30712
TES
  • Although
    #30391
    Az, hogy nem bírtak a redguarddal és visszavonultak még nem jelenti, hogy nem ők a kor urai vagy csak malmoznak. Annyit jelent nem tudják rátenni a kezüket a kontinens jó részére. Még nem győzte le őket senki érdemben. Az már egy következő történet : )
  • CrashBoostZoom
    #30390
    Egy, a TES IV az az Oblivion. Kettő, a Thalmor és Birodalom kölcsönösen szétcsapta egymást. A békeszerződés értelmében ugyan nem lehet Talost imádni a Birodalomban de amíg a Thalmor a háború elején komoly ellenfél volt a Birodalom teljes erejének. a háború végén békeszerződés után Hammerfell egyedül harcolt tovább ellenünk és a Thalmor 5 évnyi harc után kénytelen volt visszavonulni onnan mert nem bírt velük. Azóta csak malmoznak és szájalnak a saját felsőbbrendűségükről. Szeretik azt mondani, hogy ők a főnökök de ez nagyon nincs így.
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2018.12.27. 18:04:57
  • Although
    #30389
    Kis érdekesség még a TES IV érájáról. A Thalmor győzött. Ezt az alapjátékban nem érzékeled. Mert ott tipikus amerikai filmként lekaszabolandó gonoszként van jelen. Skyre már javított ezen. De lehet nem sokan vagyunk akik úgy játszanak mint én de kell a komplexitás. Közepes, jó, nagyon jó, kurva jó szinten, szintű játékoknál. Nam baj ha nem szuper de legyen minden eleme jó. Mint az Oblivion. Most beszélve a Thalmorral. Eddig mindig kihagytam, de most ez a karakterem respektálja őket nem szereti de respektálja őket. Marakath. Mindenki ismeri már. Mégis így ezzel a móddal ahol a Thalmor a győztes a kor ura, ez a mondat másképp hangzik mintha az alapjátékban olvastam volna. Empire is exists because we allow to its exist. És így ezzel móddal a kevés dolog ami jó maradt értelmes lesz. Marius fia, az apja intelmei a nord nő aki vissza várja. A vesztesek is léteznek. Sőt jó karaktereik vannak. De ehhez, hogy ezt lássa valaki el kell felejteni a dragonborn szart. Ez az óriási hibája a játéknak elfelejtve mit jelent az rpg sztori szinten már az elején szuperhőst gyártott belőled. Pontosan tudjuk miért. Ettől még ebben a játékban sok helyen ott van miért szerettük sokan ezt a világot régen :)
  • Although
    #30388
    A balansz egyik lényege ez az egyetlen mód ami leredukálta stealth fejődését a legdrasztikusabban valamint 25 után 50 kap perkeket. Ezzel és a tényleges láthatóság nem láthatóság generálta azt nem leszel szuperhős ezzel, mert még a banditák is kiszúrnak ha nem árnyékos helyen vagy mozogsz ahhoz, hogy így érvényesülj kell például az illusion. De nem folytatom akinek kedve van belevág és kitapasztalja. Mit alkotott emberünk. Készített gy módot ami nevében requiem de már alkalmazkodik ehhez a light, fps vonalhoz. Mégis élvezetes.
  • Although
    #30387
    Kiegészítés:
    Csak addig tudod cserélni a ruházatot fegyverzetet amíg nem detektálnak. Onnantól ez nem lehetséges Soltheimben sem.
    Ma egy kicsit mentem vele. Szóval még nem láttam ehhez hasonlóan balanszolt játékot. Csak a korábbi requiemek azok viszont nehezebbek voltak amire ez a játék érdemes. Így ezzel a verzióval a közepesről a jó szintre lépett.
    Ami még érdekes lehet. Annak akik mást keresnek mint az fps rajongók például. A játékban az új perkekkel és fával mint említettem sokféle karaktert eljátszhatsz. Csak ragaszkodj hozzá, amit elkezdtél. Ne lépj ki belőle és menni fog. ha illusion stealth, méreg amit játszol akkor ez működik a többi ami 5-10-15 skillel rendelkezik nem fog működni. Pont ez a lényege, hogy leredukált minden skillt 5-15 közzé. El lehet kezdeni 5 skillekel is fejlődni csak lassabb. Minden faj specifikusan kapja 15-ös skilleket pár darabot a többi 5-10 lesz. De ez egy zseniálisan kitalált rendszer. Nincs másik. Csak a régebbi requiemek. Ez viszont jó lehet kezdőknek is. Olyan mintha megtanulnál játszani az oblivionnal ás onnan majd váltasz erősebb szerepjátékokra.
