344
Forza Motorsport 4
  • blackcalibra
    #304
    A játékba bármikor át lehet importálni a 3 mentett állását?
    Megcsináltam az első versenyt, ott megkérdezte hogy át akarom-e vinni a mentést.
    Viszont a 3-ban még sok van hátra, de szívesen belenéznék kicsit jobban is a 4-be.
    Az importálás lehetőségét viszont nem szeretném elbukni.
  • w77d
    #303
    pedig jelentős pénztől esnek így el..
  • Totti5
    #302
    nem esett le először a kérdés:)

    Azért nem lehet mert magyar vagy. Bővebben, a Turn 10 leszarja a problémát, mert már megjelenéskor lett írva nekik, hogy gond van, de ezekszerint a DLC gyártásra fontosabb mint hogy ilyen semmiésg problémát megoldajanak...
  • w77d
    #301
    senki?
  • w77d
    #300
    gyerekek autózsetonokat miért nem lehet vásárolni?
  • crazyman33
    #299
    Az első FRH (Forza Racing Hungary) festőverseny értékes nyereményekkel!
    Bárki nevezhet!

    Festőverseny
  • Muttley
    #298
    én a Ferkokat, Lambokat jobban csipázom :)
  • crazyman33
    #297
    Jó lesz az Május 22-nek is!
    1600 MS pontért, vicc kategória!

    Porsche Expansion Pack (képek, videó) és az új Forza Horizon
  • ST220
    #296
    Március 22-én jönnek a Porsche-k a Forza 4-be!
    30 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! darab!!! Yes! Erre vártam!
  • Muttley
    #295
  • HUN BECSEHELY
    #294
    Megvettem.Hétfön jön meg.
  • crazyman33
    #293
    Rendszeresen szarakodik a szerver (online versenyek állandóan befulladnak) és a weboldal. Van mikor egész nap az fogad az fm.neten, hogy jelentkezzek be, közbe be vagyok. Ezzel sajnos együtt kell élni. fizetünk a játékért a Lájvért és még kapni is akarunk valamit? Lehet sokat várunk.

    No de van aminek örülni kell!
    Jövő héttől újraindul a weboldalon a Drift Bajnokság.

    Mindenkit szeretettel és nagy-nagy gumifüsttel várunk! Beharangozó

    Szombaton indul a Clio Kupa: Versenykiírás

    A Fotóverseny is új erőkre kapott elvileg jövő héten újra indul az is...

    Jó tapadást és rövid féktávokat nektek! /Forza Racing Hungary/
  • Gallardo007
    #292
    Én kitöröltem a régiket a játékban és ha nagynehezen bejön a My Profil oldalamnál a kép, akkor a régi képeket látom. Az újakat meg nem engedi feltölteni, mert az írja, hogy foglalt az összes hely.
  • Gallardo007
    #291
    Nekem sem működik rendesen, nagyon ritkán jön be.
  • Muttley
    #290
    azt tudja vki, h
    miért van hogy adott verseny mondjuk 'A Class'-re van kiírva
    átváltom 'A'-s autóra és elég soxxor előfordul, h ugyanaz a verseny mire visszamész, máris 'S Class'
    idegesítő tud lenni a javából :)
  • blackcalibra
    #289
    Na, ennek örülök, megveszem az alap kiadást....
    Köszi szépen!
  • Totti5
    #288
    1 pálya van ami a limitedhez volt, az a top gear focipálya. A sima repülőtér az alap természetesen.
  • blackcalibra
    #287
    A Top Gear pálya csak a Limited Edition-hoz járt?
    Már egy ideje vadászok ilyen kiadást, de nem nagyon van.
    Legfőképp a pálya miatt szerettem volna olyat.
    Nem lehet azt valahogy megszerezni teljesen legálisan a Limited kikerülésével?
  • w77d
    #286
    ez nem a forza 4 community, hanem forza 3.. a forza 4 itt van, de nekem nem működika my forza rész
  • HUN BECSEHELY
    #285
    nekem még megvan
  • w77d
    #284
    a forzamotorsport.net oldalon eddig a myforza menüpontnál meg tudtam nézni a lementett képeimet, most csak szöveg van... valahová máshova kerültek a kirakat képeim?

    be vagyok jelentkezve, de mégis kéri, hogy jelentkezzek be... akárhányszor jelentkezek be újra, ugyan ez.
  • Totti5
    #283
    A legkönyebb pénzszerzés a riválisok. Pl Top Gear alap setup, a megfizethető autóval. Ha jó köröket mész és megversz valakit akkor akár 150.000 is lehet a jutalom, de van millió event, ahol lehet kockulni és lenyomni az időket.
  • heady
    #282
    Így van, nincs több autó, helyette pénzt kapsz minden egyes szintlépésnél.
  • w77d
    #281
    elértem az 50-es szintet. innentől nem kapok tovább ingyen autókat szintlépésnél a karrierben? legalább pénzt kapok majd?
  • csiby009
    #280
    Sziasztok,segítsen nekem valaki,még pedig,WORLD TOUR szinten vagyok,3 pályát már tudtam vanni. de ezek után a következő üzenetet adja ki nekem:
    NO LEGAL CARS
    There are no events available that match any cars in your garage. Purchase additional cars and/or level up to continue with world tour.
    valamilyen autót kéne vennem? de milyet,nem írja le értelmesen
  • Minstrel
    #279
    az ajándék volt VIP játékosoknak, szerezhetsz még az aukciós házból, rivális versenyeken elért helyezéssel és a facebook-on lévő Forza4 fotóversenyen is
  • w77d
    #278
    unikornis autókat hogy lehet szerezni? állítólag 17 van belőlük, most kaptam csak úgy a semmire egyet, egy Camaro SS-t...
  • Totti5
    #277
    Quick race módba nem lehet semmit állítani.

    Két lehetőség van.

    1, karrier => eseménylista, ahol van millió verseny
    2, csinálsz online játékot, ott minden apró részletet tudsz állítani és be tudsz tenni 16 AIt is
  • w77d
    #276
    olyat nem lehet csinálni, hogy beállítom, hogy melyik pályán hány körös versenyt akarok menni milyen autók ellen?
  • Totti5
    #275
  • w77d
    #274
    hehejj meghallották imámat és megvásárolható lett ma az összes előrendelői kocsi a store-ban :D
  • zaki
    #273
    esetleg gamer365 eladó játékok topicjában... ott szoktak ilyenek lenni... pl gow karakterkódok, stb... vagy vatera talán.
  • w77d
    #272
    basszák meg... pont az egyik kedvencem a BMW 1M 2011 is előrendelőis.. nem elég a köcsögöknek, hogy megvettem a limited collectors-t?
  • Totti5
    #271
    Nem.
  • w77d
    #270
    sziasztok. Az előrendelői autókat utólag valahonnan meg lehet venni?
  • Alblink
    #269
    4GB-os xboxom van,ez is uygan ugy mukodik mint a forza 3-nal,a masodik lemez nem kotelezo a jatek inditasahoz,es feltelepiteni se szukseges?
  • Macccy
    #268
    En nem ... akkor most kocsog vagyok vagy csak nem esek ketsegbe ? :)
  • Totti5
    #267
    Tedd be az első lemezt, nézd meg az intrót, nyomd le a tutorial versenyt és amint beérsz a menübe ott lesz a 2. lemez telepítésének lehetőséges.

    Hülyén van megoldva kb mindenki szopott vele...
  • Hoffi
    #266
    Sziasztok! lesz egy nagyon hülye kérdésem. próbálom feltelepíteni a második dvd-t. rámegyek a 2. dvd installálására, és kidobja azt az ablakot hogy tegyem be a második lemezt. kinyitom a tálcát és a box visszarak a dashboardba..ha elindítom a második lemezt akkor meg kéri az elsőt. egyszerűen nem tudom mit csináljak. segítsetek légyszives! köszönöm szépen előre is!
  • Totti5
    #265