemez, összesen valami 10,5 GB-ot telepít fel a Forza4 a második lemezzel ...!
  • Totti5
    #262
    Ne vegyél HDD nélküli gépet!

    Amúgy nem fér rá!
  • ST220
    #261
    Hey,
    Ha minden DLC-t meg tartalmat le akarsz tölteni, akkor szerintem nem... Meg gondolom, nem csak egy játékkal akarsz játszani.
  • shumika
    #260
    Hy all!

    Xbox vásárlás elött vagyok és érdeklődnék hogy ugye a Forza 4 2 cd-s. A 4Gb elég neki??? Vagy több???

    Remélem érthetően kérdeztem :D.
  • ST220
    #259

    November Speed Pack Car List

    2012 Lamborghini Aventador LP700-4
    2012 Aston Martin Virage
    2011 #2 Audi Sport Team Joest R15++ TDI
    2011 Audi RS3 Sportback
    1957 Chevrolet Bel Air
    2012 Dodge Charger SRT8
    2011 Ferrari #62 Risi Competizione F458 Italia
    2013 Ford Focus ST
    1992 GMC Typhoon
    2011 Volkswagen Scirocco R
  • ST220
    #258
    Köszönöm szépen!
  • crazyman33
    #257
    Állandó futamunk vasárnap van, de hamarosan indul egy online csapat verseny és most szombaton szülinapi futam!

    részletek mindig a weblapon, majd nézegesd.
  • Macccy
    #256
  • Macccy
    #255
    Jesssszzzzz ... Bár nemtom minek örülök, így is még béna vagyok. Egy srácot próbálok lenyomni csak a 'Starter Car Rival Challenge' -ben meg a 'Top Gear Reasonably Priced Car Rival Challenge' -ben mert ő van előttem pont. Tizedeket kéne csak lefaragnom asszem az elsőben, de nem megy se az Agila -val, se a többivel. Ezzel kínzom magam, ha van időm odaülni a box elé. Sajnos most éjszakásba melózok, de majd hétvégén ha lesz valami futam akkor mennék szívesen kontrollerrel ...
  • crazyman33
    #254
    Akkor kezdjük újra...
    "Főnök, én regisztráltam már az oldalatokon? Nem emlészem rá, bocsi, de úgy rémlik talán igen, még a Forza 3 derekán ... "

    Most néztem. Igen regisztráltál még májusban!
  • Macccy
    #253
    "Amúgy a kérdésed nem értem, hogy hogyan tölts fel egy 0.9-es képet?"
    Azért nem érted, mert én se értettem még eddig. Mivel a 8M -es kép elkészültekor azonnal megkérdezi, hogy feltöltöm e. A 0.9M -esnél meg nem. Ezért sem volt egyértelmű számomra és ezért volt evidens a 'hogyan töltsek fel BigShot képet' ...

    Akkor most én "szem előtt vagyok"? Mi ez, valami próbaidő? Majd regisztrálok is mint rendesen, de tényleg úgy emlékeztem, hogy régebben egyszer már megcsináltam. Vagy legalábbis belekezdtem a crazyman.hu -n. De nem züllesztem le a clubot ígérem, na! Inkább megtanulok rendesen vezetni, meg majd jövök versenyezni ha majd nem melózok ...
  • crazyman33
    #252
    Nem vagy hülye, de hogy csak akkor jelenik meg az ALL gomb ha van fent 0,9-es képek azt én sem tudtam. Mivel nekem az első dolgom volt hogy fotózzak. Bocsánat.

    A tagság. Eddig kettő ember van akik nem regisztráltak és úgy Klubtagok. A társvezető hibája, csak nyomkodott, nem ellenőrizte. Ezek szerint az egyik vagy te, haha
    Na, őket már nem fogom kirúgni, de szem előtt vannak!

    Amúgy a kérdésed nem értem, hogy hogyan tölts fel egy 0.9-es képet? Hát ahogy a Big képet felraktad, simán feltöltöd.
    Arra figyelj, hogy 18db a max amit feltölthetsz 0.9-ből és ha megtelik akkor ne az fm.neten akard törölni, hanem a játékon belül a Kirakatodból töröld őket. Ebbe a hibába sokan beleesnek.
  • Minstrel
    #251
    először menti és utána megkérdezi, hogy felöltöd-e, vagy később is feltöltheted a profilom/médiák/képeim menüből
  • Macccy
    #250
  • Macccy
    #249
    Hi. Akkor mégse én vagyok a hülye. Fel kéne tölteni egy 0.9 megapixelest is?? Hát ez 'kicit nem működni jól' akkor most?

    És hogyan töltsek fel 0.9 megapixelest? Azt a gépre akarja elmenteni alapból, nem? Vagy utána fel is engedi??
  • Minstrel
    #248
    először kellene feltölteni képet, tölts fel egy 0.9megapixelest is ha csak big shot van feltöltve

    a recent photos alatti sorban kellene lennie a 'view all' linknek
  • Macccy
    #247
    hát megb*szódok, nem látom hol vannak a fotók ... Légyszíves kicsit pontosabban magyarázd el, akár gombról-gombra mert úgy látszik hülyébb vagyok mint hittem ...

  • Macccy
    #246
    Hali

    Szóval:
    1) Az "online bankod" a COMMUNITY (gondolom nem feliratossal játszol, ha nem értetted a második kérdésed) menüpont alatt találod, amint oda belépsz meg kell kapd a napi Credit ajándékot, ha itt mégsem, akkor a leveleidhez mész be (LT) és ott az arról szóló levél alján nyomsz egy megfelelő gombot.

    2) A gép csak akkor tuningolja automatikusan az autód, ha te ezt megengeded neki, verseny előtt felajánlja hogy (A)Tune automatically (X)Race anyway or (B)Cancel (magyarul: automatikus tuning, versenyzek így vagy visszalépés). Ha te magad akarod kategóriánként, alkatrésztípusonként kicserélni őket, akkor menj be a Tuning részbe és adj neki!

    3) A műszereket nem szeressük közelebb, mert ha kalapos skodásként rágörbülsz a kormánykerékre, akkor csökken a sebesség-érzet. Ha szeretnéd látni mennyivel mész, illetve mennyi a fordulatszám, akkor kapcsold be a kijelzésüket a My profile/Preferences/HUD résznél (remélem nem mondtam hülyeséget és a fordszám mérőt is be lehet) ... Ha azonban ez nem volna elég és mégis előrébb kívánod húzni az ülésed, ám legyen: My profile/Preferences/Video/Multi screen> ON -ra és a legalsó csúszkát húzd, majd próbáld ki mit eredményez. 40 körül már elég közel "ülsz"!
  • ST220
    #245
    Sziasztok!
    Lenne egy pár kérdésem...

    Merre találom az Online bankot. Kaptam lovét oda, de nem tudom felvenni!

    A gép automatikusan tuningolja a verdáimat versenyekre. Rettentően idegesít, hogy rátesz ilyen olyan cuccot, pedig én nem is azokat az alkatrészeket szeretném megvenni?

    Lehet valahogy közelebb hozni a műszereket a belső nézetben, hogy jobban lehessen látni a fordulatszámmérőt, meg sebességmérőt?
    Köszi
  • Macccy
    #244
    Főnök, én regisztráltam már az oldalatokon? Nem emlészem rá, bocsi, de úgy rémlik talán igen, még a Forza 3 derekán ...
    Csak mert leapprove-oltátok a kérésem a Clubba és láttam, hogy feltétel az oldalon regisztrálás is.


    Amúgy meg gyakorolnom kell, mert egyelőre nem nagyon tudnék hozzátenni a szép helyezésetekhez. Világranglista 40.-ik? Gratulálok!
  • crazyman33
    #243
    Ha valaki csatlakozni akar kis hazánk legnagyobb Autóklubjához az megteheti.
    A világranglistán az összesített pálya időknél bent vagyunk már a TOP40-ben, de nem állunk meg.

    Forza Racing Hungary Autóklub
  • crazyman33
    #242
    Ha már ott vagy az fm.neten a fotóidnál. Klikkelj a VIEW ALL gombra és az újonnan megnyilt lapon találni fogsz jobbra egy külön ablakot a nagy média fájloknak. Na ott tudod lehúzni. Ugyan itt van a videó is. Természetesen vagy egy videó vagy egy nagy kép ami fent lehet..
  • Macccy
    #241
    Srácok! Hol van a feltöltött képem, amit felnyomtam (8.3 MPixel) ? Elvileg asszongya' a forzamotorsport.net -en, de ott hiába jelentkezek be a Live accountra, akkor sincs a levelek alatt a GALLERY - RECENT PHOTOS résznél semmi.
  • Macccy
    #240
    (kösz a scan -t)
  • sherlock1
    #239


  • Macccy
    #238
    Aztán kiszállsz és a marbidhoz kérsz tüzet a faltól, mi ?
  • DellPeter
    #237
    1.5 üveg whiskey, egy kis kokó, és simán beülök a hátsó ülésre, hisz akkor halhatatlan vagyok
  • Macccy
    #236
    Valaki csinál egy Forza 4 bannert ide fel? naaa...
  • zaki
    #235
    Megvédene, pontosabban
  • zaki
    #234
    Semmi gond, légzsák megvédett volna
  • a.carkey
    #233
    Pláne. :)
  • 1ceman
    #232
    Fiesta .....Uram;)
  • a.carkey
    #231
    Ha már Focus ...
  • a.carkey
    #230
    Cool.
  • 1ceman
    #229
    Első design-om:)
  • Macccy
    #228
    Csak sejtésem van, ahogy gondolom neked is. Valószínűleg a feltöltött vagy letöltött motyók, esetleg a car setup-ok, festések vannak benne. Ilyesmi ...

    Mr. Minstrel:
    Kicsit más téma, de nekem egy Avatar Item -em van úgy a könyvtárban, hogy Corrupted Item és sárga felkiáltójel az ikonja. Nem jövök rá mi lehet, vagy lehetett az és miért. Kettő volt, de a másik megjavult, amikor a Forza 'AUTOVISTA' pólómra ráböktem a ruhatárban.
  • Muttley
    #227
    nálam úgy van, h a 120as HDD-n vannak a játékok
    és memo kártyán a játékmentések
    egyelőre semmi gáz, mert elfér, de
    játékmentésnek a 32 mega k.rvasok

    tudja vki, h a 'marketplace data' miért felel?
  • Minstrel
    #226
    addig törölgeted ezeket amíg egy nap majd olyat törölsz ami kéne és kiírja, hogy corrupt profile aztán ugrik az összes forza mentésed, ilyen 10 megák miatt nem érdemes törölgetni
  • Macccy
    #225
    Miért törlöd? Manapság amikor 120-250-320 (!) GB kapacitású merevlemezek vannak és 16GB pendrive -ot adnak már lassan a BigMac mellé is ...
    Ennyire kell a hely? Vagy te is a BOX MEMORY -ban tároltad eddig a mentéseket? Én két napja pakoltam át őket a 250 -es HD -re.