The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#4605
JAJJ, itt még nem tartok. 😄D

Viszont találtam egy egykezes axet, amivel ha ütök, akkor begyullad az ellen

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4604
Pontosan. Amúgy meg szerintem meg lehetett volna menteni a fickót, én is gondolkodtam rajta, mikor megláttam. Csak ugye nem sokkal jobb ha téged támad be a városõrség helyette 😄 😄

Amúgy meg fúú de szar boxon a grafika, örülök hogy pc-m van😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4603
+ ,juttatásaik: adnak aranyat, tápos cuccokat ?!

#4602
kis gameplay estere, eleje és 5:30-tól volt érdekes, letagolozo nekem 😊(minden téren)
(kivancsi lennek meglehet-e menteni azt az illetõt...)

#4601
Nos hát a Dark Brotherhood igen egy orgyilkos céh. Ölni kell benne ártatlanokat, gyilkosokat, akárkiket. Nekem pl most egy szerelmi háromszög egyik tagját kell megölnöm. Hogy ez kinek a szemszögébõl gonosz cselekedet, azt mindenki döntse el. De az elején mielõtt belépnél el is mondják, hogy el kell felejteni hogy jó, rossz, meg az ilyen fogalmakat.
Ez munka, megvan a célpont, oda mész, megölöd. Pont. Tehát ez ilyen beállítottságú céh, de ha valamelyiket gonosznak kéne neveznem a játékból, akkor legjobban rájuk illene.

Juttatásokat meg kapsz persze, adnak pénzt, mint midnegyik másik céhnél, plusz kapsz spéci tárgyakat is.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4600
az tuti gyorsan elmegy vele az idõ 😄

#4599
Én meg azért nem merek, mert félek, hogy mire észbe kapok már hajnali 4 lesz XD
#4598
úgy játszanék de nem merek már ilyenkor éjszaka , tegnap is rémálmom volt egy barlangos küldetés után 😄 túl hangulatos a játék

#4597
😊 oks.

#4596
Hát, mivel sose léptem be közéjük, azt nem tudom megmondani, milyen feladatokat adnak. Csak spekulálni tudok az alapján, hogy a belépésnek sincsenek túl derûs feltételei.
#4595
Igen, azt mondom en is, hogy neked kell akkor tevékenykedni, ha beakarsz lépni...cask tényleg a feladatokra lennék kivancsi + milyen elönyöket nyujt ez a pro céh 😊 csak vannak juttatasok, hogy igy mondjam és nem csak, hogy csapj le ártatlanokat - ha mondjuk adnának olyan küldetést, hogy öld meg ezt és ezt, mert köcsög volt és jobb lesz nélküle mindenkinek...- primitiven fogalmazva - akkor oké, ilyenbe benne vagyok :d - de ha hülyeségeket nyomatnának nkem, akkor csakazért is lehet belépek, tényleg... hogy kiirtsam öket, mekkora lenne hmmm

#4594
Nem, itt neked kell õket keresni, de mondom, annak is megvan a módja, és az ártatlan civil(ek) leölése itt is a pakliban van.
#4593
lolz :d akkor amit eddig kipucoltal az mind ugyis van még ? ROFL 😊 mekkora máár 😊 - persze ja hosszutavon nem kifzetödõ, de majd csak elfoglaljak ujra a "jóemberek" 😊

#4592
Igen, azt tudom, hogy bérgyilkos szervezet, elolvastam a hsz-ed vagy 2x, hogy jol ertelmezzem...de nem pont hogy akkor õk adnak neked olyan feladatot, amit te mondassz - vagy akkor figyelnek fel rád, ha olyat csinálsz ? De az meg szerintem csak Oblivionban lehetett ugy, mivel itt azt irják, hogy a belépéshez biz. illetövel kell beszélni és vmit megkell csinálni, tehát nem keresnek meg téged 😊

