The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PiszkosFred
#6063
Megnyomod a console gombot (alapbol "0") ekkor megall az egesz. Beirod konzolba hogy "tm" ami a togglemenu roviditese, es eltuntet mindent a kepernyorol. Konzolt bezarod ujra. Nyomsz egy F12-t, vagy amit beallitottal screenshotra a Steam fiokodban. Konzolt elohivod, ujra "tm", enter, es visszakapscolod az ui cuccokat. A masodik tm-t vakon kell gepelned ertelemszeruen.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

SzirmosSzisza
#6062
Nyugi, íjjal sincs semmi. Néha csak azért váltok át tõrre, hogy elvágjam a banditák torkát ;D

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

koschwarz
#6061
nekem nagyon tetszenek ezek a képek, meg általában a grafika.

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

shaba23
#6060
hol találok Stendarr papot?
SzirmosSzisza
#6059
Jajj, ilyenkor csorog a nyálam 😞

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fpocok
#6058
Köszi. Akkor mágussal azért nem adta be még nekem 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#6057
Mondjuk fraps. Benyomod a screenshot gombot az egérre és megvan 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

0Fritz0
#6056
Fraps-al és veszettül kell nyomni a felvevõ billentyût.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#6055
csak 2 kezessel lehet fejet vágni, ha megvan az a PERK ami a 2 kezesnél a csonkolást adja.

War. War never changes...

0Fritz0
#6054
Próbáltam rájönni, de szerintem véletlenszerûen adja be a 3-4 kivégzési módok egyikét.
Meg gondolom függ a fegyvertõl is, nálam kétkezes pallóssal úgy 30% esély van a fejezésre.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

#6053
Arra van egy perk (vagy lehet több is, nem tudom), de szerintem véletlenszerûen bedobott "kivégzés szimuláció", nem a user dönti el, hogy mikor történjen. De javítsatok ki, ha hülyeséget beszélek!
#6052
Figyi már, hogy csináltok ilyen harc közbeni szkrínsotokat? Mondjuk még sose meg se próbáltam, mert nem jutna eszembe, de hát ahhoz nagyon gyorsnak kell lenni, nem? <#fejvakaras> Meg elkapni a megfelelõ pillanatot!
Fpocok
#6051
Hogy vágtok le fejet? Én még nem tudtam.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6050
hát nekem is leesik a fps 3 környékére, ha fényekkel teli shaderes, nagy méretû dungeonban vagyok.

War. War never changes...

#6049
Nincs még egy olyan technológia ami ennyi fizikával bíró tárgyat kezel mint ez. Egy szobában több dimanikus, felvehetõ, eldobható tárgy van mint máshol egy egész játékban. És ha eldobok valamit sokszor még 40-50 óra játék után is ott találom.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#6048
Jóvanna! <#vigyor> Fáradt vagyok má' így délután környékén!
#6047
Ja, hát az tényleg nem egy brutál vas! <#smile> Viszont ennek fényévben tényleg le a kalappal a fejlesztõk elõtt, hogy egy ilyen gépen is megy 10-20 fps között! <#worship>
Mondjuk engem viszont idegesít, hogy jóval erõsebb vason is leesik néha 15 környékére! <#duma> <#gonosz3>
Fpocok
#6046
Egy csikóhoz hasonlítottam. Mi a fene lehetne? 😄DD

Parasite Eve 2, best game EVER!

0Fritz0
#6045
Elhozom ezeknek a békét, még ha beledöglenek is. 😊









Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

yesname
#6044
Na ne röhögtess. A CryEngine 3, még csak-csak egy erõmûvön, de GTA?

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#6043
Nekem csak a néha megálló képpel van gondom, amikor nagy területeken futok.

10-20 fps a game. archer nem lehetek emiatt... de harcos igen.

256 megás vidkarim van és 2 magos 1.5 ghz-es proci. 2 giga ram.

War. War never changes...

xblades
#6042
Talán a Gta és Engine-je? De nálam a lényeg hogy ha már nem új az alap hibákat javíthaták volna.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

yesname
#6041
Csak a rendszergazda után 😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#6040
Jah, hogy Frost egy ló... jóvan! <#vigyor>
#6039
Nekem Frost az elsõ lovam, a küldtésben szereztem, elötte sajnáltam az 1000 aranyat lóra.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#6038
Tényleg? Milyec configot takar ez a "150 éves"? <#smile> Neked nem esik le néha 20 fps alá?
#6037
A programozó a leglustább "állatfaj", amit meg lehet oldani copy-paste-tel azt soha nem fogja újrairni.😊 Ezért nincs olyan hogy teljesen új engine.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

#6036
<#fejvakaras> Ezt csak én nem értem? <#nemtudom>
#6035
persze hogy jó.

A Fallout/Skyrim/Oblivion az egyetlen jó game ami a szövegszerkesztõn kívül fut a 150 éves laptopomon! Méghozzá úgy, hogy olyan a táj, hogy csak állok és bámulom!

War. War never changes...

xblades
#6034
Itt gondolom az a hiba hogy sokan összekeverik az Engine-t a grafikai megjelenítéssel pedig az utóbbi csak egy része az elõbbinek. Engem a grafika nem is érdekkel csak az hogy az engine a jövõben hogy állja meg a helyét (amikor már évek óta van sokkal jobb is ami legalább alap lehetett volna)ha csak foltozgatják.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

PiszkosFred
#6033
A fanyalgoknak talan jo hir, hogy elobb utobb jon egy overhaul, amely javitja a scripteket, ai-kat, egyeb bugokat, es akkor tokeletes lesz. Addig jatsszanak massal legfeljebb, a szokasosnal igy is sokkal kevesebb bug kerult a jatekba... 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#6032
Igy van. Pont ezt akartam irni, hogy kevés olyan engine van ami ekkora tereket igy kezel. Falloutok, oblivion, skyrim , a legnagyobb területü játékok és a legnagyobb szabadság. Jó ez.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Fpocok
#6031
Vajon csak beképzelem, vagy Frost tényleg gyorsabb, mint az 1000g-s csikó?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6030
Olvasom itt az aláírásodat, mondom "miaf*sz?!" <#vigyor>

"A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy Válasz 'mike01010101' üzenetére (#6024)" ... <#nevetes1> Aztán leesett... <#smile>
Pretorian
#6029
Én már azt is hatalmas elõrelépésként tekintem, hogy nincs többé oldalra csúszás futás/gyaloglás közben, mint az Oblivionban és a Falloutokban.
Egyébként tényleg elég szarok az animátorok, valamelyik videóban pont azt mutogatták, ahogy éppen be mocapoznak egy embert. Elég furcsa mozgású statisztákkal dolgozhattak Bethesdáék, de tény, hogy a már említett játékokhoz képest így is fényévekkel jobb minõségû az animáció.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

tobias88
#6028
cryengine 3...
yesname
#6027
Nem ugyanaz az animációs engine. Licenszelt (Havok Behaviour). Ez is megerõsíti amit mondasz, hogy a Bethnél csapnivaló animátorok vannak.
Más kérdés, hogy egy nyitott, nagy terû világban nem lehet olyan minõségi animokat csinálni, mnt egy zártabb, kis területet megjelenítõben. Hiszen a karaktereknek mindig alkalmazkodniuk kell a környezethez, ami bármi lehet, azt úgy olvassa le az animációs engine.
Továábá itt sokan enginet szidják. Valóban technikailag elmaradott, de mutasson már nekem valaki egyet amely ilyen nagy teret tud megjeleníteni és editálható az a tér. BÁrmit teszek bele akárhova NPC-k alakalmazkodnak (amennyire tudnak) mozgásuk stb. során és meg is jeleníti. Nem említve hogy nem kell hozzá 4xGTX580.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Solid Snake
#6026
xblades
#6025
Igen ez kb. a viselkedési model változtatásával elérhetõ. Egy kislányból is lehet csinálni vadállatot és egy sárkányból szelíd bárányt aki rettegve elbújik egy szikla mögé <#zavart1>

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#6024
Higgyjétek el az animáció minõsége nem engine kérdés. pl. itt a skyrimben mennyivel szebben kardozik a karakter mint az oblivion-ban pedig az engine ugyanaz. Az csak a designer döntésén és a mo-cap file-ok feldolgozásán múlik.

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

shaba23
#6023
Szóval? FAQ-ban nincs benne, és mivel -30 pontban vagyok, nem ártana kikúrálni😊
#6022
En meg egyetertek veled. (Bar szerintem grafikailag sem egy nagy mutatvany.) Az egesz szabalyrendszert megtartani, a Radiant-ot detto, a grafikai enginet(legelol az animacioert felelos modulokat) meg kivagni, es inkabb licenszelni egyet!

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

xblades
#6021
Ezért írtam én nem a grafikát nézem hanem az engine-t 😊

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#6020
Hagyjuk már a GTA4-et! Ne hasonlítsuk semmihez se már a Skyrimet.Ez így jó ahogy van önmagában.

ASUS PRIME Z790-p,Intel CoreI7-12700K 3600Mhz,Gainward Geforce RTX 4060 8Gb VRAM,32GB DDR5 Kingston memory,Samsung S24D300H0 monitor,WIN 11

tobias88
#6019
Nálatok mennyi fps-en megy a játék? Nálam alapban 60at eléri, de néhe lemegy 40ig, és akkor akadozik. Kicsit érdekes...
Fpocok
#6018
Hehe.
Most olvasom, hogy PS3on is szar a játék, van vele egy kis gond.
Lehetséges, hogy ez egy olyan játék, ahol a PC verzióval kevesebb gond van, mint a konzolosokkal? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6017
Dehogynem. Ne lovagolj! Setalni egeszseges, es tobb idod van korulnezni.

Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub

xblades
#6016
Én a játék grafikáját a néhány apró hibán kívül amik inkább az Npc-re korlátozodik nem is szólom le. A játék története és világa pedig az egyik legjobb végigjátszás nélkül is mondhatom.

Az észrevétel a engine-rõl szól ami ígéretek szerint egy új és a késõbbi játékok alapja. És ez a lényeg hogy lesz ez egy alap amikor már most elavult?

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

#6015
Maguskent mikor ruhakat hordok, a ruha rajtam minek szamit, light armornak ?
#6014
Azt nem lehet megoldani valahogy, hogy a társaim ne fussanak utánam, hanem õk is lovagolhassanak?
<#rinya><#confused><#zavart2>

"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB