The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5459
Mindegyik külön térkép külön kincsekhez. Nem egy darab térkép részleteirõl van szó.

A kardról szóló könyvben meg benne az infó, de ha tényleges feladat (gondolom ez a red eagle lesz), akkor bekerül az egyéb feladatok közé is. Ott kijelölöd, nyomsz egy m billentyût (úgy hogy a feladat neve fölött tartod a kurzort) és már meg is mutatja hol a cucc (a térképen).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5458
Nincs mit 😊

Egoraptor
#5457
Jogos, köszönöm a gyors választ.

#5456
Radiant story rendszer ettõl él a világ mindig fogsz valamit kapni. Ha ez nem lenne a világ nem is élne igazán.

Egoraptor
#5455
Kocsmába mikor bemész és megkérdezed csapostól hogy van e valami meló akkor
adnak ismétlõdõ küldetéseket? Mert már vagy harmadjára ölök meg xy banditavezért. Meg egy sárkányért is vettem már fel kétszer a vérdíjat
ugyan attól a nõtõl ugyan abban a városban. Hogy van ez? 😄

#5454
Ha találok egy kincses térképet akkor meg kell találnom a többi részét is vagy önálló "darabként" is megállja a helyét( a 4. részt találtam meg 1 dungeonba).Ill. szintén egy dungeonba találtam 1 könyvet ami egy kardról szól és mondja "találjam" meg. Ezt csak úgy találomra keresgéljem?
#5453
És? Ez most hogy jön ide? Én arra válaszoltam, hogy le lehet tölteni a régebbi drivereket is ha az új nem lenne jó, mert a srác azt írta, hogy csak a legújabbat adja az amd odala. Nekem ez jött le a postjából, erre írtam, hogy ha kell neki ott vannak a régi driverek is. Az meg hogy neked jó a 3éves driver azért van mert éppen olyan játékkal játszol ami nem igényli az újabbat, ellenben volt jó pár játék ez elmúlt idõben aminek szüksége volt az újabb driverekre, a régivel nem mûködött rendesen. (csak nagy hirtelen pl. rage, bf3)
#5452
Sárkány csak azután tartozik hozzájuk, miután az elsõ sárkányát leölte a karakter és meglátogatta a szakállasokat a hegytetõn. Addig egy darab sárkány nem lesz ezeken a helyeken (lesz helyette más, különleges, nagyon erõs élõhalott varázslótól kezdve csapatnyi máguson keresztül csontváz hegyekig, raklapszám nyüzsgõ trollig amit csak akarsz).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

Molnibalage
#5451
Én crika három éves drivert használok asszem. Soha semmi gondom nem volt vele, ellenben az újakkal márv volt.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

PiszkosFred
#5450
En sem lattam meg felbukkani surun, csak menube lepeskor. Elvileg hamarosan jon valami, amivel megmutatja a motor, hogy nem csak dx9re kepes, lehet akkor jon tobb szituaciora is DoF (parbeszedek, stb).

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5449
Vannak ilyen sárkányfészkek is. Általában mindenféle elhagyott hülyén megközleíthetõ helyeken. A térképen a kis sárkányfej mutatja õket. Az a jó bennük, hogy tartozik hozzájuk egy sárkány is illetve shout fal is, szóval kettõt egy csapásra.
#5448
Elõnye a betegség immunitás. Hátránya meg akad dögivel (átváltozva nem tudsz tárgyakat felvenni, varázsolni, meg egy csomó mást sem). De legalább nem üvölt a karakteredrõl normál alakjában, hogy micsoda (ellentétben mondjuk egy vámpírral aki pár napja nem kajált).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5447
Meg tudná valaki mondani, milyen elõnye vagy hátránya van, hogy ha farkasemberré válok?A lehetõség adott, csak nem tudom, mit válasszak.
#5446
Szerinted viccbõl tanították meg neked (és gyakoroltatták az udvaron) a szakállasok azt a kiáltást amivel egy pillanat alatt elõrepattansz egy jókorát? Na azt a képességet használd, nem kell ehhez egy társ sem, csak oda kell figyelni milyen sorrendben aktiválsz (nyitod a kapukat) és a megfelelõ pillanatban kell használni a kiáltást.

Sárkányok meg majd lesznek dögivel ne aggódj. Ahogy haladsz a fõ sztorival úgy lesz egyre több belõlük.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

PTW
#5445
szerintem csak menübe lépéskor él a DoF, in game sajnos nem.

#5444
Lehet elksilottam valami felett de nem értem, azt hogy csak a legújabb drivert "adják". ATI oldaláról le lehet tölteni minden drivert, bele értve a régebbieket is. Nem tudom milyen op. rendszered van, az AMD oldalán ahol felajánlja a legújabb drivert van egy Previous Drivers-fül is, ahol az összes régebbi drivert megtalálod.
#5443
ustengrav Deppthsben hogy lehet atmenni a 3 kapun ? oda küldenek elöször High Hrothgarbol ? nem tudom magammal vinni 3 follower hogy álljanak oda , tárgyak meg nem nyitják meg a kpukat a köveknél...

Hogy lehet sárkány lélélekhez jutni ? tudom ölni dragonokat de nincsenek sehol...
#5442
Nekem akkor láttta nvidianak amikor feltettem a Skyrim nexuson levõ d3d9.dll így azt töröltem és betettem a Fallout ati dll-t. elvileg jó a nvidiás driver is minimálisan jobbnak érzem a saját készítésût. És ezt atiként ismeri fel. csak ezt az okot ismerem amiért nvdiának látja, mást nem tudok. De talán segít amit pretorian is mondott fullra szed le a Catalyst driverrt, újraindítás majd tiszta telepítés.

Magnum PI
#5441
Még egy kis bugjelentés: ha átállítod a "Toggle POV"-ot ami default-ból F akkor onnantól kezdve a menüben az "Favorite/Unfavorite" is az új gombon lesz nem pedig az F-en annak ellenére hogy ott még mindig F-et ír. Ezért van hogy egyeseknek nem megy a favirote-hez adás mert valszeg más gombra került a "Toggle POV"

Fantusz
#5440
Az egyik gondom az, hogy mivel jól mûködtek a dolgok a az õsrégi driverrel, nem frissítettem, s most meg csak ezt a legújabb kókány valamit "adják", ami egyértelmûen rossz (4bites szín)

A videokártya ATI Radeon HD 4890 (MSI R 4890), bíztam benne, hogy egy driverfrissítés után felismeri a Skyrim a kártyát, mert az elég furcsa lemerevedés okának azt vélem, hogy NVIDIA kártyaként kezeli a játék.
Nincs elõzmény, nem lagol, egyszerûen lemerevedik a kép, a zene szól tovább, s 3-5 másodperc "fagyás" után újra megy a játék.

Molnibalage
#5439
bDoDepthOfField=1

Ez alapbó így van belõve? Ha van ilyen feature és nem, akkor minek van benne a motorban, ha csak txt editálással kapcsolható be?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#5438
A ez nem probléma de ha próbálsz egy újat csinálni akkor menni fog vagy ha win7-est használsz akkor kapcsold be az iconon a administrator szinten indítás akkor kapsz egy felugró ablakot hogy engeddélyezed a teljes hozzáférést és utána szerintem rendesen látja a dll-t is legalábbis nekem ez segített.

#5437
Próbálj teljes unistallt és telepítsd fel egy régebbit utána meg tedd be a d3d9.dll-t a Skyrim gyökérbe. serintem.

#5436
Én a HD4870-eshez a Catalyst 11.4-est használom az újabbak nemkem nem jöttek be és már érdemben nem támogatják ezt a sorozatot az utolsó a 11.4 ami kell mert pl a DA2 igényli. Amúgy a 11.3-as is jól ment.

#5435
Milyen kártyád van?

Molnibalage
#5434
Skacok, nem értem, hogy sokan miért írtjá, hogy túl nehéz magas nehézségi szinten. 8 szintû Nord harcossal legnehezebb szinten elég jól lehet zúzni a küldetéseknél jövõ táposabb ellenfeleket is. Blokkra kellett perket tenni meg kétkezets fegyvert használni, ha van tár és és õt ütik. (Nálam a társ az most Farkas.)

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Fantusz
#5433
"Skyrim will now detect your video hardware and set video options accordingly."

Fantusz
#5432
Ez a dll nekem nem segített, igaz rosszabb sem lett.
Nem igazán tudom, honnan jött ez az NVIDIA 8800 GS, a driver frissítésben bíztam, de a legújabb ATI driver fölrakása után olyan ijjesztõ kép fogadott, hogy még a videokártya hiba lehetõségén is elgondolkoztam.
A driverek az ATI gyengéi, a 9-8-as már jócskán elavult, de mivel eddig nem volt gond vele, használtam, de mivel most gond lett, próbáltam frissíteni, de csak ez a 11.10-es verzió volt elérhetõ, de az majdnem reinstallhoz görnyesztette a gépet.

A legördülõ menüben nincs csak a 8800 GS, próbáltam az INI-ben átírni a sort (ATI Radeon HD 4800 series), de a játék indításakor érvénytelen adapterre hivathozva visszaírja 8800 GS-re.

#5431
Nem a konyves varazslok?

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Talaltam par bezart vampirt, akiket celpontnak hasznaltak a gyakorlasnal. Kettot kiengedtem, bosszusnak tuntek, es rogton meg akartak vitatni az ugyet a varazslokkal. Kesobb megtalaltam a fickot aki elhozta a konyveket, onnan ot hasznaltam csalinak, es pofozozsaknak.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

#5430
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát én igazán értékelem a felfedezés örömét, viszont most végigmentem még 1x és csak az egyiket találtam meg - az idõlassítást lent a legalsó szinten nem sokkal Morokai elõtt. Viszont a másik szó az fogalmam sincs hol lehet



#5429
fog fel madártáv nézetnek. 😊

koschwarz
#5428
mondjuk szerintem ez a 3d térkép alapból kicsit gáz, tehát egy térkép legyen térkép, ha értitek mire gondolok (mint pl. az oblivionban). látványosnak látványos ugyan, de ez nem térkép. na még ezt úgy megmodolni, hogy a "földszintig" le leheseen vele menni, már enyhén "cheat"-, de legalábbis exploit-szagú.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

#5427
*5206 Szed le ezt vagy csinálj a java progival egyet a saját kártyádhoz..A d3d9.dll okozza. Mivel nvidia specifikust raktál fel.
Én a listából kiválasztottam a HD4800 sorozatot.

#5426
Nem nem az a Cursed Ring of Hircine
Én a Ring of Hircine van...
Additional Werewolf Transformation 0.25 pts ezt irja nála
PTW
#5425
ha jól vettem ki, ott van az item leírásában "transforms wearer randomly" vagy valami ilyesmi. tehát nem szabályozható.
Már ha cursed ring of hircine-rõl beszélünk

#5424
Van valakinek tapasztalata a Ring of Hircine használatában?
Nekem nem jelenik meg a mágia alatt a powerben a form lehetõség...
De az aktiv mágikus hatások között ott van a lehetõség???
Valakinek ötlete???
Pretorian
#5423
<#wilting> 11.10 nem jó, nálam a Battlefield 3 multija orrba-szájba lagolt vele, vissza tettem a béta drivert és most már frankó minden. Skyrimmel is valami hasonló lehet a helyzet, de valószínûleg pár napon belül lesz vagy béta, vagy final driver ami orvosolja a hibákat.
8800 GS...szerintem szedj le minden NVIDIA-szemetet a géprõl, és pucold ki a registry-t.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#5422
plusz farkas alakban nyista tárgyszedegetés

For the greater good

Fantusz
#5421
Egy technikai kérdés.

Graphics Adapternél NVIDIA 8800 GS jelenik meg, s nincs is más opció.
A videokártyám ATI Radeon HD 4890.

Valami nagyon nem stimmel, mert a játék normál, lagmentes futásból sokszor lemerevedik, s csak másodpercek múltán fut tovább.
Fõleg nyílt terepen gyakori ez a jelenség, s felbontást sem lehet állítani (1440x900), bár inkább memóriaelfogyásra utaló a dolog, hisz nem is lagol a játék, csak átmenet nélkül "lefagy", majd néhány (sok) másodperc múltán megy tovább.

Egy régi driver van fönt, megpróbáltam a legújabbat felrakni (11-10_xp32_dd_ccc_ocl) ennek meg az lett az eredménye, hogy 800x400-as felbontásnál, 4 bites színmélységnél jobbra nem tudtam állítani a monitort, az ATI kontrolpanel nem érzékelt videokártyát - a régi driverrel ismét rendben van a felbontás, mennek a játékok, kivéve a Skyrim makrancoskodik.

Van erre valami orvosság?

Fpocok
#5420
Hehe... Kinek kell LA Noire, amikor itt van
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
CSI:Windhelm
😄DDDDDDDDDDDDDD

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5419
Vagy ezt a linket betenni: http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Werewolf

#5418
A vérfarkas gyik-hoz azt is oda lehetne írni, hogy naponta egyszer lehet használni a varázslatot, és ha folyamatosan nem fogyasztasz embert (nem ölsz meg) kvázi lejár a varázslat. Jah és ha valaki gondolkodik rajta, hogy az legyen ne feledje vannak mellékhatásai pl.: a legsúlyosabb nem lehetsz sohasem rested😊 Remélem segített ez valakinek.

#5417
Tudja valaki hol találom az arénát???
#5416
Hm... talán az eddigi legidegesítõbb bug amivel találkoztam... Elmentem Winterholdba, ahova belépve az õrök fogták magukat és nekem támadtak! Semmit nem tettem, a fegyverem se volt elõvéve, semmi! visszatöltöttem egy 5 perccel ezelõtti mentést és megjavult... hm...

Az a baj, hogy ez a bug ma már másodszor lépett fel, és ha továbbra is fel fog, akkor nem biztos h mindig ilyen könnyû lesz helyrehozni.
MerlinW
#5415
Hányszor írjam le?😊

Shout-okat keresni kell. Ha megtaláltad õket akkor megjelnnek a listában, de inaktívak. Sárkánylelkekkel kell aktiválni õket (tab - magic - shouts - majd az inaktív (sötétszürke) shout-on R billentyû).

Shout-oknak nincs kapacitása. Aktiválod õket és annyi. Megmaradnak, és annyiszor használod õket amennyiszer akarod.

[merlinw.org]

Fpocok
#5414
A sárkányok csak soult adnak. A spelleket le kell olvasni mindig a falról.

Parasite Eve 2, best game EVER!

SzirmosSzisza
#5413
Sárkány az csak növeli a max shout kapacitást nem ? Legalábbis én is megöltem egyet és nem adott semmit, bár lehet azért mert nem mentem még fel a hegy tetõre az arcokhoz 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

#5412
Srácok!
Anyira jó a játék, hogy LEHETETLEN követni a frórumot az élménybeszámolók miattXD

Sajnos nálam a viz eléggé átlátcó ha kevés a fény.
Tûz és pókháló fal meg eggyenessen átlácó????
Valakinek ötlete?? Illesztõ program vagy mi<#lama><#lama><#lama>
elméletileg a Ati radeon 3800 am van...

Amúgy a játék eszméletlen.
Eszméletlen sok a küldetés!<#violent><#vigyor1>
Fpocok
#5411
Hát nekem meg van két szürke is, amire még nem jutott lelkem. Pl az
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
idõlassító.

Viszont láttam több fokozat is van, pl a tûzesnek már megvan a második is.

Parasite Eve 2, best game EVER!

MerlinW
#5410
Miért vegyük el a felfedezés örömét?😊 Nem olyan nagy az a hely😊

[merlinw.org]