#4591
Hát, tudod, annyira nem jó, mert bár elsõre soknak hangozhat az a 150 dungeon, de hidd el, hamar elfogynak, és respawn nélkül nem nagyon lesz mit ölni. Oblivionban 3 nap múlva respawnoltak a dungeonok, itt úgy hallottam 20 nap, de... eddig egyet se láttam, amit újra birtokba vettek volna.
#4590
Hmmmm ha belegondolsz ez is tökjó szerintem - bár nemtudom, hogy dungenonöknél stb. mi a helyzet a respawnál, de amit leirtál nekem pont bejön, mivel megvan a varázsa - kiiorttad azt a kis helyet és nemélettek ujra, reális stb. poén ? az - cuccok ugyanugy vannak stb. nekem ez tetszene igy 😊 persze látatlanba mondom még.

#4589
Ugyan én még soha nem léptem be közéjük, de tudtommal a Dark brotherhood egy bérgyilkos-szervezet. Se több, se kevesebb. Jól jellemzi õket, hogy az Oblivionban akkor kerestek fel téged, ha embert öltél... ártatlan embert. És itt is egy eléggé embertelen módja van a felkutatásuknak, de azt majd meglátod magad.
#4588
Ráadásul a kibányászott lelõhelyek is respawnolnak, és nem feltétlenül kerül ugyanolyan érc a helyére.

Respawnról jut eszembe: 28. napja járom Skyrim hegyeit-völgyeit, visszanéztem egy már régebben kitisztított bányához. A bánya elõtt egy bandita fogadott, aki azelõtt tuti nem volt ott, ennek megörültem. De belépve a bányába... semmi! Minden ugyanolyan még mindig, a hullák, a szétdobált holmik, a learatott gombák, minden! Most komolyan nem akar ez a szar nekem respawnolni? -.-
#4587
Értem, igy már nagyjából világos - köszi.
Egyébként például, tetszik a Dark brotherhood keménysége, titokzatossaga teszem azt, de mivel Obliviont nem igazan toltam (tudtommal ugye ott is voltak) igy nem igazán tudok roluk sokat, csak amit igy itt összeolvastam, meg hallottam rola, sokan emlegetik. Szóval, belépek, mert en is "menõ" akarok lenni, (jo ez igy szar fogalmazas) de lényeg, hogy ugye kapnék tölük feladatokat, vagy pl. miket adnak õk - MERTHA ha a jó cél érdekében cselekszenek törvényellenest, pl kinyirnak ezt azt, sõt teszem azt, engem kérnek fel rá, akkor tudok vele azonosulni, de ha csak gonosz célból cselekszenek stb. akkor már nembiztos - "jó" akarok lenni, kisebb kihágásokkal, poénkodásokkal (pl lopok ezt azt, meg sorolhatnánk még ezer példát én most annyira még nemtudok, mivel nem jatszottam még ugye - de arányában véve, segíteni akarom majd az embereket/világot, s a jó célt szolgálni - hogy ebbe beleférne e a Dark brotherhood mondjuk az egy kérdés 😊

"Hehe amúgy még egy vicces quest, Whiterunban a kocsmában csatlakoztam egy ivóversenyhez, aztán másnap egy templomban ébredetem egy másik városban jóóó messze, ahol a pap jól kiosztott, micsoda rumlit csináltam, és csináljak azonnal rendet 😄 😄 😄"

cant fuckin wait aaahhhh 😊)))

#4586
Ha iszol vért, akkor visszább szorul a vámpírizmus és emberibben fogsz kinézni -> Az emberek szóba állnak veled.
#4585
Vegen nagyot neztem azert 😊
#4584
Thx !
Fpocok
#4583
Pickaxe legyen nálatok. Lehet vele bányászni.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4582
Nem vagyok benne biztos, hogy vámpírként tudsz-e majd egyáltalán beszélgetni a guild memberekkel, és nem támadnek-e meg. Próbáld ki. obliban mindenesetre ez nem volt hátrány, én vámpírként irányítottam a dark brotherhoodot.

Este is vannak küldetések az utcán jószerivel, engem már nemegyszer pisszegett le egy sarkon valami rossz arcú alak, hogy kéne egy kis munka. Azt meg itt megint nem tudom, hogy ha oda mész és látja hogy vámpír vagy, akkor nem szalad-e világgá. Ki kell próbálni 😊

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4581
Hát szerintem elõre döntsd el, hova akarsz belépni majd, mert nem lehet mindenhova. Pl ha belész a vérfarkasos céhbe, akkor nem lehetsz tagja a vámpír és vérfarkas vadászoknak. Ha belépsz az egyik nord "politikai" oldalhoz, akkor a másikhoz nem fogsz tudni. Az emberek megítélése aszerint változik, hogy melyik céh tagja vagy. Pl egy Companion tagra ráköszönnek az utcán néha, hogy Hail Companion, viszont egy tolvaj céhes nem sok jót kap, engem már le is köptek. De játéktechnikailag nem tudom, hogy ez befolyásol-e valamit azon kívül hogy nem tudsz mindenhova csatlakozni, szerintem nem.

Nincs "jó" és "rossz" oldal, te döntöd el, szerinted mi a jó és mi a rossz. A tolvajokat pl mondhatnánk "rossz"-nak, de viszont õk teljesen ellene vannak a gyilkolászásnak, bele is sulykolják jól az emberbe, hogy õk a dark brotherhood.

Kilépni nem tudsz a céhekbõl tudtommal, csak ha valami szabályellenest csinálsz, akkor kizárhatnak.


Hehe amúgy még egy vicces quest, Whiterunban a kocsmában csatlakoztam egy ivóversenyhez, aztán másnap egy templomban ébredetem egy másik városban jóóó messze, ahol a pap jól kiosztott, micsoda rumlit csináltam, és csináljak azonnal rendet 😄 😄 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

plu604
#4580
Arra gondoltam belecsapok a közepébe, adok a lore-nak is, és indítok egy Thief-et, akivel megfertõzõdöm majd és vámpír leszek. Nagyjából szerintem összeadja a dolog, mindkettõ szívesebben mozog este, stb.
Egyetlen kételyem van: mennyire nehezíti meg a játékot az éjszakai életmód? Oké, ha muszáj vámpírral kimehetek napfényre stage 1-ben, késõbb már necces, csak arra volnék kíváncsi hogy így estefelé bezár minden meg elnéptelenednek a városok/utcák vagy alszanak a népek, szóval sok mindenrõl lemaradok ha éjszaka bandázgatok? Meg megnehezíti mondjuk a küldetések elvégzését?

#4579
thx - azon gondolkodom perpill egyébként, hogyha mondjuk majd belépek egy "szerezetbe" pl dark brotherhood, most föleg emiatt is jutott eszembe - akkor azok milyen hatással lesznek a karakter életére az összeséget nézve... van jó és rossz oldal ? mi mennyire befolyásolja a dolgokat

és értem ezt ehhez hasonlo dolgokra a játékban - persze ha megölsz vkit akkor megöltél, pl NPC vagy hasonlo egyszerübb dolgok

de pl, ha belépek egy ilyenbe, akkor milyen megbélyegzést kap az ember, közszférát is nézve - mert ha pl csak azért néznék be hogy kipróbáljam, mi a szitu, de aztán rájönnék, hogy mégse az én stilusom, vagyhogy fõleg most nem igy akarom vinni, terelni a dolgokat - akkor milyen befolyásokkal jár pl a kilépés

egyszerüsitve: ha vmi featuret kiakarok majd probalni, tehát döntést hozok, utánna ha mégse szeretném, majd csak késöbb vagy egy másik végigjatszásnál (mert pl mondjuk elsõre ilyen és ilyen karektert akarok) akkor ez hogy müködik

nemtudom...remélem nagyjabol érthetö mire akarok kijukadni 😊

ps: hmmm de ahogy látom a PC-s mentési rendszer az a régi, Esccape és tudsz menteni bármikor - ha többi platformon is igy van, akkor ez megválaszolhatja a feltevéseimet 😊

#4578
Vajon lesz benne lópáncél?
Fpocok
#4577
Vendornál? General Store a W betûs városban. Ahol az a fa van.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4576
Üdv a klubban! 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4575
+ fav - 6 oldalt visszaolvastam nagyjabol, jo volt, alig varom hogy meglegyen a game :/ (x360) eszméletlen lore, fantasy, gameplay, rp, minden a toppon van 😊

#4574
A black mage robeokon hol tudok túladni ?
Fpocok
#4573
Ezt annnnnyira utálom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4572
Hát én beszarok ezen a játékon. Baktatok az erdõben, elõttem valami lepukkant falu pár házzal meg persze kocsmával. Az egyik ház elõtt nagy kiabálás, oda megyek, és egy asszony ordibált a részeg férjére, hogy már megint be van rugva 😄 Az meg oda ment, leütötte az asszonyt, és bement a kocsmába 😄 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#4571
Nincs benne meglepetés ugye? 😊
First dlc pack

MerlinW
#4570
Jah, az más😊

[merlinw.org]

MerlinW
#4569
Írtam korábban, hogy északon van egy shrine ami +100-at ad áldásként.

[merlinw.org]

Victor1103
#4568
Az a helyzet én már kifizettem egyrészt, másrészt meg azért más egy 600 oldalas könyvet lapozgatva játszani mint mindig kilépni és úgy kibogarászni amit épp keresek 😊 Már én anno elterveztem, hogy a játék és a könyv lesz a személyes collectors editionöm

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Magnum PI
#4567
Én meg a hétvége alatt 2x indítottam el (és utána ment egész nap 😄 ) Ezért nincs statisztikám, de eddig nem volt fagyás😊

Fpocok
#4566
Most olvasom pro tippet, hogy ha staminara adsz pluszt szintezésnél, akkor nõ a kapacitás, amit tudsz magaddal vinni.
De én mágus vagyok vazze, nem rakok staminára :S

Parasite Eve 2, best game EVER!

#4565
Nekem még sose fagyott ki.

#4564
nálam meg 50-bõl egyszer 😊
Fpocok
#4563
Így van. Ugyanez van nálam is.
Eleinte kifagyott 3ból 1szer, átállítottam a hangsávot, most kifagy 15ból 1szer.

Parasite Eve 2, best game EVER!

MerlinW
#4562
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
piratebay-en fent van

[merlinw.org]

#4561
Nálam mûködik az alt+tab. Lerakni simán megy, mikor visszahozom akkor meg 2cer kell kiválasztani és bejön.

Molnibalage
#4560
Vagy, ha legalább az alt+tab mûködne... (window mód?)

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Magnum PI
#4559
Igen ez, tényleg nagyon hasznos lenne. Másik idegesítõ dolog (számomra) a automatikus küldetés felvétel. Beszélgetsz valakivel, vagy elolvasol valami papírt és már rögtön nyakadba is vartak egy küldit amit nem is akarsz megcsinálni. Arra meg még nem jöttem rá hogy hogyan lehet mégsézni.

Victor1103
#4558
Valaki rendelt esetleg közületek Prima Official Strategy Guide-ot?

Tudni már hogy megjelentek-e?

Én ettõl a cégtõl rendeltem mert valaki anno linkelte a topikban, hogy itt a legolcsóbb, de azóta sincs semmi és már currently unavailable ráadásul a termék.

Asrock M3A77DE ; Amd Phenom II x6 1055 2800mhz ; 4gb samsung ddr3 1333mhz 2×2gb dual chanel ati hd 5750 1gb ddr5 dx11 ; Hitachi 1tb sata 2

Molnibalage
#4557
A játknak egy komoly hibája van. Nem igaz, hogy nincs benne olyan text jegyzetelési lehetõség, mint az NWN-ben. Vagy van, csak nem találom...? Nagyon fárasztó, hogy mindent kézzel kell írkálni. Nehéz így az infókat beszúrni és összefûzni.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#4556
Ezek szerint, akkor a IV-et is végig kellene tolni, hogy kerek legyen a dolog. Csak idõt honnan lopok rá...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM