The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5409
Ha már a shoutoknál tartunk, most olvastam, hogy a Labyrinthianban kettõ is van.. ez meglepett, mert amikor végigmentem egyiket se találtam meg.

Most visszamegyek értük, tudna valaki segíteni abban, hogy melyik szinten / hol keressem?
Fyrex
#5408
velem is elõfordult már, passz

Avanti Crociati!

MerlinW
#5407
Ez jó kérdés, nekem is van vagy 8 sárkány lelkem, és még csak 4 shout-ot találtam.

[merlinw.org]

#5406
Meglett a 100-as destruction 😊 Nagy vígan el is kezdtem a küldit, ami a master spelleket adja majd meg, útközben belebotlottam egy sárkányfészekbe, egy kis blood dragon szunyókált odabenn. Bõszen rárohantam és lemészároltam.

Viszont meglepett, hogy a csata után a dög nem esett szét mint más sárkányok, hanem egyben maradt, és lelket sem tudtam benyelni tõle. Ez most bug lehet, vagy van valami szabály amirõl nem tudok? (pl egyszerre csak x db lelked lehet vagy ilyesmi...)
skymannn
#5405
Köszi szépen.

MerlinW
#5404
Ez pedig egy Blood Dragon kivégzése a mágus kollégium fõterén😊





[merlinw.org]

MerlinW
#5403
Winterhelm - Dark Midden - kincskeresés eredménye (~1000 arany + 20 tárgy)😊

[merlinw.org]

MerlinW
#5402
tab, magic, használt varázslaton klikk.

[merlinw.org]

MerlinW
#5401
A sárkánylélek más. Abból Shout-ot tudsz aktiválni. Shout-okat pedig itt-ott lelõforduló homorú kõfalakról tudsz tanulni.

A fegyverek töltésére pár alternatíva:

- Soulgem-eket soul trap varázslattal tudod begyûjteni. Megtanulod, ráküldöd az ellenfélre, majd megölöd. Soulgem feltöltve.
- Soul trap varázslatot enchant-olsz egy fegyveredre és azzal kaszabolod az állatokat.
- Veszel teli soulgemet
- Winterhelm-ben feltölteted a fegyvereidet valakivel

(ezért érdemes az elsõ 5-6 fõküldetést megcsinálni illetve Whiterun-ban a mellékküldetéseket (pl. kovács), mert az a tutorial).

[merlinw.org]

#5400
Úgy, hogy beszélsz vele, és ott van olyan opció, hogy csinálja amit mondasz. Onnantól az e gombbal tudsz parancsot kiadni, pl rácélzol egy ajtóra, és "e"-t nyomsz, akkor megmondod neki, hogy nyissa ki. Ez nagyon jó, mert te ugyanúgy tudsz mozogni, harcolni, stb, és mindeközben irányíthatod a társadat is. Egy apró malõr van a dologban: Lóra nem lehet ültetni (a lóra célozva az az opció jön fel, hogy ölje meg)
#5399
Huh.. ez master fokozat eléggé kemény helyenként. Kitisztítottam egy erõdöt amit mágusok szálltak meg (hogy én mennyire utálom a mágusokat...), az össze potimat felemésztette, majd egy banditacsoportot intéztem el (quest), hát gyógyitalok nélkül majdnem megpurcantam.
skymannn
#5398
Ahogy tudom a követõknek is lehetn parancsot adni hogy öljön, szedje össze a cuccokat, nyissa ki a kincsesládákat stb. Ezeket a parancsokat hogy tudom kiadni? Nekem egy Lydia követõm van eddig, vagy õ nem képes ilyesmire?

#5397
köszi a válaszokat ! akkor majd szunyálok gyakrabban, csak az a fekete képernyõ ne lenne!!

MOST TALÁLTAM nexuson egy igen jó modot!!!!

a térképet teszi full 3D-be és leközelíthetünk akár a földig is!

full 3D térkép
#5396
😉 Lesz még benne szöveg bõven, csak várom hogy még francois meg a többiek üzenetbe elküldözgessék a többi anyagot, hogy ne kelljen százszor átírkálni majd.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

PiszkosFred
#5395
Sok kulso kep utan epp most jovok egy barlangbol, belul nalam ilyen a viz. Meg cseppek is tokeletes latszanak, bar mozgasban az igazi.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Palinko
#5394
tolvaj céh megvesz mindent. csak kevés az arany 😊
#5393
jó a faq, de elférne 5x ennyi szöveg is benne 😊

MaRee: szépek voltak a képek amiket linkeltél - egyáltalán nem értettem Molnibalaget, látatlanba tudtam, hogy nem olyan a játék - az is igaz, hogy éjszakai képek voltak a tieid, meg másik táj, de nem lényeg.
Ami tettszett még az a ló (kinézetérõl már megállapítható, hogy honnan van:d) és a karakter, jól néz ki nagyon - az nekem is fontos lesz majd, hogy ne idiótán nézzen ki :d

#5392
én voltam 😊

PiszkosFred
#5391
Ha pedig van feleseged is, es melletted alszik, akkor "15% extra skill novekedes 8 oraig" a buff.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5390
+10% skillnövekedés.
Fpocok
#5389
"Sleeping in a bed fully restores your health, magicka, and stamina. In addition, sleeping in a good bed gives a temporary bonus to magicka and health. Beds in player-owned houses provide better bonuses than other beds. If you sleep long enough in any bed, you will receive the "Well Rested" bonus which increases the speed of skill mastery by 5% for the next 8 hours. If you sleep near to your spouse, upon waking you will receive a "Lover's Comfort" bonus."

Alvás ad magicka és hp bónuszt. A saját házad ágya több bónuszt ad és hogy ha elég ideig alszol, akkor 8 órára kapsz egy bónuszt, amitõl 5%-al gyorsabban nõnek a skilljeid. Utolsó rész nem tudom micsoda.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5388
ja igen de az valami gyakorlati haszonnal jár-e? mármint hogy jól kipihent-talán a stamina lassabban fogy majd?
#5387
Rested bonust kapsz.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Fpocok
#5386
Mintha kapnál well rested bonuszt.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5385
nekem furcsa az alvás. fõleg hogy alatta csak FEKETE a képernyõ ! van az idõ múlásán kívül gyakorlati haszna? mert külónben a "t" idõgyorsítással is elérem hogy mondjuk nappal legyen /mert eladni akarok pl./
Fpocok
#5384
Lopni? Nem loptam. Boss dobta 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5383
A játék magától is generál küldetéseket, úgyhogy lesz még bõven 😄 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

tobias88
#5382
ez én is láttam, de nem akartam ellopni (mostanáig)
tobias88
#5381
Gondoltam megcsinálom a küldetéseket a Miscbõl és olyanokat még amirõl tudom, hogy nem lesz folytatás, hogy kevés maradjon. Miscben volt 5 és mellette volt 6 küldetés. Most van a Miscben 12 és mellette több mint 10. <#idiota> Sosem lesz vége? <#szeret>
Fpocok
#5380
Túl nagy lett a kép. Sorry 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#5379
NYAMM. Most esett. A szintemhez és az elõzõ bowomhoz képest nagyon jó cucc 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5378
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kipucoltam azura csillagából a dremorákat, hát baszki, ez volt eddig a leghúzósabb küldetésem, gyakorlatilag folyamatosan vedelni kellett az életerõ italokat, hogy szarrá ne lõjenek 😊 Jó kis kihívás
francois
#5377
Kicsit utánaolvasgattam és aki túlnyomórészt harcos, kardos, íjas karakterrel nyomat, érdemes a smith skill-t is fejleszteni, persze idõvel dobálgat a játék erõsebb fegyvereket, de ha ki lehet belõle hozni még X sebzést pluszban az azért nem rossz.

#5376
Teljesen mindegy milyen fajú karaktered, max. elején kcsit nehézkésebb, de úgyanúgy lehetsz khajitt nehézvértes, warhammerrel, vagy orc mágus.
Frank99
#5375
ha ez komoly, berosálok....
:-()

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

Liio
#5374
Nincs valami olyan árus, aki minden bóvlit megvesz? Van amelyik csak a kaját, van amelyik csak a fegyvereket (azok közül se mindet!), azért kérdezném, hogy van-e olyan NPC, aminek relatíve sok mindent el lehet adni. Nincs kedvem nagyon sokat kóvályogni. :/

SW: ToR (EU - Hidden Beks) Syd\'ikwa - Sage

Fpocok
#5373
Mijaz?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5372
csináltam már Fire resistance potiont😄😄 mekkora jó vagyok...legtöbb ilyen a hozzávalók alapján mindig a staminás potion...nagyon állat

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéb?l csúszott ki, mint valami szépséges medúza. De a bajnokok tudják, hogy az apjuk tökéb?l jöttek.

#5371
Még mindig kéne valaki, aki a GyIK-hez összefoglalja az alkímiát és az enchantingot.. Léccilécci 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

Frank99
#5370
HÚ bazdmeg..

:-()

Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak

francois
#5369
Korábban valaki kérdezte, hogy van-e olyan, hogy epic osztály a fegyvereknél. Az a vicces, hogy van. Mégpedig a kovácsolásnál a köszörû és workbench használatával lehet finomítani a felszerelést. Nyilván skill szinttõl függõen ezek vannak: Fine, Superior, Exquisite, Flawless, Epic és Legendary.

#5368
Tolvajkulcsot hol tudok venni ?
enlightened
#5367
Egyébként azt írják, hogy késõbb a Master fokozat is könnyû lesz, csak az elején nehéz, szal nem valami nagyon durva a játék.

francois
#5366
Szerintem semmi hátrányod nem lesz.

enlightened
#5365
Sziasztok jár valami hátránnyal az hogy sokat nyomom a sleepet a játékban? Mivel így fullra felhealel ezért sûrûn nyomkodom. Jár ez valamivel? Esetleg lemaradok valamirõl?

#5364
"Nem tudom nekem a konzol az olyan verekedõs , autó versenyes meg hasonló játékos"

Azért látszik, hogy nincs konzolod, nekem spec van egy PS 2m de egy verekedõs se egy autós játékom nincs rá. Oké, FPSem se mert FPS szerintem se konzolra való, de az más kérdés. 😊

Why so serious?

Törölt felhasználó
#5363
A játék tesztelése alatt senkinek nem tûnt fel hogy a tavaknak sodrása van?
Fpocok
#5362
"Sosem tudtam elfogadni ,hogy egy pontos egér célzánál hogy lehet jobb egy olyan konzolal játszani. "

Megnyugtatlak, soha nem az 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5361
Ezért lesz az értelmes egréhazsnálatból id.... 3 gombos analfabéta player társadalom. Betszed aztán kiveszed! 8) Sosem tudtam elfogadni ,hogy egy pontos egér célzánál hogy lehet jobb egy olyan konzolal játszani.

"Bocsánat akinek konzolja van" Nem tudom nekem a konzol az olyan verekedõs , autó versenyes meg hasonló játékos. Amiben igy kell mozogni azt nem tudom valahogy elfogadni konzolra!
#5360
OKés köszönöm az infót!