30712
TES
  • RoboKutya78
    #29871
    úgy látom nem sikerült végig lesni rendesen a képeket elvileg az SKSE ott virít a menüben 10703 verzióval ezért se vágtam az ehhez fűződő hibaüziket.
  • Montanosz
    #29870
    magyaritott modok és leirásaik
    http://smhk.gportal.hu/gindex.php?pg=37023934
  • genndy
    #29869
    SKSE, ha már minden második hibaképernyő azt hiányolja.
    Utoljára szerkesztette: genndy, 2017.09.04. 08:12:30
  • RoboKutya78
    #29868
    Amúgy mit kéne telepítenem elsősorban hogy minden mod el tudjon indulni?
    kéne egy alaplista amivel el tudnék indulni.
  • Dante73
    #29867
    1; Használj loot-ot.
    2; Ennyi modhoz a Nexus már kevés. használj Mod Organizert.
    Javaslom, ennyi modot NE pakolj fel, saját fejből. Mindenképp akadni fog, rosszabb esetben kidobálni. Elkerülhetetlenül összeakadnak. Ahogy nézem, még egy FINS-et sem tudsz rendesen feltenni. (Azt manuálisan kell bemásolni, majd futtatni kell amit írnak a használati utasításban, ráadásul minden olyan mod után, ami mozgási scriptet ad hozzá)
    Ha magyar kell, akkor vagy állj meg 30-40 modnál, vagy használd a Kull mod pakkot, Ha jó az angol, akkor meg nézz körül, rengeteg igényes pakk elérhető.
  • RoboKutya78
    #29866
    Ez meg a nexusban levő fileok
    Egyik se piros tehát elvben minden file meg kéne hogy legyen
    lehet a sorrend a bibi de azt nem tudnám kiokoskodni


    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2017.09.03. 15:03:58
  • RoboKutya78
    #29865
  • RoboKutya78
    #29864
  • RoboKutya78
    #29863
    Srácok egy kis segítséget kérnék
    feldobtam a játékhoz közel 30 gigányi kiegészítőt.
    A nexuxmodban úgy néz ki a dolog hogy működnie kéne a dolognak.
    Viszont amikor elindítom a játékot először új karakter készítésével.
    Sorra feldob néhány üzenet ablakot majd eljut a karakter készítőig ahol ha menüzök a fajok között kapásra kifagy.

    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2017.09.03. 14:57:43
  • Montanosz
    #29862
    Na így már érthető,köszi))
  • Although
    #29861
    Nézd szívesen segítek, ha megmondod melyik résszel van problémád. Egy mondatban az emberi hülyeségről szól ami a játékvilágban és az életben is megjelent.
  • Montanosz
    #29860
    majd kicsit fésüld még át az írásod mert ez a goole forditás még nem tökéletes és alig érteni a mondandodat
  • Although
    #29859
    Mai szabad napom sokadik kísérlet a Beyond skyrim keretében, sok szempontból jobb questeket csináltak. Vicces mondani lehetne jobb is de amatőröknél nem illik ilyen. Odatették magukat. Vannak questek ahol többet kapok annyit mint a redguard woman volt a skyrimnál. Közben letudtam a Movarth questet is az alap skyrimba. Ez a quest egyedül tükör mivé vált a világ. Hazudnék ha azt mondanám az Oblivion alatt ez nem kezdődött el. Movarth az immortal blood főszereplője. Imperial vampire aki minden jellemzőjét örökölte annak amit ez jelent. A skyrimba egyszerű hentesé vált mert az írói így látták jónak. Szép lassan ez a csodás mese is semmivé lesz kielégítés a doom rajongóknak és a pénz bálvány imádásának. Miközben a való életben is beköszön. Próbálok szarni rá, de ismerőseimmel beszélve az amerikai kisvárosban a szobor döntés, ami sokáig nem zavart senkit, most beköszönt. Valami történik ami nem jó. Szerk: Megyek vissza a Tyrranyba :D
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.09.01. 18:32:54
  • Fantusz
    #29858
    A küldetést aktiválva megjelölik neked a küldetés helyét, ahová menned kell..
    Nagyon kevés a kivétel, szerintem ez sem az, meg van jelölve a cél, de ez a magyarítás hátránya, az eredeti elnevezést ha beírod a google-ba, pillanatok alatt minden megtudhatsz róla.
  • Montanosz
    #29857
    Ja érte köszi, ez olyan lehet mint a Ban
  • Although
    #29856
    Edit: =Szerkesztés:
  • pasztva1
    #29855
    Sziasztok!
    Sorintól kaptam egy küldit, de nem tudom hol van a Vértestvér sírdomb. Tudnátok segíteni?
  • Zsoltee_a_bator
    #29854
    Csak dlc-vel elerheto
  • Montanosz
    #29853
    Ki az a Edit akit állandóan emlegetsz? Én nem találkozta a játékban semmiféle Edittel
  • PiszkosFred
    #29852
    Nem irtad, kerdezted.
  • Although
    #29851
    Mint írtam vagy Arthmoor leginkább mivel nem használtam nem lehetett requiemet, így Arthmoor patchek működnek ténylegesen. De ez is kevés volt ahhoz, hogy feledtesse, a semmi nem függ össze semmivel, semminek nincs következménye, ha már csatlakoztál az imperialhoz és vége a whiterun ostromnak még mindig nem vagy ellenség a stromcloack fővárosban, nyugodtan tudsz sétálni, stb. stb. Ez langymeleg cucc elég rendesen. Ha tényleg bele akarod élni magad nem tudod mert nem él. Csak felszínes cucc. De jól meg lehet élni belőle. :) Ma ez a színvonal. Edit: Mondjuk úgy és hogy megéreztem. Ezzel kezdődött az "új kor" igazán. A DA2 csak előszél volt.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.08.26. 21:59:53
  • PiszkosFred
    #29850
    Semmit sem valtoztatott a SE a tartalmon, meg mielott...
  • Although
    #29849
    Kicsit sokadik kísérlet. Nem tudom a skyrim special edition változtatott, vagy Arthmoor. De a fősztori hangyányit javult. Elviselhető lett. Megérkezve Whiterunba már nem csak stupid párbeszéd fogad de a jarl beszélget a birodalom egyik katonájával, Kicsit javult nem sokat de elviselhető lett a hollywood-i szar. Edit Mielőtt Stromcloak támad. És nem mellékes! De a párbeszédek is bővebbek amikor átadod a "fejszét". Az egész 1% szintet javult ami több mint a semmi. El se hiszem a hollywood-i szar egy lépcsőt feljebb lépett. És nem tudom a Special edition vagy Arthmoor a felelős.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.08.24. 22:36:22
  • Solid Snake
    #29848
    Az a fej, egy legenda örökre beleégett a retinánkba
  • Montanosz
    #29847
    lejjeb linkeltem egy oldalt ahol magyarul vannak leirások a modokhoz és magyaritva is természetesen, a khult meg asszem a morrohun oldalárol a forumbol
  • RoboKutya78
    #29846
    Srácok milyen módcsomagot érdemes feltelepíteni egy kellemes +18 karikás karakter kialakításához próbálkozom de kicsit sokkal az állandó újra telepítgetése az elrontott módolásnak köszönhetően.Illetve a khul modpackot hol tudnám letölteni?
  • Savaran
    #29845
    Köszönöm, mondjuk ott megnézhettem volna magamtól is XD
  • Dante73
    #29844
    Van külön, 1.9-es magyarítás az új verzióhoz. Morrohunon megtalálod.
  • Montanosz
    #29843
    ugy tudom csak a legendary verzioval
  • Savaran
    #29842
    Sikerült beszereznem egy új videókártyát, most már ki tudom próbálni a special editiont! A kérdésem az lenne hogy magyarosítás az új verzióval is működőképes?
  • PiszkosFred
    #29841
    Ha megvolt mar korabban is a Legendary kiadas (vagy alapkiadas az osszes DLC-vel), akkor ott van a steam konyvtaradban a jatek tovabbra is. Ha most vetted meg a Special Editiont, akkor lehet, hogy marad a wiragbolti kolcsonzes.
  • RoboKutya78
    #29840
    Van arra valami megoldás hogy a steam ne a The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition telepítse hanem a régi verziót?
    ha már egyes mod alkotó elemek nem koserek ehez a verzióhoz?
    vagy keressek virágbótit?
  • RoboKutya78
    #29839
    Srácok valaki írna egy minimális essét a modolás elkezdéséről? Baromi rég csináltam és közbe megkaptam a The Elder Scrolls V Skyrim Special Edition verzióját amibe ugye elvben alapra telepíti a 3 dlct.
    Illetve van értelme a bethesda oldaláról töltögetni?
  • Montanosz
    #29838
    magyarosított modok leirásai

