The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gabo91
#3955
Most fedeztem fel, hogy kilehet választani a kedvenc tárgyakat, varázslatokat (favorite) majd Q gomb lenyomásánál hamar választhatóak.

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

Voyager5
#3954
Ilyen giantot ölt már le vki?
0Fritz0
#3953
"I believe i can fly"


Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#3952
Dettó. Nekem is nvidia kártyának ismeri fel. Mondjuk sebességben viszont nem észleltem semmi változást.
#3951
Lehet utasítani valahogy felbérelt társat, h õ is lovagoljon? Elég hülyeség, h gyalog kell, h loholjon utánam. Próbáltam utasítani, h lovagoljon, de csak olyan opció van, h támadja meg a lovat, amikor rámegyek a célkereszttel a lóra.
Carmang
#3950
Helló. Az a problémám, hogy a hangok elég halkak, pedig leghangosabbra állítottam a játékon belül. A dumákat alig értem. Valaki találkozott vele, vagy a megoldásával?

Fehercsoki
#3949
Amikor berakod a dll-t, akkor átállítja a grafikát is, nekem jóval magasabb grafikai beállításokat rakott be, szerintem nálad is ezért lesz kevés az fps, nézd meg a beállításokat.

#3948
kivágtam a dll-t, gép újraindítva, launcher újrabeállítva..eredmény ua. 20 fps...lehet hogy reinstall lesz.../save-t lementem/
Calver
#3947
btw nem csak ati, nvidia kártyáknál is mûködik. persze már akinél - ha FNV-ben fennállt ugyanez a pofátlanul ingadozó fps beállításoktól függetlenül, akkor maga a megváltó.

Hunor1: kitörlöd a dll-t, probléma megoldva.

"The trees move. Do you not see it?"

francois
#3946
Obliban én mindegyiknél tag voltam, gondolom itt sem változott.

gabo91
#3945
Lehetek egyszerre több guildbe is tag?

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

Fehercsoki
#3944
Volt aki írta, hogy neki rontott, de a többségnek segít.(ha 60 fpsed volt nem értem minek a fix)

Fehercsoki
#3943
Skyrim mappájába.

#3942
Hol talaltad? tudsz pontosabb helyszint mondani ? megneznem hatha kitalalok valamit. talaltam is valahol egy tornyot törpe targyakkal. de amugy köze lehet hozza hogy markarathban van valami asatas a palotaban, es valaki ott npc mondott valamit hogy törpe romokra epult a varos. keresgelj arra szerintem
#3941
ja kösz, megvan már, DE NEKEM CSAK RONTOTT AZ ATI fix !!!!!eddig volt stabilan 40-60 fps, most meg 20 !!!
ráadásul amikor a launchert indítottam akkor meg azt érzékelte hogy NYIDIA karim van....<#falbav>
#3940
A SkyrimLauncher.exe mellé!
#3939
Mindegyik városban tudsz csatlóst fogadni, kb 50 van a játékban. Whiterunban a részeg vadász vadászboltban, Riftenben pedig a korcsmában.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3938
Zsoldost Whiterunban is lehet felbérelni, asszem a vadászboltban.
#3937
Solitude szerintem. Az Skyrim fõvárosa.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#3936
Mibõl akarsz kiszállni? Ha csatlakoztál egy guildhez, akkor nem tudom hogy lehet kilépni, szerintem sehogy. Egyszerûen nemcsinálsz nekik több küldit. Kivéve a speciális eseteket, mint pl ha valamilyen szabályelleneset csinálsz, mondjuk thieves guilden belül lopsz az egyik tagtól, akkor kivágnak.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Piszkos  Fred
#3935
Ha emlékeim nem csalnak, Riftenben bérelhetsz egyet a kocsmában.

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Fpocok
#3934
OK

Na jó, feladom, hogy futtassam 1600*900ba borderless fullscreenben ezt a progit... nem értem, hogy launcherben miért nem tudom kiválasztani ezt a felbontást?<#nemtudom>

Parasite Eve 2, best game EVER!

MerlinW
#3933
Vsync. A többi többnyire graf tuning, tehát csak lassabb lesz tõle, ha gyengus a vasad.

[merlinw.org]

francois
#3932
😄D én örültem h lefoglalja😄 bár néha tényleg jobb lenne ha lenne segítség, remélem lesz még csatlós.

#3931
Tartsd meg. 100as smithingel uber armort kovacsolhatsz belöle.Mind lightot mind heavyt.

