The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

francois
#3905
Szerintem a többség kétkezessel nyomja, mert elég nagy a kontraszt az egykezes és a kétkezes fegyverek sebzései között.

Fpocok
#3904
Az vajon miért van, hogy windowedba nincs olyan felbontás, mint ami a monitor native felbontása :S

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3903
Szintlépésnél az íjászat ágon nézd meg. Nem faj specifikus.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

francois
#3902
Hol lehet ezt megtanulni/szerezni. Remélem nem faj specifikus, mert imperiallal vagyok.

#3901
Egyébként biztos hozzájárul a "sok a potion" érzéshez az is, hogy lopsz is italt. Én pl még semmit sem loptam, nem is nagyon akarok, csak ha muszály, de így sincs potion problémám.

Nekem a kétkezes harc jött be nagyon. A power attack elég power 😊
Fpocok
#3900
Sajnos nem jó.
Mi az, hogy ha kiválasztom, hogy windowed, ahogy ott is írja... ott nincs 1600*900 :SSSSSS
Amúgy jó lenne.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3899
Van rá egy perk, aminél a jobb gombot ha lenyomod akkor zoomol, aztán még van ami ugyan ekkor 25%-al lassítja az idõt, könnyebb célozni.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

francois
#3898
Sniper íjászat? Lehet íjnál zoomolni?

#3897
Nekem is nagyon tetszik az íjászkodás, fõleg az idõ belassítós -zoomolós perk 😊


Na nekem meg sosem elég a potion, mondjuk én csak élettöltõset használok.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3896
végül is az, hogy leveszed valakirõl a cuccot az reális
de az, hogy mennyire átlagosak ezek a potionok, azt már tényleg a készítõk határozhatnák meg egy játékban
tényleg sok a pia, de azért én még próbálkozok az alkimiával
yesname
#3895
Amúgy íjász, dual thiefet indítottam. Most jutottam el oda, hogy na megnézem milyen a varázslás és kicsit el kezdtem aggódni, hogy megbánom a karaktert. Aztán jöttek olyan perkek, hogy tiszta sniper feeling lett az íjászat.
\o/ Nagggyon jóóóó!

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#3894
Sajna ennél is az van, hogy túlságosan sok a loot. Alkémiának pl. semmi értelme, mert teli vvagyok potionnal, annyit találni. Hasonló a helyzet minden más dologgal kapcsolatban, melyet készíteni lehet. Szóval a sok cucc itt is sajna csupán kellék, nem eszköz. Pedig Expert fokozaton játszom (és könnyûnek érzem így is sokszor).
A játék nagyon jó, beszippantott, legjobb TES eddig, sõt. Már elvitte a díjat nálam az év RPG-je címért.
Azt is valószínûnek tartom, hogy az eddigi legjobb RPG játéknak fogom tartani amivel játszottam, de ehhez a kijelentéshez azért elõbb még beleteszek minimum 100 órát. (A bugokat nem vonom bele a kiértékelésbe, mert az javítható.)
Csak nem értem hogy ezt a teli pakolunk mindent mindennel dolgot miért nem tudják már kinõni a fejlesztõk... Legyen hiány a dolgokból, hogy igenis vissza kelljen slattyognom alkémiázni, craftolni és meggondoljam mikor használom el az talokat pl.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#3893
Ja úgy tényleg van, csak hülyén fejeztem ki magam. Úgy értettem hogy a mágusok nem hordanak páncélt(általában), és inkább a köpenyek adnak fontos bónuszokat mágiahasnzálóknak.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

mousee
#3892
Köszi 😊

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

yesname
#3891
Parancsolj:

http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=4

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Fpocok
#3890
Ki tudja, hogy lehet megcsinálni windowed borderless re?

Parasite Eve 2, best game EVER!

Calver
#3889
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
csatlakozz College-hez, ott kapsz saját ágyat+szekrényt, pakold oda be. gondolom többi frakciónál is hasonló a helyzet. vagy, ha akarsz, vehetsz saját házat - ez már csak azért is megéri, mert ha saját pihe-puha ágyikódban alszol, kapsz well rested-et, ami +10% skill fejlõdés 8 óráig.
azt leszámítva pedig... pillants kovácsolás talentjeire 😊

"The trees move. Do you not see it?"

mousee
#3888
Nekem olyan kérdésem volna, hogy a leölt sárkány alkatrészeivel mit tudok kezdeni? Érdemes megtartani õket, vagy inkább eladnivalók? Nehezek mint a dög 😄

The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.

