The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5963
Én sem. Although panaszkodott<#smile>, nem én. Én csak kiegészítettem Piszkos Fred mondatát, hogy a wasd+2 egérgomb mellé még kell az alt is... de mondom, szerintem is teljesen jól irányítható ez így! Az meg, hogy wasd+alt+y is kelljen egyszerre szerintem az elég ritka, vagy persze nemtom... <#vigyor>
Molnibalage
#5962
Mivel én nem játszottam új játékkal nekem a Skyrim karakterábrázolás részletessége nagyon impresszív. Az észrevételeid nagy részével finoman szólva nem értek egyet.

Az AI ugrálás tiltásának oka van szeritem. Szó se róla a vérfarkasos küldetés után a companionos csajt tegnap végigkísértem. Vagy 10 perces út alatt egyszer sem akadt el az NPC. Egyetlen egyszer volt gond ilyen téren, amikor a befele nyíló ajtó bal oldalán állt. Ennyi.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

yesname
#5961
Ezeket én már megtettem rég, azt is elfelejtettem, hogy a Q mi volt elõtte 😊
De számomra a Q még körülményesebb lenne mint az Alt, mivel utóbbit tudom úgy nyomni hüvelykújjal, hogy az ASDW-én is ott a kezem. Míg a Q-nál ezt nem tudom megtenni.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5960
Kb egyet lehet ezzel érteni.
De mit fogsz kapni itten másoktól <#eplus2>

PiszkosFred
#5959
Erre valo a keybindings, hogy ugy allitsd be mindent, ami neked a kezedre esik. F1-F4 pl kihasznalatra albol, rakd F1-re a gyorsmenut, es igy a Q felszabadul, amely eleg kozel van a "WASD" ujjaidhoz 😊 Azt meg sem varhatjuk el, hogy egy gombnyomasra scripek es macrok millio fussanak, amig mi tokmagot eszunk a monitor elott...

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

xblades
#5958
Na egy kis saját vélemény az új Skyrim engine-rõl:
Mindez úgy hogy még nem láttam a Geck (creator hit)-en át, így csak gondolom hogy a sandbox-os megoldáson nem változtattak.
Tehát rohangáltam néhány kört ami alapján a grafikai megjelenítés elég részletes még a kopár sziklás rész is gazdagabb, a távolabbi tereptárgyak megjelenítése is elég gyors és "távoli" bár olyan dolgok mint a kerítés nem volt alkalmam megnézni. Az idõjárás effekteket már sokkal szebben megoldja a program mint eddig, de nem érzem azt benne hogy elég lesz ez a jövõben amire tervezték, már most sokkal jobban megoldja ezeket más engine-ek, nem látom igazán egydx 10-11 rendszer alapjait.
A Npc-k még mindig siralmasak a mai korhoz, mind grafikailag mind mozgás tekintetében. A grafikára csak annyira térnék ki hogy egy lábfej ami egy egész tömbbõl áll amire ráfestik a lábujjakat és a fehérnemû is csak rá van rajzolva a modellre kb. 2000-es évtized eleje. Nem volt lehetõségem kitapasztalni egy kisebb tömeg Npc feldolgozását, elég sarkalatos pont volt a régi engine-nél, nem vagyok benne biztos hogy nem-e ezért nincs ilyen most is a játékban. Az út keresési képességük még mindig elakad egy komolyabb tereptárgyban és ugrani még mindig nem tanultak meg és most nem a kiálló kis szikla átugrására gondoltam. Ha átmegyek egy sziklasoron akkor elindul megkerülni az egészet, a távolsági ellen meg órákon át lövi a szikla falat mert azt érzékeli hogy ott vagyok, néha elõfordul hogy abba hagyja vagy odébb cammog hátha úgy eltalál. Az Npc-krõl még annyit, hogy az elõre lekódolt interakciók szerint egyes helyeken ott állnak a "helyükön" és várják hogy a karakter megjelenjen és akkor indulnak be, és ez nagyon lehangoló ha távolabbról látod õket, de nem mész elég közel az aktiváláshoz. Vagy a másik lehetõségként egyszerûen a földbõl "bújnak" elõ amit megpróbáltak úgy palástolni hogy akkor történjen meg amikor a karakter elhalad azon a ponton így mögötte történek a dolgok amit így nem lát a játékos hacsak nem fordul hirtelen abba az irányba. De így a random ellent a hátadba kapod ami elég bosszantó.
Az Npc-k még mindig eszetlenül rohamoznak nincs taktika a varázsló néha gyógyítja magát de a többiek nem. Nem várják be az erõsítést és nem is hívnak, még mindig van egy határ ami után visszafordulnak a támadásból, ami nyilván ha túl erõs az ellenfél elég nagy segítség. És még mindig elsüllyednek beleakadnak a tereptárgyakba.

Ezekbõl kiindulva tehát szerintem ez egyáltalán nem új engine mint ígérték csak ismét egy új bõrt húztak a régire, semmi javulást és újítást nem hozott, viszont a régi hibák elõjönnek. Kifagyást eddig nem tapasztaltam de még nem is mod-oltam fel a játékot ami igencsak instabilabbá teszi a programot, és nem volt több Npc egy helyen ami szintén az instabilitást hozta elõ. Egy mai engine-tõl nem agyatlan mozgássérült Npc-t várna el az ember. Még mindig csak foltozgatják a már amúgy is elavult engine-t, ami a jövõben már egyáltálán nem lesz elég.
Köszönöm a türelmet és bocsi a sok szövegelésért😊

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

yesname
#5957
Vagy arra gondoltok mikor nyomva kell tartani az Y-t (Z-t) is az Alt mellett miközben WSAD-zel? Mert az valóban körülményes

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#5956
Az oké, csak azért nem értem, mert nekem ez és hasonló segédbillek nyomkodása/nyomvatartása mióta az eszemet tudom nem okozott problémát. Fõleg, hogy ezt mióta kitalálták a játékokat így kell használni.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5955
Írd már le hogyan. Köszi.

#5954
Hát a gyorsfutásos power attack-okhoz (amik marha jól néznek ki tps nézetben szerintem) kell a bal Alt is. De szerintem is egész kényelmes még így is.
PiszkosFred
#5953
Pedig gyermekien egyszeru az iranyitas, (a jatekok 90%-ban is igy mukodik) wasd+eger 2 gombbal tokeletesen eleg mindenre.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

yesname
#5952
Ezt most nem értem. Mire gondolsz pontosan? Mert nekem simán megy és két gomb is elég az egéren, nem hogy három.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5951
De ha valaki csinálna egy modot a két gomb egyidejû futás aktiválásához akkor ez ugyanúgy tökéletes lenne mint a conanba.

#5950
Hát nagyon konzolos lett az irányítás, ehhez biza kellene kontroller ha valaki ki akarja használni a rohanva támadást tehát a lendületet ezt háromgombos egérrel nem lehet jól megcsinálni. Ehhez át kellene venni az Age of conan szisztémáját. a két gomb egyidejû nyomása esetén fut a karakter. Mert ez így kínlódás fõleg ha elmozdul a célba vett, márpedig miért ne lenne mozgásban. Így csak a billentyûzettel együtt lehet az meg nem az igazi mert még forogni is kell. Nem sok idõt öltek a pc irányítás kiagyalásába. Mivel egy kicsit hack and slash lett a harc így ez nem jó.

#5949
Sõt, harc közben is hasznos - tudom, ez most nagyon Assassinosan hangzik, de a harc közben menekülõ ellent is gyorsabban utol lehet érni két-három nagy ugrással (persze light armorosan, könnyû fegyverekkel ugrálok). - Vagy lehet az, hogy más-más fajok ugrálása különbözhet? Mondjuk egy elf vagy egy khajiit nagyobbat tud ugrani, mint egy imperial?

Palinko
#5948
most fogócskáztam solitudeban <#nyes>
#5947
Végre, sikerült teljesen kikapcsolni az árnyékokat! <#smile>

yesname
#5946
Na amit változatnák a játékmechanikán: telepakolnám limitekkel (pl. max 100% regen lehetne, max 200% sebzés stb.) vagy az erõsítõ perkek helyett másféle, újdonságokat adó perkeket tennék (amilyen pl. a zoom az íjászatnál). Ugyanis olyan overpowered karakterket lehet létrehozni, hogy na. Persze nem kötelezõ, de akkor is.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#5945
Ezt az enchantolást valaki részletesen elmagyarázhatná:
szétszedtem vele egy 75% bonusz regen es nekromanta ruhát és adott egy 15 % os regeneráló képességet, ez így elég gyenge
ha jól értem ha 5 pontot ráköltök ami nem kevés azért.
akkor lesz 75% os regenerálódós dolgom.
De nem tudtam belerakni sem a csizmába sem a kézvédõbe.
és a különbözõ nagyságú lálek kövek is vannak ezek mit befolyásolnak az új tárgyban ?
Amúgy mire tudom felhasználni legyõzött és elfogott sárkány lelkeket?
Mert láttam videókon hogy valahol a sárkány a sráccal volt, na olyat akarok én is😊)
Amúgy a játék valóban beszippant... már már egészségtelen módon is.

#5944
köszi, sokat segítettél megérteni a dolgot. Csak most ugye ott állok a Whiterun város elõtt 1 db fõküldi leadása elõtt. Nem is lenne gondom ha látnám hogy a Stormcloack küldik mennének tovább, csak nincs utalás arra hogy akkor most menjek vissza Ulfrichoz azzal hogy a baltáját nem vették át, ergo whiterun nem csatlakozik. De most már nincs más választásom mint vissza menni.Hátha lesz egy olyan dialog ahol elmondhatom a történetet és akkor tovább lendül a stormcloack-os lázadó küldetés sora?
#5943
A vicc, hogy ugrálva gyorsabban haladsz (különösen lopakodás közben), így bár fejlõdést nem hoz, hasznos ha úgy vesszük. 😊

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5942
Meg tudod csinálni ne aggódj, csak a sorrend befolyásolja a hozzád való viszonyukat.
Szóval ha elõbbre veszed a civil war feladatokat (csatlakozz vagy a stormcloak bandához vagy az imperial-hoz) akkor amíg azokat be nem fejezed elakadsz a fõvonalon, legalábbis Whiterun kapcsán. De ahogy haladsz elõre ez a "probléma" megoldja önmagát. Csak akkor ha már felvetted fejezd is be az egész vonalat aztán térj vissza a fõ szálra.

Vagy még jobb ha visszatöltesz egy régebbi állást (lehet annyi is elég ha csak egy kicsit korábbit töltesz vissza és akkor nem mindenki esik neked).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5941
<#nevetes1> Tényleg, ez nekem is bejátszott sokszor!
Laza
#5940
Egyébként este azon vettem észre magam, hogy ugrálva megyek a mezõn 😊 Aztán hirtelen beugrott, hogy ez egy rossz Oblis beidegzõdés, abba kéne hagyni 😄

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#5939
És a normális napló 😊

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

Laza
#5938
Van aki úgy játszik, hogy kikapcsolta az iránytût meg az irány jelöléseket, stb?
Annyira gyenge a Journal, hogy komolyan mondom, még sokszor azt ami mutat sem tudom, hogy miért mutatja 😄
Pl a Misc küldik közé csak beteszi, hogy beszélj ezzel-azzal, de hogy miért, azt már nem. De a normál küldik leírása is nagyon gyenge.
A régi megoldás ennél sokkal jobb volt, ez már tényleg a halál lustáknak készült. Semmi háttérinfó, saját feljegyzés, csak jelöli a térképen azt menj oda.
Régen legalább írt bele helyzet meghatározó infókat ... de most semmit. Lehet nem fogok így kikapcsolt jelzésekkel játszani, pedig jó lett volna 😞

Online game stream csatorna: http://hu.twitch.tv/lazahun X360 Live GamerTag: LazaHunter; PC BF3: LazaHunter; Diablo 3: LazaHunter#2295; Steam: **Laza**

#5937
Tudja valaki, hogyan lehet a társaimat lovaglásra késztetni, hogy ne gyalog fusson a lovam mellett?

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Molnibalage
#5936
Ezek valóban hiányozhatnak.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Fpocok
#5935
A jó büdös k*rva életbe már. De utálom ezt a kib*szott UI-t!!!

Parasite Eve 2, best game EVER!

#5934
Nem vett valaki véletlenül Skyrim-ot a MediaMarkt-ban vagy a Cora-ban?Lehet vajon ezeknél kapni?Sajnos csak hónap végén lesz utánpótlás a CD-Galaxisnál...😞

Miért jobb az Alzheimer-kór, mint a Parkinson-kór: Inkább felejtsem el kifizetni a sörömet, minthogy kilötyögtessem...

#5933
Én tényleg szeretek kritizálni minden játékot, de a Skyrim (nálam) biztos hogy az év RPG-je. A hibái (mert vannak szépszámmal) eltörpülnek az összhatás mellett. Papiron ez egy nagyon erõs év volt RPG vonalon. Amikkel én játszottam (witcher 2, Two worlds 2, Dragon Age 2, LotR:WitN) mind nagyágyunak indult és valahol mind kisebb-nagyobb csalódás lett.

Egy dolgot hiánylok a Skyrimbõl (még csak 25 órája nyomom): igazán epikus nagyszabású tömegjeleneteket. Ezzel valahogy mostohán bánnak a játékok, a Dragon Age 1-ben emlékszem igazan jó tömeges csatajelenetre a végén (50 törp, 50 elf ijasz stb).

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#5932
híííha...akkor ez azt jelenti hogy a sárkányos "fõszál" küldiket nem tudom csinálni Winterhurban ?? Mivel hogy lázadó vagyok. Na ok, de az a szál sem folytatódik egyelõre hogy adjam át a harci bárdot ugye, mert nem vette át tõlem. Viszont akkor maradnak az ilyen olyan "kis" mellék küldik?
PiszkosFred
#5931
Leszamitva a Live Action trailert, ugyanaz a hype volt a ket jatek kapcsan (videok, kepek, fizetett cikkek, direk kiszivarogtatott szkennelt ujsagok, stb). Sot... Az Oblivionnal meg nagyobb is volt az egesz felhajtas, hiszen az akkor debutalo XBox-szal egyutt nyomtak folyamatosan a dollar szazezreket a reklamokba.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#5930
Pedig a Morrowind az párját ritkította. Nekem a Skyrimbõl rettenetesen hiányzik az abban benne lévõ saját spell kreálás, illetve a fizikára ható spellek, mint pl. lebegés, ugrás felerõsítése, gyorsabb futás, tehercipelés könnyítése, stb.

Molnibalage
#5929
Már akkor sem követtem a játékipart. A Skyrimnél sem, ehhez képest töménytelen cikk volt, ahol a hozzászólásoknál GOTY, vagy már a cikk is errõl szólt, vagy ez volt a címe. Mivel a G3 a TES IV-gyel egyiõdben jött ki, és a Morrowind nekem egy nagy nulla vol, ezért totál hidegen hagyott.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#5928
A restoration-t hogy lehet fejleszteni? Mármint számottevõen? <#vigyor> Mert szinte mindig heal-elem magam potik helyett, de valami iszonyat lassan fejlõdik! <#nemtudom> <#shakehead>
Pretorian
#5927
Hát, pedig 2005 szeptember-októbertõl kezdve a csapból is az Oblivion folyt, én még emlékszem rá. Plusz ment a hájp a vizuális megjelenítés miatt, mindenki odáig volt hogy ez lesz az egyik elsõ "true next-gen játék", meg az AI-t istenítették (ami végül nem egészen olyan lett, amilyennek ígérték). Mondjuk év játékát nem kiabált senki akkor még, csak megjelenés után.
Egyébként tényleg rohadt összetett és dinamikus a világ, most aztán nagyon figyeltek a részletekre. Eddig a legkomolyabb élményem az volt, amikor a
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Thalmor Embassy-rõl szökök meg, és a rab akit fogva tartanak lent a vallató kamrában (valami Etienne) megszökik, egyszerre értek ki a barlangból, és akkor még annyira fel van zaklatva, hogy ellenségként van tagelve, pedig csak az életéért fut. Ugyanez a forma jött velem szembe riftenben, amikor a tolvajoktól jöttem ki a kriptán keresztül. Épp meghúznám a láncot hogy kijussak a felszínre, erre látom hogy nyílik magától a kripta, és ez a forma jön be rajta a ratwayre full tolvaj cuccban 😊

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

SzirmosSzisza
#5926
Ennél is nagyobb hype ? :o

Óriásposzter, life action trailer, etc azért nem alap felszereltség egy játék promózásnál 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Molnibalage
#5925
Én nem így emlékszem. Várták, de semmi komoly hype. Ellenben a Skyrimet már hónapok óta az év játéka címmel ruházták fel n+1 gamer oldalon, mikor gyak. semmit sem lehetett tudni arról, hogy hogyan mûködik. Fel sem tételeztem róla, hogy ennyire dinamikus világ lesz.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Pretorian
#5924
Az azért meleg hogy hatszor annyi fogyott 2 nap alatt (és ez csak a dobozos verzió azt írják), mint az Oblivionból az elsõ 1-2 héten, pedig az Oblivion jóval nagyobb hájpot kapott annak idején. <#eljen>

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#5923
A stormcloak/imperial választás az nem igazán mellék szál, hanem szorosan összefonódik a fõ szállal.
Ha a stormcloaks mellé állsz akkor bizony az ezzel is jár.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
a sztorijuk része hogy lezúzzák Whiterun-t, mert az nem akar melléjük állni, és ebben bizony az õket pártolóknak (azaz többek között neked) is szerepe van, szóval a vezetõség a várban ütni fog, ne csodálkozz. A város idõvel újjáépül.


Nem szabad mindjárt a legelején belefogni ezekbe a feladatokba, hanem csak késõbb.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#5922
Igen.
Ezt dirket nem teszem spoilerbe:
Amikor megjön a sárkány és rádszólnak, hogy futás, befutsz a toronyba. Onnan át a tetõre, tovább az imperial katona után. Összefut egy Stormcloack-kal, és pár szót váltanak. Ez után kiírja a program, hogy fuss be a menedékbe vagy az egyikkel, vagy a másikkal. Jobbra a stormcloack ácsorog egy ajtó elõtt. szemben meg az imperial. Azt követed amelyiket akarod, de ettõl függ, hogy az elsõ faluban a kovács hogyan áll hozzád.

Gyanítom késõbb már nagyjából mindegy, hogy itt melyikkel voltál, a kezdõ dungeon teljesítésében az egyiknél lesz egy darabig plusz két segítõd, a másiknál nem, illetve a stormcloack - ha követed - kiselõadást tartott út közben, az imperial meg egyszerûen elfutott, igaz nem is nagyon ragadtam rá, elindultam szétnézni...

Molnibalage
#5921
Mivel a negatív kritikák miatt nem toltam a IV-gyel és a III negatív tapasztalatai miatt, ezért nem tudom mással összevetni, csak a Skyrimmel. Ahhoz képest meg bizony vérszegény. Látványos volt a fõváros, de funkciótlan az én szememben.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#5920
Tudom, csak nekem fel sem tûnt, hogy mást is követhettem volna. Így gondoltam. A fickó kalipált, hogy kövessem, hát követtem. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#5919
Hát a Nehrimre sok mindent lehet mondani, de üres szerintem abszolút nem volt. Sokkal hitelesebb a táj mint az Oblivion amibe 10m-enként volt egy barlang/rom/ stb.
A Skyrim is jobb ebbõl a szempontból, valahogy reálisabbnak tûnik.

Molnibalage
#5918
OFF

Én 12-13 szint körül érekzetem oda és simán vettek mindent. A városban volt küldetés, de nem sok idõt tölöttem ott. A várban való lopakodás és a fõgonosz öngyilkossága kivételével nem nagyon kellett arra járni...

Jó volt, de soha többet nem tolom végig.

ON

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#5917
azokat a cuccokat tudod beolvasztani dwemer metallá akármelyik olvasztóban és majd a megfelelõ perkkel (ami neked nem lesz gondolom,mert mágus vagy) tudsz majd törpe páncélokat csinálni

How much can you take,before you snap?

#5916
ajjaj...nem tudom mit basztam el...
Nord kari. mellékszállal indítottam / lépj be a rebellionba / ok ezt a szálat megcsinálva a Jarl elküldte velem a csatabárdját a wintenhuri jarlhoz /10. szint /.
ott elõbb el kellett mennem a sárkánykõért /fõszál 1. / megcsinálom, szinteket lépek / most 13 /, fasza itemeket szerzek, helyszineket fedezek fel stb. Viszem vissza a palotába a sárkánykövet .
A PALOTÁBA LÉPVE AZONBAN NEKEM ESIK MINDENKI !!!!! kinyírnak / pedig a városban nem szóltak hozzám az õrök /
Mi a franc lehet a bajuk????? Nem szivesen mennék vissza a 10 szintre mert egy csomó mindent elveszítenék....

- arra gyanakszom hogy a sárkánykövel amikor tartottam vissza akkor belebotlottam egy IMPERIALOS csapatba akik egy NORD rabot vittek valahová/talán kivégezni/ kérdezte is a rab hogy kiszabadítom-e? hájóhogy..én is nord vagyok ugye, és azt hittem hogy az imperialosok azok úgy is ellenség úgyhogy levágtam õket -

#5915
Ez nem igazi döntés, azt késõbb kell meghoznod. Amirõl szó van az csak annyi, hogy kivel mész át a következõ helyszínre. Ha az imperial katonával akkor annak a kovácsnál lesz elõnye, ha meg a stormcloak manussal annak másutt lesz haszna (azon túl hogy azonnal hozzád vág egy stormcloak páncélt).

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL