The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Azért annyit hozzátennék, aki lewarezolja, annak max a 10%a veszi meg, a maradék 90bõl 50nek tetszik de nem veszi meg....
az a 10%os warezos aki megveszi az meg sztem amugyis tervezte....
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Mert az a jó vásárló aki egybõl rohan és megveszi!!!! de mivel én megnézem nem tetszik és nem veszem meg😄 az az igazi problémájuk😊
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Nos, Én a beleölt 200+ órából kb minimálisat foglalkoztam a sztorival 😊
Mondjuk eleve nekem az kvára nem tetszett és unalmas volt, hogy buzi kapukat kell bezárogatni. Eleve utáltam a kapuk mögött lévõ területeket. Így amikor odaértem a fõküldiben, hogy most minden városban zárogassam be a kapukat, akkor kb az 5. után meguntam 😊
Végül odáig vittem, amikor egy nagy csapattal kell a sok megnyíló kaputól védeni a várost ... de ez is valamikor idén volt 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Na de bazz mi köze a véleményemhez annak hogy warez?😄
Én megnézem ha jó a cucc megveszem ha nem nem..
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
De attól még ez lopás ... és laposan a fûben kúszva kellene csinálni, és nem mellet döngetve (tiszt.kiv.).
Én mellesleg attól mászok a falra, mikor valaki azzal jön, hogy nem telik rá ....... ok, elhiszem, de mivel nem jár alanyi jogon, mint a (koszos) levegõ, ezért ugyanúgy el kellene mennie mellette, mint minden más elõtt. Nem kötelezõ vele játszani, senki sem kényszeríti rá. Ha mégis megteszi, tegye azt kussban! Gondolom bélszínt meg kaviárt sem lop minden nap ...
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Meg az eredetit csak úgy lehet játszani, hogy berakjuk a DVD-t? <#confused>#confused>
1 nagy hiba minusz
A Skyrim grafikája viszont kifejezetten tetszik. Pont azért, mert nekem sokkal jobban bejön ez a szürkés-koszos fakó nordic színvilág, mint az emberfej nagyságú piros gombás narancssárga fejû npc-s Oblivion színvilága.
Nincsenek tûéles textúrák, sem hihetetlenül látványos effektek, vagy komoly fizika. Mégis van egy olyan textúrája az egésznek, hogy csak annyi jön ki a számon a tájakon végignézve hogy "vaz ez tiszta Solstheim, otthon vagyok". Ezt így a videók alapján mondom, még nem játszottam a játékkal.
Amúgy meg a nord faj a kedvencem, Morrowind-ben is Soltstheim-en töltöttem el a legtöbb idõt, nagyon bejött a kis sziget, construction set-ben is sokat okosítgattam a szigetet.
Szóval a setting is ütni fog nálam, az biztos. Csak a sztori legyen jó, Oblivion sztorija nekem nem igazán tetszett.
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
De nem szólok mert le leszünk hurrogva hogy itt nyavajgunk. :p
Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok
\"Egy gy?r? mind fölött\"
Akkor a mobility HD 6650-el tuti nem lesz gond ezek szerint. <#eljen>#eljen>
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
Tehát igen.
"Whether you Kill or get Killed it is just a way to Kill time" Zaraki @ Bleach #36 SC SQ42: "Give in to the Hype, It is worth it" https://robertsspaceindustries.com/enlist?referral=STAR-NVZF-5CZF
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
\"Egy gy?r? mind fölött\"
2011.11.11 - 07:22 Kézbesítésre átvéve
Kicsit lassú a rendszerük, de jön a csomag😊
Pl. én nem warezolnám le ha lenne megjelenés elõtt demó!!! de bármily érdekes nincs... jaj mert sok munka stb. stb. biztos ezért? vagy vegyem meg látatlanul a játékot?
Remélem autót is így veszel hogy katalogust nézhetsz róla meg autós újságok azt írják róla hogy milyen jó.. de nem ülhetsz bele próbálhatod ki😄
Csak példa volt az autó😊 de TV-t is bemész a médiamarktba és megnézheted a kikapcsolt TV-t😊) majd otthon megnézed😄
Sarkítok sarkítok😊 de arra próbálok rá világítani hogy van egy ilyen oldala is a wareznak😊
\"Egy gy?r? mind fölött\"
"I've found that when you want to know the truth about someone that someone is probably the last person you should ask."
Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...
tegnap csak a kari megalkotására+tutorial részre futotta.
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
Amugy meg mar most latszik, hogy a Skyrimnek ezer baja van,es ezt aligha bun felroni neki. Az is latszik, hogy jo, vagy eppen nagyon jo jatek. Ezt sem bun elmondani.
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
De attól függetlenül mindenkinek megvan a joga arra, hogy leírja a véleményét a játékról, ha rossz ha jó.Függetlenül attól, hogy áldozott rá pénzt - mert megteheti - vagy lewarezolta az egészet, ezzel bûncselekményt elkövetve.
\"Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.\"
W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB
Én is ezen parázok amúgy, mert szintén laptopon fogom kipróbálni, és szarintem nálam is a GPU lesz a gyenge láncszem. <#shakehead>#shakehead>