The Elder Scrolls V: Skyrim

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Fpocok
#6714

Parasite Eve 2, best game EVER!

jarlaxxe
#6713
Szerezd meg a Black Start.

Pretorian
#6712
Na jól haladok a smithinggel, még 10 levelup és meglesznek a szükséges perkek és a skill is a legendary daedric vagy dragon cucchoz, amit utána majd szénné enchantolok.

Talált már valaki feltöltött Grand Soul Gemet?

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

jarlaxxe
#6711
A kovácsolás és a bányászat általánoságban a faqban.

Az érclelöhelyek pontos helyéröl én még nem láttam mappot de ettöl még lehet, hogy létezik ilyen.

#6710
Bányákban, városok mellett gyakran találni. És nem árt megjegyezni, hol vannak, mert egy idõ után respawnolnak.
Deer
#6709
A céhben betöltött rangomat hol látom?

#6707
Nem a bányásaztra gondoltam hanem a kovácsolásra :-) De a kovácsoláshoz kellenek ugye az ércek. Erre irányult kérdésem, elnézést ha nem voltam egyértelmû, nemrég értem haza munkából kicsit szét vagyok szórva :-)

jarlaxxe
#6706
A bányászatot nem tudod fejleszteni.

Molnibalage
#6705
Tõlem. Adjam a bankszámlaszámot? <#zavart1><#idiota>

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#6704
Nédmá, egy rugróa jár az agyunk. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#6703
Sziasztok! ti találtok valamilyne elírást interneten a bányászatról? Az istenért sem találok node-okat ée szeretném fejleszteni a ezt a foglalkozást. Merrefelé lehet találni node-kat amit távolról is észre lehet venni? Van tanácsotok?

Molnibalage
#6702
A réginél az. Ez sem hibátlan, mert pl shift + ctrl-le lehetne kombinálni a számokat, akkor már legalább elérni a 9 éves NWN szintjét. Azonban a Morrowing és TES IV rendszerét ne, mert attól a szõr is feláll a hátamon. Egy totálisan elavult rendszer, még a '90-es évek maradéka.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#6701
Én is lepkének néztem de igazat megvallva a sárkánynak több értelme van 😄

#6700
Ez így elég karcsú információ. Hol, küldetéshez kapcsolódik vagy sem és így tovább. Alapvetõ infók nélkül nehéz megmondani.

Amúgy meg az esetek 99%-ában ott a megoldás a karmon ami az ajtó kinyitásához kell. Csak menj be az inventoryba és forgasd el (lenyomod a bal klikket mikor az adott tárgy képe látszódik és az egér mozgatásával forgatod). Ha nincs karom (ilyen egy esetben lesz) akkor meg a korábban az adott helyen talált könyvben van a megoldás, csak el kell olvasni és értelmezni a leírtakat.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

jarlaxxe
#6699
Sárkány? vazze én lepkére emlékeztem...<#idiota>

#6698
Rajta van a kulcson(karom).
#6697
Nézd meg a karmot, ami a nyitásához kell... alaposan.
Tatyla
#6696
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
van egy barlang mélyén ahova egy csigalépcsõn mentem le egy olyan hármas forgóajtó sárkány,madár,medve jelekkel mi a sorrend felülrõl lefelé?

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Calver
#6695
az Oblivion volt, itt sebzés alapján megy.
tehát két grizzly + healing varázslat <#bohoc>

"The trees move. Do you not see it?"

jarlaxxe
#6694
Ja, azt az oblivionba csináltam patkánnyal.

#6693
Egyébként a játék ugyebár nem engedi a fast travelt, ha épp harc közben vagy. Viszont a helyzet az, hogy sajna nem is lehet megjelölni a célterületet ilyenkor.
#6692
Ja igen, a full.
#6691
Ha valaki esetleg még nem írta volna, az Oblivion csak ma 6.24 euró a steamen.
jarlaxxe
#6690
Pl, EximiousSoft GIF Creatorral.

Fpocok
#6689
Valaki tudja hogy lehet egy pár másorperces aviból ilyen gifet, animot csinálni?

Parasite Eve 2, best game EVER!

#6688
Oké.. enyhén csalás a játék részérõl de nem baj...

Egy Jégsárkánnyal viaskodtam, lement az életem gondoltam meghúzom magam fedezékben amíg feltöltõdik (fukarkodom a potikkal). Erre a sárkány kivégzést hajtott végre rajtam FEDEZÉK MÖGÜL! Egy batár kõoszlop volt köztünk, de ettõl függetlenül még elkapott megcsócsált majd kiköpött... -.-
#6687
A windhelm-i ház kapcsán csak annyit, hogy egyetlen feladatot sem kell csinálni a stormcloak csoportnak. Elég ha az imperial vonalat végigviszi az ember, ugyanúgy meg tudja utána venni a vityillót.

Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL

#6686
Ez mehetne a GYIK-be

xXtamasXx
#6685

Gigabyte GA-MA790X-DS4 , AMD Phenom 9600 Quad-core 2.30 Ghz , 5Gb RAM , Ati Radeon HD 4830 , Win7 64bit , A4 Tech X7 Xbox Live Gamertag: xXtamasXx HUN

#6684
sziasztok!
hol lehet házat venni a skyrimban?

ASUS M2N4-SLI/RADEON HD2900XT GDDR3 512 MB/AMD ATHLON X2 4800+/2X1 GB DDR2 RAM 800 MHZ

Pretorian
#6683
Engem pont ez zavar. Nem szeretem megszakítani az akciót csak azért, hogy a menüben buzerálva kiválasszam az éppen szükséges potiont/shoutot/fegyvert. Szeretek kirakni legalább 1 közelharci fegyvert, egy íjat, lehetõleg az összes shoutomat, és többféle potiont. Ha caster lennék, akkor még a spelleket is kiraknám nyilván.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

wedge31
#6682
Én nem is használom, csak a favoritest, megállitja a játékot és kényelmesen kiválasztom ami kell.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

Pretorian
#6681
Ehh...kevés ez a 8 quickslot. Valami modder kreálhatna egy olyan modot, hogy mondjuk lenyomod a ctrl-t és egy számot, akkor van még egy quiskslot ugyanazon a számbillentyûn, ez már a Neverwinter Nights-ban is alap feature volt 10 éve. Aztán az alt-al ugyanezt, és máris háromszor ennyi slot lenne.

Fasza gyerek vagy tomsolo! :D 5 büntipontot mikor írod be magadnak?

yesname
#6680
UI szerintem nem gáz, Ami viszont a gáz az a HUD, mi a lófaxért nem mutatja HUD-on az aktív hatásokat? Ez kikészít. Játékos lehet észre sem veszi ha beteg, megcsaípte a hosszúfogú meg hasonlók.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

yesname
#6679
Nekem megy a dolog.

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy. [PSN: Desumort]

wedge31
#6678
Még az is megoldás, hogy keresel magadnak egy nyeszlett farkast és elkezded fejleszteni a light armort.

In my restless dreams, I see that town... Silent Hill.

#6677
Léteznek numerikus billentyûk is...
#6676
nah, végülis neked lett igazad, csak ha én játékban váltottam num billentyûre, azt nem vette a játék, viszont ha asztalon úgy már jó volt neki 😊

úgyhogy köszi szépen!

egyébként a script mûködött, kinyitotta az ajtót, pedig már majdnem megállt bennem az ütõ 😄
#6675
Hát Sadi57 én kiprobáltam és a numpad 0 val tökéletesen müködik a nullás gomb 😄
Másik lehetöség amit tudok ajánlani hogy átálitod a billentyûzeted nyelvét angolra és akkor az ö betû lesz a nulla

LOL Higany PUBG Higany83 Division 2 Higany83

#6674
Ez mi a túró?

#6673
Mondjuk az tényleg idegesítõ hogy jön 1 bandita leugrok a lóról hogy lecsapom erre mire oda érek lerugdossa a ló xd

#6672
megtaláltam én is, de a rohadt konzol nem veszi be a 0-át... sehogy se.

a konzolt hogy tudom más gombra bindelni?
#6671
Sultan neked milyen neked milyen pacid van? mert nekem ilyen csataló van és elég jól birja még a sárkány is meg kergete 😄

#6670
Ezt a parancsot probáld
prid 0024280
moveto player

LOL Higany PUBG Higany83 Division 2 Higany83

#6669
használd a lovaskocsit a nagyobb városokba amit még nem fedeztél fel és onnan már kozelebb vannak a kisebb helyszinek

LOL Higany PUBG Higany83 Division 2 Higany83

#6668
Én beszoktam állni a lóval dungeon elé, és tök mind1 menyit hozok mert a paci birja de majd nekem is lesz 500+ csak még lv26 vagyok.<#hamm>

#6667
Én is erre hajlok már, még veszek egy utolsót, három a magyar igazság stb stb de ha ez is meghal akkor leszarom mert vicc ez mondjuk pl idegesítõen gyenge benne gyalogolni ekkora távolságokat még fast travellel sem álom finoman szólva sem...

#6666
Énis vettem lovat , de rájöttem gyalog jobb mert hegyen volt hogy én tudtam röviditeni a ló meg meghalt 😞 Meg ugye rengetegszer van ambush és tényleg gyorsan hal 1000 aranyat meg nagyon sajnálok rá
Ugyhogy én inkább sprintelek a végtelen staminámmal 😄

LOL Higany PUBG Higany83 Division 2 Higany83

jarlaxxe
#6665
Az a minimum...<#eljen>