The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Manát nem fogyaszt, de van újratöltõdési ideje, a fenti iránytûn látszik ha olyan mint megszoktad akkor mehet a shout, ha kék akkor várni kell, majd lassan vissza fog húzódni.
Új shoutokat a fõ küldetés folyamán kapsz, vagy le tudod olvasni a kövekrõl a sárkány szavakat. A leolvasott shoutok szürkén fognak megjelenni, de ha leölsz egy sárkányt akkor a lelkével mindég kinyithatsz 1 shoutot amit te választasz ki és R gombal nyithatod. késõbb ha sok szavat ismersz 1 shoutnál lesz 3 szó is minnél több szó annál erõsebb. de igazából én nagyon minimálisan használtam csak õket, kicsit színezik a játékot, de nem valami hasznosak 😄
Plusz mágus vagyok, és a tûz nem tesz jót nekik gondolom....
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
How much can you take,before you snap?
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
mit jelent a bekarikázott folyamatjelzõ ?????
beteg vagyok? - imádkozás a templomban leveszi?
fáradtság ? - dögölni kéne egyet ?
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
A "Shout"-hoz kell valami speciális dolog? Most öltem meg az elsõ sárkányom és a többiek bíztatnak, hogy "Shout"-oljak, de sajnos nem sikerül. Mi ennek a pontos menete? Lehet hogy volt róla szó, de annyira pörög a topic (szerencsére), hogy lehet átsiklottam fölötte.
Amúgy a játék nálam 9,5/10
A Morro volt 9, Obli 8...
Eszméletlen jó a hangula és tényleg eddig akármennyi dungeonban voltam, mindenhol más hangulat fogadott, nem copy-paste barlangok. A viking-északi mitológia amúgyis a kedvencem, úgyhogy asszem nálam ez GOTY játék. Amikor a havas hegyeket mászom, miközben pofámba jön a hó, meg barlangokban kis patakok... Hihetetlen. Persze vannak hibái, de azok bõven eltörpülnek a JÁTÉKÉLMÉNY mögött.
A küldik meg csak jönnek és jönnek, szinte észre sem veszi az ember.
gamertag: kenobita
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Késõbb majd rájössz hogy miért ilyen szmájlit raktam ide <#hehe>#hehe>
Intel core i7 4770K; Gigabyte GTX 1070 G1 Gaming; 16 GB Kingston HyperX
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Még csak egy küldit csináltam meg - a faluból az elsõ 'mellék küldetést', a boltos megbízását a sárkánykarom visszaszerzésére -, de az teljesen letaglózott ... kellõen hosszú volt, küzdelmes, gyönyörû, hangulatos, és nem egyhangú ... szóval igazi kaland ... és ez még csak az elsõ küldi 😊
Remélem a fõszál is lesz min ilyen jó, vagy legalábbis nem olyan uncsi, mint a kapuk bezárogatása az Obliban 😊
Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Eleinte nagy volt a problémázás itt. Nekem simán felment elsõre, a másik gépre 10 perccel ezelõtt telepítettem, és ott már elõjött ez a letöltõsdi, de kb 2 perc volt megoldani, hogy lemezrõl telepítsen.
A nálam mûködõ verzió:
1 - Logolás steamre klikk a library-ra
2 - Skyrimen jobb klikk delete local content
3 - Steambõl logout
4 - Start->Run
5 - C:\Program Files\Steam\Steam.exe -install E:
Értelemszerûen azt a directoryt kell megadni, ahová fel lett telepítve a steam, a végen az E:-t pedig arra a drivera kell cserélni amelyikben a lemez van
Az updatenél pedig servert váltottam, és az a 2-300 MB olyan gyorsan lejött mint a szél.
[merlinw.org]
Miért is? Automatikus patch letöltés, screenshot cloud, ráadásul a DLC-ket is csak ott fogod tudni megvenni. Nekem 250 játékom van Steam-en, semmi baj vele.
[merlinw.org]
[merlinw.org]
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
[merlinw.org]
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
[merlinw.org]
[merlinw.org]
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
Hihetetlen, hogy nem használjátok a fejeteket.
[merlinw.org]