30712
TES
  • xblades
    #30431
    Először nem, de utána mindig ha változtattam. Már csak simán a kifagyásos alap hiba jön elő.
  • laikuss
    #30430
    Az FNIS futtatva lett, ugye?
  • xblades
    #30429
    Na sikerült megtalálni az összes hiányzó komponenst így működik a mod.
    Most viszont elég instabil a játék, elég rendszeresen kifagy ha külső területre tölt be :(
  • xblades
    #30428
    Sikerült olyan modot feltenni ami párbeszéd környezetbe rakta az interakciót, csak most az animációk nem indulnak el.
    Nem tudom mit csináljak?
    Mindent mod manager-el telepítettem de a sexlab mégis hiányt mutat, 4 helyen kérdőjel van még :



    Erről arra tippelek hogy valami FNIS hiba vagy hiány van, mert ha telepítek egy FNISre élülő modot az sem indul el. Pedig az is telepítve van 7.4.5-ös verzió.


    Utoljára szerkesztette: xblades, 2019.02.21. 16:20:30
  • xblades
    #30427
    Esélytelenség tudatában de hátha mégis tudja valaki.

    Steam Creation Kit-el hogyan tudok betölteni egynél több master típusú filet?
    Valamikor át kellet állítani egy értéket Fallout 3 idején, de itt nem tudom hogyan lehet.
  • xblades
    #30426
    Azt én sem akarom, csak azt hogy az legyen meg akit én akarok (akár egyedi társ) és ne előre meg adott két tucat Npc közül lehessen választani.
  • laikuss
    #30425
    Én egyszer játszottam vele rövid ideig, de már a fél Skyrim "megvolt", nekem meg ez nem tetszett, hogy mindenki meglegyen.
    Meg ott van még a Flowers mód, az még rátesz egy lapáttal.
    Utoljára szerkesztette: laikuss, 2019.02.20. 11:21:34
  • xblades
    #30424
    Igen fent vannak, csak azt hittem pontosabban szeretném ha bármelyik Npc-vel működne akár egyedivel is.
    Ezek szerint ez nem olyan mod.
  • laikuss
    #30423
    Ugyan úgy mint máskor, párbeszéd útján küldiket veszel fel és a "jutalom" animációk attól függenek melyik változatot teszed fel (adult vagy nem).
    Gondolom a követelmény módokat is feltetted.
    Utoljára szerkesztette: laikuss, 2019.02.20. 07:32:53
  • xblades
    #30422
    Játszik valaki ezzel a moddal : Amorous Adventures ? Van hozzá honosítás is, csak nem tudom hogy kivel és milyen módon lehet vele interakcióban lépni?
    Köszi
  • lwb
    #30421
    Enderal: The Forgotten Stories megjelent steamen, ingyenes, ha van Oldrimed (SE-vel nem megy). Annak is érdemes megpróbálni, aki végigvitte az elsőverziós Enderalt. Ilyen kaliberű rpg-t nem kapsz - pénzért sem mostanában, nemhogy ingyen.
  • laikuss
    #30420
    Ha.., a mindent tudó már megint kinyilatkoztatott.
  • Montanosz
    #30419
    nálam is folyamatosan ott csücsül a gépemen amiopta van magyaritás
  • Savaran
    #30418
    Engem nagyon is érdekel, attól hogy nem szólok az nem azt jelenti már nem érdekel, bár mostanában a Witcher3-at nyúztam, de továbbra is egyik kedvenc játékom és az is marad!
  • PiszkosFred
    #30417
    > Gond igen ez a játék már senkit sem érdekel :) Már régóta nem.

    The Elder Scrolls V: Skyrim
    12,784 playing an hour ago
    13,701 24-hour peak

    The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition
    13,366 playing 42 min ago
    14,543 24-hour peak

    Jelenleg a steames jatekok kozul a top35-ben csucsul mind a ket verzio kulon-kulon, ha egynek veszed, akkor top20-as lazan. Hja, nem erdekel senkit sem. Es ez csak PC... kiskeziccsoklom, tessek mar hasznalni a fejet Onnek is (tenylegesen), basszameg.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.02.05. 20:08:08
  • Although
    #30416
    És? Gond igen ez a játék már senkit sem érdekel :) Már régóta nem. Talán nem kellett volna de aki sose tudta befejezni mert az a véleménye a játékról mint nekem annak ez az egy mód esélyt ad. Nincs másik. Az egész játék teljesen más lesz. Hiába teszel fel 100 modot nem lesz hasonló. Mivel már úgyse ír senki gondoltam vezetek egy naplót arról milyen a requiem. Ritkán tolom már de leírom aznap milyen élmények voltak. Milyen az egyetlen mód ami az ami a neve. Már nem xarrian változat ami tényleg az eredeti votl de nem illett ehhez a játékhoz hanem ez a 2.02 amit már szidnak a régi játékosok. De szerintem ez az ami hozza a morrowind szintet. :) És nem fél órás adok kapokban hanem, hogy készülsz fel. milyen trükköket használsz. Egyébként a morrowindben is trürköztem ha kellett. Ez volt a lényeg a fejedet használd. :)
  • coolpet
    #30415
    Csináltam erről az opldalról egy statot.

    Tanulságos.

    Row Labels Count of Nick
    Although 51
    coolpet 6
    Kroki105 5
    Probatbicol 2
    steweee 2
    genndy 2
    CrashBoostZoom 2
    SaGa 1
    PiszkosFred 1
    mrkoli 1
    Savaran 1
    Fantusz 1
    G0thM4n 1
    IXEMGabeo 1
    Dante73 1
    molnibalage83 1
    Montanosz 1

    Grand Total 80

  • Although
    #30414
    Ma nyomtam egy menetet a Marakath alatti városban ahol a flamer az úr meg ugye a dwemer szerkezetek. Gondoltam kincsvadászat. Váltottam expert illusionra meg szóval mágus felszerelésre ebben a játékban számít mennyi az armor szinted, mármint a requiemben. Tudtam nem lehet tankosodni de mivel csak egy másik mágus meg a dark brotherhood szellem volt nem gondoltam sokáig lehet ügyködni. Túl vagyok a 15-ik visszatöltésen. Bent a városban a mélyben.

    Gondolkodtam mi az amit ad még lv30 körül is. Nem hős vagy csak egy karakter, lehetőségekkel. Egyszerűen nem tudok úgy mozogni, taktikázni nem verjenek le vagy a geci mágusok a ghost trollal, vagy a pajzsos fickóik. Azért van mert ez az ami. Ami a neve volt. Nézem ezt az új csodát amit Antheimnek hívnak és valakit mint Daermon. Aki ismeri és jól nyomja a régi játékokat is meg ezt az újat. De nekem ez már nem kihívás. Ahogy a skyrim se volt. Ez a requiem mint mondtam az ami a neve. ;) És nekem is ad egy könnyebb kikapcsolódást mert már nem úgy nézem a snow elfet a falmert mit az alap szarban. Hanem mint a Dragon agebe mikor elmentél a föld alá. A sárkány meg? Már a wounded sárkány megölésének is örülök, a többiről nem is álmodom. Kellene egy mód ahol speechtől függően kapok plussz társakat. Mert egyedül kevés leszek egy komoly sárkány ellen, ketten, hárman sem :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.02.05. 18:42:46
  • Although
    #30413
    Azt kell mondjam a Requiem többet adott ehhez a játékhoz mint a Beth összesen a kiegekkel. Hozzáadta azt amilyen lennie kell nem csak questekben azt sajnos már nem lehet. De feelingben, harcban, felépítésben, alchemyben, mindenben, Olyan lett, hogy érzed a játék amiről Hadvar beszél az előrelépés, mikor megkapja első küldetését, majd leszel a tribune. És mész az utolsó előtti helyőrség ellen. Nem az alap szar amit a Beth készített koncepció nélkül csak az eladást meg a számokat nézve. Hanem egy komplex egész ami ha nem is a régi fény de koherens. Mai szinten meg tökéletes. Lépésről lépsre érzed ahogy közeledsz a Stromcloack fővároshoz. Minden lépés nehezebb :) Apró eszközökkel ez a banda felszínen felépítette amit alapból meg kellett volna kapjunk.
  • Although
    #30412
    Kis kieg. a google fordítóhoz.
    Ha requiemmel nyomod akkor olyan amilyen régen volt ahogy közeledsz a másik frakció fővárosához egyre nehezebb lesz ha az első vonalban nyomod. És ez így elfogadható egyre többen lesznek. Úgymond egyre elkeseredettebben védik ami még megmaradt. Sokkal gyorsabban meghalsz. Már Riftenért is sok volt de utána már ha az erőd közelébe mész egyedül már halott vagy :) Persze ott van a quest is. De jópofa. Így kell legyen ahogy közeledsz egyre nehezebb. Itt már 5 perc alatt estem pofára annyiszor mint Riftennél összesen. :) Gyorsan megölnek.
  • Although
    #30411
    Google fordító, de 10 évvel ezelőtti. Ha nem megy ne erőltesd.
  • Probatbicol
    #30410
    Ez most google-fordító, vagy ittál valamit?
  • Although
    #30409
    Nem tudom de a kő papír olló jutott eszembe erről az egész Requiemről. Kicsit komplexebb de az a jó benne itt csak ügyességgel semmire nem mész. :) Volt egy nagyon jó menetem tényleg villámként cikázva itt ott csaptam le. Aztán egyedül megrohantam egy kisebb stromcloack csapatot. Jó az ai az íjászok is meg a berserk is célba vett. Nem volt 2 sec a csodás futás véget ért :) Egy nyíllal meg a szétvert fejjel. Pedig ez a kari már nagyon jól felszerelt de nem tank és ezt elfelejtettem. :)
  • Although
    #30408
    Ma poénból le akartam nyomni egy újabb várfoglalós csatát. Mi az amit a requiem tanít még ez a 2.0 verzió is. Minden szidás ellenére. Pedig ez az alkalmas arra felidézze mi volt régen azoknak akik nem ismerték és azoknak is akik elfelejtették.
    Hős csak a végén leszel erről szólt minden rpg.
    Kb 12x vertek le eddig a Riftenért folyó csatában. Mert én is elfelejtettem. Nagyon jól rakták össze a régi rp dolgait új köntösben. Tényleg jó. Ha valaki tiszta erőből rád akar verni és nem térsz ki az leveri a hp-d ha nem speciális. A Requiem mint írtam az ami a neve. De mókás ahogy lv 30 felé is agyonvernek. Hiszen meg van a saját specialitásuk a stromcloaknak is.
  • SaGa
    #30407
    A CC modok is csak pont olyan modok, mint a többi. A CC semmit nem csinál meg neked, csak közzéteszi a modokat és amit kifizetsz, letöltheted. Bekapcsolni is pont úgy kell őket, mint bármelyik másikat.
  • Probatbicol
    #30406
    Kipróbáltam a PS VR verzióját a játéknak, és azt kell hogy mondjam, hogy aki valaha is szerette kicsit a játékot, az mindenképpen próbálja ki ha teheti ! Egész döbbenetes élmény, egyszerűen ott vagy a játék világában. Hirtelen minden részlet feltűnőbb. Az elején úgy bámultam meg a szekéren velem szemben ülő rab lyukas térdét, meg a saruból kilógó lábujjait, mintha a metrón ült volna valaki velem szemben ilyen cuccban.
    A méretek azok amik lenyűgözőek, minden valós méretben van. A börtönben megnéztem minden kis szalmacsomót a sarokban, bementem a nyitott ajtajú zárkába és borzongató visszanézni, a gödörből, hogy milyen érzés lehet ide bezárva lenni. Mint egy várlátogatáson.
    Mondom mindezt úgy, hogy sajnos én úgy tűnik nem bírom a VR-t, 5 percen belül hányingerem lesz tőle :)
  • mrkoli
    #30405
    sziasztok,
    tudnátok abban segíteni, ha eredeti játékban akarok modokat használni akkor a hivatalos modok között a creation club-ban lehet -e olyan modokat találni és beállítani amik pl a fizikát segítik, pl.: xp32 skeleton és egyebek amik egyébként más programokkal együtt működnek sima modolásnál? tehát ezt ezekután is csak ugyan így plusz programokkal tudom beállítani vagy ezt a creation club megcsinálja helyettem?
    köszönöm
  • Although
    #30404
    Lépcsőzetes azt jelenti a világban vannak epic ellenfelek. Nem egy, Ez az alap verzióban talán egyedül Alduin volt Ez hiba volt mert addig könnyűszerrel elmentem majd az gond volt. A skyre verziót nem értékelem maga nemében jó de az akciójáték és nem gondolkodás. Ez viszont gondolkodás ami az rp sajátja. És szintezett. Ha beleszaladsz egy durva ellenfélbe az durva lesz. És menekülni kell. Epic az epic vagy 80-100 közötti skillek kellenek vagy csapat. Ezt jelenti. Dragon Priest megjelenése és mágiája egyedi nem tanulható. Csak master szinten. Dragon Priest master és a Requiem azzá is teszi. Tök mindegy milyen gyors vagy vagy mit hiszel magadról ha a karaktered nem master szint vagy nem találsz ki valami nagyon jót. A bejáratot 3 strom guard őrizte. Kitaláltam, hogy lehet legyőzni őket 12-14 visszatöltés után. :) A dragon priesten nem is gondolkodok :)
    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.01.12. 20:24:42
  • Although
    #30403
    Ma teszteltem a dragonborn részt Fozar patchel. Voltak fenntartásaim az orosz gyerekkel. De hozza amit kell,
    -Lépcsőzetes. Az epic ellenfelek azok azokra tökéletesen felkészített karakterrel csak.
    - Hozza a requiem érzést. A hp-mana-stamnia kombó tökéletes. Ha ezt mondja valaki ki lehet hozni ebből is valamit ilyen szintet mint ez nem hiszem el. Nem nevek vannak ilyen bandita olyan bandita ilyen mászkáló olyan. Hanem felszerelés létszám, és AI. A banditák lv 20 felett is végeznek veled ha kilépsz a karakterből amit játszol. Helytől, létszámtól szinttől felszereléstől függően. Epic? Most találkoztam először dragon priesttel requiem verzióval. Halványan emlékeztem előjön ha kinyitom. Ott is volt. Aoe spellt használt semmi esélyem nem volt. Ezen a szinten. Szó szerint összerogyott a karim :) .

    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.01.12. 20:17:50
  • Although
    #30402
    Lassan a végére érek a kis kalandnak a 2.0-val.
    Alapvetően a nagyon lenerfelt skillekre és alap statokra épít. Már az alap resithez is potionok és vagy mágia kell az öledbe nem hullik semmi értékes csak úgy.
    A dragonborn vér az csak lehetőség a végére. Ma utoljára az uralkodót próbáltam megölni a már nem rossz lv20-as karival. felgyorsított tőr kezelés, méreg, illusion. Szerintem nem rossz. De az uralkodót nem nyeretlen kétévesek őrzik mint az laap szar skyrim sztoriban. A requiem tényleg jó lett azt kell mondjam. Meglepem az őrőket takarítom az utat. De mikor a fedélzetre lépek ott utamat állják az agents egység nyilasok pajzsosok, one-hand gyilkosok. Az uralkodó közelébe se fogok jutni. Még csak spellt se nagyon tudok elsütni mert már kiszúrnak és jönnek. 70-es stealth 50 feletti one hand 50-es illusion, jófajta mérgek mind kevés mert ami zseniális. A hp az ami és a rendszer az ami, a tömeg legyűr mert nem szuperhős vagy. Meg lehet oldani biztosan. Lehet sikerül is. De ez így tökéletes. A statikus világ utolsó TES játéka életre kelt egy kicsit. Az uralkodót nem nyeretlen kétévesek őrzik.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2019.01.08. 20:42:49
  • Although
    #30401
    Youtubot nézegetve.
  • Although
    #30400
    Ez egy jó video kimerevítve az egyik kedvencemet a skyrim történetében.

  • Although
    #30399
    Nehéz kimondani de 12 éve volt az oblivion mikor akkor könnyűnek nevezhető rp-t megszerettem mert minden eleme jó volt jó oké a grafika nem. De az egész egy működő valami volt. Ebből a skyrim idejére semmi nem maradt csak a 6 éves a fakarddal meg a lobogó cloakkal. A Requiem viszont ebből a messze szarabb rendszerből is vissza hozta azt a feelinget amiért ezt a hard rpsek által megvetett egyszerű szerepjátékot megszerettem már a morrowind idején. Élő lélegző világ de kihívással. Az alap egy fos volt a requiem meg visszahozta amire egyetlen mod sem volt képes. Nekem akinek konzol csak szart jelent. Élvezhető lett.
  • Although
    #30398
    Oké félreértések elkerülése végett a Requiem sárkányai azok valósi sárkányok a legkisebbel bezárólag már az ordítás is menekülésre késztet mindenkit. Nagyon fel kell készülni még a kis sárkánykára is. Most, hogy végeztem Ciceroval sem gondolom megidézhetem őket. Nincs semmim ellenük. Csak egy jó kardom ez kb 2-3 secre elég. Ez a Requiem Nagy Betűvel!!!
  • Although
    #30397
    Sokadik játék mikor olvasom az ordítozását. Valakinek akit az istenek már nem segítenek. Aki talán bolond lett de nem adja fel. Astrid a másik. Érdekes ellenfelek. Aki a csend idején vezeti a guildet :) A Dark Brotherhood az egy pillanat a történetből. Ami érdemes a Morrowind sztorija mellett. Erre emlékezni fogok a kibaszott sárkánykákra meg a semmire se jó viharlovasokra nem.
  • Although
    #30396
    Szóval ha valaki emlékszik az oblivionra tisztán az tudja mit kel csinálni ha nem akkor csak szenved persze az ennél komplikáltabb volt de ma ennek is örülünk. Nem survival game. De rpnek tökéletes. Fél este ráment de átjutottam éés egy kérdés után nekimentem rövid gyors párharc volt nekem se maradt sok de most Cicero húzta a rövidebbet. Cicero nagy betűvel a kor hőse. Egy letűnő világ utolsó hőseinek egyike. Szerencsém volt maradt pár hp-m a 3 seces küzdelemben túljutva az őrein akiket ugye normál fegyver nem igazán sebezz. De itt ez volt a lényeg. Hoztam magammal valamit amivel volt egy kevés esélyem 40-60% neki és nyertem.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2018.12.29. 20:45:30
  • Although
    #30395
    Nem tudom milyen változások lesznek. Ha lesznek a Bethnél de sztori szinten biztos érdekel a folytatás. Remélem amíg élek ez a mese folytatódik. :) Úgy is, ha a játék színvonal az nem is az amit elvárok.
  • Although
    #30394
    Másképp nézzük ez már nem az a pillanat, ez ismert történet, mikör valami szuperül megy majd jön egy fiaskó. Te ebből végleges következtetést vonsz le. Én nem. Az, hogy valahol megállították őket időlegesen vagy véglegesen az még nem jelenti azt ez a bukás kezdete. Másképp látjuk ennyi.
  • CrashBoostZoom
    #30393
    Szóval a "kor urai" nem bírnak el egy provinciával pedig előtte a Birodalom teljes ereje ellen is nagy sikereket értek el. És de, érdemben legyőzték őket. Cyrodiil-ban a Thalmor főerő megsemmisült.

    De látom neked hiába írok bármelyik topikban bármiről csak a saját verziód az elfogadható mindenben. Innentől kezdve nem foglak zavarni.
  • Although
    #30392
    Egy ideje, jó ideje van egy különös érzésem, a párbeszédek és a szövegek, olyanok mintha számítottak volna rá a moderek feljavítják majd, és a szövegek nem csak üres locsogások lesznek. Pont ott tartok mikor Veezara mondja nem kövesd el a hibát amit én alábecsülöd ezt a bolondot. Requiemet ismerve jelenleg utána se merek menni.