The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#4755
Normál játékidõnben abba sem lehetett ha mágus karaktert indítottál akkor indulásnál inteligencia és az akaraterõd volt magas. Ha valaki nem a csaláson törte a fejét akkor nem volt annyira rossz. Annyi hogy feleenyire nem dolgozták ki jl a fajok alaptulajonságait. mint itt és ezzel el is veszett a dolog. Itt a Redguard az redguard, a breton breton etc,etc. Ez tényleg méltó folytatása a Morrowindnek. Az obliivon nem volt. Kitaláltak egy zseniális rendszert meg felépítettek egy hatalmas világot a tartalom meg a tizede volt ennek a Skyrimnek ennyi.

#4754
Annyiban igaza van, hogy a Skyrim sajnos iszonyat igénytelen lett grafikai szempontból néhány helyütt, bár én nem modokkal hasonlítanám össze (amik optimalizáltak és nem konzolra készültek, így ebbõl a szempontból a Nehrim bármiylen szép is, nem releváns) hanem az elõddel.

Összehasonlításként az Oblivion alapban jobban kezelte és jelenítette meg a havas területeket (valahogy volt dimenziója a hónak itt meg nincs), nem egy fehér vékony skin volt csupán mint most.
A nagy távolságban lévõ terepet is szebben jelenítette meg, valahogy életszerûbb hatása volt, igaz mosódottabb is, de valahogy tömeget, teret éreztetett, itt meg ez az érzés valahogy hiányzik. A növényzet nagyon igénytelen lett ahhoz képest amilyen volt. Az árnyékokon meg dobtam egy hátast. Itt is nyomon értem a visszalépést az oblivionhoz képest(pedig azt még egy 6600GT-vel nyomatta mezt meg kipróbáltam 8600 GT-n ugyanazon beállításokkal és HD6670-el high beállításokkal amin most is játszom).

A belsõ terek (már ahol nincs hó) szebbek lettek ezt el kell ismerni a Skyrim grafikai elõnyének (különösen a barlangokban lévõ, gyönyörûen megvilágított erdõs szekciók amikbõl van pár példa, na azok lenyûgözõek a fényhatásoknak köszönhetõen, csak ne menjen túl közel az ember a bokrokhoz), de a külsõ helyszínek összességében tettek egy lépést hátra (vagy másfelet) mert az oblivion bizony jobbat tudott mutatni ezen a téren.
A víz is szebb lett mint korábban volt ez is jó pont a Skyrim részére. Ellenben ennyire balta arcú (hasogatott képû, szögletes) elfeket nem láttam a Morrowind óta és még ott sem voltak ennyire szögletesek szegények.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

yesname
#4753
Nekem ez jobban bejön, sokkal nagyobb szerepe van a szakosodásnak, jobban érezni a hatását. Obliban pl. egy varázslat erõssége a pénzedtõl is (vagy attól a legjobban) függött. Itt nem, itt nincs lekorlátozva a karakter, hanem igen is szakosodj ha erõs akarsz lenni valamiben. Sokkal jobb számomra és életszerûbb, még akkor is ha ezt perkekkel van megoldva.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

koschwarz
#4752
szerintem tök jó, hogy nem lehet olyan "jack of all trades" (magyarul, ezermester) karaktert csinálni, mint az obliban, abszolut benne van a többszöri újrajátszási potenciál. lehet nem egy kategória, de pl. a dark messiah of Maight and magicet is vagy 6 x játszottam végig, mindhárom karakterfajtával kétszer, mert ott is csak egy irányt volt érdemes fejleszteni 😄

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Molnibalage
#4751
Igen, megtettem. És akkor jöttem rá, hogy emiatt van magas FPS. Nem vagyok grafikahuszár, de azért valahogy engedhetnék, hogy feljebb tolja az ember a látótávot. Texedittel nem lehet ezt megtenni?

Õszintén szólva meglep, hogy fullra húzva az én kb. 3 éves konfigomon simán megy a cucc. (E8500 kicsit húzva, 4 GB RAM, ATI 48501 GB RAM. Semmi különös, már 3 éve sem volt nagyon az.)

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Sir Quno Jedi
#4750
Soul gemtõl függ elsõsorban szvsz., meg a skilledtõl (tán a tárgy minõségétõl is). Ha nagy a gemben a lélek, meg jó a skilled és pluszokat ad, akkor jó lesz, ha nem, akkor hót gagyi 1%-o szar.

Én már jópár tucat varitárgyat szétkaptam. Mentek a lecsóba. 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

yesname
#4749
Igen, a "megsemmisítésekor" megtanulod az enchant effektet.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

koschwarz
#4748
igaz, most tényleg rágyúrtak a tps nézetre, és hívják bár "casual"-os hozzáállásnak, de szerintem mindenképpen jót tett a játéknak - mert jól néz ki - ez a sok fasza kivégzõs animáció. persze lehet hogy 150 óra és 3000 ellenfél kivégzése után már unalmas lesz, ki tudja 😄DD

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#4747
Most is azt mondom az obli rendszerre a tökéletes csak rendesen meg kellene csinálni. De valószínû a Bethesda foga is beletört. Mert ezt jól megcsinálták de ez egy kapcsolós rendszer az meg az életet modellezi. vannak erõsek agilisek, gyorsak szerencsések. Nyilván túl sok munka lett volna jól megcsinálni azt vagy túl bonyolultnak tartották,és csalni is lehetett vele. Nyilván ha bárd karaktert csinálnék akkor kellene a lucks nagyon.
De játékba ez tökéletes de nagyon értem a hardcore prsek egy jó része miért nem barátkozik meg vele. Mert ebbõl hiányoznak dolog. Abból semmi nem hiányzott. Csak nem volt jól kivitelezve sajna.

Sir Quno Jedi
#4746
A textúrák szarok, ez igaz, node ez alapvetõen konzolgamma. Vagy lesznek HD textúrák ehhez, vagy sem. DE a terep az murva. Meg fõleg a látótáv. Mindent fel kell húzni maxra. amit csak lehet és úgy körbenézni tiszta idõben egy magaslatról. Lám-lám...

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

Molnibalage
#4745
Azt jól értettem, hogy az enchantolásnál csak úgy tudok tanulni, hogy varázstárgyakat megsemmisítek és ellesem a fogásokat? Ez azt jelenti, hogy az adott feture-t tanulom meg - pl. gyors regen, plusz stat, stb. - de a mértéke az a skilltõl függ majd? Vagy az item + skill kombótól?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

koschwarz
#4744
<#vigyor><#hehe>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Voyager5
#4743
Köszi!
Molnibalage
#4742
Márpedig nem felejtem el. Már viszonylag közel is olyan lowres textútákat használo, hogy ehaj. Pedig mnident fullra húztam.

Az erdõk kidolgozottsága közelében nincs pl. annak, amit a Nehrimben láttam TES IV motorral.

Itt.

0 PS munka van az elsõ kép kivételével, nagy része saját kép.

(Modjuk a TES IV megfekteti a gépemet, ez meg nem. Majd otthon rakok fel képeket a Skyrimrõl.)

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#4741
Itt azért egész jól kidolgozták, ahogy csap a kétkezes karddal és kicsit elviszi a kard súlya és a lendület, az példaértékü.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

yesname
#4740
Hát basszus, ezt a perk rendszert iszonyat jól kigondolták (ágak vannak és szintkövetelmények az aktiválásukhoz). Akárhogy is nézem még az egyszerûbbnek számító íjász-assassin karakteremnek sem tudnék kimaxolni két ágnál többet, pedig annyira jó lenne 😊
Vannak itt rendesen osztályok és szakosodások, amit ki is kell használni, mert vagy profi azokban, melyek az osztálynak megfelelnek vagy többõl kevesebbet tud csak és ez elég rendesen számít.
Enchantolok is a karimmal, de a perkeket vizsgálgatva rá kell jönnöm, ha nem rakok az enchantolásra akkor hiába, mert óriási elõnyöktõl esek el. A perkek viszont kellenek a Light Armorra, Íjászatra, Lopakodásra, One Handedre lol. Közben meg jó ha kimaxolni ezekbõl csak két ágat tudok majd.
Hát basszus le akalappal azok elõtt, akik ezt így kiötölték.

