The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11
Válassz egy szimpatikus fajt, s tetszés szerint fejlesztheted.
Kezdéskor vannak a faji bónuszoknak elõnyei-hátrányai, ezek késõbb majd elenyésznek.
Erõsebb lesz egy olyan karakter, ami egy harcstílust magas szinten elsajátít, mint egy olyan, ami többet tud, közepes szinten.
Szintlépésenként egyetlen perket lehet választani, s azok adják majd az igazi hatékonységot.
Még nem tanulmányoztam igazán a perkeket, de egy harcosnak elég sok "mellékes" foglalkozás is eszi a perket, páncélismeret, blokkolás, kovácsolás melett vajon mennyi jut a mágiára?.
Egyenlõre még titok, hogy pl. érdemes-e enchatolást tanulni, lesznek erõs mágiával felruházott páncélok, vagy a bányászat+kovácsolás+enchant lesz a nyerõ.
Destruction fán láttam rúnakovácsolás perket, az vajon mire lesz jó?
vannak itt kérdések :-)
Csak a Fallout New Vegas hasonló ehhez.
Az egyszerûsítések nélkül is jól megy. Tényleg jól összerakták.
Két apró dolog ami nem is olyan apró amit átvehetek volna a New Vegasból.
1. Ha imperial armort viselek nem támadnak meg a lázadók ez illuzióromboló!
2. Sérülések nem jelenek meg 😊 De ez már csak extra de a new vegas tudja.
Inkább az elsõ pont okoz némi beleélési problémát de remélhetõleg lesz moder aki ezt pótolja.
Kumiho #2179
#3781
Jól hangzik. Én régebben is furcsállottam, hogy hiába fejlõdött 20-30 szintet valamelyik minor skillem, nem léptem szintet. Perkekre kíváncsi vagyok.
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Addig inkább hozzá sem nyúlok mert így fos kissé.
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Intel Core i5-4460 , Kingston 8GB DDR3 1600MHz HyperX Fury , Gigabyte GTX750 Ti 4GB DDR5 GV-N75TWF2OC-4GI
Az elõzményekhez kapcsolódás lényege, hogy nem kell mindíg egy új történelmet megálmodni, megírni.
A játékban lévõ rengeteg könyv jelentõs része a Morrowindben, és az Oblivionban is bent volt, de a történeti kapcsolódás nagyon laza.
Más területen, és más idõben indul a kaland, a Morrowind a sötételfek területésn játszódott, az Oblivion az Imperial birodalom hanyatlásának idején.
Eltelt 200 év Tamriel oblivonkapuiról csak könyvekben olvashatnak az északi tartomány lakói - ez egy másik történet.
A szintlépés annyiban a régi maradt, hogy 10 skill level után lépsz szintet, de itt (mivel nincsenek major skillek) ez az ÖSSZES skilledre vonatkozik. Szintlépésnél megnövelheted a HP, Magicka, vagy stamina pontjaidat 10-el, és kapsz egy perket, amit az egyes skilleken belül lévõ perkfákon elkölthetsz. Ezek tovább fejlesztik az adott képzettséget.
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
Nekem tökéletesen fut semmi bug nem volt eddig pedig minden maxon van és nincs erõgépem sem. Szerintem a te gondod a "warez" topik témája ott lehet a kutya elásva.
A Háború istene gy?löli a hezitálót.. "Every failed empire has a legion of elite warriors.."
Már teljesen hatalmába kerített az epic nerdiness-feeling lol.
Valami olyat hallottam, hogy nincsenek csillagjegyek, és sokkal szabadabb a karaktergenerálás + nem kell kasztot választani karaktergenerálásnál. Akkor a Morrowindes/Oblivionos karakteralkotás teljesen eltûnt, és nincsenek major skillek? Hogy lépsz szintet?
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
Imperial fajra fölösleges varázslat fejlesztéssel próbálkozni?
Áh, elteszem a fegyvert, akkor felajánlják a dutyit. Pedig csak egy salátát loptam, mivel lovat nem találtam az istállóban -.-" Egyébként az a vicces, hogy senki sem volt bent, úgy látszik, ez is úgy mûködik, mint az Obliban : /
Kumiho #2179
Kumiho #2179
Itt azért már elég sok a szemben álló csoportosulás, az Oblivionban ugye akár minden gulidban vezetõ lehetett a fõhõs, aminek eredményeként elméletben önmagát üldözhette (Harcosok céhe vs. Tolvajok céhe és a Sötét Testvériség), de ennek a gyakorlatban csak annyi jelentõsége volt, hogy elég illuziórombolóan lebutult a történet, ha a játékos egy karakterrel bevállalt minden céhvezetést.
A karakterfejlesztés szabad, de természetesen jól jön, ha a hõsöd már a kezdetekkor sem teljesen képzetlen a választott harcstílusban.
A harcos és a mágus elég eltérõ karakterfejlesztést kíván, de ha fõleg harcost szeretnél, akkor lehetõleg ne high elfet indíts.
Harcos fajok: imperial, nord, ork, redguard.
Mágusok: breton, high elf
Settenkedõk: khajit, wood elf, argorian
A sötét elf az a faj, amelyik mindegyik harcstílusban otthon mozog, de ez nem jelenti azt, hogy ez a legjobb választás. - döntsd el melyik a szimpatikus.
Megvan az "összvér" karakterek hátránya is, pl. a sötételf destruction bónusszal indul, de a mana lényegesen kevesebb nála, mint egy bretonnál, vagy high elfnél, ugyanakkor lényegesen jobb közelharcban, mint a két mágus faj (amelyek igencsak gyenge közelharci képességgel indulnak), egy redguard warrior tudása kezdetben magasan a dunmer fölötti - ezeken a különbségeken lehet aztán majd alakítani a játék során.
Az elején mennyit befolyásol a sztorin az, hogy melyikkel megyek a várba? Az imperiaálossal vagy a shocktrooperrel?
Parasite Eve 2, best game EVER!
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB
Köszi amúgy a választ, rá nem jöttem volna magamtól.
Az engem is érdekelne, hogy csak 1-8ig lehet-e beállítani, más billentyûre nem?
Kumiho #2179
Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2
Parasite Eve 2, best game EVER!
Windows7Ultimate,4GBRAM,IntelCore2QuadQ6600,AtiAsusEAH57501GB