The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A kardról szóló könyvben meg benne az infó, de ha tényleges feladat (gondolom ez a red eagle lesz), akkor bekerül az egyéb feladatok közé is. Ott kijelölöd, nyomsz egy m billentyût (úgy hogy a feladat neve fölött tartod a kurzort) és már meg is mutatja hol a cucc (a térképen).
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
adnak ismétlõdõ küldetéseket? Mert már vagy harmadjára ölök meg xy banditavezért. Meg egy sárkányért is vettem már fel kétszer a vérdíjat
ugyan attól a nõtõl ugyan abban a városban. Hogy van ez? 😄
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Sárkányok meg majd lesznek dögivel ne aggódj. Ahogy haladsz a fõ sztorival úgy lesz egyre több belõlük.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Hogy lehet sárkány lélélekhez jutni ? tudom ölni dragonokat de nincsenek sehol...
A videokártya ATI Radeon HD 4890 (MSI R 4890), bíztam benne, hogy egy driverfrissítés után felismeri a Skyrim a kártyát, mert az elég furcsa lemerevedés okának azt vélem, hogy NVIDIA kártyaként kezeli a játék.
Nincs elõzmény, nem lagol, egyszerûen lemerevedik a kép, a zene szól tovább, s 3-5 másodperc "fagyás" után újra megy a játék.
Ez alapbó így van belõve? Ha van ilyen feature és nem, akkor minek van benne a motorban, ha csak txt editálással kapcsolható be?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Nem igazán tudom, honnan jött ez az NVIDIA 8800 GS, a driver frissítésben bíztam, de a legújabb ATI driver fölrakása után olyan ijjesztõ kép fogadott, hogy még a videokártya hiba lehetõségén is elgondolkoztam.
A driverek az ATI gyengéi, a 9-8-as már jócskán elavult, de mivel eddig nem volt gond vele, használtam, de mivel most gond lett, próbáltam frissíteni, de csak ez a 11.10-es verzió volt elérhetõ, de az majdnem reinstallhoz görnyesztette a gépet.
A legördülõ menüben nincs csak a 8800 GS, próbáltam az INI-ben átírni a sort (ATI Radeon HD 4800 series), de a játék indításakor érvénytelen adapterre hivathozva visszaírja 8800 GS-re.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
Én a listából kiválasztottam a HD4800 sorozatot.
Én a Ring of Hircine van...
Additional Werewolf Transformation 0.25 pts ezt irja nála
Már ha cursed ring of hircine-rõl beszélünk
Nekem nem jelenik meg a mágia alatt a powerben a form lehetõség...
De az aktiv mágikus hatások között ott van a lehetõség???
Valakinek ötlete???
8800 GS...szerintem szedj le minden NVIDIA-szemetet a géprõl, és pucold ki a registry-t.
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
For the greater good
Graphics Adapternél NVIDIA 8800 GS jelenik meg, s nincs is más opció.
A videokártyám ATI Radeon HD 4890.
Valami nagyon nem stimmel, mert a játék normál, lagmentes futásból sokszor lemerevedik, s csak másodpercek múltán fut tovább.
Fõleg nyílt terepen gyakori ez a jelenség, s felbontást sem lehet állítani (1440x900), bár inkább memóriaelfogyásra utaló a dolog, hisz nem is lagol a játék, csak átmenet nélkül "lefagy", majd néhány (sok) másodperc múltán megy tovább.
Egy régi driver van fönt, megpróbáltam a legújabbat felrakni (11-10_xp32_dd_ccc_ocl) ennek meg az lett az eredménye, hogy 800x400-as felbontásnál, 4 bites színmélységnél jobbra nem tudtam állítani a monitort, az ATI kontrolpanel nem érzékelt videokártyát - a régi driverrel ismét rendben van a felbontás, mennek a játékok, kivéve a Skyrim makrancoskodik.
Van erre valami orvosság?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Parasite Eve 2, best game EVER!
Az a baj, hogy ez a bug ma már másodszor lépett fel, és ha továbbra is fel fog, akkor nem biztos h mindig ilyen könnyû lesz helyrehozni.
Shout-okat keresni kell. Ha megtaláltad õket akkor megjelnnek a listában, de inaktívak. Sárkánylelkekkel kell aktiválni õket (tab - magic - shouts - majd az inaktív (sötétszürke) shout-on R billentyû).
Shout-oknak nincs kapacitása. Aktiválod õket és annyi. Megmaradnak, és annyiszor használod õket amennyiszer akarod.
[merlinw.org]
Parasite Eve 2, best game EVER!
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
Anyira jó a játék, hogy LEHETETLEN követni a frórumot az élménybeszámolók miattXD
Sajnos nálam a viz eléggé átlátcó ha kevés a fény.
Tûz és pókháló fal meg eggyenessen átlácó????
Valakinek ötlete?? Illesztõ program vagy mi<#lama>#lama><#lama>#lama><#lama>#lama>
elméletileg a Ati radeon 3800 am van...
Amúgy a játék eszméletlen.
Eszméletlen sok a küldetés!<#violent>#violent><#vigyor1>#vigyor1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Viszont láttam több fokozat is van, pl a tûzesnek már megvan a második is.
Parasite Eve 2, best game EVER!