30712
TES
  • int
    #30591
    próbáld meg monirfelbontás széles szélesvásznú kompatibilis beállítással borderlessel
  • steweee
    #30590
    valami szart kér.

    *.dll meg hasonlók

    érdekes hogy minden más futott

  • Alexzel
    #30589
    Nem tudom a SE miért nem megy, de biztos hogy nem kell neki Win10, mert korábban Win7en játszottam vele.
  • steweee
    #30588
    a sima LE verzióval szeretnék játszani, de ráncfelvarrottan.

    ésszerűen kevés moddal.

    mivel valamiért nem megy a special edition, sztem win10 kell neki, és azért nem telepítem újra a faszta win2007-emet.

    az alappal is csak az a bajom, hogy totál színtelen, szürke, unalmas

    COMPLETE LITE-607-1-7.zip - skyrim complete ből a kisebbik, hogy ne legyen teljesítmény lassulás
    Enhanced Lights and FX-27043-3-04.7z - enhanced lights and FX

    ezeket gondoltam rápakolni

    vki vamit még javallana mellé ?

    UI vagy térkép szépítőt még lehet rakok
  • coolpet
    #30587
    Megoldottam.

    Az appdata/Skyírim Special Edition/plugins.txt-be beírtam.
    Átneveztem az SKSE launchert a SkyrimSE.exe-re, és egy ini fileban meghivatkoztam a skyrim.exe-t (amit átneveztem).

    Így most meg jól.
  • coolpet
    #30586
    Sziasztok!

    Ismét kedvet kaptam ahhoz, hogy egy kicsit skyrimeljek.

    Steam, Se version, letölt telepít.
    A mods menüből feelraktam az unoff patchet, mes a mesh imporve modot.
    A SkyUI_SE és SKSE-t meg a Nexusról és a skse.silverlock.com-ról.

    A game elindul, menüben nézem a mods-nál, a skyui nincs engedélyezve.
    Beengedélyezem, game restartol OK.

    Kilépek játékból, mod menü, megint nincs engedélyezve.

    Ez a steames verzió úgy nézem isten áldása.
    Nem akarok mod managerekkel szórakozni, valami ötlet?

    Köszi!
  • Wreck86
    #30585
    Még mindig okoz meglepetést a Skyrim.
    Lopakodok, lopakodok, sehol senki, egyszer csak folyamatosan nyíili ka szem és sézrevettek, de nem látok senkit.
    Hát nem ott van beakadva a bokorban egy kultista. :D
    Egyem meg a húsát.
    Nyekk ...
  • Alanw
    #30584
    Gondolom azt is Vortexxel...
  • coolpet
    #30583
    start-beállítások,vezérlőpult-programok telepítése eltávolítása
    ebben az ablakban bal felül windows komponensek hozzáadása/eltávolítása

    valami ilyen magyarul.
  • steweee
    #30582
    valaki leírná hogyan lehet modolni a skyrim LE, azaz az eredeti verziót ?

    most nincs kedvem időt tölteni h kiderítsem miért nem megy az enhanced

    viszont az alap elég kopárka és színtelen

    telepíteném a textúra pakkot és egyebeket

    de nem olyan a fájlszerkezet mint a oblivionban volt

    ott könnyen tudtam modolni

    lépésenként egyszerűen leírná nekem vki ?
  • steweee
    #30581
    magyar windózom van. leírnád úgy is hogyan kell, milyen kiírást nézzek ?
  • coolpet
    #30580
    Tedd fel a Net frameworköt.
    control panel, programok telepítése, add remove windows features, és ott.
  • steweee
    #30579
    Igen
  • PiszkosFred
    #30578
    Próbáltad már az MS-től direktben leszedni?
  • steweee
    #30577
    msvcp140.dll hiba

    nem tudom telepíteni egy vadi új Win7 re a Microsoft Visual Studio C++ 2015 2017 2019-et

    vc_redist******64

    ismeretelen hibára megxakad a telepítés vége

    anélkül meg nem indítja el

    megoldást vki ?
  • PiszkosFred
    #30576
    Nem. Én tavaly váltottam w10-re, előtte w7-en játszottam mind a LE mint a SE kiadással nem kevés órát vele. Más lesz a gond.
  • steweee
    #30575
    elképzelhető hogy a SE nem megy win7-en ?

  • Probatbicol
    #30574
    Miért nem az Enderal-t próbálod ki, az steam-ből simán telepíthető
    Enderal forgotten stories
  • Csacsi
    #30573
    Sziasztok. Ismét Skyrim vágy jött Rám, de már unom az alapjátékot.Megvan a special ediion, és erre gondoltam feltenni a requiemet, mert állítólag teljesen más élmenyt ad, mint a vanilla. Teljesen kezdő vagyok modolásban. Valaki tudna segíteni, hol kezdjem?
  • Toroco
    #30572
    Sajna az már nem fog menni, azóta már sokat haladtam, a másik meg egész a játék elején volt.
  • laikuss
    #30571
    A küldetéseknél, ha hiba lesz, akkor egy előbbi mentés újra betöltésével (kezdésével) vagy a küldetés adott szakaszának konzolparancsával ugratni.
  • Toroco
    #30570
    Egy ideje a megölt sárkányok lelkét sem gyűjti be. Véges mennyiséget lehet ebből tárolni? Nem használtam fel elég sokat még
  • Toroco
    #30569
    Még egy. Van az a labiruntus nevű hely, ahol maszkokat lehet rakni, és kell egy csomó. Mi lesz ott ha meg lesz az össze maszk?
  • Toroco
    #30568
    Küldetéseket lehet újra kezdeni valahogy? Van egy kettő ami hibás vagy nem tudom.

    Kellett követnem egy fickót, de a végén nincs ott a teremben, ahol lennie kellene.
    A másik meg, hogy a küldi végén beszéljek valakivel, de az csak azt mondogatja, hogy nincs ott keresni valóm.

    A másik kérdésem meg a történethez kapcsolódik.
    Véletlen régen találtam meg Septimus Signus outpost ját, és ott szereztem egy gömböt, amivel kitudtam nyitni egy ajtót a valahol, ami levitt egy földalatti világba. Kérdésem az lenne, hogy a sztori valamikor elvinne erre a helyre hivatalosan és jóval előbb kipucoltam a helyet mint kellett volna? Asszem találtam egy elder scrollt bent, de már alig emlékszem olyan régen volt.
  • Toroco
    #30567
    köszi. Akkor itt is kell egy küldi hozzá. Eddig nem adott küldit, pedig jó lenne már az elején megcsinálni
  • bajgunar
    #30566
    Raven Rock -ban tudod majd megvenni Severin Manor-t . Vagy itt: Skyrim:Severin_Manor
  • Toroco
    #30565
    Solstheimben lehet majd venni vagy építeni házat? Jó lenne ha ott is letudnám pakolnia cuccaimat és nem kéne haza utazgatni a házamba.

    Sok kületés van itt, hosszú ezt végig csinálni?
  • Toroco
    #30564
    Tetszik ez a modpack. De ha ezt telepíteném működne a mentésem, és tudom folytatni ahol tartok vagy újra kell kezdeni?
  • coolpet
    #30563
    :)
  • IXEMGabeo
    #30562
    koszi marha jo lett a videod, en kivittem mar 4x a jatekot tutira:), de mar inkabb a VI. reszt varom
  • orkodo7236
    #30561
    Sziasztok! Aki szereti eme nagyszerű játékot már biztosan találkozott az Ignussen modpack-al, aki esetleg még nem azoknak készült el egy kis kedvcsináló videó, ami a teljesség igénye nélkül bemutatja, hogy kb. mire is lehet számítani.
    Nem tudom, hogy szabad-e ilyet, ezért spoilerbe rakom.
    Viszont szeretném felhívni mindenki figyelmét, hogy ez az első bemutató videóm, így kérlek titeket kezeljétek eszerint. Köszönöm.

    Utoljára szerkesztette: orkodo7236, 2020.01.29. 15:30:06
  • coolpet
    #30560
    De rég jártam erre.

    Skyrim SE van meg, és szeretném feltenni a skyui-t. Nagyon rég lett updatelve
    Valamint kelene valami normális bevilágítás mod, mert nagyon nem látni zárt helyeken, barlangban, és nem akarom a gammát felhúzni.
    Ezt néztem, de kéne hogy lehet namual installolni, mert a game mod menüpontja alatt egyik sincs fenn.
    Light and fx
    SkyUI

    Nem akarok mod managert telepíteni egyébiránt, csak hébe hóba játszanák egyet stresszkezeléshez :)
  • Toroco
    #30559
    Köszi a tippeket, hétvégén megoldom.
  • VL67
    #30558
    Ha ki akarsz gyógyulni, keresd fel Falion-t Morthal-ban.
    Van egy ilyen küldetés Rising at Dawn címen.
    Link
  • Savaran
    #30557
    Legyél vérfarkas és immunis leszel a vámpírharapásra, és nem kell kínlódni :)
  • Toroco
    #30556
    Értem, köszi. A kastélyban ettem a rabokból, de nem változott semmi. Akkor megpróbálkozom egy alvóval, hátha az hatásosabb.


    Meg találkoztam, pár dologgal még. A próbababák egy része a házaimban bele van süllyedve a talapzatba, és a talmor ruhákat nem lehet rájuk tenni. De gondolom ez nem igazán orvosolható
  • PiszkosFred
    #30555
    A vampirizmus szintje naponta 1-1 fokozattal (stage 1-tol indul es max stage 4 lehet) novekszik, ha nem iszol/eszel alvo emberekbol, jo vampirhoz illoen. Mivel a ver leteleme a vampirnak, igy minel tovabb jatszol taplalkozas nelkul, annal erosebb, de annal instabilabb is lesz a karakter. Elobbi azt jelenti, hogy minel nagyobb "stageben" jarsz, annal erosebb extra kepessegeket kapsz, utobbi viszont azt, hogy a maximum elerheto stage 4-ben mar emellett annyira ijesztove is valsz, hogy a falusiak azonnak kaszat es kapat ragadva tamadnak rad - ez tortent meg veled, szerintem.

    Ha keresel egy alvo npct (esetleg megkered a kiserodet, hogy fekudjon le aludni, akkor belole is taplalkozhatsz) es iszol/eszel belole, akkor megnyugszik a vampir lelked es visszaesel stage1-be. Ekkor mar nem tamadnak meg, viszont a korabbi eros extra kepessegek sem lesznek elerhetoek.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.12.27. 15:52:03
  • Toroco
    #30554
    Hogyan? Nem igazán használtam ezeket vámpír dolgokat, talán egyszer változtam át eddig. Én csak megyek azt buzogánnyal szét csapok mindenkit :D
  • PiszkosFred
    #30553
    Valoszinuleg a vampirsag 4. fazisaban vagy, akkor tamadnak meg automatikusan. Egyel-igyal valakibol es menj vissza stage1-2-3ba, akkor nem fognak. Elvileg. :)
  • Toroco
    #30552
    hát vámpír vagyok, de ezzel eddig nem volt gond, már nem is emlékszem mikor lettem vámpír, olyan régóta már az vagyok, és Serana a követőm amióta megcsináltam azokat a küldiket. Azóta biztos van már 50 óra játékidőm