30712
TES
  • Although
    #29831
    Megkezdődött a journey ebben a világban.


    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.07.26. 18:36:40
  • Although
    #29830
    Nagyon ütős, nagyon erős sztorit dobtak össze, tekintve amatőrökről van szó egész elképesztő lett.
  • molnibalage83
    #29829
    Mivel én nem játszottam az Oblival, nekem nosztalgiám nem lehet. Asszem inkább az Enderalt tolom végig, ha egyszer végre eljutok oda. Elkezdtem, de alig juttam el vele még valameddig.
  • Although
    #29828
    TESV Skyrim játékhoz új föld kiegészítés. Egész pontosan Cyrodiil Bruma tartománya ami határos skyrim területtel. Új sztori új npc új questek, talán kicsit jobban összerakva, mint az alap játék. Ahogy olvasom sok embernek nosztalgikus emlékeket ébresztett az oblivion idejéből.
  • molnibalage83
    #29827
    Nekem nem világos, hogy a linkelt videón levő cucc akkor most mi.
  • DasIsFuck
    #29826
    Én soha nem játszottam a Morriwindel.
    A videót azért linkeltem, mert nagyon jól elmagyarázza a srác a mondandóját.
    Ebbe a több kevesebb dologba még soha nem gondoltam bele konkrétan, de ez után a videó után csak bólogatni tudok.Megvolt ez részletekben, de ilyen jól és összeszedetten még magamnak sem tudtam volna elmagyarázni.Ezen kívül is baromi jó videói vannak, kicsit talán méltatlanul kevés is a feliratkozója.
  • Schmicu66
    #29825
    Eltelt két hétben ismét volt időm bőven mélyen modolással foglalkozni mind a két verzió esetében.
    Sajnos ki kell javítsam saját magam SE kapcsán. Van egy folyamatosan előbukkanó random crash-t okozó hiba, mit nem tudok javítani (pedig biztos lehet). Főként Riften környéke az érintett. Cellahatárokon jelentkezik tipikusan (ez azért is biztos, mert kikerülhető:) vagyis ha pl az út közepén többször is kidob a játék, akkor jobbra vagy balra nagy ívbe kerülve elkerülhető a crash)

    Mivel a fenti hiba erősen idegölő volt, úgy döntöttem, adok egy esélyt az eredeti verziónak win10 alatt. vesztesek nyugalmával vágtam bele, de csodák csodájára 100+ moddal, ENB-vel, 1000+ animmal felpakolva zökkenőmentesen megy már napok óta. Lekopogom egy crashem se volt sehol még folyamatos 5 óra játék alatt sem. (azért két óránként javasolt újraindítani a játékot.)

    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy minden a STEP által javasolt beállítást követtem és feltettem a legfrissebb memória és crash fixeket a játékhoz.

    Egy szó mint száz win10 alatt is lehet stabil agyonmodolt Skyrimmel crash nélkül játszani.
  • Although
    #29824
    Jó. De nincs jelentősége. Ehhez végig kell nézni ezt a mozit. Tudni miért szeretted a Morrowindet és miért nem tartod sokra a Skyrimet. Túl a látványon az effekteken rájössz egész csak parasztvakítás és ez csak egy rész amiről emberünk beszél.
  • DasIsFuck
    #29823
    Food for thought!

  • Montanosz
    #29822
    a nexus mod managerben a modokat a plugins fülön is engedélyezni kell vagy csak elég a mod fülön ahol aktiválom?
  • Montanosz
    #29821
    ja kösz valamiért csak akkor engedbe ha másik ip cimet használok
  • PiszkosFred
    #29820
    Nalam mukodik.
  • Montanosz
    #29819
    Nálatok sem elérhető a Morrohun weboldala?
  • rosti
    #29818
    Nincs negatív aktív hatás rajtam illetve a piszkosság de azt letudtam egy fürtcsivel.
  • Fantusz
    #29817
    Az aktív hatások között megnézheted milyen nyavalya töri a karakteredet.
    Betegségekre alkimistáktól lehet vásárolni gyógyitalokat.
    Időnként ajánlott ellenőrizni, nincs-e a karakter valamilyen rontás, főleg, ha vámpírokkal harcolt, és a játékosnak nem tetszik a vámpír lét, a fertőzés még egyszerűen gyógyítható vámpírra válás után már komplikáltabb (küldetéssel gyógyítható).
    Vérfarkas, vámpír immunis a betegségekre, mérgezésre...
  • rosti
    #29816
  • Savaran
    #29815
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Aspirin, Húsleves nagyon sok húsleves! Kotyogós kávé cukor nélkül tisztán XD
  • rosti
    #29814
    Azt nem tudja valaki véletlen,hogy a részegségből hogy lehet kigyógyulni.Próbáltam 3 napot aludni az se használt ugyanúgy támolyog a karakterem és néha elesik ami poénos de nem tudok futni se pedig nem vagyok túlterhelve.
  • Holaaf
    #29813
    Hát meg a Brodual videóból tudom, megtudtam, hogy az Oldrim motorja csúnyán beletörik a meglehetősen sok objektumba. Kicsit elfordulsz aztán hullámzik az fps, elég nagy az ingadozás. A SE verzió ezt már ki tudja védeni.
  • PiszkosFred
    #29812
    Nem, eg es a fold a ketto, azon tul, hogy mind a ket projekt zsenialis es megsuvegelendo.
  • Although
    #29811
    Nem gondolnám, az Enderal egy sztori alapú játék, és nagyon erős benne, a világ is úgy lett felépítve. A TES az nem ilyen, az viszont lehet, sőt valószínű sokkal jobb lett mint a skyrim alapsztori. Elég sok időt beleöltek. Még ebbe a dlc szintbe is.
  • Holaaf
    #29810
    Ez már-már Enderal szinten mozog vagy még durvább annál is. Csak gondolom tartalmilag nem közelíti meg a méretét.
  • joceruza
    #29809
    Nézegettem én is,de nekem kicsit macerásnak tűnt a telepítése....
  • Holaaf
    #29808
    Teljesen jó! A DynDOLOD amúgy hozzáad egyéb tereptárgyakat is pl. ősi romokat, boltíveket, aztán láthatod messze is az utakat, folyómedret, falakat stb. Meg talán annyi különbség is van még, hogy a távolibb fák például ne ilyen "pálcikák"-ként jelenjenek meg.
  • joceruza
    #29807


    Közben én i találtam egyet. Nekem megteszi.
  • Holaaf
    #29806
    A DynDOLOD moddal ellátni... Jó messzire. Kicsit homályos a kép, mert a Frostfall aktív és kezd nőni a kihűlés...
    Utoljára szerkesztette: Holaaf, 2017.07.08. 19:22:13
  • joceruza
    #29805
    Nincs semmi olyan ami a patch-en kívül kellene neki.....
  • SaGa
    #29804
    Meg kell nézni a mod leírásában, milyen mod kell mellé esetleg. Előfordul, hogy egymás texturáit is felhasználják a modderek.
  • joceruza
    #29803
    Napot!
    Találkozott már valaki azzal hogy miután feltelepítettem az Immersive Jewelry-t,az alap gyűrűk (gondolom azok) textúrája hiányzik. Csodálatos lila színben pompáznak. Ha valaki tud erre valami megoldást,kérem ne tartsa magában! Köszönöm!
  • Although
    #29802
  • joceruza
    #29801
    Estét!
    Meg lehet oldani hogy mindkét Skyrimet kezelje a NMM? LE és SE van fent.
  • Kull
    #29800
    Hali!:) Az már régiség:) Amit az úr akar illetve keres, az itt van: DynDOLOD Ezt építettem be a modpakkba is és ellátni a világ végére! Ezzel EH és ezzel EL Winter együtt használom az alapverzióban. Ez azért is nyerő, mert ezek a fenyők jéggé fagytak és nincs aljnövényzet se. Ez teljesítmény növekedést ad még az alapjátékhoz képest is;) Aztán később készítettem több évszakos verziókat is ott ezt SFO használtam, ami már gépigényes téma. A videók és a leírások alapján tudod meg e mod helyes telepítését, sok sikert!
    Utoljára szerkesztette: Kull, 2017.07.02. 13:01:07
  • joceruza
    #29799
    Köszönöm szépen!
  • PiszkosFred
    #29798
    The Skyrim Distance Overhaul LOD Improvement vagy barmilyen LOD tweak.

    Esetleg keress ra a neten a skyrim.ini es a skyrimprefs.ini beallitasokra, abban boven at tudod irni/meg tudod adni, hogy mit es mennyi meterre jelenitsen meg (fakat, fuvet, objektumokat) a gyari "csuszkas" beallitasokon tul.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2017.07.02. 01:19:53
  • joceruza
    #29797


    Igazából erre gondoltam.... Nem pont 30 méter,de azon a látótávolságon alig van valami.
  • Dante73
    #29796
    Ebben az esetben azt tudom elképzelni, hogy lassú, (5200rpm-es) és / vagy nagy (1Gb+ os) vinyón van a játék, esetleg kevés a videó memória...
    Erre, én nem tudok külön modot.
  • joceruza
    #29795


    Erre gondolsz?
  • Savaran
    #29794
    Advanced settings-t is nézted?
    Mert ha itt a látótáv meg minden objekt részlet maxon van, tuti nem 30 méterre adja be a házakat, mert nálam ilyet nem csinál a játék!
  • joceruza
    #29793
    Minden maxon van.....
  • SaGa
    #29792
    A ne 30 méterre jelenjenek meg a tereptárgyakra a látótávolság növelése a gyógyír. Ha túl gyenge a géped, akkor szokta alapértelmezetten kicsire venni. Te is be tudod állítani magadnak a konfigurálóban.