The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6113
Lenne egy apró problémám.... Valamiért a Shout nem mindig mûködik nekem. általában az van, hogy elsütöm, lemegy a csík, tolnám újra és.. semmi... nyomom újra.. semmi.. és általában vagy 3-4 próbálkozás kell neki, holott a csík teljesen lement már (a széle sem világít). Lehet ennek köze ahhoz, hogy átraktam az egér egyik oldalgombjára? Csak mert tudom, hogy nem minden játék szereti az iylen gombokat.
Palinko
#6112
jah értem, hát nem kell szólni én a tempom elõtt nyomtam egy T és kivártam simán a következõ napot és jött mindenki 😄 aztán esküvõ után elszaladt az menyasszony, késõbb visszatértem abba a rifteni templomba és ott volt. és akkor beszéltük meg a kinél lakást. érdemes másik városban házat venni mert egész szép summát fog hozni.
#6111
Én is belefutottam már a problémába.

Gigabyte EP45-DS3, Core 2 Duo e8400, Corsair Dominator 2 gb 1066 MHz, Sapphire Radeon HD4850

#6110
Üdv!Nektek sem menti el az egyedi gombkiosztást?Vagy én szúrok el valamit?Kiírja,hogy saving és tudom is használni,de ha kilépek visszaáll alapértelmezettre.Így minden játékot azzal kezdek,hogy átállítom a nekem tetszõre.Az eredeti valahogy nem áll kézre.
#6109
Oksa köszi mert átraktam és a csontvázak 2 kezes mace-val igy is 1 ütés!
plu604
#6108
lehet módosítani meglévõ karakternél.

#6107
Nem az hanem ,hogy meglévõ karakternél is lehet közben módosítani a nehézséget vagy mindig csak az induláskor ? Mert lvl 5 vagyok ,de ha csak kezdéskor akkor újra kezdem
#6106
Lehet leléptek kettesben..
Nekem is akadt gondom, mikor mágustanitványnak kellett segíteni spellt tesztelni. Második fázisban, átváltoztat tehénné, kutyává, meg még valami mássá a végén meg vissza magaddá. Na nekem leállt tehénnél, castolt tovább, de nem változott semmi, megköszönte segítséget és mondta menjek el, mintha tresspasingelnék.. Tehén ott maradt, én meg permanens láthatatlanként mozogtam jobbra balra, és mikor aludni akartam szobámban kiírta menjek el, mert elküldtek, csaj meg kiabál "You need to leave".. Visszatöltés megoldotta, másodszorra ment quest.
plu604
#6105
ha átrakod nehezebb (vagy könnyebb nyilván) lesz

#6104
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem ,hogy elkezdtem a játékot és most vetem észre , hogy elfelejtettem a nehézséget beállítani. kérdés ,hogy újra kell kezdenem vagy ha most gameplaynel átrakom akkor nehezebbé válik?
Fpocok
#6103
Nincs. És a testõröm is eltûnt, pedig mehetett volna egy threesome 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

SzirmosSzisza
#6102
Házadban nincs ?

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Fpocok
#6101
Valaki segítsen? Hova ment a csaj... nem találom sehol és qst sincs.

Parasite Eve 2, best game EVER!

plu604
#6100
okok, akkor neki is esek

wedge31
#6099
A dark brotherhoodba lépj be elöször szerintem ha eddig még nem tetted mielött még vámpirnak állsz.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Fpocok
#6098
Na odaértem esküvõre gecc. Miután kimondtam az igent, a násznép meg a csaj kisétált. Nem találom õket lol... hova lettek?

Parasite Eve 2, best game EVER!

plu604
#6097
faja, azért thx

#6096
Hát igen, és quest logban elég gyér információkat tudunk olvasni a küldetésekrõl, ezt én személy szerint nem nagyon kedvelem. (Meg már itt más is írta, hogy neki sem tetszik)
wedge31
#6095
Misc küldi a fene tudja ki adta ez is érdekes megyek az utcán halok valamit és már bekerül a misc küldik közé ha akarom ha nem.
Van már vagy 30 küldim a többségére már nem is emlékszem ki adta.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Fpocok
#6094
Há má beszéltem vele, hogy te nõ, én férfi, ungabunga... aztán azt hittem szólni kell neki, hogy mehetünk. Na most lovagolok whiterunból riftenbe, hátha így nem késem le 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

shaba23
#6093
megnézem, köszi
#6092
Vagy trainerrel dobj rá 1 pontot, és megjavul.
#6091
Ha skill a gondod, fejleszd elvileg legközelebb visszaugrik eredeti szintjére, ez egy bug.
plu604
#6090
leírnád spoilerben hogy hol és kitõl kaptad a küldit? elég nagy vonalakban, megtalálom majd.

Palinko
#6089
elõbb beszéled meg a pappal mint a leendõbelivel? áh 😄
wedge31
#6088
Most kaptam egy küldit egy vámpir megölésére, engedem neki hogy megsebezen egypárszor és már vámpirá is változok, legalábbis az oblivionba így volt.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#6087
Hehe jah jók ezek a kis easter eggek, én eddig a star warsossal és a headless horsemannel találkoztam 😄

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

yesname
#6086
Volt humoruk a készítõknek 😊 Meg lehet találni pl. a Minecraft készítõjének a csákányát is 😄

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#6085
Hehe találtam egy nagyon jó pofa fegyvert egy küldiben, a neve Wabbajack. Ez egy staff, ami 29-et sebez és minden egyes ütésnél egy random mágikus effektet lõ ki. Ez lehet fireballtól kezdve nyuszivá vagy rákká vagy dremora lorddá változtatáson át a gyógyításig vagy zombi feltámasztásig minden 😄 De általában szerencsére sebzõ és átváltoztató varázslatokat lõ, kicsit gáz mikor lõ egy gyógyítást az ellenre 😄

#6084

Vámpírrá változás és egyéb kérdésekre ott van fent a gyakran ismételt kérdések, abban sok mindenre választ kaphatsz.

az amúgyot nem rövidítjük ám-nak

plu604
#6084
ha sikerül vámpírrá válnod áruld már el légyszi hol találkoztál vámpírral 😄
ugyanilyen karakterrel játszom mint te, bár én még csak 10-es szintû vagyok
(és vannak nehézségeim 😄)

SzirmosSzisza
#6083
Aludtam, voltam oltárnál, de még mindig ott van. Egyéb lehetõség van ? :/

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

wedge31
#6082
Velejéig gonosz karim van, bérgyilkos, tolvaj, zsebmetszõ, most leszek vámpir hátha az nehezit valamit ehhez nem passzol szerintem társ.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#6081
Segítek: 30%-kal! <#bee1> <#nevetes1>
Fpocok
#6080
Fasz.
Megbeszéltem a pappal,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy holnap megyek esküdni. Visszamentem a winterrunba beszélni arával, nem volt ott. Na mondom, biztos elment már. Aztán EGYBÕL VISSZATELEPORTÁLTAM riftenbe és kiírta, hogy lekéstem az esküvõt...
Ilyenkor mivan?

Parasite Eve 2, best game EVER!

wedge31
#6079
Valamit rosszul csinálsz mert engem még két méterröl se vesznek észre.
60+ sebzésem van ijászatból plusz a suranóm ad a sneakre pluszokat.
Méreg az ijra és max két-három lövés és fekszik de sokszor még egytöl is ha bejön a crit damage. Persze ilyenkor nem árt a egy invisible poti se.
Nekem most pont az a gondom a karival, hogy túl tápos.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

deniro2
#6078
Egykezessel is lehet fejet levágni, pont most akartam beírni, hogy 21. szinten sikerült abszolválnom az elsõ lefejezésemet, egykezessel😊 Nem tudom, hogy mitõl függ a dolog, de az eddigi sok száz ellenfélbõl csak eggyel sikerült kivitelezni.

MerlinW
#6077
Én élvezem hogy van társam, izgalmasabbak a harcok, hogy figyelni kell a másikra is. Labirintus küldetés végén pl õ fedezett engem amíg gyógyultam, majd én szaladtam hozzá gyógyítani. Egymást fedezve öltük le a nagy varázslót😊

Ha nagy gáz van, akkor meg csak szólni kell neki, hogy várjon amíg körülnézel. Egyébként Lydia kezébe adtam vagy 10 Staff-ot és egy fire dmg-s kétkezest, és egy magica dmg-s elf íjjat úgy aprít mint az állat😊 Megidéz egy tûzelementált, elõkapja a frost botot, megküldi a népet, majd a kétkezessel vagy az íjjal tankol velem. Néha ránézek és gyógyítom, ha kell.

[merlinw.org]

PiszkosFred
#6076
Inkabb egy sajat fejlesztesu ingyen engine (ami egyebkent kivalo, nem a legjobb es legszebb, de a TES jatekoknak tobb mint tokeletes), mint egy millios licensz a Rockstartol (ha engedik egyaltalan). Ne felejtsd el, a Gamebryo (Oblivion alapmotorja) is millio masik jatek hasznalta, olyanok is, amirol nem is gondolnad.

De most, hogy az ID az oveke Carmackkal egyutt, a kovetkezo reszre lesz vadi uj motor. A mostanit hamarabb kezdtek el, mint ahogy az ID-t felvasaroltak.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

berlinboy6329
#6075
Tolja még vki íjász,lopakodó karival?

Olyan fostos....Addig fasza,míg van árnyék,de ha nincs v észrevettek,v mind2,akkor lószart nem ér az íj...Közelharci perkekre meg nem gyúrok.Dwarven íjjal megyek,meg ancient nor arrow-val abból van a legtöbb,de ha pl 2 falmer észrevesz,akkor quickload...Gyorsan leölnek én meg alig sebzem õket..VAgy 5-7 nyíl kéne beléjük.

viszont lol,hogy ha túl vagyunk tömve,akkor ha felhúzzuk az íjat gyorsabban megyünk..Kínácsi vagyok a +30% move speed with drawn bow mennyivel gyorsít még.

\"One kills a man, one is an assassin; one kills millions, one is a conqueror; one kills everybody, one is a god.\" /Jean Rostand/

MerlinW
#6074
Mi a francnak Fraps?😊 F12 és Steam csinál képet. Vagy print screen és bmp-ben ott lesz a játék könyvtárában.

[merlinw.org]

#6073
Nekem nem tudom hány fps-t produkál ,de sehol nem érzem,hogy szaggatna pedig maxon van minden +minden kapott árnyékot...
xblades
#6072
és yesname
Én a nagy szabad térre és teljes szabadságra értetem ami szerintem ott megvan. És a fizikát jobban ledolgozza bár van hátránya is igaz.

Úgy éld az életed, hogy ne felejtsd el azokat az emlékeket, amelyeket nem szeretnél ...

0Fritz0
#6071
Na ezt jó tudni.
Zavart, hogy mindig ott virított a célkereszt meg az iránytû.

Nem a súly nehéz, hanem te vagy gyökér! Táguló világegyetemben élünk. Minden Chuck Norris el?l menekül.

PiszkosFred
#6070
Ha a konzolt bezarod az elso tm utan, a jatek ujra indul, szal erdemes vagy mar eleve ugy "pauzálni" hogy jo az elkapott momentum, vagy utana surun szpemelni kell a screenshot gombot.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

wedge31
#6069
Sose használok társat. Tettem már masterra de sebzésben nem látok különbséget valszeg engem sebeznének jobban de ahhoz el kellene találniuk...<#vigyor3>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

yesname
#6068
Tedd fel masterra és ne használj társat. 😊

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

#6067
Áááá, köszi, ezt kiprószálom majd! <#wink>
skymannn
#6066
Valahogy újra lehet rakni a perkeket? Szval ilyen retalent szerûségre van mód?

wedge31
#6065
Lehet inditok egy új karit mert ijjal már 20-as szinten kezdek túl jó lenni mindenki két-három lövéstöl fekszik expert szinten...<#hawaii>

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#6064
Nem, dual wield esetén is van ilyen decapitate perk! <#eljen>