    ismertetők
  • Although
    #29837
    Azon túljutottam jó kis quest tényleg. Öreg kastély az ódon történetével, kísérteteivel.
  • Zozo0122 #29836
    Én meg tolom tovább az Enderalt, a múltkor félbehagytam valami más miatt, de aztakurvaeget.

    Végigvitte innen valaki? Vagy legalább eljutott az Angel című küldetéshez? Te jó ég, ez a quest egyedül jobb mint bármelyik a Skyrimben :D Mindfuck az egész.

    Elképesztően élőek a karakterek amúgy :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szó szerint tudok aggódni Caliáért. Jespar is jó arc, de Caliát imádom...szinte mint egy valódi nőt, meg akarom védeni és kész :D Beleélés faktor megvan. De nem is nehéz, ha ennyire profin van adagolva a dráma...
  • Although
    #29835
    És köszi srácok :) alkalmazkodva és mégis többet beletéve mezei beszélgetésbe is. Kár hogy fényképekkel ezt nehéz megmutatni.
    Edit: Kis amatőrjeink nagyobb lelkesedéssel és odaadással hozzák a színvonalat amit a Beth és talán jobbat is.
    Még egy olyan szar oldalon is elképesztő számokkal hozzák a hónap modját. Félek nem csak a hónap modját, mint a nexus. A Beyond Skyrim van olyan jó mint a Beth egy amatör csapat van olyan jó mint a profi Beth. :D Megnézem mikor rak le egy amatőr csapat olyan sztorit mint a CD Projekt.


    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.07.26. 19:22:51
  • Although
    #29834
    Haha ja :) Nem vagyok fan. Csak hiszem annál a szegényes színvonalnál amit a Beth beleölt, kis erőlködéssel lehet jobbat csinálni. Ez nem történhet meg a CD Projekttel.
    De megtörténik a Bethtel. Moderek tucatjai csinálnak jobbat mint ők. Jobb világban egy profi számára ez szégyen lenne.
  • PiszkosFred
    #29833
  • Although
    #29832
    Érdekes, alkalmazkodtak a Beth faszságaihoz, ugye középkor helyett pusztán kívánság miatt római időkbe öltözve, de úgyse ez a lényeg. Ugyanaz a tartalom de mélyebb nem két sor kicsit több nem morrowind szint de több mint amit a beth beleölt a questekbe. Eddig ennyi.
    Edit: szóval reményteljesen nézve a jövőt. Legalább az Obliviont visszakapom. Persze tudom nem, hiszen egy agyonbutított harcrendszerrel még az a szint se jön vissza.
    Utoljára szerkesztette: Although, 2017.07.26. 18:41:27