The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

vk90
#3605
De, annyira jó 😊
Én a Battlefield 3 körüli hûhót nem értettem.

Capcom is the best!

#3604
Ja ja az adept az elég gyenge szint megtanulni használni jó volt de feljebb kell venni..mondjuk nem gondoltam hogy a legerõsebb jó csak 😊 Ciki a DA2-nél még a hard is jó volt már 😊 Mindegy a moderek mindent helyre tesznek ebbõl a világ legjobb rpg-jét fogják kihozni 1 éven belül. 😊

#3603
Hm milyen ati catalyst használsz nekem ilyen nincs vagy z már 5x-es kártyákhoz van?

yesname
#3602
Én a legnehezebb fokozaton kezdtem, mert az javasolták és igazuk volt. Így azért nem annyira hack and slash 😉

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#3601
Csak kicsit furcsa hogy már nem kell pakolni dolgokat a karira annyira. De jó így is. 😊 Valahogy furcsa kicsit nekem még ez pont mint a DA2 a DA😮 után. Bár itt könnyebb mert tény, ahogy topic társak is említették, az Obli is egy konzol port volt már. És az újdonságok nagy száma az azért bõven kárpótol a kivett dolgokért. 😊

Jabar
#3600
A Command Animal nevû racialt hogy kell használni?

"Jabar sa bu eeda murishani!"

wedge31
#3599
Detto.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

yesname
#3598
Nem értem miért szidják az UI-t, nekem minden pont egérrel simán választható, görgethetõ stb. De ha akarom billekkel is. Semmi gond vele. Még 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

PiszkosFred
#3597
A szokasos console + "showracemenu" parancs tovabbra is mukodik, aki esetleg menet kozben akar "fodraszhoz vagy sminkeshez" menni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

yesname
#3596
Ha valakinek villognak a textúrák/flickering van, akkor a megoldás (ATI-nál legalább is), hogy a Catalys CC-ben az Antialias Mode-ot át kell állítani Super Samplingra (ami mellesleg sokkal jobb minõséget is ad).

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Kly
#3595
Az Allee-ban lévõ 576 Kb üzletben még van 4 darab a PCs verzióból (10 rongyba kerül és egy térképet adnak mellé pluszban).

Scientia potentia est.

#3594
Miért ne kéne gyûrûket használni? Nekem vannak resistes ékszereim.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Voltan
#3593
Aszongya, Validating Steam Cache Files, és áll...

B*sszák meg, tényleg

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

koschwarz
#3592
akit érdekel:

Skyrim, the long-awaited sequel to Oblivion, has finally been released. I've prepared an HD YouTube Video which demonstrates basic gameplay at maximum settings. I'm also writing a tweak guide for the game, as it has a range of in-game settings and a large number of .ini variables which can be tweaked. For now, the most important tweak has to do with the fact that VSync is automatically on and can't be disabled from within the game. This not only reduces FPS, it also introduces mouse lag. To disable VSync in Skyrim, add iPresentInterval=0 to the bottom of the section of the Skyrim.ini file in the \Users\\My Documents\My Games\Skyrim directory.

a lényeg a vége: a vsync alapból be van kapcsolva, ami mause lagot okoz. az ini fileban a legutolsó sorába ne kell tenni:


iPresentInterval=0

és elmúlik a lag

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#3591
Próbáljátok váltani a régiót a letöltéshez. Rengeteg van valamelyik csak mûködni fog.

Voltan
#3590
Ez a xxx*x*x* Steam... Nem tudom felinstallálni basszus... GRRRAAAARR

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#3589
Nos. Csodálatos. Egyszerûen tényleg él ez a világ.
Viszont sok szempontból nagyon egyszerû lett sajna. Már gyûrûket sem kell használni. Tényleg lecsupaszították csontig. De iszonyat mennyiségû modból merítettek, szóval legalább annyit hozzáraktak mint amit elvettek ha nem többet. Megjelenés elõtt az év játéka címre 100%-ig biztos voltam, hogy ez fogja kapni. De lehet az év rpgje címet is vinni fogja. Kicsit sajnálom a lengyel srácokat ha nem õk kapják. Bár nálam még nagyon egy szinten van a kettõ. Nem tudnám melyikre szavaznék. Mondjuk az elején vagyok még ennek. Nagyjából fél óra alatt mindenre magától rájön az ember használat szempontjából. Remekül felépítették a segítõ rendszert. Tényleg látszik szerencsétlen konzolosoknak készült sorvezetõvel.
De lesz mit buherálni a modereknek. 😊

#3588
Megprobáltam újratenni, de nekem egy ideje úgy tûnik a steam halott. Csak próbál updatelni, de 0 bytes download.
#3587
Így értem, miért erõsebbek ennyivel. Kösz.

#3586
Minden ellenfélnek meg van szabva a szintlimitje (pl 15-20) ezekhez mérten mindig a te szintedhez fognak igazodni. Ha 10-es szinten futsz pl össze vele akk 15-ös lesz, ha 18-as szinten akkor 18, ha 25-ös szinten akkor 20-as.
#3585
Skyrim utánpótlás-elõjegyzés

Azoknak akik lemaradtak.

#3584
Itt is velünk erõsödnek az ellenfelek? Csak azért mert 10-s vagyok, de alig sebzem az ellenfeleket. Eddig simán ment, mostmár alig sebzem õket. Expert nehézségen nem volt eddig semmi gond, de most már mindenütt kemények.

wedge31
#3583
Ugy emlékszem nem lesz aréna viszont lesz kocsmai bunyó.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Batmanci
#3582
Nem tudom, miért vagytok oda?
Röpke 3 és fél óra alatt fel lehet telepíteni, és ez alatt az idõ alatt
készen is áll a játékra. A beállítások, majd 'egyszercsak játszhatsz.
Ennyi ideig még nem raktam, csak windowst, de azt fullosra! 😊

\"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van, és ne is legyek kemény?\" Csoki

#3581
Köszi a válaszokat
#3580
a kérdõjel vesszõ
#3579
NEM CSAK AZ A SPOILER? HA VÁLASZOLSZ, HANEM SOKSZOR A KÉRDÉS IS.

NE LÕJÜNK MÁR OLYAN KÉRDÉSEKET SPOILER NÉLKÜL? AMIBEN MÁR EGY TÖRTÉNET FELE BENNE VAN!!!
watto
#3578
Tudja valaki hogy van e olyan város amelyikben van arena? Oblivionbam is fun volt végigverni a bajnokokat. 😄

. . , -cske készen van a ☺ -cske.

#3577
Kellene egy kis segítség. Mágusnak tanulok Winterholdban. Az elsõ feladat során elmegyünk egy dungeonbe, melyet Saarthal Excavation-nek neveznek. Ez Winterholdt-l egy kicsit délre van. Az a feladatom, hogy szerezzek meg 4 varász ereklyét, az elsõ rögtön egy ajtón van rajta, elveszem, majd majd mikor felrakom magamnak az ahtó elkezd "reagálni", majd az egyik tanár azt mondja, hogy próbáljak varázsolni valamit az ajtóra, na ekkor lefagy a játék....másnak is így volt???

PiszkosFred
#3576
Pontosan. De a vegen lesz egy 250-300mb-s patch, azt muszaj lesz leszedned.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

wedge31
#3575
Igen.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#3574
Szóval akkor a félre értés elkerülése miatt! Elkezdem telepíteni és mikor steamezne akkor megszakítom unistall és újra elkezdem akkor már csak dvd-rõl rakja?
wedge31
#3573
#3396

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#3572
nekem tökéletesen mûködik, a hiba nálad van...
#3571
Azt én is tudnám értékelni ha nem kellene steamelgetnem! Már venném is meg
PiszkosFred
#3570
Az a vicc, hogy olyan merteku roham lett egy singleplayer jatekert, hogy az minden varakozast felulmult. A futar srac regi ismeros (munkaban is veluk szallitunk), azt mondta, hogy ennyi jatekot egy napon utoljara a WoW kiegjeinek premierjen vitt ki hazhoz/irodaba/munkahelyre, reggel 8, es meg mindig fordult egyet 16-kor. Es ez csak Debrecen es csak az egyik eloszto.

Egyik esetben a gimnaziumba vitt ki 5 peldanyt, azt hitte tanarok rendeltek, erre kiderult, az egyik osztalybol voltak a tanulok, akik "lefizettek" a helyi gondnokot, hogy vegye at a csomagot, ha esetleg ora alatt jonne a futar 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#3569
Ha DVD-d van akkor arról tesz fel. Legalábbis nekem DVDrõl tette.

Why so serious?

Forrest Tomee
#3568
Nektek mûködik az inventory-ból a tárgyak eldobása? Nyomogatom az R-et meg klikkelgetek is rá, de csak nem tûnnek el a cuccok. Éppen egy dungeon közepén vagyok és csak totyogok a túlsúlytól.

Voltan
#3567
Valahogy meg lehet kerülni a Steames installt? Dobozos verzióm van, és rohadtul nem akarok órákat várni, hogy leszedje. Ott van a francos DVD-n az egész, mi a francért nem onnan installálja? Validáltam már a Steam-en, akkor mindek ez a francos mizéria????

"Utána mintha jajszó szállna. Félig mély csönd, és félig lárma"

#3566
sziasztok!

A blake falls barrow küldiben a 3körajtónál tudja valaki, hogy mi a kombináció? priviben küldje már el valaki. elõre is köszi!

Asus P7H55-M Pro, Intel i5-750, 12GB Kingston 1333Mhz, Asus GTX560 DCUII OC 1GB, Philips PFL5605 LedTV

wedge31
#3565
Végre hazaértem, kaptam pólót igaz ilyen gyerek M méret volt már csak de a lényeg, hogy indul az install...

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#3564
Igen, de 2.8 gigabájtra van feltöltve és cseszhetem hogy 7 megás sebességû,hogyha 5-6-7 gigát tölt le és 2.8-nál lefogy az egység és nem szeretnék csak azért 25 fontokat fizetni ,hogy leszedjen 7 gigákat mert annyi 25 font 7 giga adatforgalom! érted akkor ha 29 font a downloados verzió és létezik picit drágább dvd verzió ami nem tölt akkor inkább azt veszem meg!
nr1ranger
#3563
Pedig nem egyedi jelenség, én emlékszem amikor nem tudtam Dragon Age origins-et elsõ körben megvenni, mert késõn próbáltam elõrendelni.

There is no peace. There is only WAR!

#3562
Egyébként egy kérdés a játékkal kapcsolatban: A különbözõ bányák, barlangok, meg egyéb helyek ugyanúgy "respawnolnak", mint az Oblivionban?
#3561
Gondolom rendeltek, csak még nem érkezett meg...
enlightened
#3560
Nem fogyott el, hanem elõrendelték a készletet. Ez az amit nem értek, hogy miért nem rendeltek akkor többet?

enlightened
#3559
De most szórakoznak? Azért annyira nem jó ez a game, hogy ennyire elfogyjon, nem értem a nagy hûhót körülötte, azt meg fõleg, hogyha látták az elõrendelést, miért nem rendeltek többet.

Magyarország én így szeretlek!

enlightened
#3558
Van neted, mert itt írsz a fórumra nem?

#3557
Sajnos én is lekéstem . <#idiota>

Meg kell várnunk a következõ szállítmányt..
(engem a warez verzió nem érdekel..)

#3556
a CD galaxisban már valóban elfogyott.
Még a weblapról is levették...