Emlékszem Although mennyire pesszimistán állt hozzá szinte mindenhez megjelenés elõtt és nagyon örülök, hogy ennyire tetszik neki is a rendszer. Nem szerettem volna, ha csalódás éri, mert látszik rajta, hogy nagyon szeretné ha jó lenne minden negatív szava ellenére 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#4739
Azert jo lenne, ha legalabb az inventoryban latszana a karakter, mert mar elofordult, hogy veletlenul mellenyomtam, es jo ideig alsonadragban, bor alkarvedoben meg csizmaban dzsesszeltem a hegyen, a nepek meg gondolom neztek, hogy nem is tudtak, hogy buzibar nyilt a kornyeken.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Sir Quno Jedi
#4738
EZt sürgõsen felejtsd el... EZ nagyságrenddel szebb bárminél. Közelre a W2 jobb, de terepen ez gyõz.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#4737
Biztos valamit rosszul fogalmaztam, mert szerintem is jobb mint a fallout csak ahhoz hasonlítottam, de annál szebb és jobb.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Fpocok
#4736
Ne kommenteljetek már ilyen gyorsan. Nem tudom elolvasni õket...

Parasite Eve 2, best game EVER!

TVelvet
#4735
😄DDDD

Milyet röhögtem úristen. 😄DDD
#4734
Valamenyire használható a tps is és tényleg több fatalítitt kapsz nekem mindkettõ tetszik de lesõsorban valóban ez fps és abban tökéletes.

Molnibalage
#4733
Egyszerûen nem kell ezt kihasználni. Ennyi.

Egyébként tényleg vicces, hogy nem írtak bele olyata kódba, hogy ne vágass hozzá mindent egy karakterhet követekezmény nélkül. Talán egy patch javítja majd ezt.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#4732
Loot-ként is lehet mammutagyarat találni. Nekem pont akkor élt ez az agyaros megbízás, amikor bounty-ügyben egy bányába mentem a bandavezért megölni. Na ott a bányában pl. volt egy szekér, megpakolva tele agyarral.

#4731
Hát így egy kicsit izgatott vagyok mik lesznek 😊

koschwarz
#4730
mondjuk sosem értettem, minek raknak bele EGYÁLTALÁN tps nézetet. mindig is az FPS nézet volt az egyik megkülönböztetõ jegye a TES-nek. csak azért van 3. személy, hogy megnézd magad kívülrõl. ezért is nincs annyira kidolgozva, szerintem.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#4729
Nos akkor én vak vagyok mert ez még a fallouthoz képest is jobb..Nem tudom feltûnt e pl. A nyak és a test között nincs vágat?

#4728
Az se rossz. 😊
Esetleg blizzard vagy valami villámos cucc (azt szeretem mert a mágiahasználókat rendesen szivatja, ugyanis csökken tõle a mana pontjaik száma is).
Varázslatként is jól jöhetnek de gondolom ezek legalább adept ha nem még komolyabb varázslatok.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Molnibalage
#4727
A G4-gyel nem játszottm, de a "elgothicosodik" résszel egyetértek.

Még valami. Tudna valaki screenshotokat felrakni ultra felbontáson? Mert szép, szép, de azért én szebbre számítottam. A belsõ terek gyönyõrûek, de a külsõ táj tekintetében a Gothic 3 szebb volt ennél sokszor. Fura.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#4726
Igazából erre a jó megoldás az Illusion. A láthatatlanság nagy királyság, illetve a chameleon+lopakodás is. Én most így megyek, nagyon vicces dolog, szépen egyenként levadászni a dungeonökben a moncokat.

Ehhez a stílushoz persze nagy óvatosság és körültekintés kell, de nekem nagyon bejött. Meg persze tûzerõ és b***tt sok mana, hogy ha esetleg neked esik a szabadban egy sárkány, azért tudj mit kezdeni vele 😊
#4725
Ezt tegnap láttam a guminija forumon de nagyon jó reméljük kijavítja a Bethesda. Az old school rpsek jól szórakoznak rajta azt látom.😊
bug
Kicsit szomorú vagyok hogy ilyennel töltik az idejüket. Az eszük az megvan hozzá azt tudom de akkor is 😞

Sir Quno Jedi
#4724
VAGY firestorm scroll pl. és körülötted mindenkinek rossz lesz... 😄

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#4723
Pénteken vettem a játékot, a hétvégén egy jó 20 órát nyomtam (14-es szinten vagyok) leirnám pár gondolatomat, kivancsi vagyok ti hogy látjátok.
Elõször is a játék nagyon tetszik. Ez végülis az Oblivion+Fallout+Gothic. Észrevettem már rég, hogy ha egy szerepjáték "elgothic-osodik" az mindig az elõnyére válik. Mikor elkezdtem egy bányában ércet kitermelni azt gondoltam ez akár az igazi gothic 4 is lehetne.
Az Oblivon-hoz képest mindenben elõrelépett a Sykim és végül is ez a lényeg. Az már más kérdés hogy fejlõdött-e annyit amennyit fejlõdhetett volna 5 év alatt és amennyit a hardware fejlõdött ez idõ alatt (egy magos -> 4 magos, stb). Erre a válasz szerintem, hogy nem. Nem érzem rajta azt a tökéletességre törekvést mint az assassin creed vagy uncharted sorozaton (és ez nem játék stilus kérdése). Én külsõ nézetbõl játszok, (nekem a belsõ nézetbõl kardozás mindig hadonászásnak tünik, ez egyéni) az animációk egész jók, érezni a kard súlyat mikor suhint, viszon egy olyan alap dolgot kihagyni mint amikor az egér fordul is utana arrafordul a karakter animációs fázis nélkül az durva. Az utóbbi idõben a First Templar-ban láttam ilyen favágó dologot, máshol nem már évek óta. Lehet hogy ez apróság de nekem fontos.
Hagytak szépen ziccereket a modereknek, de talan ez sem baj.
Azt a vak is látja hogy ez ugyanaz az engine ami az oblivion és a fallout alatt futott, bármit is mondtak a fejlesztõk errõl.
Végül is nekem a fallout jobban bejött, mint az oblivion annak idején, úgy én elégedett vagyok az elsõ napi vétellel.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#4722
Voyager5:
Sárkánycsont és sárkánypikkely a dragon vértekhez jó (100-as smiting kell hogy az ehhez tartozó perk aktiválható legyen). A csontból heavy vértek és pajzs készülhet, a pikkelybõl light vértezet kreálható.


SzirmosSzisza:
Láthatatlanság löttyöt ezért kell tartani, illetve ezért kell képezni a delikvenst egykezes fegyverek használatában is, hogy mikor lebukás van, akkor fel kell pattanni, hárítani, csépelni vagy menekülni.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Sir Quno Jedi
#4721
Hótrollokat van ahol egymás után vagy 4-5-öt kell leírtani. Nekem sosem okoztak gondot.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

PiszkosFred
#4720
Felesleges elarulniuk egyelore, alig 3 napja jelent meg a jatek, kar ezzel osszezavarni a nepet. Egyszeruen csak megnyugtattak picit a x-konzolosokat, hogy "nyugi, tudjuk hogy a PC-s szebb es jonnek ra usermade modok, de cserebe ti kaptok valami extra XBOX only cuccot". Valami aprosag lesz, nem gameplayt befolyasolo.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Molnibalage
#4719
Hát igen. Az íjjal számomra mûvészet kicsit is mozgó célt eltrafálnom...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#4718
Hm vannak akik szeretik a meglepiket és nem szeretik ha ellövik õket mondjuk én nem olvasom el de pár szót sajnos mindig elolvasok mielõtt elkapom a szemem 😞 Szerintem, érdemes lenne tanulni Pretoriántól. 😊

#4717
Két megoldás van a helyzetre. A nehezebb, hogy elcsatangolsz mamutot verni (az óriások nem fogják jó néven venni). A másik a könnyebb megoldás, amikor is bemész a helyi vegyesboltba és veszel (mert lehet ott kapni én is onnan szerváltam).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

SzirmosSzisza
#4716
Meg íjra is.