Vraaanyek
#3887
Akkor még egyszer...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
találtam északon egy dwemer romot, aminek a végén van egy kör alakú, arany színû mechanizmus, de azt írja, hogy hiányzik a szükséges tárgy az aktiváláshoz, aki tudja mirõl van szó, tudna segíteni, hogy mi kell hozzá??

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

PiszkosFred
#3886
De a default az 65, tegyuk hozza, ha valaki vissza akarja allitani.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Calver
#3885
emberek, akiknél baromira ingadozik fps:
úgy néz ki Skyrim-nak ugyanaz a "gyermekbetegsége" van mint FNV-nek, amirõl pontosan nem tudom h mi, de röviden és tömören akármennyire leveszed a grafikát, pocsék, ingadozó fps-t szül. szerencsére a megoldás is megegyezik az FNV-féle megoldással:
ATI kártya esetén ezt, nVidia esetén ezt a dll-t leszedi a kétlábú, bedobja Skyrim könyvtárába, és élvezi a hirtelen stabil és csodálatos képet.

másik bölcsesség:
akit idegesít, h karaktergenerálásnál úgy kell bogarásznia a karaktere arcát, a megoldás: konzolba "fov 40" beír, így kaptok egy szép közelit a pofikáról. karaktergenerálás után természetesen érdemes egy embernek szimpatikus fov-ot beállítani, én 16:10-es monitor esetén 95-100-at javasolnék.

"The trees move. Do you not see it?"

#3884
Jaja, pont ezt akartam írni én is, hogy már a legelején abban a ketrecben van mágusruha.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sõt, amikor kijövünk a kezdõ barlangból és szétválunk, akkor ha elindulunk az elsõ falu felé, de picit letérünk az útról, ott is vannak banditák, akiknél szintén van mágus köpeny.

Fehercsoki
#3883
Creation Kitrõl van valami info?

#3882
Hogy ne lenne mar magikus pancel, meg csinalni is tudsz. De nem tul gyakori, az teny. Legalabbis en egy csizmat es egy kesztyut talaltam 6. szintig.
#3881
Ahogy elkezdödik a játék, és bementek az épületbe, ott már lehet találni ruhát mágusnak, ahol a lockpicket tudod kipróbálni elöször, az egyik ketrecben egy halott mágus fekszik, töle tudod szerezni.

Amugy meg, mágus céh, ha csatlakozol adnak ruhát.
#3880
A Companionok Skyrim "Harcos céhe" így egyértelmûen nem mágusoknak találták ki.
#3879
Mágikus páncél nincs, majd köpenyeket fogsz kapni, ezeket különbözõ barlangokból lehet zsákmányolni, meg más varázslókról. Majd lesz ilyen helyekre rengeteg küldetés.

A companionök egy harcos céh, a mágusokhoz csatlakozz Whiterunban. Az udvari fõvarázslótól érdeklõdhetsz, hogy hol lehet hozzájuk csatlakozni.

A lovas kérdésre 3 hsz-szel ezelõtt válaszoltam, tessék visszaolvasni!

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3878
Sziasztok. Lenne par kerdesem (Spoiler lvl 6-ig) :

- Magus lettem, mar megoltem az elso sarkanyt, de meg mindig nem kaptam semmilyen magikus pancelt/fegyvert. Imperial armorba rohangalok.

- Most van a Companions jelenet, akartam tag lenni, de tesztnel nem hasznalhatok magiat. Mivel magus lettem ezert a fegyverhasznalatom nulla. Lehet nem kene erolteni a Companionokat, mert kesobb lesz ilyen csak magusoknak?

- Vettem 1000 aranyert egy lovat. Mentem vele kicsit majd leszaltam rola es azota sem lattam. Ennek van valami csele? Hol lehet a lo?

There are people who never really disappear, but put on a different mask.

Fyrex
#3877
tx <#eljen><#worship>

Avanti Crociati!

