The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5359
Köszi 8) Akkor Vikinget csinálok az tuti!
#5358
Van GYIK, amiben le van írva. Nem számít mit választasz, mert ezek a minimális bónuszok max a legelején jelenthetnek némi elõnyt, utána teljesen elenyésznek.
#5357
Ork heavy-s npc-ket úgy verem le, mint vak a poharat Nord heavy-vel!

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5356
Kovács hajlamúaknak: 3 db tárgy elkészítése után szintet lép a karakter kovácsolásban, ezért ha gyorsan akartok sárkányból készült felszerelést érdemes vas kést (1 vas, 1 bõrszíj) és bõr karvédõt gyártani.

Imént legyártottam 50 vaskést és 40 bõr karvédõt, így léptem 20-25 szintet.
Megnéztem az ork, elf és törpe felszerelést... nagyon táposak lesznek. Alig várom, hogy az ebony-t, glass-t, daedric-et és legfõképpen a sárkányost is lássam.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Palinko
#5355
ha végignyomod az adott guild küldetését rájössz 😊 jah ez is mehet majd gyik be 😊
#5354
Egy gyors kérdés. Ha én 2 kezes fegyveres nehéz vértes karaktert szeretnék. akkor ahogy nézegettem a fajokat ORC a legjobb heavy meg 2 kezes bonus miatt. Viszont,ha Én Imperialt-t szeretnék aki nem kap 2 kezesre vagy Nord-ot aki nem kap nehéz vértre bonust, ettõl függetlenül tudják használni és mennyire lesznek hátrányban egy orccal sezmben? Orc is szimpatikus,de mivel Paladin féle karaktert szeretnék 2 kezessel vagy Sötét lovagot annak nem nagyon tudok elképzelni egy ORC-ot.

Ui nem reklám ,de ovalstam ,hogy akartok relikviákat stb a www.jatekok.hu-n Skyrimes játék van és lehet nyerni pár dolgot. ha gondoljátok és nem kapus mert én már nyertem más jétkot tõlük szóval igaziak!
#5353
Köszönöm szépen a gyors válaszokat Már csak annyi lenne, hogy (ezzel nem lövök le semmit szóval nem kell spoiler) Vérfarkas lettem, de járt az idõ, hogy tudok megint az lenni (skyrimwiki szerint egy gyûrûvel meg valami rituáléval) de nem egészen értem. És ha esetleg nem tetszenek a mellékhatásai (soha nem lesz rested mert nem alszik elég jól) akkor hogy tudok ebbõl "kigyógyulni"?

#5352
Ja, azt hittem te is a grafikahuszárok táborába tartozol, és jöttél fikázni 😄 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5351
Ennél az utolsónál csak azon csodálkoztam lehet még az oblinál is életûbb folyósodrást csinálni persze igaz a kép nem adja vissza...de szerintem csodálatos....még egy relatíve öreg kártyával is.

#5350
Mit akarsz ezekkel a képekkel tulajdonképpen?

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

#5349
akármi2
ehez már nem fûzék hozzá semmit, remélem megjelenik.

xblades
#5348
Hello

A skyrim creation kit-et honnan tudom letölteni?

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#5347
Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogyha a Diplomatic Immunity küldetésben nem adtam oda a cuccomat és így nem került a ládába akkor azokat a küldetés végén valahol visszakapom?
Palinko
#5346
akkor kár hogy megtisztítottam az azurát 😄 nah sebaj köszi az infót kísérletezgetek tovább.
#5345
Végre megtaláltam Azura szentélyét. A némber elküldött, hogy keressek meg valami trottyos elf mágust. Keresem, keresem, de valahogy nem találom...Valami tipp erre esetleg?
Magnum PI
#5344
Akinek olyan problémája van hogy nem mûködik az F gomb a menüben (nem tudja berakni vagy kivenni a dolgokat favból) az menjen be a controls menüben és állítsa vissza a default beállítást és utána nem rakjon semmi mást az F-re. Nekem ez volt a baj

#5343
bocs, kimaradt: és ezt most mind vegig is olvasom😄

#5342
omg latom termeltetek, 212 uj hsz, mig mw3 futott... 😊

#5341
Én meg játszogattam Khajiit íjászommal elég sokáig eljutottam, majd gondoltam megnézek egy-két másik fajt és véletlenül felülírogattam állásokat.. Úgyhogy újra kellett kezdenem, de sebaj..
#5340
akármi

Remélem megjelenik és ez közel sem az eredeti a fények és az élesség a 100xsa és csak HD4870-es

#5339
Na úgylátom Kly berakta a FAQ-t, ezt nézegessék az újak 😄 Ha valakinek van hozzáfûznivalója az írjon itt vagy privátban, és bele rakjuk.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

enlightened
#5338
De az expert is könnyû. Ahhoz képest, hogy életemben nem játszottam Elder scrollssal csak más RPGkkel ez így baromi könnyû játék, nem tudom az Adeptet kiknek találták ki, de meg se halni azon ha 3 an ütnek akkor sem. Csak vagdalkozni kell semmi taktika.

#5337
<#nevetes1> Neked már csak az expert maradt, akkor. <#nevetes1>

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5336
Ehhez az egyre több pc-s játék fogy dologhoz hozzátenném, hogy a lentebbi Skyrim adatokban nincs benne a digitális értékesítés, ami ugye konzolon ha jól tudom nincs. Nem azt mondom, hogy akkor pc javára fordulnak az arányok, de biztos, hogy sokkal jobb lenne az arány (kb. szerintem 25 %-ra tuti felmenne).

És a pc-s eladások nagy részét manapság már a digitális disztrib teszi ki amúgy is. Szóval ennek függvényében az a 13 % igen szép eredmény (ami pc-s dobozos Skyrimeket jelent kizárólag). És most azt kell, hogy mondjam, hogy megérdemli a sikert a Bethesda, nagyon nagyot tettek le ezúttal az asztalra. Még tán nagyobbat, mint annak idején az oblivionnal.

Nem is akarok én újra visszatérni erre a klasszikus pc és konzol témára, csak ennyit akartam hozzáfûzni a dologhoz.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Fpocok
#5335
Az sosincs benne. Fõleg, ha STEAMes a játék.

enlightened
Mi a baj az expertel? Én is azon tolom és nem modnanám, hogy könnyû.

Parasite Eve 2, best game EVER!

tobias88
#5334
nah a bug féleséget sikerült átvészelni, elsõ õrt felégettem aztán gyors átvettem a ruháját meg a fegyverét, és beálltam egy ajtóba és bezártam, fél percenként kinyitotta az ellen, de gyors visszazártam. Ezt azért jobban is megcsinálhatták volna, mert a helyrõl még elmenni se lehet...
yesname
#5333
Viszont ha valóban nincs benne a digitális eladás, akkor a PC aránya ennél picinykét magasabb lesz.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5332
Automatikusan töltõdik... Biztos túl kicsik a köveid.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

#5331
Nem lehet, hogy kimerült a mace-d?

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

enlightened
#5330
Na leraktam a fokozatot Adeptre, de így meg egy nyílvesszõtõl meghal minden ellenfél. Masteren meg szétszednek 2 mp alatt. Akkor most játsszak experten? De az is könnyû :S Nem tudom nem jó ez így kéne egy normális nehézség, ahol nem szednek szét fél perc alatt, hanem van esélyem nyilazni távolrol, de nem is halnak meg egy nyiltol.

PiszkosFred
#5329
En tudom, en csak a mult heti "hisztire" adtam egy valaszt, immaron konkret adatokkal 😊 Hatha segit par embernek megerteni a dolgokat, es akkor nem kell ujra es ujra vegigmenni ezen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Pretorian
#5328
Hát izé ööö...a 13% elég jó arány, nem tudom mennyire követted a PC-s játékeladásokat az elmúlt években, de nem sok cím érte el a 10%-ot. És egyre több PC-s játék fogy, ettõl hangos a sajtó már hónapok óta.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

TVelvet
#5327
Bound Sword + Dual Wield + Soul Steal = Ownage.

Tessék kipróbálni,valami beteg durva.
Calver
#5326
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
utolsónak tölti fel, ha nincs semmi másik olyan soul gemed, amibe beleférne a lélek. igazából fekete kõvel többre mész - embereknek MINDIG grand lelke van, ami biza a legnagyobb és legjobb... na meg szinte mindig kétlábúak ellen harcolsz.

"The trees move. Do you not see it?"

tobias88
#5325
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Az a vicc, hogy semmilyen sárkánnyal nem találkoztam, mielõtt a kocsmából a szekérig mentem és abban a parasztruhában utaztam volna. Utána a kocsmában meg már csak kész vagyok szövegre kattinthattam...
PiszkosFred
#5324
De a vilag 99.99%-an igen 😊 Es ez a szam ertelemszeruen nemzetkozi eladasokat takarjak. Es amikor kerdezik, miert konzolositjak a jatekot, akkor ime a reszletes adat:

"Up over 600% on Oblivion's modest 490k staggered opening across PS3 and X360, Skyrim will manage to outsell Oblivion as a whole in a matter of weeks. 59% of units were sold on the X360 (over 2 million copies) and 27% on the PS3, with 13% on PC"

Kozel 60% xbox, 27% ps3 es 13% csak a PC... Hat ezert lesz minden jatek elobb-utobb konzolos, es minden PC-s megjelenes "csak" port, hogy valaszoljunk a 4-5 nappal ezelotti kerdesre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5323
jó azt értem hogy elszívom a lelküket. sõt láttam is ahogy pl a sárkány leleke mintha belémszállna /dragonborn vagyok/ de mégis van egy rakar ÜRES kövem...szóval miután megöltem valahogy aktivizálni kell vagy hogyan töltöm be a kõbe? vagy ez automatikusan megröltõdik ha van nálam üres kõ?
Palinko
#5322
de nekem az azura start valamiért nem töltötte fel eddig soha sem, a Mace of Malog Bal-al gyûjtögettem eddig 😊
enlightened
#5321
Egyébként nem igazán jó ezzel úgy játszani, hogy dolgozik az ember, este leülök 2 órát alig haladok vele. Ezt szerintem majd akkor veszem elõ, ha újra tele leszek szabadidõvel, ami valszeg nyugdíjas koromban lesz :S

Laza
#5320
Na, pénteken este telepítettem a gamet, játszottam 15 percet, majd szombat reggel meg utaztam el ... szóval szenvedés volt a hétvége 😊
Ma jöttem vissza, és végre nyomathattam 😊

Érdekes, hogy állandóan a gépben van a vezetések X360 kontrollerem, és a játék elinduláskor automatikusan arra állította az irányítást. Le kellett tiltanom 😊

Ez a 'modern' UI kicsit fura ... de gondolom majd megszokható. A látószög nekem egy kicsit szûk, folyamatosan forgolódom, nem érzem a térlátást ... de gondolom ez is szokás kérdése.

Érdekes, hogy a gépigény kb ua mint az Oblivionnál, de mintha most felvettek volna valami normális modellezõket, annyira jól néztek ki az elején a pókok, meg pl a ráncos képû börtönõr, vagy kicsoda az elején ... szóval ez biztató az Obli után 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

enlightened
#5319
Steamen nem is lehet megvenni a hazánkban hála a kiadó IP nyomózgatós hülyeségének.

enlightened
#5318
Elkezdtem Masteren a játékot, mert nagy RPG-s vok, de már mindenhol leszednek egy tûzlabdával, lehet vissza kéne váltanom a nehézséget, bár az elején meg túl könnyû volt. De most már bandukolok az erdõben és szinte akárhol akárki leszed egy lövéssel. Witch, farkas mindenki. Pedig lenne arra side quest azt írja. Ez szerintetek normális? Vagy én csesztem el valamit nagyon. Dehát archert indítottam és csak azokra a perkekre tettem meg nyilat is fejlesztem mindent, nem értem ezt.

Calver
#5317
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
1. emberek lelke csak black soul gembe megy, vagy Azura-s küldetésben "módosítottba". másba csak állatok/szörnyek, erõssége a leölt dög erõsségétõl függ.
2. igen, érdemes - az enchant egy MOCSKOSUL erõs képesség.

"The trees move. Do you not see it?"

PiszkosFred
#5316
Nem tudom volt e mar szo rola, de a Skyrim elso ket napjan 3.4 millio peldanyban fogyott, nem csoda, hogy pici hazankban is hamar elfogyott szinte mindenhol pentek delre... (es ebben meg a steames vasarlasok nem voltak benne, csak a dobozos pc-ps-xbox eladasok)

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5315
*mármint nem életüket, hanem lelküket.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Doc Hooliday
#5314
Hogy hogy melyik??? Az elder scrolls 3, meg az oblivion! Kóstolgacc vazzee!?!<#eplus2>

#5313
1.Erõsség alapján tudod elszívni az életüket. pl.: farkashoz kis soulgem is elég, míg egy óriáshoz már a legnagyobb kell valószínûleg.
2. Ha akarsz mágikus fegyvereket, akkor kell ezzel vacakolnod, mert a mágikus fegyverek bizony lemerülnek egy idõ után.

Oscar Wilde: Az egyszer? gyönyörök a bonyolult ember utolsó menedéke. Eredeti Bölcs: Légy rossz, a jókkal úgyis mindig csak kibaxnak.

Calver
#5312
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
oda kell adni a srácnak az kocsmába a számodra fontos cuccokat, õ fogja majd becsempészni, akkor találod meg a ládában. ne adj oda mindent, mivel ugyebár lesz egy találkád egy kissárkánnyal is félúton

"The trees move. Do you not see it?"

#5311
bocs biztos volt már... de:
a soulgemet hogyan lehet megtölteni a megöltek lelkével?
1. bárminek a lelkét beletölthetem-e? /rabló, varázsló, troll, stb/
2. ha harcos vagyok egyáltalán érdemes-e ezekkel vacakolnom? /mert lassan úgy érzem hogy "szétesik" a karakter mert ide-oda fejlesztgetek/

valszeg kell egy újra indítás a fejlõdés miatt. sajnos nem vagyok tapasztalt rpg-játékos /egyik oblival/morrow-val SEM játszottam eddig!/
tobias88
#5310
Úgy látom találtam egy hatalmas bugot a játékban. Diplomatic Immunity küldetést megnéztem youtube-on és a gyereknek benne volt a chest-ben az összes cucca, amit nem hozhatott be a helyre. Nekem szó szerint üres és így nincs fegyverem, és nem hiszem hogy fegyver nélkül megcsinálható. Van valami speciális halhatatlansági kód? Mert nem igen szeretném újrakezdeni...