The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Palinko
#5759
shoutolás menete. TAB - > magic -> shout E vel kiválasztod. Z vagy Y al tudod elüvölteni magad, késõbb lesznek több szavaz shoutok ott majd tovább nyomva kell tartani a gombot.

Manát nem fogyaszt, de van újratöltõdési ideje, a fenti iránytûn látszik ha olyan mint megszoktad akkor mehet a shout, ha kék akkor várni kell, majd lassan vissza fog húzódni.

Új shoutokat a fõ küldetés folyamán kapsz, vagy le tudod olvasni a kövekrõl a sárkány szavakat. A leolvasott shoutok szürkén fognak megjelenni, de ha leölsz egy sárkányt akkor a lelkével mindég kinyithatsz 1 shoutot amit te választasz ki és R gombal nyithatod. késõbb ha sok szavat ismersz 1 shoutnál lesz 3 szó is minnél több szó annál erõsebb. de igazából én nagyon minimálisan használtam csak õket, kicsit színezik a játékot, de nem valami hasznosak 😄
MerlinW
#5758
Stamina...

[merlinw.org]

xXtamasXx
#5756
Társakba mennyire érdemes befektetni? Érdemes felbérelni valakit? Nem jó tapasztalataim vannak velük, amikor kaptam egy nõt (remélem ez nem spoiler) akkor csak a baj volt vele, lemaradt, elhagytam stb ezért bennhagytam egy házban és mondtam, hogy maradjon ott....azóta nem láttam 😄
Plusz mágus vagyok, és a tûz nem tesz jót nekik gondolom....

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

MerlinW
#5755
Nyomd meg az Y-t... Részletesen pedig: #5415

[merlinw.org]

xXtamasXx
#5754
Shoutot ki kell választani a Magic fülön, és utána Y vagy Z billentyûzettõl függõen

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

#5753
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
én magammal vittem a csávót,aki bent volt a templomban whiterunban és õ felajánlott egy alternatív,békés megoldást,amikor elkezdtem vagdosni a gyökereket 😊

How much can you take,before you snap?

Palinko
#5752
jobb kezedben lévõ fegyver töltöttségét jelzi. ha lemerül nem mûködik az enchantolt varázslata. ha tölteni szeretnéd kell feltöltött soul gem, fegyverre rámész inventoryba, nyomsz T kiválasztod melyik gemmel töltse és E.
Laza
#5751
Nem megy a Morrohun. Valakinek megvan kiírva, hogy melyik beállításokkal tudom eltüntetni az iránytût meg azt, hogy a képernyõn ikon jelezze hova kell menni, meg egyebeket?

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#5750


mit jelent a bekarikázott folyamatjelzõ ?????
beteg vagyok? - imádkozás a templomban leveszi?
fáradtság ? - dögölni kéne egyet ?
#5749
köszi,én xbox 360 játszom nekem nem mutatott a térkép semmit.

Laza
#5748
Inkább nem akarok belegondolni ..... 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

cenobite
#5747
Sziasztok!
A "Shout"-hoz kell valami speciális dolog? Most öltem meg az elsõ sárkányom és a többiek bíztatnak, hogy "Shout"-oljak, de sajnos nem sikerül. Mi ennek a pontos menete? Lehet hogy volt róla szó, de annyira pörög a topic (szerencsére), hogy lehet átsiklottam fölötte.

Amúgy a játék nálam 9,5/10

A Morro volt 9, Obli 8...
Eszméletlen jó a hangula és tényleg eddig akármennyi dungeonban voltam, mindenhol más hangulat fogadott, nem copy-paste barlangok. A viking-északi mitológia amúgyis a kedvencem, úgyhogy asszem nálam ez GOTY játék. Amikor a havas hegyeket mászom, miközben pofámba jön a hó, meg barlangokban kis patakok... Hihetetlen. Persze vannak hibái, de azok bõven eltörpülnek a JÁTÉKÉLMÉNY mögött.
A küldik meg csak jönnek és jönnek, szinte észre sem veszi az ember.

gamertag: kenobita

tobias88
#5746
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és menekülés, amilyen gyorsan csak lehet
Palinko
#5745
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
el kell menni egy helyre amit mutat a térkép. bemész a dungeonba, nem bántod az embereket. a dungeon végére mész, ott a gyökerek miatt nem tudsz tovább menni. elõveszed a kést amit most szereztél meg, megcsapkodod a gyökeret. mentesz. odamész a fához e gomb és jön a meglepi.
#5744
"...és ez még csak az elsõ küldi"

Késõbb majd rájössz hogy miért ilyen szmájlit raktam ide <#hehe>

#5743
Blessings of Nature quest nem rémlik valakinek? 1 kardot kellett hozni a papnõnk, meg is találtam 1 jó erõs mob kezébe😊 de utána nem vágom mit kell csinálni😞

Vraaanyek
#5742
elsõ bugba bele futottam, eddig mûködött a lovaskocsis utazás solitude-tól, de most bármelyik várost kérem, és felülök hátra, úgy tesz,mintha nem ültem volna fel, és egy helyben állunk...

Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX

gabo91
#5741
Bementem egy földalatti helyre ahol egy szellem megbízott, hogy 3 üveg valamit szerezzem meg.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
evil in waiting a küldetés neve, be kell ülni a trónszékbe õ meg elõhívja azt a boszorkányszerû akármit, amit képtelen vagyok megölni.... lvl 15 vagyok. nem tudok a közelébe se menni mert pár másodperc és végem. íjás társam van õ fél centi életet szedett le belõle, de õ is kifekszik.... valami ötlet, tanács jól jönne. sajnos videót sem találtam errõl

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

Voyager5
#5740
Lol, ugyanez van rajtam, de ezt még nem figyeltem meg.
Laza
#5739
Mennyit tudtok Ti írni egy nap 😊

Még csak egy küldit csináltam meg - a faluból az elsõ 'mellék küldetést', a boltos megbízását a sárkánykarom visszaszerzésére -, de az teljesen letaglózott ... kellõen hosszú volt, küzdelmes, gyönyörû, hangulatos, és nem egyhangú ... szóval igazi kaland ... és ez még csak az elsõ küldi 😊

Remélem a fõszál is lesz min ilyen jó, vagy legalábbis nem olyan uncsi, mint a kapuk bezárogatása az Obliban 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

francois
#5738
Whiterun-i kastélyban Aveniccitõl tudsz venni, 5000+berendezés

kill3r21
#5737
kit kell keresni a házvételhez?
Dopti
#5736
és tps nézetben a varázslatokat nem mutatja... PHAIL

#5735
Mert ruhellem az egesz koncepciot, kulonosen most, hogy minden nyamvadt kiado akar belole egy sajatot. (Az Origin eulajat erdemes elolvasni. Az Origin elkepzelheto, hogy mindenfele adatot gyujtoget a gepemrol, de istbiz vigyaznak ra, es nem is adjak oda masnak.)

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

Dopti
#5734
Katt a FAIL feliratra 😄

PiszkosFred
#5733
5000-ert csak a Whiteruni viskot kapod meg. A Windhelmi 12k.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

Voyager5
#5732
Miért? 😄
Dopti
#5731
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Morokei + Archmage's robe = FAIL

Voyager5
#5730
+1
Eleinte nagy volt a problémázás itt. Nekem simán felment elsõre, a másik gépre 10 perccel ezelõtt telepítettem, és ott már elõjött ez a letöltõsdi, de kb 2 perc volt megoldani, hogy lemezrõl telepítsen.

A nálam mûködõ verzió:
1 - Logolás steamre klikk a library-ra
2 - Skyrimen jobb klikk delete local content
3 - Steambõl logout
4 - Start->Run
5 - C:\Program Files\Steam\Steam.exe -install E:

Értelemszerûen azt a directoryt kell megadni, ahová fel lett telepítve a steam, a végen az E:-t pedig arra a drivera kell cserélni amelyikben a lemez van

Az updatenél pedig servert váltottam, és az a 2-300 MB olyan gyorsan lejött mint a szél.
MerlinW
#5729
Ha nagy kovácsmester vagy akkor tartsd meg õket. Én speciel eldobálom a sárkánydarabokat.

[merlinw.org]

MerlinW
#5728
"aligha fogom feltenni a steam miatt."

Miért is? Automatikus patch letöltés, screenshot cloud, ráadásul a DLC-ket is csak ott fogod tudni megvenni. Nekem 250 játékom van Steam-en, semmi baj vele.

[merlinw.org]

shaba23
#5727
Ehh..akkor hosszú séta lesz... Gondolom a sárkánydarabokat ne dobáljam szét...
MerlinW
#5726
Használható mellette, kiegészítõ effekt. FXAA képes dokumentáció

[merlinw.org]

#5725
Ettol lehet. Nekem is olyan van, es bar pentekre mar jon a CDG-be friss, ha minden jol megy, de azt aligha fogom feltenni a steam miatt.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

PiszkosFred
#5724
Altalaban respawnol a lada tartalma X orankent/naponkent, igy felulirja a benne levo dolgokat - bukod tehat. Csak sajat hazban tarolj dolgokat, meg a foldrol is elhordjak az npck.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MerlinW
#5723
Egy idõ után elbukod. Minden társaság ad neked szobát, használd az azokban levõ ládákat. Vagy vegyél házat valamelyik városban. Windhelm-ben 5000 arany.

[merlinw.org]

PiszkosFred
#5722
Hulye kerdes, hogy FXAA az a sima AA meletti feature, vagy helyette is hasznalhato?

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

MerlinW
#5721
Érdekes módon nálam úgy mûködik...

warez esetében valóban nem okés a ~160MB-os javított patch nélkül[/spoler]

[merlinw.org]

shaba23
#5720
Ha valami random ládába pakolom be a cuccaimat, akkor az késõbb benne lesz, vagy azt elbukom? Az isten háta mögött öltem sárkányt, és 60 kilóval több cuccom van mint kéne😊 (és a lovam is megdöglött, mert nem tudta letankolni a sárkányt)
MerlinW
#5719
FXAA az nvidia-s antialiasing, ODF pedig a gyengébb gépeknek kell, alacsonyabb minõségû textúrákat eredményez.

[merlinw.org]

#5718
Az emberek meglepoen hulyek tudnak lenni, de most nem errol van szo. Szimplan nem mukodik ugy, ahogy leirtad, es egyebkent logikus is lenne. Valoszinuleg bug.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

MerlinW
#5717
Ez már ízlés kérdése, nekem jobban fekszik az alap inverz.

[merlinw.org]

MerlinW
#5716
Ahogy szokott, 2 éven belül.

[merlinw.org]

KollerN
#5715
És ha igazán használjátok a fejeteket akkor a jobb klikk jobb kéz bal klikk bal kéz beállítás megválltoztatást eszközölitek az optionsban

Tatyla
#5714
FXAA és az Object Detail Fade az mi is és be kell pipálni ultrán vagy sem?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

MerlinW
#5713
Varázslaton jobb klikk akkor ott lesz a jelzés, benne az L (Left) betûvel, vagyis a bal kezedben. Bal klikkel választod ki, akkor a jobb kezedbe teszi és R betût ír a nyílba. Ha minkét egérgombbal kiválasztod, akkor mindkét kezedben az lesz (LR). Ha még egyszer bármelyikkel rákattintasz akkor kiveszi a kezébõl.

Hihetetlen, hogy nem használjátok a fejeteket.

[merlinw.org]

MerlinW
#5712
Tartsd lenyomva az F billentyût és forgasd a kamerát.

[merlinw.org]

MerlinW
#5711
A szó amit kerestél "szervusz"😊

[merlinw.org]

MerlinW
#5710
Miután a végtelen mennyiségû random generált mellékküldetés van, sosem.

[merlinw.org]