The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Az elsõ pontszámok:
Gamespy 100
Eurogamer 100
Joystiq 100
Destructoid 100
Guardian 100
Kotaku 100
Giantbomb 100
Game Informer 95
IGN 95
CVG 95
Startegy Informer 95
PC Gamer 94
Gamespot 90
Videogamer 90
EDGE 90
Mellesleg páran már játsszák a Razor-t, pedig ez a játék a fentiek szerint tényleg megéri a pénzét.nCore-on már kint is van.Én mindenesetre várok kicsit és megveszem.
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
Full high beállításokkal(a shadow van egyedül mediumon), 1280x1024-ben(nekem csak ennyit tud a monitorom) stabil 40-45 FPS-el fut a játék a gépemen, ez nálam tökéletesen játszható. Nem szaggat meg semmi, varázslás közben sem.
Gépem:
C2D 2.66 ghz, 4gm ram, hd 4850 512 mb
Úgyhogy látható, hogy egy ilyen gyengécske konfiggal is faszán megy a játék, nem kell félni, akinek nem 200ezres gépe van.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.
Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.
az amúgyot nem rövidítjük ám-nak
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Btw nem nagyon lehet semmit rosszul csinalni,mert eleg egyertelmuen Skyrim pre-orderre csak az emlitett hibauzenet jon.
Arról beszélünk, hogy a Steamen (ebben a régióban) nem elérhetõ a Skyrim, ha rákeresel a storeban, nincs találat, ha hivatalos linket nézed, azt mondja, hogy ez a játék ebben a régióban nem elérhetõ.
Fene a dolgotokat, én azért se rakom fel, holnap érkezik az Eredeti 😛
Szexi, ahogy a karakter összekötözött kézzel indít...
mellesleg döbbenetes, hogy milyen ideológiákat tudnak gyártani az emberek, hogy igazolják önnön jogtalan tevékenységüket. mindezt úgy mondom, hogy egyébként magasról teszek rá, hogy letölti vagy sem, megveszi vagy sem, sõt, el tudom fogadni, ha valaki demózás céljából (fut-e a gépemen) letölti, sõt, odáig elmegyek, hogy aki tizenvalahány éves, és nincs pénze rá, és ezért tölti le (szülõk fizetik a netet), azt is megértem...
...de ha valaki ideológiákat gyárt, mért kalózkodik, attól ki tud nyílni a bicska a zsebemben (fõleg hogy írja, még pénze is lenne rá. szánalom.).
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Steam-es rendeles eseten ezt az uzenetet kapom a klienstol.Miert?
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.
Regen tudtak jo es hosszu jatekokat csinalni, ma azert nem csinalnak mert nem kell, dol a love nekik anelkul is. Ezert lett pl. xarabb a Skyrim mint az Oblivion es a Crysis 2 mint a Crysis 1.
"Ez úgy ahogy van rossz!
Ha egy mínuszos nyulat egy sárkány rak meg szárazon - semmi udvarlás elõtte - hátulról, akkor az egyenlet végén nem SCORE, hanem MORE lesz. A MORE-t pedig Gyõzike óta tudjuk, hogy mi az, de ha szétnézünk a nagyvilágban akkor láthatjuk, hogy van egy Destroy MORE Cars nevezetû játék, így mindez arra enged következtetni, hogy a Skyrim-ben lesznek autók..."
[merlinw.org]
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Nade ez a pc-s topik, úgyis az lesz a legjobb 😄
PSN ID.: Beegabor
<#hehe>#hehe>