  • G0thM4n
    #30386
    Sziasztok!
    Ignussen jóvoltából a Special Edition kiadáshoz is elkészült egy nagyszabású mod pack! Minden mod, és textúra magyar nyelven érhető el. Az alap pack mellé kiegészítésként egy Adult és egy Textúra pack is tölthető! Utóbbi bővűlnit fog, csakúgy mint néhány fordítás is a későbbiekben. A mellékelt Telepítés pdf-et ajánljuk először letölteni, amiben minden fontos információt megtaláltok!
    További részleteket és a mod packot is a Discord szerverünkön találjátok!
    Jó játékot és Kellemes Ünnepeket!
    Utoljára szerkesztette: G0thM4n, 2018.12.24. 08:43:18
  • Although
    #30385
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    illusion, one hand alchemy combot használok light armor speccel, az illusion értelemszerűen random műkődik ezeken, a kis taknyos ash spawnok jelentik a kihívást be se megyek az erődbe minek ahhoz hős kell ez nem az. Most gyors mozgással kipróbáltam a megelőző blokkolást használok már egész jó stamnia teherbírásom sok ütés és megelőzés belefér egész jól ment amikor hátulról megleptek. Ez a kieg. így arra jó relatíve gyorsabban fejlődjön a karid ha ügyes vagy. Ez persze egy módszer. Ebben a módban életre kell a játék mi leszel? Mármint mi az oblivion adta classok közül :)

    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.23. 17:52:05
  • Although
    #30384
    Mai nap meglátogattam Soltheimet. Nézegettem a reditet és volt egy patch amit agyon dicsértek. Ez a Fozar patch.
    Nem bonyolult készíteni patchet az SE verzióhoz. Kb 2 óra alatt megvolt tegnap. Akinek nem megy szóljon elmondom magyarul, hogy kell. Szép leírás van róla angolul.
    Szóval nem requiem. Félreértések elkerülése véget. Harc közben tudsz fegyvert váltani. Ez értelemszerűen alap, hogy a requiemmel nem. Harc közben nincs váltás csak konzol játékokban.
    Ettől függetlenül emberünk jó munkát végzet. A minionsok nem szuperhősök mint sok módban de nem is lv10 környéke.
    A patch adja amitől a requiem a harcban jó. Egyenlőre ennyit tud. Ha light armor van rajtad nem normál fegyverrel rendelkezőkket taktikázva próbálja aki feltette. Semmiképp se várd, meg, hogy megüssön. Nem nehéz rendszer van a mozgásukban értelemszerűen. Ha jól kapcsoltad be a skilleket, nem csak találomra. Hanem a "classodnak" megfelelően. Nem igazán kell visszatölteni állást. A lényeg ami az oblivionnal is volt! 25-50-75-100 ez az alap. Erre épül ne akarj megölni egy elit ellenfelet 50-es skillel. Nem fog menni mégha ügyes vagy is ez nem az a játék. Ahhoz jól fejlesztett kari kell jó felszereléssel és specializáltan. Az elképzelt karakternek megfelelően.
    Edit: egy sima ütéshárítás is levitte a hpmet 10% alá a nyomorult fire sebzéssel pedig volt rajtam 30% immunitás. Ezért maradt életben :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.23. 17:43:05
  • Although
    #30383
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Benéztem a shaartalba is kis karakterem mágiát ment oda tanulni a nighblade vonalhoz. Tolfdir az mester mágus de jó hogy mentettem. A draug sokféle és ha ketten hárman vannak megidézve lényeket. Akkor probléma lehet. Érdemes felvenni a kezdő cuccot a dungeon előtt. itt komoly csaták vannak. Még a segéd és adark elf tanonc is besegített így is kevés volt.
    Az frost atronach közelébe alacsony szinten nem szabad menni.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.22. 16:18:18
  • Although
    #30382
    Spoileres akkor olvasd el ha nem szereted a meglepetéseket. Inkább hagyd ki.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Thalmor a requeimmel az ami, a kor urai. Kiszabadítottam egyet a strromcloack fogságából a viharkabátosok persze meg akartak volna ölni ez sikerült is volna. A Thalmor mágus még a kardomat is alig vettem elő már végzett velük mivel rossz irányba futottam a banditák is kijöttek, egyedül ledarált mindenkit. Szóval meggondolandó ha bele akarsz kötni egybe lv20? alatt?
  • Although
    #30381
    Vannak részek ahol látszik az amit anno régen a megjelenés után talán előtt is sejteni lehetett volna. Amin senki nem tud javítani. Illetve a szerzői jogok. Ha megérkezel Whiterunba már birodalmi katonaként hozva az üzenetet, akkor is a kurva sárkánykákról kezd el beszélni a jarl. Oké összehozták valahogy mert nem teljesen szar, a jarlt a támadás érdekli. És így kiderül te ott voltál nem is mondhatod, hogy nem, mert nincs ilyen lehetőség. Ja igen az FNV az más dimenzió.
    Edit: Mindezzel együtt requiem nagyon ott van mert amikor nem kell feltétlen "azonnal" menned valamire fel is készülhetsz már ismerve mi vár rád ha nem egyedül mentél a koronáért és épp hogy túl élted Hadvarral Rikeekal mi van ha egyedül mész? :) Ezt megadja :) Szóval a középszerről a jó szintre emel.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.21. 19:41:54
  • Although
    #30380
    Pár észrevétel aki először kezdi.
    1. Vannak jó foodok a kocsmárosoknál. Mint a régi rpkben.:) Tudsz venni ami az alap szar visszatöltést javítja 10-20%-al, az is valami.
    Pénzed kevés jó ideig nem is lesz sok az utazás drága kezdetben gondold meg mire költöd. Amit nagyon megnehezítettek az a hp potion összerakása. Mivel átírták nagyjából az egészet, ez nem hullik az öledbe de sok lehetőséged van. Mára a Requiem egy alap lett azoknak akik butító, hülyítő cuccokon nőnek fel. Elkezdesz gondolkodni :) Ez a requiem light verziója.
    Természetesen a hp nem töltődik vissza magától. Annyit könnyítettek ha lehet annak nevezni régen az alap rpgékben is így volt sokan elfelejtették. Alvással pihenéssel visszatöltődik. Főleg ha használod a heal italkát amit lehet gyártani és egy időre ad heal regent. Jó cucc.

    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.21. 18:22:07
  • Although
    #30379
    Igen a én meg a google fordító :) Aki akarja érteni érti, aki meg gúnyolódni akar azt is szabadon megteheti :) Ahogy te is meg a másik zseni.
    Elkezdtem tesztelni ezt a mára már lebutított 2.0 requiemet amiért sírnak a redditen sokan. Pedig még ez is egész jó. Nem hiszem valaha is befejezem ezt a játékot hamarabb megunnom. De ez jó mod. Rakás ficsőrrel, olyan dolgokkal mint a lassan visszatöltődő magicka és stamina taktikázásra kényszerít de ehhez jól módosított ellenfelek vannak, minden kap egy kis értelmet, hogy legyen miért használni de ne fps legyen mint a skyre pl. Istenek már nem figyelnek rád ebben a hitehagyott világban. Hiába nyomkodod a imahelyeket, Élvezetes lett a quest lánc is a jutalom már nem unalmas dolog mert a kazamaták, alagutak nincsenek tele kincsekkel. Requiem light verziója adja azt amit az oblivion adott. Kis kihívást az unalmas konzoljáték helyett.
  • coolpet
    #30378
    Megvan :) Nem írt senki csak Altought. Végig láttam de #ID alapján csak ő firkált :)
  • Although
    #30377
    Ami kell SSE engine fix. Be kell tedd a script könyvtárat a SKSE csomagból. Valamint az SSE engine dll-t direkt be kell tenni az Skyrim gyökérbe. És nagyjából teljesen fagyás mentesen fog futni. Kb 1 alkalommal fagy le talán egy este.
  • Although
    #30376
    Betettem lentebb egy linket amin portolt verzió letölthető, az 1.9 és a 2.x is rajta van. Én a 2.02-t használom, mod organizerrel elég jól fel lehet rakni. Szerintem megy nexus managerrel is. Eleinte azzal próbálkoztam de valamiért nem jött össze.
    A mod organizert használsz egy dologra figyelni kell. Mivel ez virtuális rendszert használ.
    1. Az organizer data fülén szerkeszt a szükséges iniket. Pl. reqitificator.ini
    Van leírás róla, hogy tudod azokat a requiem patchokat konvertálni amik USLEEP használnak USSEP-re. Elég egyszerű.
    Minden oldrim modot a CK-ban futtasd le, majd írd felül.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.20. 15:50:40
  • Dante73
    #30375
    Nem, nem ugyan az.
    A motor más, át lett dolgozva 64 bitesre. Nagyon sok mod nem működik vele.
  • steweee
    #30374
    SE-hez egyáltalán nincs -? miért ? nem ugyanaz a két játék ?
  • genndy
    #30373
    Ott van az: Requiem - The Roleplaying Overhaul
    Csak a sima Skyrimhez van, nem az SE-hez.
  • steweee
    #30372
    a requiemet honnét lehet leszedni ? a nexuson mintha nem lenne rajta
  • Montanosz
    #30371
    nálam látszik, frissits az uj hozzászolások opcioval

    az irása sajna ilyen, asszem google forditoval magyarít szegény csak
  • coolpet
    #30370
    Én miért nem látom a többiek hozzászólásait? Valami bugom van?

    Egyébként Although Nagyon nehezen olvasható amit írsz, számomra összeszedetlen.
  • Although
    #30369
    Ennyi év után. Talán fura lassan de értem a dark brotherhood quest láncot. Azt látom az alap szar mögött még ott van az a világ amit szerettem. Ami nem a nyaljuk fényesre a segget, a vásárló seggétről szól. Biztos vagyok benne sokaknak leesett akik angolul játszották. Mára nem spoiler. Nekem mára esett le ez a sztori nem lehetett más úgy lett megírva jó vagy nem más kérdés. De erre szerintem jó. Aristid tényleg a guildját féltette. Mikor ott abban a pillanatban. Na oké normális rp-ben ami a bethet sajnos egy ideje nem jellemzi. Jó ideje ott van az nem árulod el de ehhez időt kell bele tenni. Nemcsak a felszínességbe amit itt esznek mint a cukrot. Hanem a mélységbe is.

    De így ez tökéletesen össze van rakva te ellensége leszel attól a pillanattól, és ez elkerülhetetlenül vezet a végzethez. A Dark Brotherhood sztori mégis így egy jó sztori. Most eset le az alap nem mert az csak parasztvakítás. A mellékág az ami valahogy megvan írva. Hogy minden "visszafordul" és újra "jó lesz". Lehet nem így kellett volna megírják és most nem zárnák be őket? De ezek a karakterek a mellékágon. Aristid, Cicero, te és a többiek elfogadhatóak lettek. Ha innen nézem.
  • Although
    #30368
    Oké megvan, megpróbálok lelépni mert ez nem az én szintem akiket megidéz meg a fagyhullám az messziről nézni se jó. Jelenleg nincs semmim amivel felvehetem a versenyt vele. Ezt jelenti a független encourters világ amikor nem csak olyanok jönnek akiket le tudsz győzni. Hanem olyanok is akik elől csak elmenekülni tudsz. Még ha egy szar dragonborn is vagy.
  • Although
    #30367
    Mára is volt élmény több is. Elsőre egy kardfogú hátulról jött nem is láttam. Túléltem és módszeresen amit kellett bevetve elintéztem. Megyek tovább Veezara szórakoztat. Majd egy farkas és mágus csata. Kegyetlen kis gyilkos karim elindult kihasználni az esélyt. Sikerült is :) Épp fosztogattam a hulláját amikor elért a fagyhullám. Azt sem tudom honnan jött pedig körülnéztem de valaki rajtam kívül figyelte az áldozatot.
  • Although
    #30366
    Immersive world
    Nem tudtam megállni ma újra kis kalandozások pár órában. Ez a mód érdekes, nem az amit a organic encourters jelent gyerekcipő de a srác adja a legjobb útmutatót, hogy lesz a statikus világból dinamikus. Azt gondolom a Beth már felfigyelt rá. Hiszen a gyerek új mérföldkő.
    Ez a mód meg. Mikor Veezara megjelenik üldözve egy áldozatot. Szóval ez jó cucc. Nem csak a requiemhez.
  • Although
    #30365
    Oké pár tanács aki belevágna.
    -A fent tartott spellek mint a dark vision amik harc közben zabálják a manát vagy futás közben függően mennyire fejlett karaktered van, nyilván a novice az nem sokat ér. Viszont szép lassan töltik fel a skilledet.
    -ha nincs heavy armor skill bekapcsolva akkor olyan mintha túl terhelt lennél, ha fel veszel ilyet. Cserébe ami rajtad van nem számít bele a hordozott súlyba. Ez minden viselt cuccra igaz.
    -Tényleg, viselkedj úgy amilyen karit játszol felejtsd el teljesen a szuperhős modot mégha skyre hős vagy is. Ez más motor itt mindenki életben akar maradni és megölni téged ha ellenség vagy a bandita is. Hős csak a végére leszel. Ahogy kell. Az meg már unalmas. :) Figyeld miben van az ellenfeled ha noname cuccban akkor nem kell nagy taktika de ha nem abban akkor az már nevet szerzet és nem lesz könnyű megölni nyilván ahogy mész előre a a szinten nem a bandita lesz a probléma.
    - Ha mindezeken túl vagy elkezded élvezni a nyersanyag gyűjtést is a lélekkövek gyűjtését ha olyan a karid mert értelme lesz. :)
    Mondjuk mágusoknál nem a cucc a probléma ha látod specializált akkor arra készülj fel, mert tornádóval fogad és nincs két dobásod ha nem térsz ki nem a hp fele megy el hanem már nem állsz fel második körre.
    -
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.16. 22:37:00
  • Although
    #30364
    Nem panaszkodok mert jó féle potionok voltak nála, köztük hp is csak már nem tudta használnia félelem légkörében :)
  • Although
    #30363
    NA SIKERÜLT :) Régi idők türkjét használtam, megvártam míg közel jön és az utolsó pillanatban nyomtam el a spellt harmadik visszatöltésre működött. És így pont levertem :D A társán meg még kill mozi is volt :) Most hallgathatom a városig a szívdobogást mert természetesen hp visszatöltés sincs és már nem maradt potionom. Még a börtöncellákat kell kipucolni de szerintem ma meg leszek ezzel. :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.16. 22:06:02
  • Although
    #30362
    Szóval hihetetlen matematika és felépítés ez. Csak egy apróság és mennyire mutatja milyen szinten átgondolt mod. A félelemkeltés csökkenti a páncél ellenállását. pont olyan mértékben, Hogy egy light kari könnyen győzelemre jusson. A harc olyan amilyen kell legyen a light gyorsan végez ellenfelével. Nem engedheti meg magának sokáig tartson. itt viszont elmúlt a hatás kevesebb mint a fele maradt hpban "barátomnál". De ez is elég volt, mivel túl közel voltam hozzá mikor elmúlt a hatás. Már nem tudtam kilépni a gyors mozgása elől :)
  • Although
    #30361
    Na tettem egy utolsó kísérletet. Most működött az orb pár másodpercre. Szóval van véletlen generálás is. Magyarul beépítették a luck-ot is amit a fasz Beth kihagyott. Ez a csávó egy zseni. Persze ez kevés volt de majdnem :D Majdnem megvolt. Hihetetlen milyen játékot csinált ebből Ogerboss. Egy napra könnyed kikapcsolódás ahol gondolkodni is kell sőt kötelező :)
  • Although
    #30360
    Igen természetesen minden skill 5-15 között van beállítva indulásnál. Értelemszerűen. A lv1 az nem 25-ös skilleket jelent, fajtól függően meg tudod nézni mi az ami 15 és akkor azzal tudsz indulni. Jó kis orgyilkos kari lesz ez de idő még :) Pont ez a szép benne :)
  • Although
    #30359
    Igen elfelejtettem mondani itt számít ha valakin dwemer sisak meg orc páncél van mert sok ütést elnyelnek, tehát ha light warrior vagy akkor mozognod kell nem vészes ez nem skyre. A heavy páncél azért lassítja őket. Ez viszont egyensúlyban van, Jobb felszereléssel és az hard hitje megöl ha nem térsz ki előle. Szóval szép feladat :)
  • Although
    #30358
    Sajna az félelem orb nem működik rajta. Simán tovább jön pedig az illusion jó iskola :) Eddig bejött ezen nem immunis rá. :) És nincs helyem mozogni hátrálni a páncélja miatt tovább bírja az ütéseket mint az én karim. A társát gyorsan futásra kényszerítettem mivel a hpja secpec kevés lett és ilyenkor menekül ez is egy ficsör. Ez viszont eddigi legkeményebb ellenfelem ezen a szinten. A taktikám ami arra épült a heavy páncélosok hamar kifáradnak, ha szórakozok velük, ez bejött a boss szerű figuránál de az alvezér az hibátlan :) Ide méreg kell méghozzá jó alapanyagokból. Mert kb 2-ből ki kell nyírnom ennyi időm lesz :) Megoldom :)
  • Although
    #30357
    Nincs ilyened, a legegyszerűbb varázslatok is ezer pénz neked meg pár száz is alig van. Van két induló spelled az is akkor ha az alap három skill közül egyet mágiára raksz akkor választhatsz 2 alap spellt. Még a kicsit komoly spellekhez sincs elég manád még akkor sem ha a mágus stonet választod. Fel van építve rendesen. Kiküszöbölve az összes alap baromság. Adept spellt még megvenni sem tudsz nemhogy expertet akiknél meg van azokat lv5-10 között meglegyinteni sem tudod. Jól megnéztem most ügyes ork felső páncél light alsó dwemer sisak és gyors nagyon. Ezt most feladom újra gyártok mérgeket és remélem lesz időm elnyomni őket mielőtt végez a karimmal.
  • coolpet
    #30356
    2db Dremora Lord-al és slow time shouttal.
  • Although
    #30355
    Egész más tényleg. Bár megtartotta Xarrian örökségét. A bandit az bandita. Nincs extrém még extrémebb nevezés. Hogy faszának érezd magad. Felesleges. Akin jó cuccot látsz az nem lopta, hanem elvette attól akit megölt. Aki orc páncélba feszít ott számíthatsz rá vissza fogod tölteni nem egyszer nem kétszer, nem háromszor :) Ma kb. 2-3 órája próbálom bevenni az erődöt imperial quest láncon és élvezem :) Az ork páncélos megvan mindent elhasználtam. Azt gondoltam rosszabb nem lehet de igen bent az erődben egy kardos dwemer sisakkal nehéz páncéllal de fürgén fogalmam sincs, hogy győzőm le :)
  • Although
    #30354
    Nagyon más. Megjelent benne a karakter fejlesztés ha nem heavy páncélod van és még low level vagy, az ellenfeleid akik mondjuk pajzs kard kombinációban vannak, nem elég csak eléjük állni, vagy felkészülve mérgekkel mész vagy más de effektive megjelenik a karakter fejlesztés el kell képzelned milyen karaktered van és aszerint kell viselkedned. Még a 2.0 verzióra is igaz. Az 1.9 meg végképp. Nem unottan mész hanem végiggondolod elég az amit összeraktál vagy sem. A mágus meg nagyon gyorsan végez veled ha nem készülsz fel vagy éppen nincs megfelelő ital nálad. Ez meg a fejlesztések, tökéletesen adják a a könnyed szórakozást. Legalább a harcot meg a rendszert élvezed. :)

    Edit: Az egyik nagy előnyét a jól eltalált alap hármas, ami maradt, magicka hp, erőnlét, adja. Kellően le van lassítva a regeneráció ahhoz, hogy megtervezd mit akarsz mert ha nagyon lecsökken az erőnlét például, lelassulsz.Elégé. Persze függ milyen faj vagy. Szóval az egész értelmet nyer. Nem csak unottan választasz valamit. Mondanom se kell a fajok szuper exploitjai is ki lettek iktatva. Ha dark elfed van, van fire resit meg egyszer használható ancestor. Ami rövid ideig megnöveli a sebzés ellenállást.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.16. 17:41:04
  • Although
    #30353
    Pedig olyasmi ami tényleg egyedi. Apró ficsörök levél az asztalon a menekülés során amit a torture guardról írtak bővített torture felszerelések, és milliónyi dolog. A pók méreg látás zavart okoz és bénulást is tud. Például tegnap nem jutottam ki egyből a menekülési úton. A pókok mellett sok kis pók is van. Az alkémia teljesen más, a sárkányok azok sárkányok, értelme van a karakterfejlesztésnek. Nagyon más a játék, az egészet a sztorit kivéve újra írták. Más a karakter fejlesztés, ezek a dolgok amik az alap verzióban semmi örömet nem jelentettek itt bíbelődsz vele. :) Hosszan lehetne sorolni mit ad, miközben felteszel több tucat módot fejleszteni az alapot együtt sem tudják kiadni ezt az egyet. :)
    Edit vannak fenntartott spellek amik fogyasztják a manát, a főzéssel értelmes fenntartott hatások vannak, de nem exploit. A boltokban alap cuccok vannak, a nagy lélekkövek ritkák, minden ki van pucolva jobban mint a morrowindos kieggel. A potionok is eltűntek a polcokról amik értékese és simán elemeled, lv1-en tényleg lv1 vagy és rá vagy utalva Ralofra vagy Hadvarra de már nem rém béna vagy mint a kezdeti verziókban, stb. stb. stb.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.16. 13:15:24
  • Although
    #30352
    Jogos. Viszont a Falllout 4-ben is ott a raider egyszer játszol egy templárt utána egy bérgyilkost aztán meg mondjuk egy mitra papot :)