Amugy van egy megerzesem hogy daedra szivet majd ott a mocsarbol fogok szerezni. Witch nemtudom mi a neve, nem ugrik be.
#3930
az ATI fixet / a .dll-t/ hova kell rakni? a játékba vagy az ATI-ba???
Piszkos  Fred
#3929
Én a jetinél visszatöltöttem vagy ötször hogy ne murdeljen meg 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

watto
#3928
ha belegondolsz az egész onehand ák dwre van.

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

francois
#3926
Ilyet is lehet?😄D amúgy lövésem nincs, nálam sajnos hõsi halált halt a jeti ellen.

watto
#3925
De úgy már van ha kipakolod hogy 60%al gyorsabban ütögess egykezesekkel.

. . , -cske készen van a &#9786; -cske.

#3924
Aha, ez is igaz. Na én mindenképpen maradok dual-os, mert annyira megörültem, hogy ilyet is lehet ebben a játékban.
Piszkos  Fred
#3923
#3840-re valaki?😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

#3922
Egyébként nem biztos, de lehet, hogy a többi 1h perk is hat dual wieldre, az a 2 csak ami kizárólag arra hat.
#3921
Én a kardos pajzsos kombó híve vagyok, a pajzs rendelkezik egy perkkel, ami belassítja az idõt, mikor nagyot készül csapni az ellen.
Fehercsoki
#3920
Akinek ATI kártyája van, és nem fut jól/nem szép/nem látszik a tûz/pókháló/random fps dropok vannak, az tegye fel ezt:ATI Fix, nekem kb. 10x szebb lett, illetve nem ugrál az fps(annyira,a szar vga-m miatt kicsit igen,de jóval jobb lett!)

francois
#3919
Tudja már valaki melyik a legnagyobb város?

#3918
Értem! De ez így annyira rossz... mert ahogy nézem, még a perkek tekintetében is az jön le, hogy nem éri meg dualos karit fejleszteni. Pedig én direkt olxat akarok most, de mond a kétkezes, mind az egykezes+pajzs hatékonyabbnak tûnik.
Miért van ilyen kevés perk dw-re? (asszem csak 2) <#conf>
#3917
Jo, nekem ez sehol nem derult ki. Vajon most ki tudok szalni belole vagy sem?

De koszonom a valaszokat! Meghalt a lovan 😞

There are people who never really disappear, but put on a different mask.

#3916
Egyébként a játék mindig akkor lep meg, mikor a legkevésbé számítasz rá. Egy szántóföldön "csemegéztem", és helycsinálás végett eldobtam pár kacat páncélt. Erre az egyik földmûves odajött hozzám, hogy megtarthatja-e õket 😄
francois
#3915
pláne😊

Calver
#3914
ha a befagyós mókát játssza miután alt-tabolsz és visszaváltasz, nyomj egy ctrl+alt+del-t, majd egy esc-et, és magához fog térni azonnal.

"The trees move. Do you not see it?"

#3913
nem, 11-et sebzel mind a jobb, mind a bal kezeddel. igazából becsapós, mert lényegében nem támadsz 2x olyan gyorsan két karddal, mint egyel (mondjuk arra van perk), így a 22 Dmg nem reális. Szerintem inkább úgy kéne írni a sebzést h pl: 11+11, így reálisabb képet kapsz.
Fpocok
#3912
Könnyebb alttabolás miatt.
Már majdnem jó, de valamiért csak 1400 ra tudom rakni, nem pedig 1600*900

Parasite Eve 2, best game EVER!

francois
#3911
Gondolom igen, de a 22 egy kétkezesnél meg eléggé alsóhang, szal így se sok értelme van.

Calver
#3910
miért fontos h ablakban menjen?

"The trees move. Do you not see it?"

#3909
Ja igen, ezt is akartam kérdezni... mert ha mondjuk két 11-et sebzõ egykezest a kezébe adok, akkor azt írja ki a damage értéknek, hogy 22. akkor ez most hogy van? Ilyenkor úgy sebzek, mintha egy 22-õt sebzõ kétkezes lenne nálam?
yesname
#3908
Nem lopok, én jólelkû tolvaj vagyok. Afféle Robin Hood 😊 Inkább a Lockpick és a lopakodás miatt mondanom tolvajnak csak. A tisztességes boltost nem károsítom meg.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

francois
#3907
Kösz, erre majd ránézek.

#3906
Én tõrrel nyomom, hiába keveset sebez, max rövidkarddal. Hardcore RPG szempontok szerint jásztom, a wood elf tolvajomhoz nem illene a kétkezes warhammer 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak