The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
More than 50% of launch units were sold in the first 48 hours and Bethesda Softworks has been receiving large reorders from major retailers in North America, and across Europe and Australia. Online activity has been notable, with Steam reporting that in the first 24 hours of its release, Skyrim set a record with over 280,000 concurrent players, far outdistancing all other titles.
“We are grateful for the fans’ response to Skyrim,” said Robert Altman, Chairman and CEO of ZeniMax Media. “Todd Howard and his team at Bethesda Game Studios have crafted a very special game. Anticipation for Skyrim has surpassed any game in our company’s history, and we are pleased that sales and reviews have reflected the quality and hours of amazing gameplay it provides.”
Parasite Eve 2, best game EVER!
http://gamempire.hu/ http://rpgames.web4.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nekem 14es szintû a mágusom, 55ös destruction, 34es altertation képességekkel, a többi mágiával egyenlõre nem foglakoztam, illetve arra gyorsan rájöttem, hogy a conjuration nem a castolással fejlõdik, akció, harc kell a fejlõdéséhez.
Az alteration varázslatok között vannak "békés" spellek, mint a magelight és az átváltoztatás.
Sötét helyeken dobálom a mágikus fényt, hogy lássam mi van a sötét zugokban (városban nem próbáltam fejleszthetõ-e vele a skill).
Az átváltoztatás némi elõtevékenységhez kötött: bányászni kell.
A kibányászott érceket lehet egy-egy castolással veszteség nélkül értékesebbé varázsolni.
Vas rög - ezüst rög - arany rög a sor, elég sok ércdarabot össze kell gyûjteni a néhány szint meglépéséhez, de mellékesen az ércek értéke is sokszorosára növelhetõ így (cheat?).
Életszerûbb, és biztosabb megoldás a mágikus fény, és a páncél castolása a kalandok közben, s itt van értelme a trénereknek is.
In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Parasite Eve 2, best game EVER!
Parasite Eve 2, best game EVER!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA
[merlinw.org]
Különben is miért nem skypoltok vagy valami... Teljesen használhatatlan a Skyrim sg fóruma. szerintem rekord menyiségû hozzászólást produkáltok...<#lama>#lama><#lama>#lama><#lama>#lama>
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Parasite Eve 2, best game EVER!
Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Arénát merre találok????
Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?
Van egyáltalán rá mód, hogy ilyenkor is letudjam szedni?
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Parasite Eve 2, best game EVER!