The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Viszont pl. az 1-8 hotkeyek-et hogy lehet elérni kontrolleren?
[merlinw.org]
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
PSN ID.: Beegabor
Gondolkodok rajta, hogy megveszem Xboxra is, csak kíváncsi lennék, hogy lehet-e normálisan irányítani pl.
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
How much can you take,before you snap?
az én kérdésem, valaki talál már olyan shoutot,ami lefegyverezi az ellenfelet és ha igen,hol?
How much can you take,before you snap?
Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.
- Meg kell keresni 1 lányt, aki elveszett egy szigeten, végigmegyek a dungeonon ami ott van, de lánynak semmi nyoma, esetleg valaki hint ?
- A másik meg az, hogy arcnak elfoglalták a kastélyát és ki kell nyitni a kaput, de itt jön a csavar, elõtte ott kellett bandita vezért nyírnom ezért a kastélyban mindenki halott 😄 Na most kell valami kar, amivel kaput nyitok, de sehol semmi : /
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás
How much can you take,before you snap?
Ha nem tetszik válj el, öld le az asszonyt, aztán csoki.
Amúgy szerintem nem rossz ötlet ezt a házasság dolgot belerakni. Opció!
gamertag: kenobita
Persze lehetsz egy egyszerû vándor, aki mindig ott alszik, ahol ágy van, és szociális élete legfeljebb a sárkányokkal van. Te döntesz 😊
[merlinw.org]
Azért ez már erõs, most házasodtam egy NPc-vel aki fõz rám meg minden. Mi ez SIMS? Ne csináljátok már, azt hittem ez egy kemény játék lesz. Ehelyett családot alapítok benne mint a fableben:S
Anno Bloodwych, Dungeon Master, EOB sorozat, Dark Ages (?) -ebben nem vagyok biztos hogy ez volt a címe. Van még jópár aminek nem jut eszembe a neve.
Bár akkor XX évvel fiatalabb voltam. 😊
gamertag: kenobita
Parasite Eve 2, best game EVER!
amúgy jó nagyon eddig, az íjász vándor karakteremmel lehet aprítani, végül meglett a claw is😊 bár szeretek bolyongani, a nagyvárosokat pedig kerülöm. egy valami zavar, ugye zsigerbõl keresem a magaslati pontokat (pl. a banditafészeknél is), ám kurvajó hogy én még nem látok senkit sem a terepen dee õk már észrevesznek és azt látom ahogy a program betölti õket 30yarddal elõttem rohamosan csökkenõ távolsággal... azért oké hogy nem kell 5kilóméterig mindent betölteni, de ha már támadnak akkor megjeleníthetné õket hamarabb
Ezekhez képest pl. a Witcher 2 egy könnyed kis szórakozás 😊)
Parasite Eve 2, best game EVER!
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
[merlinw.org]
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN
[merlinw.org]
