The Elder Scrolls V: Skyrim
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://kreativ.try.hu/ - alkalmazott grafika, fotó http://tilos-az-a.hu/ - közösségi szabadidő magazin - művelődés, művészet, játék, utazás, fotó, család...
\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed
azért elég elképesztõ, hogy SÁRKÁNYBÓL nem tudtak vmi 5leteseket kitalálni, mivel ezen a téren azt hiszem lenne mibõl 5leteket meríteni. ajánlanám a leendõ moddereknek :
http://www.antikvarium.hu/ant/book.php?konyv-cim=tuzokado-sarkany&ID=1965
http://en.wikipedia.org/wiki/Richard_A._Knaak
http://www.booksnbytes.com/authors/knaak_richarda.html
Szálfegyver a játék közelharc modulja miatt problémás, nincs blokk, minden fegyvert lóbálnak. Ergo egy döfõ fegyver nezen modellezhetõ. Egy alabárd szerû dolog meg minben térne el a kétkezes nagy kardoktól?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
a deadly reflex mod alapból tudja ezeket, illetve már léteztek a korábbi részekben is.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Nincs. Ha ölni akarsz akkor elõ a szerszámot és üss.
Jakuza001:
Magyarán a probléma nem is probléma. Mert boltosból bõven akad mindenhol, szóval a több pénz megoldódott az alacsony szintûeknek. Késõbb meg már lesz pénz dögivel (feladatokból sokkal több összejön mint loot során) így megint csak lényegtelen mennyi van egy eladónál. 😊
De tuti lesz ilyen mod is ha nincs már most is (szét kell nézni a skyrimnexus-on).
A véges számú perk pontról meg annyi a véleményem, hogy 80-81 ami összeszedhetõ (82-es szint a maximum) ebbõl meg több skill is kitolható maximumra.
A legtöbb perk-nek alacsony skill érték mellett (ami többnyire alacsony szintû karaktereknél jellemzõ) nincs nagy haszna, ellenben magasabb szinten hasznossá válik. Például a plusz fegyveres sebzéseknek alacsony skill érték mellett nem sok foganatjuk van, ellenben magasabb skill értéken jóval érezhetõbb a jótékony hatásuk, így pont a játék elején lehet "pazarolni" belõlük vagy tartalékolni.
Fletley9:
Ha döfködöd akkor is ad ki hangot az áldozat. Amennyiben alszanak a delikvensek
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
\"kiskirája helyesen bocs, hogy kijavítalak...\" You could be Hoffed
[Gigabyte AORUS 360B] [I5 8500 3,0 Ghz] [2x8GB CORSAIR DDR4 2666 Mhz] [Aorus GTX1060 6GB] [ZALMAN NEO+THERMALTAKE SMART 550W] [WIN10 64bit] "Best game player" Uplay: Dear0ne
Raadasul mint irtam mar 30as szinttol is olyan dolgokat lehet talalni, aminek mar magas erteke van, ezert nem fogsz felvenni mindent, mert mindent felvenni feleslegesse valik, hiszen ugy is eleg penzed lesz par cuccbol is, ellenben a jatek elejen tuti nem fogod elpazarolni a perkeket arra, hogy tobb penz legyen a boltosoknal, kesobb meg mar feleslegesse valik.
Egyébként meg miért is kéne a kereskedõnél lennie nagy vagyonnak? Hogy a karakter loot halmait ki tudja fizetni? Mert a kínált áruk többségét ugye maguk állítják elõ vagy szerzik máshonnan, megbízható forrásból, akkor minek adjanak ki egy rahedli pénzt ismeretlennek? Vagy még inkább célpontjaivá váljanak a tolvajoknak?
Egy napi várakozással feltöltõdik a pénzkészletük, szóval ha nem rohan az ember (nincs idõre menõ feladat) akkor ez nem lesz probléma.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Raadasul eleve az is elegge erdekes, hogy attol no egy NPC zsebeben levo penz osszege, hogy te skillezel ra.
Szoval szerintem nincs rendben az, hogy alapbol 700 koruli arany van egy boltosnal.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Fel lehet ezt róni hibának, vagy elfogadni, de bizony itt rajzanak a sárkányok, ilyet még egy játékban sem láttunk.
Valószínûleg ki lehet védendeni a sárkányok megjelenését, ha a fõküldetéssel nem foglalkozunk, de elég két lépést tenni a fõszálon, s megindul a lavina.
Ilyen sárkányinváziót nem bírna el a játék, ha a dragonok ereje a méretükkel lenne arányos.
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Egyébként ez a cicero csak szerintem volt teljesen olyan mint Joker a batmanbõl?
" lándzsa/alabárd, számszeríj, dobófegyverek, lóról harc ?
Asus P5K, E8400, 8GB DDR2, HD6670, BENQ G920WL
Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"
A többi fajnak is vannak hasznos, vagy kevésbé hasznos tulajdonságai, ami lehet elemi ellenállás, mérgekkel, betegségekkel szembeni ellenállás, mana bónusz, sötétben látás, víz alatti légzés stb.
Ez így elég kiábrándító.. na majd ha 81esen jönnek, kíváncsi leszek, hogy mennyi idõ lesz leölni...de félõ hogy még kevesebb az OP páncél és fegyók miatt 😞
The EULA sounds like it was written by a team of lawyers who want to tell me what I can\'t do. The GPL sounds like it was written by a human being, who wants me to know what I can do.
Itt meg valami mas, nincs varazslat immunitasa, nem okoz felelmet, stb egyszeruen ledegradaltak valami egyszeru lennye.
Persze kell jatekelmeny meg a kisebb karaktereknek is, de azert tulzonak erzem azt, hogy ilyen egyszeruen konnyuek ezek a lenyek.
Legalabb nagyobb resistjeik lennenek, hogy tovabb tartson a harc.
Itt meg eleg az, a elbujok a sziklak koze, amig le nem szall a foldre, aztan odafutok melle es elkezdek futni korulotte, hogy ne szembol talaljon el hanem forognia kelljen es kozben szetutom egy kezes karddal kb 30 sec alatt, ugy hogy meg potiont se kell innom.
Azert ez nem valami nagy kihivas.
Mióta beállítottam, hogy 2 GB-nál többet is használjon a tesv.exe, azóta mintha nem csinálná...
Egy pajzzsal ugyanakkor már ott a blokkolás, ott az idõlelassítás is, gondolom ezekkel sokkal egyszerûbb egy sárkány elleni harc is.
"A tolerancia és apátia a haldokló társadalom erényei" - Arisztotelész ASUS Z170 Pro Gaming, Intel Core i5 6600K, Gigabyte GTX 1070 G1, Kingston HyperX Fury DDR4 2x8GB