The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#6163
köszi
Palinko
#6162
#6161
OK, köszi. Most épp lány elf vagyok, úgyhogy nem is terveztem! <#vigyor>
Fpocok
#6160
Zenimax Media has announced the successful launch of The Elder Scrolls: Skyrim. Hmm, you think? The game scored over 50 perfect review scores, 7 Million copies shipped to retail shelves worldwide and the launch units are expected to generate more than $450 million in global retail sales. Hardcore, 'yo.

More than 50% of launch units were sold in the first 48 hours and Bethesda Softworks has been receiving large reorders from major retailers in North America, and across Europe and Australia. Online activity has been notable, with Steam reporting that in the first 24 hours of its release, Skyrim set a record with over 280,000 concurrent players, far outdistancing all other titles.

“We are grateful for the fans’ response to Skyrim,” said Robert Altman, Chairman and CEO of ZeniMax Media. “Todd Howard and his team at Bethesda Game Studios have crafted a very special game. Anticipation for Skyrim has surpassed any game in our company’s history, and we are pleased that sales and reviews have reflected the quality and hours of amazing gameplay it provides.”

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6159
Max annyi hogy nem tudod feleségül venni.

#6158
najomind1 akkor erre sem kapok választ. valaki tudna akkor mutatni egy ebony bányát legalább ?
#6157
Lydia meghalt velem az egyik barlangban! Ennek van valami negatív következménye, vagy leszarhatom?
#6156
Ne zavarjon, hogy kaptál választ a kérdéseidre, csak te basztál elhinni. Nem, nincs éjjellátás, csak a khajiitoknak mint FAJI adottság. És aréna sincs a játékban.
#6155
Sziasztok!

Ezt látnotok kell! Tolvaj karakterek elõnyben, poén :-)

+ Egyéb okosságok ITT!

http://gamempire.hu/ http://rpgames.web4.hu

Palinko
#6154
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
sajna igen, szerintem változz át, és csak a companion küldiket fejezd be, majd meglátod miért.
Fantusz
#6153
Itt nem egyszerû a varázslatokat powertrenelni.
Nekem 14es szintû a mágusom, 55ös destruction, 34es altertation képességekkel, a többi mágiával egyenlõre nem foglakoztam, illetve arra gyorsan rájöttem, hogy a conjuration nem a castolással fejlõdik, akció, harc kell a fejlõdéséhez.

Az alteration varázslatok között vannak "békés" spellek, mint a magelight és az átváltoztatás.
Sötét helyeken dobálom a mágikus fényt, hogy lássam mi van a sötét zugokban (városban nem próbáltam fejleszthetõ-e vele a skill).
Az átváltoztatás némi elõtevékenységhez kötött: bányászni kell.
A kibányászott érceket lehet egy-egy castolással veszteség nélkül értékesebbé varázsolni.
Vas rög - ezüst rög - arany rög a sor, elég sok ércdarabot össze kell gyûjteni a néhány szint meglépéséhez, de mellékesen az ércek értéke is sokszorosára növelhetõ így (cheat?).
Életszerûbb, és biztosabb megoldás a mágikus fény, és a páncél castolása a kalandok közben, s itt van értelme a trénereknek is.

#6152
köszi
#6151
hy. ha a companion vezetõje vagyok akkor milyen extra dolgokat csinálhatok vagy ez most csak egy cím és kész ?
#6150
Ha nem akarok verfarkas lenni, akkor buktam a Companionos kuldiket?
wedge31
#6149
Szigoruan csak health ha ijász vagy, ha tõrt is használod akkor mehet a stamina is mellé.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#6148
Ha valakinek Xp alatt rendszeresen pár másodpercre megfagy a játék annak EZT ajánlom, nálam teljesen megszüntette a fagyásokat és az fps is nõtt 😊

Molnibalage
#6147
Van kép a lovasról?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#6146
" kezes fegyverrel megyek és elég jó ,de van itt olyan aki dual fegyverrel megy?
shaba23
#6145
A sárkány soult ad, nem shoutot. Ha bemész a shout menübe, akkor ott tudod aktiválni, amit kiválasztasz. Persze csak ha van elszívott dragon soul
Fpocok
#6144
Megvan a zasszony. Köszi szépen és tényleg egy qstet kellett megcsinálni a templomnak.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Fpocok
#6143
Shoutot NEM AD. Csak soult. Ha van shoutod, ami fekete, tehát nem használhatod, akkor ha van soulod, akkor menj rá és R betûbel unlockolni tudod, esetedben pl a frost shoutot.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6142
Ja és ebbe belekötnek de persze egy épkézláb választ vagy reakciót sem kapok... köszi mindenkinek
Tatyla
#6141
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megöltem a kollégiumnál a sárkányt de új shoutot nem adott utána találtam egy frost shout-ot de nem engedi aktiválni ez miért van?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

MerlinW
#6140
Neem, félreértesz. Csak építõjellegûen kijavítottalak, hogy nincs olyan szó, hogy szerbusz. Csak olyan, hogy szervusz.

[merlinw.org]

#6139
Ugyan már ti sem köszöntök minden egyes hozzászólásnál.
Különben is miért nem skypoltok vagy valami... Teljesen használhatatlan a Skyrim sg fóruma. szerintem rekord menyiségû hozzászólást produkáltok...<#lama><#lama><#lama>
Egoraptor
#6138
Legközelebb rajzolj barlangrajzot a szobád falára hogy hol állítottad le 😄

#6137
Segítséget szeretnék kérni.Csatlakozott hozzám valaki,leállítottam,de elfelejtette hol.Van valami ,hogy megtaláljam?
Egoraptor
#6136
Szerintem vegyesem, nem minden esetben tudsz lopakodni akkor meg jól jön a HP.

#6135
hali. ha ilyen lopakodós assassin karit akarok akkor mire kéne rakni stanima vagy health?
MerlinW
#6134
Nyáron játszottam végig újra😊 Korszakalkotó anyag volt és még most is zseniális.

[merlinw.org]

MerlinW
#6133
Még mindig "szervusz" a keresett szó😊

[merlinw.org]

#6132
Alteration sorry..
Pretorian
#6131
Lehet hogy lelépett valami kikent dzsigolóval.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

Palinko
#6130
#6129
Illusion spell van, ami fényt csinál, legolcsobb a candlelight, hasznos is viszonylag..
#6128
Elméletilegvan. A Macskaember( most had ne nézem meg hogy írják) meg is kapja. Nem hiszem, hogy kihagyták volna a játékból nagyon alap dolog(legalábbis nálam)
#6127
Persze hogy nincs, merthogy ilyen spell nincs is a játékban.
Fpocok
#6126
Megvan a testõr, viszont a zasszonyt nem találom sehol. Se riftenben, se whiterunban a házikómban.

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6125
A Restoration-re egyébként találtam egy tök jó módszert.... Equilibriummal leszívod a hp-d, aztán felgyógyítod magad. Aztán megint XD
yesname
#6124
Szerintem meg ez is az egyik hátránya a programnak. ESimán exploitolható, sajnos akaratlanul is.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

Pretorian
#6123
http://www.gamefront.com/skyrim-how-to-cure-vampirism/

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#6122
Köszi, akkor lehet h átrakom valami másra.
Pretorian
#6121
Amióta a middle mouse-ra tettem, nálam is ezt csinálja. Valószínûleg ez az oka.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

#6120
és az Éjszakai szem varázslatért sóvárgok. Nem tudja valaki merre tanulhatom meg?? Már cheat ot is néztem de még nincsen fent a varázslat id je.
#6119
Kéne némi jótanács a Conjuration meg az Alteration fejlesztésére. Az idézést nagy kínnal keservvel felhúztam 50re de alig alig nõ, az alter az meg mégannyira se akaródzik..
#6118
Szerbusztok
Arénát merre találok????
Pretorian
#6117
Jól ki van találva hogy a companiont csak addig ütik, amíg össze nem csúszik és alig marad élete, mert így ha nincs útban, még a legkomolyabb ütközeteket is túlélheti. Tetszik.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

gabo91
#6116
Segítséget szeretnék kérni, hogy tudom a vámpír szarságot leszedni magamról. Sajnos már több nap is eltelt, így hiába használom az oltárakat(Talos szobor), nem szedi le rólam.
Van egyáltalán rá mód, hogy ilyenkor is letudjam szedni?

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

Fpocok
#6115
Én a lovat utálom: Mindig megtámadja ellent, van hogy utána fut azt nem is találom.

Parasite Eve 2, best game EVER!

shaba23
#6114
Minden kutyának megvan az a speckó képessége, hogy útban van, nem lehet átugrani, valamint eltol állandóan? Most rohangálok Barbassal, de már 2x lelökött a szikláról😊 Sneak meg mint olyan szóba sem jöhet, mert kitol a fedezékbõl...