Akartam is kérdezni, hogy késõbb mennyire életképes az íj ? Mert ugye én szépen ellopakodok, de ha rámront valaki, akkor lófszt nem tudok csinálni :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#4715
köszönöm így már meglesz 😊. egyébként 12-es wood elfem van jelenleg a tolvaj céhes küldetéseket csinálom. a fõvan ráér bõven. a hó trollnak ofc 2 hit voltam😊
Voyager5
#4714
Amúgy ezek a sárkánycsontok mire jók?
Még nemsikerült rájönnöm.
#4713
Mihez kellett csalás az Oblivion-ban hogy összehozd a szuper karaktert? Csalás nélkül is ment a dolog, csak idõigényes volt.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#4712
Apropo csontvaz. Egy leanyzo mammut agyarra ahitozik. Sokfele hegyekben hevernek a mammut koponyak, rajta akkora agyarral, mint egy kisebb szeker, de azokat nem lehet osszegyujteni.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Sir Quno Jedi
#4711
Baze, most mehetek oda az ötödik sárkányomért! D😄D Mind1, úgyis be akartam iratkozni.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#4710
Nem öregasszony, hanem hölgyemény (fiatal csajszi). A felett meg annyit jelent, hogy a település egy hegy lábánál van ami déli irányban van a településtõl. Na ennek a teteje felé van a csajszinak a kalyibája.
A tanítás alatt annyit kell érteni, hogy elmagyarázza és gyakoroltatja veled a lövöldözést (skill ettõl nem fog fejlõdni).
A kérdéses település meg a lerombolt indulóhelytõl nyugatra van.

A lopakodáshoz csak annyi kell, hogy észrevétlenül mozogj olyan helyen, ahol vannak mások is. Akciózni nem kell (bár lesbõl, lopakodva gyilkolászás és lövöldözés is fejleszti).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Sir Quno Jedi
#4709
Elvileg egykezes fegyókra él, nem?

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#4708
Ja persze rendes játék idõt játszva nem végtelenségig mindkettõ jó az egy kicsit összetettebb variálhatóbb volt. Az igaz viszont itt nem tudsz semmiképp full, gyors, extra szuperhõst gyártani csalással.

#4707
Ha lopakodasbol bekuldok a gyanutlan rosszarcuak kozze egy tuzgolyot, arra is el a sneak bonusz?

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#4706
Ma hajnali élmény: Elmentem destruction-t tanulni a college-be... Jövök ki az udvarra, hát nagy bõdülés, egy sárkány repdes odafenn. Kezdtem örülni, hogy hát ez milyen vidám lesz, a többi mágussal majd lazán lenyomjuk, erre a sok köcsög elkezd futkosni fel alá, b***tak harcolni.

Na jó, elkezdtem lõni a sárkányt, erre leszáll az udvarra, lehel. Berohanok az oszlopok mögé, hogy ne találjon el. Sárkány óvatosab közelebbcammog, bedugja a buksiját az oszlopok közé jobb oldalon. Mivel a mana épp elfogyott, óvatosan átsunnyogok az oszlop túloldalára. Sárkány gondolkozik, majd hirtelen visszakapja a fejét, átrakja a baloldalra és fúj 😄

Healing poti bekapcs, rohanok az oszlopok között, az meg teker utánam 😄
Tisztára mint a Shrekben... Aztán a végén megdöglött persze, ott maradt a csontváza az udvaron...Jövök vissza nem sokkal késõbb, hát a mágusok sápítoznak, hogy milyen dolog ez, már itt is sárkány, aztán az egyik odajött és közölte, hogy ezt most akkor mégis ki fogja innen eltakarítani... Bazz...