The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3004
Hagy oszzak meg egy örömhir, most kaptam meg a pick-pack pont értesitést, holnap délben átvehetem a cuccot. Én old-school vagyok, szeretem ha a kézben és a polcon a játék, sose vennék steamen meg ha felennyiba kerülne se. De ez magánvélemény.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#3003
skyrim xbox vs ps3

nyert: ps3

link
#3002
Kurvara nem erdekel, melyik jo, vagy melyik jobb! Egyszeruen nem ohajtom oket.
Na, off vege!

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

koschwarz
#3001
a steam-mel semmi gond nincs, mondhatjuk, hogy egy eléggé kiforrott cucc, sõt, kényelmes.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3000
A Steam és a szar még köszönõviszonyban sincs egymással de nem baj...

Why so serious?

Fpocok
#2999
Origint nem venném egy kalap alá a STEAMel. Nem ugyanolyanok.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#2998
Kezdek venulni es haklissa valok. Origin, Steam, Ubisoft ize. Jatekot kivanok toluk venni, nem verszerzodest kotni. maradjon a kiado tavol a gepemtol, amennyire ez lehetseges.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Fpocok
#2997
Nem tudom mi bajod a STEAMmel. Nekem automatán indul a géppel.

Parasite Eve 2, best game EVER!

yesname
#2996
?

Semmi baj a steammel, sõt...

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#2995
Gaz lesz, de akkor tenyleg itt fog allni bontatlanul a polcon, en meg a warezzel jatszok.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Fpocok
#2994
Pedig nem fogod tudni elkerülni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#2993
Kicsit gaz lenne az eredetit crackelni, de nem akarok meg egy plusz szart a gepemre.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

grebber
#2992
Igen ha majd megcrackeled!

Next PC upgrade: 2022

Gubberx
#2991
Ha nem játszol a játékkal 😊

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

#2990
Lehet valahogy kikerulni a Steamet?

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#2989
En egy 120-as SSD-rol lecsippentettem 40 GB-ot, ezen csak a Skyrim es a Steam lesz.
Igy elso hallasra nagynak tunik a meret, de ha elkezdenek csorogni a kiegek-modok, biztos vagyok benne, hogy nem marad uresen...

#2988
ATI-nál nem lehet tudni. Fõleg Nvidiára optimalizálva jönnek ki elõször a játékok. Ez a majd kiderül kategória.
yesname
#2987
Ne is mondd. Én is mire felszabadítottam csomó helyet SSD-n. Trükközgetni a Winnel, hogy legyen hely. Úgy gondoltam évb elején, hogy erre játékot sosem fogok. Aha, persze...

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#2986
Érdemes elõtte a legfrissebb video driverre frissíteni, vagy az pont hogy bekavarhat?

#2985
Még itt is van a játékból(és legalább akciós). Csak itt annyi a különbség,hogy nem kapsz dobozt. Csak egy kódot amit beírsz a steambe,letöltöd és élvezed 😊

http://virtualgame.shop.hu/

#2984
ezek a számok tetszenek:
Skyrim számokban
#2983
Ok, regisztri kitisztítva, felesleges fájlok törölve a rendszerbõl, meghajtó töredezésmentesítve . . . és mások.
Kilövésre kész . . .
(Bár nem hiszem, hogy akár csak az ATI 4850-el komolyabb kompromisszumra kényszerülnék, de hozzuk ki a maximumot, ha lehet.

Ha jól értesz a gépekhez, akkor ez nem neked szól, de ha annyira nem, akkor ajánlom ezt ahhoz, hogy kicsit gyorsítsa rajta (nekem segített):
link
Teppik Amon
#2982
Kiszivárgott az algoritmus!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
not

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

#2981
Ausztráliában már hivatalosan megvehetõ.
#2980
http://xbox360.ign.com/articles/121/1212049p1.html Munkahelyi géprõl nem tudok url-t beszúrni normálisan.

A linkelt cikk lényege dióhéjban: RAdiant story-ról és questrendszerrõl van benne szó röviden: Vannak természetesen scriptelt questek és vannak olyanok, melyeket a játék random generál.

Ez utóbbiak gyakorlatilag soha nem fogynak el, így végtelen játéklehetõséget nyújt a játék.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

jan5650
#2979
Én pl. Akárhányszor rendeltem a CDG-bõl, másnap reggel 9 elõtt mindig ott volt a csomag, olyan is volt, hogy már 8 elõtt telefonált 😄
yesname
#2978
3 óra múlva már jönnek a PC-s screenshotok és vélemények is.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#2977
Maradjunk annyiban, hogy a futarszolgalat ugyanugy kiviszi aznap pestre is, mint videken barhova. Naluk nem aznap reggel 9-kor kezdodik a munka 😊 Amig a pestiek megkapjak esetleg mar delelott, addig videkiek delutan 2-4 kozott. GLS-nel volt olyan, hamarabb ert ide hozzam a debreceni log.kozpontbol a rendelt aru, mint a pesti ismerosnek a pesti kozpontbol.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

jan5650
#2976
Nem hiszem, hogy más lenne, mivel már raktáron van náluk több napja!
Szóval nem nagy kunszt becsomagolni, és átadni délután a csomagküldõnek, este szétszórja a megyékbe, holnap reggel a megyei központból behozza hozzánk 😄
yesname
#2975
Azért durva, hogy szinte mindenhol elfogyott elõrendelésben, csak 576-ban van már ha jól tudom.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Fpocok
#2974
Mondjuk ahhoz is bátorság kell, hogy megjenelés elõtt egy nappal megrendelni a retail verziót 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

yesname
#2973
Igen, de vidék az más szerintem. Ez Budapestre vagy arra a helységre értendõ, ahol az üzlet van.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

jan5650
#2972
Elvileg fel volt tüntetve, hogy :

A játék november 11-tõl megvásárolható üzleteinkben. Utánvét esetén a kiszállítási idõ megegyezik a megjelenési dátummal!

Ha nem így lesz felgyújtom az egészet 😄
#2971
vagy ha nagyon gyorsan kell, akkor még mindig ott a steam
Fehercsoki
#2970
Igen de annak a vidékhez semmi köze, úgy vettem észre, hogy 576ot sokan nem szeretik és nem onnan rendelnek (én sem, volt már rossz tapasztalatom náluk), szóval valószínûleg lesz kapacitás az összes rendelést feldolgozni és lehetõleg 11.-ére kiküldeni.

Fpocok
#2969
Hát. Azt mondta, hogy 576tõl rendelte. Én EGYSZER rendeltem tõlük, de csak megjelenés utáni napok szállították ki. CDG mindig kihozta aznap.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fehercsoki
#2968
Nem neccesebb egyáltalán, ugyanúgy 1 nap alatt odaér bárhova az országban.

Fpocok
#2967
Persze ez nem biztos, csak ugye neccesebb vidékre vinni...

Parasite Eve 2, best game EVER!

bélanéni
#2966
Úgy lett volna stílusos, ha 11:11-kor írom, basszus! <#szomoru1>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

bélanéni
#2965
Lehet hogy 11 óra 11 perckor kapod <#beka2>

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Fpocok
#2964
Hát ha ma rendelted meg, akkor nem hiszem, hogy holnap ott lesz. Két napot írnak. Bár ki tudja.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Gubberx
#2963
Maximum az ideg vet majd szét egész hétvégén és aludni sem tudsz majd ha esetleg nem ér oda 😄

[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne

jan5650
#2962
Most rendeltem meg, szóval ajánlom nekik hogy Holnap 8-kor kopogtasson a Futár mert különben irgumburgum 😄
yesname
#2961
Vidékre is? Az szép.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

bélanéni
#2960
Azt írják a rendelõ oldalon, hogy a megjelenés napján kiviszik.

Gigabyte B450 Aorus Elite, Ryzen 3600X, 32GB DDR4 3200MHz, PowerColor 5700XT Red Devil, 256GB + 2TB M.2 SSD

Fehercsoki
#2959
Õk is futárszolgálattal szállítanak,szóval elvileg igen kiviszik,de akkor siess a rendeléssel, hogy még ma fel tudják dolgozni.

yesname
#2958
100% megbízhatóak, viszont hogy mikor kapod meg ezt tõlük kéne megkérdezned. Szerintem pénteken nem, mivel akkor jelenik meg hivatalosan.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

jan5650
#2957
Köszönöm szépen, kimerítõ volt a válasz 😄

Azt hiszem ideje megrendelni a játékot.
De ahogy nézem már csak az 576-nál van belõle. Van valami tapasztalatok róluk? Ha esetleg házhoz szállítással kérem a játékot másnapra akár már vidékre is kiviszik mint pl. a CDGalaxis esetében?

yesname
#2956
Elvileg igen. Az elért acsik pedig ugye a steam acon jegyzõdnek és a játékállásokat stb. és szinkronizálja a steammel, mert (ismét elvileg) Skyrim támogatja a SteamCloud-ot.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Fehercsoki
#2955
Én valami olyasmit olvastam régen, hogy a térkép kisebb de a valós bejárható terület nagyobb lesz. (rákerestem, hogy hol mondták de nem találtam meg)