Fpocok
#3876
/facepalm
Valóban.
Hülye vagyok 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3875
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ki kell várni. Legalábbis nekem máshogy nem sikerült visszaváltozni. VÁrj 1-2 órát és visszaváltozik. Ha megeszed az áldozatokat akkor tovább tart.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3874
A ló mindig az adott város kapujánál, vagy a stablesnél lesz, ha csak meg nem hal. Ha leszállsz róla mindig jön utánad, ha ott hagyod valahol és fast travelezel nélküle, akkor is ott lesz ahova érkezel. Nem lehet elhagyni 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Palinko
#3873
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
vérfarkas módbol vissza lehet magam hozni, vagy ki kell várni az idõt hogy leteljen?
gabo91
#3872
Van/lehet valahol házam, ahol tárolhatom a cuccokat?
Olvasott könyveket eladhatom, vagy kellenek még valamire? Sok helyet foglal...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

watto
#3871
Gondolom a skillpontod nincs meg mert pl 40kell és csak 32van, perket csak arra rakhatsz amihez van elég skillpontod.

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Fpocok
#3870
De az elsõ pont, amit már kiraktam, és e között nincs másik. Egy vonal visz oda, nincs más közben.

Parasite Eve 2, best game EVER!

watto
#3869
Hát nem hiszem el!

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ez az Esbern nevû arc csak nekem bugol össze vissza? A párbeszédszövegek 1sec alattl epörögnek nála, nincs hangja, nem nyitja ki az ajtót mikor kell, folyamatosan beakad, nem gyújtja meg fákjával azt amit kéne. hihetetlen, ezt javítja valamelyik patch?

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

Tatyla
#3868
mert csak sorban lehet kiosztani a pontokat...

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

kill3r21
#3867
ez 1 jó kérdés, engem is érdekelne 😊
Fpocok
#3866
Augmented falmes-t miért nem tudom kirakni? 0/2-t ír ki. Van két perkem. De szürke így is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fyrex
#3865
ha veszek egy lovat, és otthagyom utána valamiért valahol akkor buktam? vagy mindig jön utánam? vagy hazamegy? vagy lehet valahol "tárolni?"

elõre is köszi 😊

Avanti Crociati!

Teppik Amon
#3864
Igen, nálam is ez van. Viszont az árnyéka a földön van, az a valós tárgy is, ott lehet felvenni. Aztán ha hozzányúlok, az összes cucc ami a levegõben van, lehullik. 1x láttam ilyet idáig.

Teppik Amon, Dzsel-völgy, Piramisok

Pretorian
#3863
Wát? Nem amortizálódnak a fegyverek? Ezt nem tudtam. Akkor nincs repair hammer sem, meg repair skill? Fura...

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#3862
a companionok (akik nem küldetés miatt vannak veled) akkor és addig jönnek veled ameddig te akarod. Bármikor mondhatod neki, hogy "Most menj haza".
#3861
mennyi itt a max szint ? mert gyorsan jönnek..
ha felveszek egy companoint végig velem lesz vagy csak egy küldire ?
vk90
#3860
Ma én is kipróbáltam a játékot nagyon jó, nem baj, hogy nem kopnak a fegyverek. Nagyon jó a graf, én közepesen játszok 5770-el, a látóhatárt toltam inkább feljebb, zavaró volt, hogy hirtelen megjelentek a farkasok, õzek, stb. Viszont a játéknak elég nagy Fallout beütése van, ami persze nem baj, még bizonyos hang effekteket is átvettek belõle.
Ami eddig fura, hogy néha a tárgyak (kard, pajzs, ruha stb.) a levegõbe vannak. Például megölök valakit akkor ok, leesik a kard a földre, viszont ha késõbb arra járok akkor már a levegõben van. Találkozott már valaki ilyennel

Capcom is the best!

#3859
Hát lehet idõ kell hozzá, én kb 4. szinten voltam ott elõször, most 17 vagyok tehát eltelt pár hét.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Fpocok
#3858
Engem is érdekelne, pontosan melyikeket írtad be Batmanci, hogy több FPSed legyen. Vagy úgy cakknpakk mindegyiket, ami a linkben van?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#3857
Hát.. én kb egy hete kiírtottam egy bányát, de nem respawnolt, és a hullák is ott vannak.
#3856
Respawnolnak, legalábbis én most viszajöttem Bleak Falls Barrow-ba amiben már jártam egyszer és megint tele van ellennel.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak